Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Sınırsızmavi'nin Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Sınırsızmavi'nin Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Uzun bir süre oldu evet görüşemeyeli.. Ramazan, ardından bayram telaşı çok daha yoğun ve koşuşturmayla geçti diyebilirim. Artık bilgisayar başına oturmak benim için bir lüks oldu adeta. Hepinizi özledim....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Sınırsızmavi'nin Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-10-2008, 12:27 AM   #61 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
30 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sınırsızmavi is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sınırsızmavi'nin Günlüğü

Uzun bir süre oldu evet görüşemeyeli.. Ramazan, ardından bayram telaşı çok daha yoğun ve koşuşturmayla geçti diyebilirim. Artık bilgisayar başına oturmak benim için bir lüks oldu adeta. Hepinizi özledim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sınırsızmavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2008, 12:46 AM   #62 (permalink)
Teğmen

30 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Bu hafta sonu daha önce de bahsettiğim "milenyum liderlik akademisi altın bilezik NLP" semirlerine başladım. Geçirdiğim en güzel haftasonuydu diyebilirim. Çok eğlendim, etkilendim ve çok şeyler öğrendim. Aslında anlatılanları tamamını olmasa da belki birçoğunu daha önce kitaplardan okumuştum ama satırlardan okunanlarla o atmosferde dinlediklerim arasındaki fark o kadar çoktuki.. ' dünya iki tatlısı bayan ve tüm benlikleriyle bize birşeyler öğretme çabaları.. Bu hafta sonu konumuz "Etkin iletişim"di. Bilmediğim okadar çok şey varmışki... Her insan ayrı bir dünya imiş meğer, her insanın algı kanalı farklıymış ve ben de öyle. Sanki o seminer salonundaki hayat bambaşka bir hayat ve oradan çıktığım andaki hayat da bambaşka bir hayat.. Sanki ikisi ayrı hayatların olduğu mekanlardı. Orada çok güzel şeyler öğrendim evet ancak asıl önemli olan şey şu: Oradaki hayatı nasıl kendi hayatıma tam anlamıyla taşıyacağım, iki hayatı birleştirebilir, orada öğrendiklerimi gerçek hayata uyarlayabilirsem işte asıl başarı bundan ibaret gerisi yalnızca çok değerli bile olsa bilgi yığını olmaktan öteye gitmeyecek. Ve ben bu öğrendiğim şeylerin zihnimde tozlanacak bir bilgi yığını değil, hayatımı, hayata bakış açımı ve hayat performansımı artıracak deneyimlemelerimle oluşturacağım birer becerim haline gelmesini istiyorum. Evet bunu istiyorum ve bu olmak zorunda.

sınırsızmavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2008, 08:17 PM   #63 (permalink)
Teğmen

Secret kitabını okuyorum, cd lerini de aldım onları da kitap bittikten sonra izleyeceğim... Büyüleyici şeyler yazan bir kitap evet, nasıl başaracağım herşeyden önce o çekim yasasını kendime çekmeye bilmiyorum ama... Tüm gücümle deneyeceğim.
Alt 19-06-2015, 11:55 PM   #64 (permalink)
Teğmen

Standart Cevap: Sınırsızmavi'nin Günlüğü

7 yıl olmuş... Tam 7 koca yıl... Beni hatırlayanınız var mı? Nereden olacak benimki de laf mı? Bu siteyi, bu siteye üyeliğimi tamamen unutmuşum.. Uykusuz geçen bir gece içimde sancılar var iken "Allah'ım bana yardım et" taa yüreğimden. "Bana yardım et ve beni kendimden koru, sevdikleri mi de benden koru, yanlış düşünce ve davranışlarımdan" Beni uykuya teslim etmeyen beynim kalbime verdiği olumsuz telkinlerle içime kriz ortamı yaratıyor ve gözlerime yaşlar pompalıyor adeta.. Bunun asıl nedeninin yaşadığım olaylar değil bilinçaltımda biriken kökleşen yanlış, olumsuz, sevimsiz şeyler olduğunun farkında olarak orayı temizlememin kurtuluşum olduğunu hatırladım, bildim. Ve telkin cd.leri geliverdi aklıma. İnterneti açtım. Sitenin adını hatırlamaya çalıştım. Ve kendimi burada buldum. Anılarımı buldum burada, okudum hasretle. Mazideki sınırsızmavi'ye hasret duydum, özledim ve onu burada buldum. Çok azını ama. Ne kadar da az yazmışım, neden devam etmemişim hayıflandım. Tam yazdıklarıma dalmıştım ki bitiverdi. Bu hareketli eklentiler nasıl yapılıyodu ki tam da buraya koymak istiyorum bir tane.
Alt 20-06-2015, 12:10 AM   #65 (permalink)
Teğmen

Artık bir işim var :) Üds ve Kpds'yi başaramadım, zaten temelim yoktu, iyi değildim, sonu belliydi. Bir yıl sonra Kpss'yi Allah nasip etti kazandım, iyi asıldım çalıştım ama :)) Şimdi 6 yıllık öğretmenim, en güzeli kendi paramı kazanıyorum:)) Ama şunu bildim ki özgürlük kendi parasını kazanmak değilmiş:) Ve evlendim. 2 yılımın dolmasına birkaç gün var:) Hayalimdeki mükemmel eş değil. Ama onu seviyorum ve o da beni seviyor:) Hay Allah, buraya acı dolu oturdum ama şu yazdıklarımı okuyunca sanırım hiç şikayete hakkım olmayan bir hayatım var. Buraya çok önemli bir kelimeyi eklemem gerekiyor "Elhamdülillah..." En büyük sorunum bilinçaltımdaki tortular, onlar kıyıya vurdukça mutsuzluk gelip oturuveriyor hayatıma. Korkularım, endişelerim, önyargılarım, güvensizliklerim, acılarım ve yanlış ama kökleşmiş bazı inançlarım... Hayatın akışına kapılıp gittim ve telkinleri bıraktım, dedim ya 7 yıl geçmiş.. Ve o zaman, az evvel okudum ancak nickini tam hatırlayamadım smanich gibi bişeydi, işte o güzide ablamızın tespit ettiği mükemmelliyetçilik hala yakamı hiç bırakmayan ve beni mutsuzluğa götüren bir başka sorunum.
Alt 20-06-2015, 12:12 AM   #66 (permalink)
Teğmen

Hey shamanic abla!! Burada mısın hala, beni hatırlıyor musun? Selam sana.. Ve buradaki tüm güzel insanlara...
Alt 20-06-2015, 10:49 AM   #67 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 125
21 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
colhe is an unknown quantity at this point

Schamanic özlem şahin facede ulaşabilirsiniz sitenin meleği idi o
colhe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-06-2015, 05:00 PM   #68 (permalink)
Teğmen

Red face Cevap: Sınırsızmavi'nin Günlüğü

Alıntı:
colhe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Schamanic özlem şahin facede ulaşabilirsiniz sitenin meleği idi o
Teşekkür ederim

Bookmarks