Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

yıldızlar günlük

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri yıldızlar günlük Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız avrupa turnesi ne de güzel olurdu. 'niyet edersek' o da olur. uğraşmasak bile şartlar bir araya gelir ve olur :) secret filminin forumunun adı 'güçlü niyetler'. herkes niyetlerini yazıyor. yıldızlar niyet etmiş o işi almış, ben de öyle... hadi herkes ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

yıldızlar günlük

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-10-2007, 10:54 PM   #31 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
9 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Regina is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: yıldızlar günlük

avrupa turnesi ne de güzel olurdu. 'niyet edersek' o da olur. uğraşmasak bile şartlar bir araya gelir ve olur :) secret filminin forumunun adı 'güçlü niyetler'. herkes niyetlerini yazıyor. yıldızlar niyet etmiş o işi almış, ben de öyle... hadi herkes niyete :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Regina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2007, 06:20 AM   #32 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı

neyse laf söylemek bana düşmez ama merak ettim..sonra yerinden nasıl kıpırdadı..ben lök gibi kalırdım orda ..en az üç gün yerimden kalkamazdım..metabolizmaya bak..helal olsun..
bak şimdi bnde merak ettim
baklava deil abla dondurma vallaha yedi hepiciginin zaten hatun öle bir hatun ki dünyayı yese banamısın demiyo yinede ufacık bişey şaşkın onun kadar yemek zevkim olsa deil yarım dünya tam dünya gibim bişiy olurdum ben
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2007, 09:28 PM   #33 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

vay bee bravoo super kendisine saygılarımı ilet.. analar ne evlatlar doğuruyo.. 96 afiyet bal şeker olsun o zaman...
kadıncağız dicekki işiniz yok lokmalarımımı saydınız
Alt 29-10-2007, 02:00 PM   #34 (permalink)
hayalayaz
Guest

saymadık canım..sadece bi kilo baklava sanınca ..o, bünye onu nasıl kaldırdı diye merak ettim.( gerçi bi kilo dondurmada ?)..afiyet olsun..ama emelin sözlerinden anladığım kadarıyla yakıyor..yediklerini ..şanslılardan yani...ne yerse yesin kilo almıyor...
Alt 05-11-2007, 03:31 PM   #35 (permalink)
Teğmen

yildizlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

23 Mesajinıza toplam 75 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yildizlar is an unknown quantity at this point

Çalışma hayatına geri döndüm çok şükür. Her şeyin daha iyi olacağına inancım tam. Buradaki güzel insanlar olmasaydı belki bu gerçeği hiç öğrenemeyecektim.

Artık sahip olduklarım için daha sık şükrediyorum. Özellikle gece yatarken uyumakta zorlanan ben artık 5 dakikada uykuya dalıyorum. Aslında gidilecek çok yol var daha. Ama aslolan yola çıkmak değil midir?
Burada ne dilersen olur, Bak hep yıldızlar kaymakta, Onları saymayı bırak, Onlar bizi saymakta, Kaç kişi kaldı inanan, Güzele ait olan, Karanlığından korkmadan, Işığını arayan... (Feridun Düzağaç-Yıldızlar)
yildizlar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2007, 03:36 PM   #36 (permalink)
hayalayaz
Guest

sevgili yıldızlar..senin adına sevindim..yaradan yolunu kendi nuruyla aydınlatsın..saygılı sevgiler
Alt 05-11-2007, 03:44 PM   #37 (permalink)
Teğmen

23 Mesajinıza toplam 75 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
sevgili yıldızlar..senin adına sevindim..yaradan yolunu kendi nuruyla aydınlatsın..saygılı sevgiler
Senden aldığım enerji hala üzerimde hayal abla.
Burada ne dilersen olur, Bak hep yıldızlar kaymakta, Onları saymayı bırak, Onlar bizi saymakta, Kaç kişi kaldı inanan, Güzele ait olan, Karanlığından korkmadan, Işığını arayan... (Feridun Düzağaç-Yıldızlar)
Alt 27-11-2007, 10:21 PM   #38 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

yıldızlar buldum ayrıca güzel dileklerin için çok teşekkür eder.
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-11-2007, 10:31 PM   #39 (permalink)
Teğmen

yazdıklarımı şöyle bi baştan okudum. mutlu oldım.

oh şükür ( bu ne güzel bir kelimedir yarabbim )

96

Alt 27-11-2007, 10:32 PM   #40 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

Sevgili yıldızlar ben dde dediğin gibi işe gireceğime inandım.Neden mi?Buraya tesadüfen girdiğime inanmıyorum bence sıkıntılı günler yaşıyorum diye kişisel gelişime sardım çekim yasası falan,olumlamalar,imgelem bu siteyi araştırmalar sonuncun da buldum.Demekki sizlerle tanışıp sıkıntılarımı atmam gerekiyormuş.Herşey de bir hayır var derler ya burda ki dostluk çok güzel ve sıcacık herkes okadar içten ki...Ben işe girdiğimi düşünüyorum eminim iyi kapılar bana ve herkese açılıcak.

Bu arada ben işe girdiğim de unutursam 5 cezve almayı hatıratın LÜTFEN tamam mı?
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks