Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Reversinin günlüğü-yada değişmesi

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Reversinin günlüğü-yada değişmesi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Canım benim geçmişde yaşadıklarımız tabiki önemli ama geçmiş hala bugünde yaşarsak işte sorun .Bak sen ne güzel kendini geliştirmeye çalışıyorsun günlüğünde kendinden bahsetmen içindeki seni zorlayanlardan kurtuluyorsun ki buraya yazmaya başladın .Bende içimi öyle bir döktümki günlüğüme bu güne kadar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Reversinin günlüğü-yada değişmesi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-08-2008, 07:53 AM   #41 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: reversiden haberler devam ediyorrr

Canım benim geçmişde yaşadıklarımız tabiki önemli ama geçmiş hala bugünde yaşarsak işte sorun .Bak sen ne güzel kendini geliştirmeye çalışıyorsun günlüğünde kendinden bahsetmen içindeki seni zorlayanlardan kurtuluyorsun ki buraya yazmaya başladın .Bende içimi öyle bir döktümki günlüğüme bu güne kadar benim için tabu olan onun hakkında konuşamadığım annemi öyle bir anlattımki artık beni üzemez hale geldi.Sorunları çöze bilmemiz için yazarak konuşarak veya herhangi bir yöntenle içimizden atmalıyız yoksa içimizde büyüyor .Seni kutluyorum içini bizlere dökmeye başladın bu çok kolay değildir ama bir başlayıncada durmak istemezsin.Yolun aydınlık ve açık olsun.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 21-08-2008, 09:22 AM   #42 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 20
76 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MalloryKnox is an unknown quantity at this point

Merhaba reversi. Öncelikle günlüğün hayırlı olsun. Biraz geç oldu biliyorum Yoğunluktan günlükleri okumaya fırsat bulamıyorum malesef

Yazılarını keyifle okudum, çok pozitif bir enerjin var. Sendeki güzel gelişmelerin devamını diliyorum. Sevgiler
MalloryKnox isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2008, 09:24 PM   #43 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
16 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
reversi is an unknown quantity at this point

96 teşekkürler Malory,bende bu güzelliklerin hep devam etmesini diliyorum. bugünde harika ve güzel bir gündü ben süperim yaaaa sizler süpersiniz ve hepinizi seviyorum...
Alt 28-08-2008, 07:54 PM   #44 (permalink)
Teğmen

16 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

96 şükürler olsun ,sizlere tekrar kavuştum.Öncelikle hepinizi sevgi ile selamlıyorum.21.08.2008 te yazmışım en son.Tam tamına 1 hafta 7 gün geçmiş neler oldu bu zaman zarfında neler.Öncelikle çekim yasasını deneyimledim. wave gerçekten işliyor.geçen hafta çarşambadan beri şehir dışındaydım malum işler ama inanın çok özel anlara şahit oldu şehir dışında olduğum o bi kaç gün.çok mutluyum ya...bunu hafta sonundan beri geçirmekte olduğum rahatsızlığım bilem bozamadı sizlerden öğrendim ben bi çok şeyi ve onun içinde sizlere minnettarım.Olayları akışına bırakıp ,olumsuzlukların içinizden geçip gitmesini seyretmek şahane bi duygu yaaa dedim yaaa çok mutluyum.Allahıma şükürler olsun bana vermiş olduğu tüm güzellikler için.sizleri seviyorum.telkinlere başlıyalı da tam tamına 49 gün olmuş.eskisi kadar sık dinlemesemde hafta 2-3 gün dinliyorum.seviyorum sevilmesi gereken her ne var ise
sevgi ile kalın
Alt 31-08-2008, 12:42 AM   #45 (permalink)
Teğmen

sevgi ile değişmeyi kabul ediyorum ben nereye gidersem gideyim tanrım benimle gelir.işte hayatımı değiştiren sihirli değneğin bir parçası;en büyük parçası da bu sitede ki insanlar.bugün kalktım ve kendimi ödüllendirdim. önce evde ki işleri bitirdim sonra kuaföre gittim ve saçlarımı boyattım ,arkasından kendime hediye aldım epeydir istiyordum bir mp3 çalar ve akşamda sevdiklerimle "biricik ablam,onun kızı -aşkım ve kuzeni" ile birlikte canlı müzik çalınan bir yere gittik.saat 20 den 23.30 a kadar çııgınca müzik dinledik şarkılar söyledik ve eğlendik. ve gece bitti .motivasyonumuz mükemmel etrafmızda ki insanları olumlu etkiledik ve hoş bir atmosfer oluştu. Allahım sana şükürler olsun ,seni seviyorum.senin yarattığın herşeyi seviyorum .sizleri seviyorum sevgili hayatım değişti ailesi ve kocamannnnnnnnnnnn
iyi geceler sevgi ile
Alt 31-08-2008, 07:59 AM   #46 (permalink)
Mustang
Guest

Canım seni gerçekten kutlarım ne güzel kendinle ilgili gelişmelerin var .Kendinini memnun edince ne kadar güzel oluyor değilmi?
Alt 31-08-2008, 03:10 PM   #47 (permalink)
Teğmen

13 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozgehan is an unknown quantity at this point

süper valla cok taktir ettım cok begendim gunlugunu .mutlulukların daimi olur insallah 96
Alt 31-08-2008, 03:18 PM   #48 (permalink)
Teğmen

96 amin her ikinize de teşekkür ediyorum.Haklısın munstang süper bir his.insanın kendiyle ilgilenmesi harika ve sanırım insanlar bunu yapmayı ihmal ettikleri için mutsuzlar
Alt 05-09-2008, 12:27 AM   #49 (permalink)
Teğmen

selam dostlar,size okuduğum kitaplardan hoşuma giden bölümleri paylaşacağımı söylemiştim daha önceden.Belki bunu paylaşımın yeri burası değil ama size kendimde meydana gelen değişimleri az da olsa aktaracaktır bu hikaye diye düşündüğüm için yazıyorum bunu.Umarım okurken sıkılmazsınız
Yaşamda ki gerçek başarıların geçici hedefe varıştan çok heyecan verici bir uyanıştan doğduğunu anlatıyor .
Çok uzun zamandan beri yürüyor gibiydi.Yorgun ayaklarından çok ellerinin farkındaydı.Ellerini tıpkı taşıdığı torbaların bir parçası gibi hissetmeye başlamıştı.
"Bu hiç iyi değil,"diye kendi kendine düşünürken yükünün ağırlığını ellerinin acıyan yerlerinden diğer yerlerine doğru kaydırdı.Onları bırakmayı diledi ama çok acelesi vardı.
İnanması zor geliyordu ama yolun kenarında torba satan o tatlı adama rastlamasının üstünden sadece bir kaç saat geçmişti.Torba satıcısı onu ,torbalarından birini alması halinde diğer tüm torbaları taşımanın çok daha kolay olacağına ikna etmişti.Ancak yürüdükçe bu yeni torbanın ona yaptıklarını tanımlamak için pek çok kelime bulmuştu ama içlerinde kesinlikle "daha kolay" yoktu.Yolun kenarında sattığı ilk torba da bu değildi.Hem de hiç değildi.
Gittikçe ağırlaşan kollarına ve ellerine baktıkça ,taşıdığı her bir torbanın o yada bu için verilmiş bir garanti olduğunu düşünüyordu.Bir gelecek torbası vardı,başarının anahtarını taşıyan bir torba,bir torbada geçmişi tamir etmek amacıyla çeşitli alet takımları içindi.Sonra hepsinden ağır olan torba;tüm diğer torbaların emniyetini sağlaması gereken.Hakikat şu ki,hayal edebileceğiniz her şey için bir torbaya sahipti.
Torbaların değerini ölçüp biçmek ile o kadar meşguldü ki ,yolun kenarında karanlıkta oturan yabancıyı fark etmedi bile.Aslında yabancının sesi onu torbalarına bakmaktan kurtarmıştı.Yabancı gülümsedi
"Yükünüz oldukça ağır.Biraz oturup dinlenmez misiniz?"
Bu onu bir şekilde şaşırtsa da ,iyi bir fikir gibi geldi."Teşekkürler" dedi."Sanırım oturacağım."Torbalarını teker ,teker ,boylarına göre dizerek bıraktı.Hiç konuşmadan birkaç dakika geçti ama bu ikisine de rahatsızlık vermedi.Çimenler yumuşacık ve insanı iyi hissettirecek kadar nemliydi.Garip olan yabancının hiçbir torbası olmamasıydı,bir tane bile yoktu.Hafızasını zorladı,bu ilkti.Yol boyunca tanıştığı kadınların ve adamların tümü bir şekilde bir torba taşıyordu.Bu adam nasıl hayatta kalabiliyordu?Ne biçim bir insandı?Yolda ki sorunlarla nasıl başa çıkıyordu?Kafasının içinde sessiz sorular birbirini takip ederken ,hiç bir şey dememenin kaba olacağını düşündü.Kelimeler ağzından dökülürken,duyduklarına kendi kulakları inanamamıştı.
"Görüyorum ki hiç torbanız yok"
yabancı gülümseyerek"evet doğru"
Adam bir açıklama bekledi ama hiç bir şey gelmedi.Nihayet sessizlik ağır geldi"neden yok?" diye sordu.
Yolcu bu soruyu yolda tanıştığı diğer yolculardan da duymuştu.Deneyimleri bu tip soruların yanıtı duymak amacıyla sorulmadığını öğretmişti.Çoğu yapmacık bir ilgiydi.Asıl aradıkları bir yolunu bularak ona kendi düşüncelerini anlatmaktı.Ama karşısında duran bu yorgun adam farklıydı,böyle hissetti ve ona hakikati anlattı.
"yıllar önce bir gün,tıpkı bunun gibi gölge bir yerde dinlenirken ,tanıdık bir ses benimle konuştu.Bu sesi daha önce defalarca duymuştum ancak o ana kadar gerçekten hiç işitmemiştim.
"Garipti çünkü ses tekrar tekrar 'çok yorgunum ,daha ne kadar gideceğiz' diye sorup duruyordu.Hepsi o kadar -sadece 'çok yorgunum' ve 'daha ne kadar öteye diye'... "
"Yanında kim vardı ? " diye sordu adam
"Hiç kimse" diye cevap verdi yabancı ve ona kendinin farkında olan derin bir gülümseme ile baktı."Sadece kendimleydim.Neden onu o zaman dikkate almam gerektiğini de bilmiyorum,ama böyle oldu.Birden hatırladığım yıllardan beridir kendi kendime ne kadar yorgun olduğumu anlattığımı fark ettim"
Adam için yabancının cevabı beklenmedik bir şoktu.
"Başlangıçta bu üzücü idrakimi görmezlikten gelmek için her zaman istediğim bir torbayı düşünmeye başladım.Ancak o zaman içinde bu duygulardan bile yorulmuştum.Yapacak başka bir şey bilmiyordum.Öylece oturdum.Ne kadar zaman geçti gerçekten bilmiyorum.Sonra o bana geldi."
Yabancı tekrar gülümsedi ve adam bir şeyi kaçırmış olacağını düşündü.Yabancı konuşmasına devam etti."Bir yere gitmek istemediğimden değil,zira orada otururken fark ettim ki yolda geçen tüm o zaman içinde gerçekten nereye gittiğimi asla bilmemiştim.Ta ki o güne kadar bilmediğimi asla bilmiyordum çünkü yolda geçen tüm o yıllarda ,derman aramanın benim için yaşamda bir yöne sahip olmakla aynı şey olduğuna inanmıştım."
"Ama neden derman arıyordunuz?Yani neyden kurtulmak için?"
"Çılgınca olan bu" dedi yabancı, sanki güzel bir fıkra dinlemiş gibi yüksek sesle gülmeye başlarken."taşıdığım onca yükten kurtulmak için derman arıyordum -yaşamın içindeki yürüyüşümü keyifli kılması gereken torbalardan!"
Şimdi ikisi de gülüyordu ,tıpkı özel bir şakaya sahip iki eski dost gibiydiler.Adam
"Peki şimdi torbaların nerde?"
"İşte konunun özü bu..." dedi."Görmüyormusun ?Nereye gittiğimi bilmiyorsam , oraya gitmek için ihtiyacım olan şeyleri de bilmem mümkün değil ,değil mi?"Gözleri cevap bekliyordu.
"Doğru" dedi adam bilmeden
"Öyleyse ,neden tüm o torbaları taşıyordum ki ,manası neydi bunun?Hakikat şu ki buna verecek cevap bulamadığım için oturmakta olduğum noktada hepsini bıraktım."
"Daha sonra ne oldu?Nereye gittin?Hayatın nasıl değişti?"
"Biraz zaman alınca anladım ki değişen yaşamım değil ,yaşama bakış açımdı.Taşımakta olduğum o torbaların yükü olmaksızın baktığımda ,yaşamı yapılması gereken bir görev değil de harika bir yer olarak görmeye başladım."
Adam yabancının kelimelerinden hakikati hissedebiliyordu,biraz daha açıklama istedi."içinde olması mükemmel yer?"
"Evet" yabancı ayağa kalktı ve "Bir şey daha ,olmak zorunda olduğum yerde olmadığım için kendime acımaktan vazgeçtiğimde ,olduğum yerin tam olmak istediğim yer olduğunu buldum.""hakikat şu ki ,olman gerektiğini düşündüğün kişi olman gerekmiyor.Bu nedenle seni o kişi yapacağına inandığın şeyleri de yaşamın boyu taşımak zorunda değilsin."
"Görüşmek üzere..." diyerek yürümeye başladı.
Adam ayağa fırladı "Nereye gidiyorsun?"Yabancı cevap vermedi.Adam uzun bir sıra oluşturan ağır torbalarına baktı sonra da yoldan aşağı doğru yürüyen yabancının adımlarında ki hafifliğe.Karar vermesi bir saniye sürmüştü"Beni bekle!"
işte dostlar hikaye bu.Şimdi yaşamınız boyunca ,hayatınızın gitmesi gerektiğini düşündüğünüz şekilde gitmesi için ,taşımanız gerektiğini hissettiğiniz tüm şeyleri bir düşünün.Öğrendiğiniz tüm gerçekleri tartın.Şimdi hepsinden kurtulmanın ne kadar hoş olacağını düşünün...
sevgi ile kalın
Alt 05-09-2008, 10:24 AM   #50 (permalink)
Mustang
Guest

Canım benim çok hoştu umarım hepimiz vakit çok geç olmadan ne istediğimize karar veririz.

Bookmarks