Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Alışkanlıklar ve Bozukluklar ve Bağımlılıklar'dan Kurtulma Klubü > Diğer Alışkanlıklar ile İlgili Cd'ler > Tırnak Yeme

Uyarılar

Tırnak Yeme Tırnak Yeme

Tırnak yeme alışkanlığı

Diğer Alışkanlıklar ile İlgili Cd'ler ve Tırnak Yeme Tırnak yeme alışkanlığı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız yalnız kaldığımda tek dostum:D acıktığımda tek dostum:D ama onu hiç sevmiyorum:S bu yazıyı yazarken bile tırnaklarımı yiyorum(benm için daha çok etler önemli:D) .. çoookk merak ediyorum acaba bu illeti ne zaman bırakıcam.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tırnak Yeme telkin cd indir izle İstanbul Tırnak Yeme nerededir kimdir Tırnak Yeme çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tırnak Yeme hipnoz Tırnak Yeme olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tırnak Yeme hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tırnak Yeme kuantum düşünce kitap haberi

Tırnak yeme alışkanlığı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-04-2009, 05:03 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
20 Mesajinıza toplam 88 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cradlestone is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Tırnak yeme alışkanlığı

yalnız kaldığımda tek dostum:D acıktığımda tek dostum:D ama onu hiç sevmiyorum:S bu yazıyı yazarken bile tırnaklarımı yiyorum(benm için daha çok etler önemli:D)..

çoookk merak ediyorum acaba bu illeti ne zaman bırakıcam..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

cradlestone isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2009, 10:44 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Ping Me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 42
21 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ping Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the rough

10-15 yıl kadar tırnak yemiş biri olarak diyebilirim ki aslında gayet amaçsız bir davranış.dürüstçe kendinize (buna nasıl engel olabilirim diye sormak yerine) bunu neden yapıyorum ki diye sorarsanız aldığınız cevap size yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.
lisedeyken bir kız arkadaşım ellerimin guzel olduğunu ama berat göründüğünü söylemişti.o an için bunu umursamayıp şakaya vurmuş olsam da sonrasında insanların ellerine dikkat ettiğimi farkettim.tırnaklarını yiyen(paramparça eden demeliyim) bir kız arkadaşımda bunu gözlemledikten sonra derste otobuste yolda her an elimin ağzımda olduğunu ve bunun bana yakışmadığını düşündüm.erkek arkadaşlara fikir veremeyeceğim ama bayanlar için kendi uyguladığım yöntemi paylaşabilirim.tırnaklarınız kısayken bile onları sevin bakın oje sürün ve beğenin.tırnak yerken hep şurasını da kemireyim düzelicek diye düşünürdüm sonunda ellerimi kullanılmaz hale getirene kadar yemiş olurdum.Biliyorum ki her zaman alışkanlıklara sığınmanın bahanesi sıkıntılar bulunabilir.bir kez buna sığınmamayı başarırsanız gerisinin geleceğine inanıyorum,yalnız inanmıyorum biliyorum da..mesela ben manikür yaptığımda aldığım iltifatları bir tarafa tırnaklarını kemirmekten kendini alamayan beni bir tarafa koyuyorum ve kendime yakıştırdığım davranışı kazanabilirim diye kendimle konuşuyorum.uzun zamandır bıraktım bu alışkanlığımı,belki sigarayı bırakırsam ya da hayatımda bu kadar somut olmayan bir boşluk doğarsa beni yine cezbetmeye çalışabillir.ama bana kötü gelen bir şeye neden izin vereyim ki..
Ping Me isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2009, 10:57 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

''..,belki sigarayı bırakırsam ya da hayatımda bu kadar somut olmayan bir boşluk doğarsa beni yine cezbetmeye çalışabillir..''

demişsiniz..tam olarak anlayamadım; tırnak yemeyi bırakıp sigara içmeye mi başladınız?!

tırnaklarınız için tebrik ederim...ama sigara da EN AZ tırnak yemek kadar kötü değil mi?

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2009, 11:04 PM   #14 (permalink)
Teğmen

21 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ping Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the rough

hayır bu sadece örnekti ama kendimi doğru ifade edememiş olabilirim :) sıradaki hedefim sigara ve yanlış beslenme alışkanlıklarımdan kurtulmak..tırnak yemeyi şu anda kesmiş olsam da başka bir mücadelede bana dost gibi görünebileceğinin kaygısını duymuyor değilim.ama ona izin vermeyeceğim :)
Alt 04-04-2009, 11:09 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

şimdi anladım..ben de bir an tırnak yemeyi bıraktığınız için biz 'tırnak makası özürlü'lere tepeden tepeden bakıyorsunuz sandım..

bazen aklımdan ciddi ciddi geçiyor, ben de mi başlasam tırnak uzatmaya diye...çok denedim bırakmayı...ama seviom da tırnak kemirmeyi...hüfff daha tam karar veremedim...

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Alt 04-04-2009, 11:17 PM   #16 (permalink)
Teğmen

işte ben de sigara konusunda aynı hislere sahip olduğum için herhalde bilinçsiz şekilde bu örneği verdim.bırakmam gerektiğini biliyorum illa bir sağlık problemi ile yumurta kapıya dayanıp da bırakmak durumunda kalabileceğim fikri bana "irademle bıraktım" demekten kat kat itici geliyor :)) devamlı bir sıkıntımızı düşünüp durmak canımızı sıkıyor yalnızca.önümüzde iki yol var istiyorsak yaparız istemiyorsak da yapmayız.tercihlerimin bana ait olduğunu düşünmek (kendi adıma diyebilirim ki ) rahatlatıcı...belki de zamanı gelmemiştir belki de tam zamanıdır.o an gelince görüyoruz ki içimizden hoşlanmadığımız davranışı yapmak da gelmiyor..düşünüp durmayalım su akar yolunu bulur,hepimizin emel sayın ellerine sahip olmamız şart değil. :) belki de mesleğiniz dolayısıyla daha da umursuyorsunuzdur..ama beni yanlış anlamayın neden tepeden bakayım başkasına şişko demek beni forma sokmaz ki :)
Alt 04-04-2009, 11:19 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

sizi seviyorum!

teşekkürler...

Alt 05-04-2009, 12:56 AM   #18 (permalink)

sem2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28
67 Mesajinıza toplam 402 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sem2008 is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: Tırnak yeme alışkanlığı

bendede bu alışkanlık vardı ama son birkaçaydır bıraktım,manikür yaptırdım şimdi ellerim çok güzel,zaten parmaklarım uzun ve güzeldi,yani aslında elleri güzel olanlardanım ben ama tırnaklarını mahfedenler grubundandım oysa ne kadar haksızlık ediyormuşum kendime!ben sinirlendiğim zaman kemirirdim tırnaklarımı şimdi bunu yapmıyorum,meditasyon yapıyorum ve ellerime bakıyorum sanki ışıl ışıllar ya,ellerimi seviyorum,kendimi seviyorum!oh be ...bu duruma en çokta annem sevindi,onuda sevindirdiğim için dahada mutluyum arkadaşlar! :)
sem2008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2009, 09:56 PM   #19 (permalink)
Teğmen

qülqüzeli42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
2 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
qülqüzeli42 is an unknown quantity at this point

arkadaşlar bende hiç tırnak makasıyla tırnaklarımı kesmedim:) hiç uzamasına fırsat vermiyorum zaten ama artık bırakmak istoyorum çünkü tırnaklarımın hali çok kötü ve bir bayan olarak bu hiç hoş değil:(
qülqüzeli42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-07-2009, 01:58 AM   #20 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
lenaia is an unknown quantity at this point

27 yaşındayım ve kendimi bildim bileli tırnaklarımı yerdim. yaklaşık bir ay önce bu siteye üye oldum ve telkinleri dinleyip, forumları okudum. kendime bir yapılacaklar listesi oluşturdum. bunun sonucunda da inanamadığım bir şekilde hiç zorluk çekmeden tırnaklarımı uzattım. canım hiç tırnak yemek istemiyor.
lenaia isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil