Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

yeni uye elif in yasami ve insallah degisimi :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri yeni uye elif in yasami ve insallah degisimi :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: elif Nickli Üyeden Alıntı gunlugum ,bir kac gundur epey kosusturmali gecti...oglum ve ben gribi yendikten sonra tekrar hareketli yasamimiza döndük.... pazartesi almanca kursum basladi..ilk dersim epey zevkliydi...ögretmenin ilginc bir egitim tarzi var ama baya etkili... yari oyun ,yari saka, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

yeni uye elif in yasami ve insallah degisimi :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-10-2007, 09:09 PM   #61 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: yeni uye elif in yasami ve insallah degisimi :)

Alıntı:
elif Nickli Üyeden Alıntı
gunlugum ,bir kac gundur epey kosusturmali gecti...oglum ve ben gribi yendikten sonra tekrar hareketli yasamimiza döndük....

pazartesi almanca kursum basladi..ilk dersim epey zevkliydi...ögretmenin ilginc bir egitim tarzi var ama baya etkili...

yari oyun ,yari saka, pek ders havasi bulunmayan bir ortamdi ..eve geldigimde hepsini hala unutmayip hatirliyor olmama sasirdim,cunku pek caba gostermemistim,sohpet tarzinda bir dersti...

aramizda birde afrikali var,kendi ana dilini bize soyledi ....hic hayatimizda boyle bir dil duymamistik...su an buraya yazamayacagim kadar uzun ve karisik isimli bir dil...bir hindistanli ,iki sirbistanli ve dort tane turk var kursta ..aslinda 10 kisiyiz ama digerleri daha aramiza katilmadi..

telkinleri dinlemeye devam ediyorum,siteye uye oldugumdan beri ben baska ben oldum..

gercekten hayatim degisti....

evde sus pus oturan,yuzu yere bakan ,her daim uzgun benden eser yok simdi...

bu arada sanirsam zayiflamaya basladim hafta sonu tartilmayi dusunuyorum..

dil kursu bitince burda ana okulu ogretmenligine basvurmaya karar verdim..etrafimdaki insanlar biraz saskin,bu aralar sende var bisey diyorlar...cunku dik yuruyorum,karsi cikabiliyorum,kim ne der korkusu olmadan icimden geceni soyleyebiliyorum..bunu esimde farketti ,iste eski elif geri dönüyor diyor...

su an mutluyum,icimde bir ic hafifligi var buda huzur olsa gerek,azmim var,caba gosterecek gucum var.icimde sevgi var ve yeni farkettigim birsey daha kiskanclik,cekememezlik yada özenti ...bunlar öncedende cok yoktu ama benim niye yok dusuncesi bazen kafama takilirdi ..su an bunlardan hiiiic kalmadi

tesekkurler hayatim degisti klubu...

bu siteyi google dan ,en cok daraldigim bir anda,elbet bi sey yapip hayatini degistirmis biri vardir diye dusunerek ,google a sadece hayatim degisti yazdim ve o andan itibaren gercekten hayatim degisti...

bu telkinleri ilerde oglumada dinleticem,bende birakmayi dusunmuyorum..

ey gunluk,neler yazdim hic bilmiyorum,donup okumayida dusunmuyorum ama yazmak iyi geldi..

Merhaba Elif hn

Aslinda bir çok kişide değişim olmasına rağmen forumda bunların paylaşılmadığı oluyor.Foruma üye olduğu halde hiç yazmayan üyelerimiz çoğunlukta.
Böyle oluncada yeni gelenler acaba gerçekten etkili mi gibi sorular soruyorlar.Bazilari kisa bir süre sonra vazgecebiliyor.

Dolayisi ile hayatlari değişen üyelerimizin bu tür geri bildirimler çoğalirsa hem yeni gelenlerin hayatlarında ki değişime katkida bulunmuş olursunuz hemde portal ekibi olarak bizleri mutlu edersiniz.

Bu nedenle bu güzel geri bildiriminizin için ayrica teşekkür ediyorum size...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-10-2007, 07:44 AM   #62 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 69 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elif2 is an unknown quantity at this point

merhaba atakan bey...aslinda birlerine mesaj vermek amacli bir yazi degildi ,sadece o an ki ruh halimle yazdiklarimdi ama size ve yeni gelenlere bu yazimin bir katkisi olacaksa sevinirim tabi...

sizi boyle bir site kurmanizi tebrik ediyorum,telkinlerin faydasi yani sira ben cogu duymadigim bilmedigim konularida burda ögreniyorum..cogu zaman dusuncelerimi yaziya dökmekte zorlaniyorum ama ben bu sitede mutluyum

gorusmek uzere...
Alt 04-10-2007, 09:28 PM   #63 (permalink)
Üsteğmen

32 Mesajinıza toplam 69 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

gunluk su an en sevdigim sarki caliyor radyoda leman sam ......gonul
gerci arkasindan turkisch kovboylar gelince bi hos oldum ama
Alt 07-10-2007, 12:59 PM   #64 (permalink)
Üsteğmen

Ben istanbulu özledim ,bu koca donuk sehirde
Martilarimi,denizimi özledim
Bu denizi olmayisica donuk sehirde
Ben istanbulu özledim bugun
kokusu geldi burnuma
Istanbul cekti canim benim
ben burda aglarim,istanbul orda
ben nasil biraktim istanbulumu
geldim bu beni benlikten cikaracisa sehire ağla ağla ağla

[youtube=425,350]
Alt 07-10-2007, 01:05 PM   #65 (permalink)
Üsteğmen

Bugun boyleyim iste gunluk ağla uyandim bir mahmurlukla...ozledim dogup buyudugum sehri,sonra dinlerken istanbul aglar sarkisini seyrettim denizimi martilarimi costu icim birden yazdim yukaridaki dortlugu..
bekliyorum biri dessin yarami avazim ciktigi kadar aglayayim diye...ne kadar tutsamda ozlemimi icimde bazen sigmiyor icime patlayiveriyor hasretim bugunku gibi...benim canim istanbul cekti bugun ağla
taksime mi giderdim orda olsam yada vapurla adalara mi..

yok yok bogazi seyrederdim deniz kokan bi koseden...

istanbul orda aglar ,ben burda ağla
Alt 09-10-2007, 12:41 AM   #66 (permalink)
Üsteğmen

bugun cok iyiydim,dun ne olduysa bana oyle cok bi huzunluydum ,ama simdi
Alt 09-10-2007, 11:39 PM   #67 (permalink)
Üsteğmen

Önemli Ders 1
Birinci ve de en önemli ders. Okuldaki ikinci ayımda, hocamız test
sorularını dağıttı. Ben okulun en iyi öğrencilerinden biriydim. Son soruya
kadar soluk almadan geldim ve orada çakıldım kaldım. Son soru şöyleydi:
"Hergün okulu temizleyen hademe kadının ilk adı nedir?.."
Bu herhalde bir çeşit şaka olmalıydı.Kadını yerleri silerken hemen hergün
görüyordum. Uzun boylu, siyah saçlı bir kadındı.50'lerinde falan olmalıydı.
Ama adını nerden bilecektim ki!..Son soruyu yanıtsız bırakıp kağıdı teslim
ettim.Süre biterken bir öğrenci, son sorunun test sonuçlarına dahil olup
olmadığını sordu."Tabii dahil" dedi, hocamız..
"İş yaşamınız boyunca insanlarla karşılaşacaksınız. Hepsi birbirinden farklı insanlar.
Ama hepsi sizin ilginiz ve dikkatinizi hakeden insanlar bunlar. Onlara
sadece gülümsemeniz ve "Merhaba" demeniz gerekse bile..

" Bu dersi hayatım boyunca unutmadım. Hademenin adı da.. Dorothy idi

Alt 09-10-2007, 11:40 PM   #68 (permalink)
Üsteğmen

Önemli Ders 2
Yağmurda otostop!..Bir gece vakti geceyarısına doğru Alabama otoyolunun
kenarında duran bir zenci kadın gördüm.Bardaktan boşanırca yağan yağmura
rağmen, bozulan arabasının dışında duruyor ve dikkati çekmeye çalışıyordu.
Geçen her arabaya el sallıyordu.Yanında durdum. 60'lı yıllarda bir beyazın bir zenciye hem de
Alabama'da yardıma kalkışması pek olağan şeylerden değildi.Onu kente kadar
götürdüm. Bir taksi durağına bıraktım. Ayrılırken
ille de adresimi istedi verdim. Bir hafta sonra kapım çalındı. Muazzam bir
konsol televizyon indiriyordu adamlar. Bir de not ekliydi, armağanda..
"Geçen gece otoyolda bana yardımınıza teşekkür ederim. O korkunç yağmur sadece
elbiselerimi değil, ruhumu da sırılsıklam etmişti. Kendime güvenimi yitirmek üzereydim,
siz çıka geldiniz. Sizin sayenizde ölmekte olan kocamın yatağının başucuna
zamanında ulasmayı başardım. Biraz sonra son nefesini verdi. Tanrı bana
yardım eden sizi ve başkalarına karşılık beklemeksizin yardım eden herkesi kutsasın!..
En iyi dileklerimle...

Bayan Nat King Cole."

Alt 09-10-2007, 11:42 PM   #69 (permalink)
Üsteğmen

Önemli Ders 3
Size hizmet edenleri hep hatırlayın..
Bir pastanın üç otuz cente satıldığı günlerde 10 yaşında bir çocuk pastaneye girdi.
Garson kız hemen koştu.. Çocuk sordu: "Çukulatalı pasta kaç para?.." "50 cent!.."
Çocuk cebinden çıkardığı bozukları saydı..Bir daha sordu: "Peki dondurma ne kadar.."
35 cent" dedi garson kız sabırsızlıkla... Dükkanda yığınla müşteri vardı ve
kız hepsine tek başına koşuşturuyordu. Bu çocukla daha ne kadar vakit
geçirebilirdi ki... Çocuk parasını bir daha saydı ve "Bir dondurma alabilir
miyim lütfen" dedi. Kız dondurmayı getirdi. Fişi tabağın kenarına koydu ve
öteki masaya koştu. Çocuk dondurmasını bitirdi. Fişi kasaya ödedi.Garson kız
masayı temizlemek üzere geldiğinde, gözleri doldu birden.Masayı sanki akan
yaşları temizleyecekti. Boş dondurma tabağının yanında çocuğun bıraktığı 15
centlik bahşiş duruyordu...
Alt 09-10-2007, 11:43 PM   #70 (permalink)
Üsteğmen

Önemli Ders 4
Yolumuzdaki engeller...
Eski zamanlarda bir kral, saraya gelen yolun üzerine
kocaman bir kaya koydurmuş, kendisi de pencereye oturmuştu. Bakalım neler
olacaktı?. Ülkenin en zengin tüccarları, en güçlü kervancıları, saray
görevlileri birer birer geldiler, sabahtan öğlene kadar. Hepsi kayanın
etrafından dolaşıp saraya girdiler. Pek çoğu kralı yüksek sesle eleştirdi.
Halkından bu kadar vergi alıyor, ama yolları temiz tutamıyordu.Sonunda bir
köylü çıkageldi. Saraya meyve ve sebze getiriyordu. Sırtındaki küfeyi yere
indirdi, iki eli ile kayaya sarıldı ve ıkına sıkına itmeye başladı. Sonunda
kan ter içinde kaldı ama, kayayı da yolun kenarına çekti. Tam küfesini
yeniden sırtına almak üzereydi ki, kayanın eski yerinde bir kesenin
durduğunu gördü. Açtı... Kese altın doluydu. Bir de kralın notu vardı
içinde...altınlar kayayı yoldan çeken kişiye aittir" diyordu kral. Köylü,
bugün dahi pek çoğumuzun farkında olmadığı bir ders almıştı. "Her engel,
yaşam koşullarınızı daha iyileştirecek bir fırsattır..."

Bookmarks