Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Sınırsızmavi'nin Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Sınırsızmavi'nin Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Teşekkür ederim Huzurr, "Zihni açıyormuş" açıklaması çok iyiydi, hay Allah ya benim niye aklıma gelmemiş annem de sormuştu ona "dinlemem gerekiyo anne, psikolojik birşey" diye üstü kapalı bi açıklama yapmıştım da garip garip bakmıştı, zihni açıyomuş deseydim sevinirdi kadın...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Sınırsızmavi'nin Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-09-2008, 02:50 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
30 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sınırsızmavi is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sınırsızmavi'nin Günlüğü

Teşekkür ederim Huzurr,
"Zihni açıyormuş" açıklaması çok iyiydi, hay Allah ya benim niye aklıma gelmemiş annem de sormuştu ona "dinlemem gerekiyo anne, psikolojik birşey" diye üstü kapalı bi açıklama yapmıştım da garip garip bakmıştı, zihni açıyomuş deseydim sevinirdi kadın

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sınırsızmavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-09-2008, 02:59 PM   #12 (permalink)
Teğmen

30 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
SpY.GaMe Nickli Üyeden Alıntı
günlüğünüz hayırlı olsun güzel haberlerle dolsun
sağolun, çok teşekkür ederim
sınırsızmavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-09-2008, 05:28 PM   #13 (permalink)
Mustang
Guest

Günlüğün hayırlı olsun .
Hayatında sınırsız maviliklerle dolsun.
Alt 14-09-2008, 11:33 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Mustang Nickli Üyeden Alıntı
Günlüğün hayırlı olsun .
Hayatında sınırsız maviliklerle dolsun.
Teşekkürler, sınırsız enerji ve sınırsız dostluğunuz da olursa yaşamım sınırsız maviliklerle dolar inşallah
Alt 14-09-2008, 11:45 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Bu sabah aynaya bakıp kendi kendime bir deneme yaptım, gözlerimin taa içine bakarak "herşey çok güzel olacak, mükemmel bir hayatın olacak, mükemmel bir işin, mükemmel bir eşin, mükemmel bir evliliğin olacak bana inan dedim". Bu çok hoşuma gitti, inanmak istedim, hem de çok inanmak istedim. Gözlerime bir başkasıymış gibi baktım, ve gözlerimdeki kararlılık beni etkiledi. Ancak diğer yandan benimle birlikte büyüyüp gelişmiş, benim bir parçam olmuş içimde konuşan olumsuz ses hemen devreye girdi, "iyi ama nasıl, nasıl olacakmış bu? Ya olmazsa, ya bunlara inanır ve hayal kırıklığına uğrarsan" Öteki tekrar devreye girdi "Hayır onu dinleme bana inan" sonra diğeri yine başladı. İçimde iki ses birbiriyle savaşta, ben diğerini dinlemek istemiyorum ama içime öyle yerleşmiş ki onu söküp atmak hiç ama hiç kolay olmayacak. Umarım o haksız çıkar da giderek güçsüzleşip söner.
Alt 18-09-2008, 06:13 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Bugün çok mutsuz ve umutsuzum, sevgi, ilgi, sohbet ortamından yoksun bir aile ortamında yaşıyorum, hayatım boyunca burada yaşadım, artık çok sıkıldım. Sevgi, muhabbet, sohbet, espri olan bir aile ortamım, bir hayatım olmasını istiyorum. Bu ortamda bir türlü kendim olamıyorum. Burada benim olumlu yönümü besleyen değil köstekleyen bir yaşamın içindeyim, robot gibi, suskun, fazla konuşmayan, iletişim eksikliği olan bir ortamda nasıl sürekli olumlu ve pozitif olabilirim?
BİRİ BANA GELSİN O DA KİMSİN??
Alt 18-09-2008, 06:17 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Bugün Hayal ablanın meditasyonunu dinledim, çekim yasasında bana sorduğu ne istiyorsun sorusuna o sırada önünden geçtiğim daha önce çok beğendiğim "mavi pantolon"u diledim. Basit bir istekti belki ama olsun. Onu benim olmuş kabul ettim. Dur bakalım ne olacak, olursa bu beni çok motive edecek, çekim yasasına inancımı pekiştirecek.
Alt 18-09-2008, 06:20 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Bazen ümitsizliğe kapılıp tekrar ümit toplamak için bu siteye geliyorum. Ama ders çalışmak durumunda olduğum için çok vaktim olmuyor ve yeteri kadar faydalanamıyorum. Ama biraz durmak bile bana iyi geliyor.
Alt 19-09-2008, 12:00 AM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücevher is an unknown quantity at this point

Alıntı:
sınırsızmavi Nickli Üyeden Alıntı
Bugün çok mutsuz ve umutsuzum, sevgi, ilgi, sohbet ortamından yoksun bir aile ortamında yaşıyorum, hayatım boyunca burada yaşadım, artık çok sıkıldım. Sevgi, muhabbet, sohbet, espri olan bir aile ortamım, bir hayatım olmasını istiyorum. Bu ortamda bir türlü kendim olamıyorum. Burada benim olumlu yönümü besleyen değil köstekleyen bir yaşamın içindeyim, robot gibi, suskun, fazla konuşmayan, iletişim eksikliği olan bir ortamda nasıl sürekli olumlu ve pozitif olabilirim?
BİRİ BANA GELSİN O DA KİMSİN??
sahip olduklarımızdan fazlasını istemek, hatta en iyisine sahip olmayı istemek hepimizin hakkı elbet güzel kardeşim. aile dediğin aile gibi olmalı.
ama şu da var ki; her sabah işe giderken çocuk esirgeme kurumundaki çocukları görüyorum,o zaman bir durup yaşadıkları için aileme şükran duyuyorum ve onları yaşattığı için yaradanım'a teşekkür ediyorum.
orada yaşayan bir çocukla sohbet ederken neden bahsedeceğimi şaşırıyorum. çünkü bir aile kavramı olmayan insana onun yaralarına değmeden bir şeyler anlatmak zor geliyor dilim dolaşıyor, afallıyorum.....
çoğunun annesi babası da yaşıyor aslında... bu kadar sevgiden ve ilgiden yoksun birine, hayatta tutunacak dalı sadece kendi olan birine birşeyler anlatabilmek benim gibi aile kavramını ucundan kıyısından yaşamış biri için o kadar zor ki....şaşırıyorum. ailem, annem ve babam sadece yaşıyor olduklarını biliyor olmam dahi beni bu hayatta güçlü kılıyor devleşiyorum adeta sanki büyüyorum onların varlığında... aile acılarını çok yaşadım kendimce... ama bu karmaşada hala böyle hissetmek de güzeldir diyorum...

sevgilerimle...
Benim inandığım ölümsüz masallarım var
mücevher isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2008, 01:44 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Bugün dünün aksine çok iyi hissediyorum kendimi. Sabah çok olumlu bir ruh haliyle uyandım ve bu halen sürüyor Bu halimi çok seviyorum ama korumak zor tabi. Her sabah fizik tedaviye gidiyorum, boyun fıtığı başlangıcı varmış bende çok zor günler geçirdim. Mevlam kimseye vermesin. Bugün 5. günümdü, tamamiyle iyileşmek, genç vücudumu bu rahatsızlıktan tamamiyle kurtarmak istiyorum. Bunun için kendime bu konuda olumlamalar yapıyorum. Olumlama yapmayı tam anlamıyla beceremiyorum, beyin ve dil alışkın olmadığından olsa gerek Ama iyice öğrenip, alışmak, hayatımın bir parçası haline getirmek istiyorum. Olumlu düşünen, olumlu yaşayan pozitif bir insan olmak istiyorum. Evet bunu çok istiyorum.

Bookmarks