Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Müzik Aletleri Dans Sahne Sanatları Klubü > Müzik Aletleri > Üflemeli Çalgılar

Uyarılar

Üflemeli Çalgılar üflemeli çalgılar üflemeli nefesli çalgılar üflemeli vurmalı çalgılar üflemeli çalgıları nefesli üflemeli çalgılar tahta üflemeli çalgılar türk üflemeli çalgılar vurmalı üflemeli çalgılar üflemeli çalgılar resimleri üflemeli çalgılar mey üflemeli çalgilar üflemeli çalgılar ney üflemeli çalgılar sipsi türk halk müziği üflemeli çalgılar üflemeli çalgılar dinle üflemeli çalgılar klarnet üflemeli çalgılar flüt türk sanat müziği üflemeli çalgılar

kendi kendine öğrenilirmi..

Müzik Aletleri ve Üflemeli Çalgılar kendi kendine öğrenilirmi.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ney çalmaya küçük yaşlardan beri merakım var.Eşimden doğum günü hediyesi bir ney sözü aldım.Kurs vs gitme şansım yok küçük bebeğim var.Kendi başıma öğrenebilirmiyim arkadaşlar.Birde ilk başlayanlar için kız ney doğrumudur? Birde kadınların çalması zormu?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üflemeli Çalgılar telkin cd indir izle İstanbul Üflemeli Çalgılar nerededir kimdir Üflemeli Çalgılar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üflemeli Çalgılar hipnoz Üflemeli Çalgılar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üflemeli Çalgılar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üflemeli Çalgılar kuantum düşünce kitap haberi

kendi kendine öğrenilirmi..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-06-2010, 12:05 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Parlayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 851
418 Mesajinıza toplam 1,764 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Parlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of light
Standart kendi kendine öğrenilirmi..

Ney çalmaya küçük yaşlardan beri merakım var.Eşimden doğum günü hediyesi bir ney sözü aldım.Kurs vs gitme şansım yok küçük bebeğim var.Kendi başıma öğrenebilirmiyim arkadaşlar.Birde ilk başlayanlar için kız ney doğrumudur? Birde kadınların çalması zormu?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 08-06-2010, 01:12 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough
Standart Cevap: kendi kendine öğrenilirmi..

ben arkadaşımdan ses çıkarması zor diye duymuştum nefesi iyi ayarlamak gerekiyor sanırım. kızlar zorlanıyorlarmış o yüzden.
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2010, 09:13 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

418 Mesajinıza toplam 1,764 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Parlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of light

galiba öle çünkü kadın neyzen bir tane gördüm tv lere çıkıyo.Şöle neyi konuşturma şansımız yok o zaman...
Alt 08-06-2010, 09:15 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

DeLiTaY21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 331
353 Mesajinıza toplam 1,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DeLiTaY21 is an unknown quantity at this point

Sağlık ve istatikrarlı bir çalışmayla yapabilirsin.nette bir çok site var sana yardımcı olabilecek. bence neyzenim.com adresini ziyaret edip oradaki dersleri bir gözden geçir...
Dinleme Başlangıcı: 05.06.2011
DeLiTaY21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2010, 12:45 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough

yok ben umudunu kırmak için söylemedim=) sadece sesi çıkarması zor diye duydum arkadaşımdan. ama o kursa devam etti sonucu ne oldu bilmiyorum ama istedikten sonra evde de yapılır heralde. internet çok büyük nimet =))
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2010, 01:05 PM   #6 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
Sümbülii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ney çalmaya küçük yaşlardan beri merakım var.Eşimden doğum günü hediyesi bir ney sözü aldım.Kurs vs gitme şansım yok küçük bebeğim var.Kendi başıma öğrenebilirmiyim arkadaşlar.Birde ilk başlayanlar için kız ney doğrumudur? Birde kadınların çalması zormu?
Kendi kendinize öğrenebilirsiniz isterseniz. 6 yaşımda doğum günü hediyesi olarak keman sahibi olmuştum ve hiç kurs almadan kendi kendime öğrendim. Okuldaki müzik öğretmeni zaman zaman bana yardımcı oluyordu. Keman çalmasını seviyorum ve iyi derecede çalabiliyorum. Fırsatım şu an için yok ama ileride kursa gidebilirim. Orta derecede piyanoda çalabiliyorum. Öğreten olmadı. Tamamen kendi çabalarımla. Birşeyler çalabilmek güzel gerçekten. Merakınızda varmış bırakmayın sakın. Sevgilerimle...
Alt 08-06-2010, 03:18 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Bırakmıcam peşindeyim.Kendi çabalarımla çalıcam inşallah..Destekleriniz için teşekkürler arkadaşlar...
Alt 30-07-2011, 12:35 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough

bence sesi doğru yerden çıkarmak ve dudagın konumlaması açısından bi hocanın varlıgı şahane yardımcı olur .Ney acayip huzur içeren bi sazdır ama nefes ciddi anlamda bi sorun:d onu da bol egzersizle aşıyorsunuz. istek varsa her şey olur
Alt 02-08-2011, 01:12 AM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6
22 Mesajinıza toplam 38 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
disiplinlerarasıdisiplin is an unknown quantity at this point

azim hırs kararlılık üçlüsünün bünyende topladıktan sonra gerisi boş :)
ayrıca kızdan neden neyzen olmasın ben 5 senedir üflüyorumm bal gibi de oluyor :D
metod kitapları alabılırsın ahmet kayanınkı güzel ergunerin ki de fena değil bunların yanında nette de bir çok yardımcı site var :D
ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :)
disiplinlerarasıdisiplin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2011, 11:03 PM   #10 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Benim de bir arkadaşımın annesi çalıyordu. Bayanlar da çalabilir yani istedikten sonra neden olmasın...

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil