Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   yıldızlar günlük (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=2167)

yildizlar 17-09-2007 01:40 AM

yıldızlar günlük

değişik bir sürecin içindeyim ve paylaşıp rahatlamak, destek almak, deneyimlerden faydalanmak iyi olacak sanırım

15-20 gün oldu galiba dinlemeye başlayalı telkinleri. ne baş ağrısı yaşadım ne de dalgalanma hissi. baş ağrıları uzun süre ve yüksek sesle aynı şeyi dinlemekten olur diye inandırdım kendimi. kandı galiba 44 ağrımadı.

gözle görülür bir fark hissettim. eminim bir de kendi başıma algılayamadığım, 3. şahısların dışarıdan bakarak algıladığı veya bemim çeşitli şartlarda ve zamanlarda vereceğim tepkilerle "işte bu" diyeceğim şeyler olacak.

telkinlerin dışında dinlediğim müzikler de ruh halimi otomatikman yükseltiyor. mesela buradakilerle benzer tempoda klasik müzik duyduğum anda pavlovun köpeği misali bir huzur geliyor üzerime. ayrıca bu vesileyle biraz uzak olduğum klasik müzikle yakınlaştım ve dinlemekten çok büyük zevk alır hale geldim.

tanışma bölümünde söylediğim gibi hayatım güllük gülistanlık olmadı bir anda ama ben küçük mucizelere daha fazla odaklandığım için daha mutlu hissediyorum. bazı günler heyheylerim geliyor ama kendimi artık daha çok sevdiğim ve güvendiğim için onları kovmayı tercih ediyorum.

umarım buradan daha güzel haberler paylaşırım sizinle.

hiç birinizle tanışmasak da benzer amaçlar için biraraya gelmiş insanların olduğunu bilmek çok iyi geliyor bünyeye. hepiniz sağolun.

sevgilerimle... t678

csk 17-09-2007 08:33 AM

Ynt: yıldızlar günlük

harikasın,

bugüne kadar olan yaşamımızda olumsuz o kadar çok şeye pavlov'un köpekleri gibi şartlandırıldıktan sonra, duyduğumuz bir müzikle olumlu şeylere şartlanabilmek çok güzel bir gelişme olmuş.

hayalayaz 17-09-2007 06:53 PM

harikasın..hey heylere biraz dışarıdan bakmaya çalış..aslında mükemmel bir şekilde uyardıklarını göreceksin..hayatında neden,niçin sözleri yerine nasıl sözünü koyduğunu görüyorum..zaten bizide nasıllar ilerletiyor..nasıl sözü çareler üretmemize yarıyor..çarelerin çoğalması dileğiyle saygılar..

yildizlar 22-09-2007 06:56 PM

hayatımda istediğim / beklediğim değişiklikler henüz olmasa da ufak tefek kıpırtılar oluyor. hayırdır inşallah herşey yoluna mı girecek ne??? blissy

bu arada her gün olumlamalar yapıyorum. bu sitede bulduğum olumlama cümlelerini kendime uyarlayıp gece yatarken ve sabah uyanınca yazıyorum. 10dkmı bile almıyor ama güne umutlu başlamama yetiyor.

smiliyface

25emel 22-09-2007 09:24 PM

sevgili yıldızlar olumları bu kadar pratik uygulaman sevindirici ttli3... gelişmeler merakla bekliyor olacagım gulensmiley

yildizlar 29-09-2007 05:40 PM

insan hep iyi şeyleri yazmak istiyor buraya. ama bazen sıkıntılar geçmiyor işte. her derde deva dedikleri zaman geçmek bilmiyor. insan sıkılıyor da sıkılıyor rt67

Şebnem Ferah'tan gelsin çakıl taşları...

[youtube=425,350]http://youtube.com/watch?v=THIiAT0OXqk[/youtube]

benim çakıl taşlarım var irili ufaklı
kaybolduğumda yere yayıp yol yaptığım
çakıl taşlarım var her yerden topladığım
boşluğa düştüğümde oyunlar yaratıp oynadığım

benim bir sözlüğüm var unutulmuş bir dil
oysa ki içinde her şeyin anlamı gizli
benim bir gözlüğüm var sol camı kırıldı
taktığım zamanlarda içini gösteren adeta

sen hiç “hiç” oldun mu, birden duruldun mu?
bulanıkmış berrakmış her suyu içtin mi?
altında ağ olmadan yerden yükseldin mi?
tam zevkine varmışken birden yere düştün mü sen?
düştün mü sen?

benim hiç boyanmamış dört duvarım var
çatlaklarından sızıp içinden geçtiğim
benim hiç yıkılmamış duvarlarım var
dikkatle baktığımda ardını gördüğüm adeta

sen hiç “hiç” oldun mu birden duruldun mu?
düştün mü sen?

benim bir hikayem var sonunu yazmadığım
benim bir sevgilim var henüz tanışmadığım
benim umudum var benim umudum
benim umudum var benim umudum

sen hiç “hiç” oldun mu birden duruldun mu?

hiç oldun mu birden duruldun mu?
düştün mü sen?

yildizlar 05-10-2007 04:10 PM

Ynt: yıldızlar günlük(yardımınıza ihtiyacım var)

Arkadaşlar az önce çalışmayı çok çok çoook istediğim bir kurumla mülakattan geldim. Dün aradıklarına kulaklarıma inanamadım. Dualarımda hep orasını ismiyle söylüyordum. Orda çalışmak istiyorum diye. Ve bugün mülakata girdim.
agl34
Hem mutluyum hem korkuyorum ya olmazsa diye.

Başıma gelen güzel şeylerde hayatım değişti ailesinin payı o kadar büyük ki. Gücüne çok inanıyorum. Sizden ricam benim için dua etmeniz. Çünkü burdaki herkesin kalbi bembeyaz, içi tertemiz. Dualarınıza ihtiyacım var.

Kocaman sevgiler...

Merto 05-10-2007 04:32 PM

Sevgili yıldızlar,
tüm iyi dileklerim ve dualarım seninle ...
umarım istediğin bu işi alır ve çok mutlu çalışırsın...
sen sana düşeni yapmışsın aslında...
istemiş ve kendine çekmişsin...aynı duruşa devam et...
ve bilki eğer olmaz yada istediğin gibi olmazsa bu başarısızlık değil bir tecrübedir..
evrenin senin için daha birçok güzel işi var senin çağırmanı bekleyen...
belkide bu telkinleri dinledikten sonraki gelişim ve değişimin bir provası olacak...
sen ööyle sıkı durduğunu gösterki.... işin olmaması bile seni sarsmasın...
üzülsende üzüntünü yaşa geç... üzüntüyle üzüntü olmadan....

Değişimin kutlu olsun.....sevgiler.

yildizlar 05-10-2007 04:39 PM

merto,

Çok teşekkür ederim söylediğin herşey için.
Dediğin gibi galiba kendime çekmeyi başardım (afferin bana), şimdi 2. aşama.
İnşallah olur smiliyface

Merto 05-10-2007 04:44 PM

Oldu bile .... sen git kıyafet al kendine yeni işin için....

smiliyface smiliyface smiliyface

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:16 PM.