Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-03-2009, 03:10 PM   #39 (permalink)
cemboli
Teğmen

cemboli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 576
130 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cemboli will become famous soon enoughcemboli will become famous soon enough
Standart Cevap: cemboli ve sevgili günlük

ruh hali:hareketli,vurdumduymaz,çakingen
merhaba şuan öğlen ve mutluyum(hele şükür).bugün ösym kaydını yaptırma günümdü.
önce ziraat bankasına gittim orada çok kuyruk vardı sonra formun arkasına baktım halk bankasına da yatırılıyormuş gittim halk bankasına orda da kuyruk vardı çünkü öğle paydosuymuş .kuyrukta amcalarla sohbet ettim:D.bugün hiç heyecanlanmadım konuşurken falan.neyse 40 milyon kadar yatırdım parayı.sonra allahıma şükür elime para geçti hafıza kartı aldım artık telkinleri rahatlıkla dinleyeceğim geçenki 32mb dı şimdi 512 mb lık aldım.çok sevinçliyim.sonra okula gittim su ürünleri lisesine formu vermeye müdür yardımcısının odasına girdim beklemeye başladım.iki tane kız vardı sırada sonra sıra bana geldi ve form işlemllerini yaptım.sonra adam 3 milyon istemez mi:D.bende de hiç para yoktu neyse snra verirsin dedi.sıra geldi resim çektirmeye bilgisayarın webcamından çekti resmmi resme bi baktım resmen yıkıldım çok kötü çıkmışım :D.zaten bonusum saçlar bi alem biraz da şişmanladım zaten şişman çıkmışım.onu taktım kafaya.ama sonra içsel sesimle dedim ki sanki bütün resimlerde kötü çıkıyorsun olsun dedim hem webcam yani ne beklersin ki hehe.
sonra eve geldim keskin 38 ablamın profilindeki müziğii dinledim bilgisayarıma indirip.
işte bomba geliyooorrr.
açtım kolbastı müziğini başladım kolbastı oynamaya yeni yeni öğreniyorum oynamayı ama fena değildim yağlarım eridi cidden.çok seviyorum ben bu kolbastıyı yahu.
hepinize kucak dolusu sevgiler abilerim ablalarım kardeşlerim sevgiyle mutlulukla kalın.
bir de listeme kilo verme güveni de ekledim inşallah zayıflarım birazcık.kilom:79 boy:1.75
inşallah bi 70 kiloya düşerim iyi günler ...