Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Müzik Aletleri Dans Sahne Sanatları Klubü > Müzik Aletleri > Üflemeli Çalgılar

Uyarılar

Üflemeli Çalgılar üflemeli çalgılar üflemeli nefesli çalgılar üflemeli vurmalı çalgılar üflemeli çalgıları nefesli üflemeli çalgılar tahta üflemeli çalgılar türk üflemeli çalgılar vurmalı üflemeli çalgılar üflemeli çalgılar resimleri üflemeli çalgılar mey üflemeli çalgilar üflemeli çalgılar ney üflemeli çalgılar sipsi türk halk müziği üflemeli çalgılar üflemeli çalgılar dinle üflemeli çalgılar klarnet üflemeli çalgılar flüt türk sanat müziği üflemeli çalgılar

Neyimden güzel ses çıkmıyor

Müzik Aletleri ve Üflemeli Çalgılar Neyimden güzel ses çıkmıyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Plastik bir Ney aldım,haftalarca uğraştım,üfledim,üfledim,üfledim,neyle bir türlü dost olamadım,onunla konuşmak dertleşmek istedim ama o benimle konuşmuyor,bu neyin dilinden anlayan var mı dostlar?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üflemeli Çalgılar telkin cd indir izle İstanbul Üflemeli Çalgılar nerededir kimdir Üflemeli Çalgılar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üflemeli Çalgılar hipnoz Üflemeli Çalgılar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üflemeli Çalgılar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üflemeli Çalgılar kuantum düşünce kitap haberi

Neyimden güzel ses çıkmıyor

Like Tree1Likes
  • 1 Post By ganesha

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-07-2007, 05:57 PM   #1 (permalink)
dost78
Guest

Standart Neyimden güzel ses çıkmıyor

Plastik bir Ney aldım,haftalarca uğraştım,üfledim,üfledim,üfledim,neyle bir türlü dost olamadım,onunla konuşmak dertleşmek istedim ama o benimle konuşmuyor,bu neyin dilinden anlayan var mı dostlar?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 30-07-2007, 01:26 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
49 Mesajinıza toplam 134 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ganesha is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Neyimden güzel ses çıkmıyor

Her enstrumanın zor noktaları vardır ve bazıları ilk başta ortaya çıkar bazıları ortalarda vs...

neyin en zor yönlerinden biri İlk ses çıkarma...

Bol bol üfleyeceksin....

msnimi ekle karşılaşırsak sana yardımcı olurum...

hkn...
colhe likes this.
Alt 30-07-2007, 02:01 PM   #3 (permalink)
dost78
Guest

ilk birkaç saat içerisinde ses çıkarmayı başardım,fakat dinlediğim ney sesleriyle benim çıkardığım ses arasında çok fark var,benim çıkardığım ses kalın çıkıyor,sanırım daha çok üflemem lazım
Alt 02-09-2007, 05:51 AM   #4 (permalink)
Teğmen

20 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serencam is an unknown quantity at this point

Arkadasım yazının basında demişsin plastik bir ney aldım diye. Plastik bir neyden ses çıkarmı? Hatta ben hiç plastik ne görmedim. Sen benim gibi bir yıldız ney al ya da kız neyi al. Hatta sesin güzel çıkmasını istiyorsan neyin agız kısmına takılan başpareyi boynuzdan yapılmış olanından al. Yeni baslayanlar için kız neyi uygundur. Ama alınca bir hafta kdr ugrasmalısın. Ben ilk günde 4 ses çıkarmıştım. 3 ayın sonunda baya bi parcayı üfleyebiliyordum. Sonra vaktim olmadı kursu bıraktım. Arada alır ellerimin ve kulaklarımın pasını silmeye calısırım. Yalnız bu işi daha sonra tamamlıycam nasipse.
Alt 11-04-2008, 01:38 PM   #5 (permalink)
Teğmen

49 Mesajinıza toplam 134 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ganesha is an unknown quantity at this point

Alıntı:
rkadasım yazının basında demişsin plastik bir ney aldım diye. Plastik bir neyden ses çıkarmı? Hatta ben hiç plastik ne görmedim. Sen benim gibi bir yıldız ney al ya da kız neyi al.
Plastik neyden sesler daha rahat çıkar. Çünkü nefes plastikte dağılmaz.

Ama organik bir ney daha farklı hissetiriyor insana
Alt 06-08-2008, 06:32 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
11 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
certugral is an unknown quantity at this point

Plastik neyin içini ıslat. Bu ses çıkarmana yardımcı olur. Normalde bu işlem ahşap dilsiz kavallarda badem yağıyla yapılır ama plastiği yağlamak pek doğru olmaz :) Islatman yeter..
certugral isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2010, 05:49 PM   #7 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
acracotoxin is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Neyimden güzel ses çıkmıyor

slm arkadasımız galiba neydn güzel ses çıkaramamaktan şikayetci sna bi tavsiyem var güçlü ve güzel ses çıkarmanın yolu pes bir şekilde üflmekten geçer tüm pes sesleri mi fa dan baslayarak sole kadar üfle ilk bas çıkmıyacaktır ama her bos vaktinde ugras :) güzel bir sese ulasırsın
acracotoxin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-07-2011, 12:40 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough

bende neyin kamış olması taraftarıyım.Bi kere neyle iletşimden bahsetmişiniz ama sizin göz bebeğiniz kamış olan olcak plastik bi deneme süreci ve bana göre zaman kaybı. KamıştA da gayet başarılı olunur.
Alt 02-08-2011, 01:07 AM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6
22 Mesajinıza toplam 38 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
disiplinlerarasıdisiplin is an unknown quantity at this point

sana tek lazım olan sabır :)
kamış ney de herzaman daha iyidir :)
disiplinlerarasıdisiplin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil