Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Testler ve Anketler

Uyarılar

Testler ve Anketler İlginç, Eğlendirici, Öğretici Test ve Anketler

özgüven testi

Serbest Kürsü ve Testler ve Anketler özgüven testi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Elinize kağıt kalem alıp aşağıdaki soruları "Evet" ya da "Hayır" şeklinde cevaplayın. İş ya da üniversite için yaptığınız üç başvurunuz reddedilirse kendi yeteneğinizden şüphe eder misiniz? a. Evet b. Hayır Büyük kalabalıklar kafanızı karıştırıyor ya da sizi korkutuyor mu? a. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Testler ve Anketler telkin cd indir izle İstanbul Testler ve Anketler nerededir kimdir Testler ve Anketler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Testler ve Anketler hipnoz Testler ve Anketler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Testler ve Anketler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Testler ve Anketler kuantum düşünce kitap haberi

özgüven testi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-04-2008, 12:40 AM   #1 (permalink)
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all
Standart özgüven testi

Elinize kağıt kalem alıp aşağıdaki soruları "Evet" ya da "Hayır" şeklinde cevaplayın.

İş ya da üniversite için yaptığınız üç başvurunuz reddedilirse kendi yeteneğinizden şüphe eder misiniz?
a. Evet
b. Hayır

Büyük kalabalıklar kafanızı karıştırıyor ya da sizi korkutuyor mu?
a. Evet
b. Hayır

Şu anda dolabınız eski püskü kıyafetlerle mi dolu?
a. Evet
b. Hayır

Kendinize sürekli aynada bakar mısınız?
a. Evet
b. Hayır

Yürürken ya da birini beklerken vücudunuzun duruşu dik mi?
a. Evet
b. Hayır

Çoğu zaman insanların sizin hakkınızda dedikodu yaptığını düşünür müsünüz?
a. Evet
b. Hayır

Güvenlik kuvvetlerinden biri size yaklaştığında kalbiniz daha hızlı atmaya başlar mı?
a. Evet
b. Hayır

Lokanta otobüs ya da caddedeki yabancılar arasında size birinin dikkatle baktığını ya da size kahkaha attığını hissediyor musunuz?
a. Evet
b. Hayır

Tanımadığınız bir ülkeye bilet kazansanız ya da size böyle bir bilet verilse, yalnız gitmekten korkar mısınız?
a. Evet
b. Hayır

Sevdiğiniz kişiye aşkınızı ilan edebileceğinizi düşünüyor musunuz?
a. Evet
b. Hayır

Çoğu zaman kötü rüyalar görür müsünüz?
a. Evet
b. Hayır

Bir sorun gözüktüğünde çoğu zaman onu kendi kendinize çözer misiniz?
a. Evet
b. Hayır

Acil durumlar o "kara gün" için biriktirmiş olduğunuz paranız var mı?
a. Evet
b. Hayır

Ebeveynlerinizin sizi sevdiğini hissediyor musunuz?
a. Evet
b. Hayır

Her gün yeni bir şey öğrenmeniz gerektiğine inanıyor musunuz?
a. Evet
b. Hayır

satın aldığınız ucuz bir şeyi geri vermektense zarara katlanarak kullanmayı mı tercih edersiniz?
a. Evet
b. Hayır

Çabalarınızın çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlandığını hissediyor musunuz?
a. Evet
b. Hayır

İnsanlar çoğu zaman sizden öğüt istiyor mu?
a. Evet
b. Hayır

* * * * *

CEVAPLAR

Eğer verdiğiniz cevaplar aşağıdaki doğru cevaplarla aynıysa her doğru cevap için kendinize 2 puan verin.

1. Hayır 10. Evet

2. Hayır 11. Hayır

3. Hayır 12. Evet

4. Hayır 13. Evet

5. Evet 14. Evet

6. Hayır 15. Evet

7. Hayır 16. Hayır

8. Hayır 17. Hayır

9. Hayır 18. Evet

* * * * *

PUANLAMA

35-44: Bu aralıkta kendine güven konusunda sorun yok. İnsanlar önderlik ve ilham için size güveniyorlar. Muhtemelen, yine de, bazı kesim sizin kendini beğenmiş ve ezici olduğunu düşünüyor. Doğru söylemek gerekirse enaniyetiniz (egonuz) epey fazla. Siz de şahsi olarak sizi öldürmeyen şeyin sizi güçlendireceğini düşünüyorsunuz. Ancak ünlü mütefekkir Goethe?nin ifadeleriyle "İstenilen herşeyi yapmak için insan kendini olduğundan daha iyi görmelidir"

20-36: Bu ortalama bir aralık ve özgüven konusunda güçlü ve zayıf yönleri olan bir insanı işaret ediyor. Bu test yoluyla korkularınızı saptayabilir, onların geçerliliğini değerlendirebilir ve isterseniz onları düzeltebilirsiniz. Hayır, cevaplarınıza tekrar bakıp üzerinde düşünün lütfen.

6-18: Korkak ve kendine güvenmeyen, etrafındakilerin önderlik ve rehberliğine ihtiyaç duyan birisiniz. Hayatı güzel yaşamak için biraz desteğe ihtiyacınız olduğu muhakkak. Bilmemek sizi bıktırmasın. Öğrenmenin sihirli kapıları her zaman ardına kadar açık.

0-4: Bu oldukça nadir alınan bir puandır ancak bu aralığa düşerseniz, bu bilgili bir kişiden belki bir psikiatr, doktor yada bir din görevlisinden yardım almanız gerektiği anlamına gelir. Hayat sizin için korku ve endişe dolu olmalı.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-04-2008, 01:04 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2
41 Mesajinıza toplam 108 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meninje is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: özgüven testi

Çok teşekkür ediyoruz cent

Ancak puanlama kısmında bir hata olmasın? Zaten 18 soru var hepsine olması gereken cevabı veren kişinin en yüksek alacağı puan 36 dır. Oysa burada 35 ile 44 puan arası güven problemi olmayan kişiyi temsil ediyor deniliyor?

B u arada benim puanım 26 çıktı. Yani fena sayılmam:) Gerekli cevabı veremediğim konuların birçoğu da zaten arada bir bende oluşan durumlardır. Düşündüğüm gibi özgüven konusunda ciddi problemim yok yani:)
Alt 07-04-2008, 01:28 AM   #3 (permalink)
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all
Standart Ynt: özgüven testi

cancazım siteye hoşgelmişsin daha önce yazdıysamda yenilemiş oldum

canım ben bir siteden aynen aldım ve ekledim ben hazırlamadım cancazım

sevgiyle kal

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2011, 02:43 PM   #4 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Özgüveninizi ölçün!

Bu linkte yapılması kolay ve renkli (balıklar falan geçiyor arkadan) bir özgüven testi yer almaktadır.

Bence bu kendimizi tanımak için bir adımdır.

Haydi bakalım kim ne durumda? Durumumuzu test edelim.

İşte link:

http://www.turkish-media.com/astrolo...ven/index.html

Benim özgüvenim çok şükür tam(mış), öyle çıktı :) Şüphem yoktu. Kendinize güvenin. Güvenimin eskisine göre artmış olduğunun farkındayım bunlarda telkinlerin büyük katkısı olduğunu düşünüyorum. Test de aksini söylemedi :))

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2011, 02:54 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 309
288 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülücan is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Özgüveninizi ölçün!

canım çok eğlenceliydi..balıklar falann ooohhh..başka varsa onuda yapalım zira güvenimiz yerindeymiş elhamdülillah:) ha haa..
gülücan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2011, 03:06 PM   #6 (permalink)
Teğmen

x-men33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 198
84 Mesajinıza toplam 279 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
x-men33 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Özgüveninizi ölçün!

Özgüvenim tam çıktı
Teşekkür ederim test için.

[Âl-i İmran Sûresi 139. Ayet]
x-men33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2011, 03:30 PM   #7 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: özgüven testi

Ay ben bu testi sitede arayıp da bulamamıştım(o kadar da "Arama" kısmını kullanıyorum). Bulana ve buraya taşıyana çok teşekkürler. Sonra o puanlama olayı da kafama takılmıştı (başka yerlerde bu testi yazılı gördüğüm zaman) ama verdiğim linkte güzel yapmışlar biz hesapla uğraşmıyoruz. O bizim için hesaplıyor ardından nerde yanlış yaptığını da gösteriyor...

Sevgiler :))

Alt 13-06-2011, 12:01 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

papatyagibiyaşamak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 242
240 Mesajinıza toplam 719 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatyagibiyaşamak is an unknown quantity at this point

Teşekkürler öncelikle sweet harika bir test programı. :) Bende özgüven sorunu var çıktı ki doğru!.. :( Demek ki hala özgüven konusunda kendimi ilerletememişim!... :(( Neyapabilirz peki özgüvenimizi arttırmak için acaba?..
papatyagibiyaşamak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2011, 12:57 AM   #9 (permalink)
Administrator

Sevgili papatya;

Benim çok problemim yoktu bu konuda ama ilk etapta kendine güven ve bir sonraki adımda da sosyallik arttrırıcı telkini işe yaradı. Bu telkinler sayesinde kendime olan güvenim arttı. Zaman zaman ayna egzersizi de yapıyorum canım. Ayna da kendimle konuşur gibi. Başkasına herhangi bir konuda cesaret verir gibi kendime cesaret veriyorum.

Senin için foruma yeniden bir göz attım belki bu yazılar işine yarayabilir.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...aktikleri.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...i-ozsevgi.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...c-konusma.html

sevgiler

Alt 13-06-2011, 03:31 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 114
108 Mesajinıza toplam 276 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asideniz will become famous soon enoughasideniz will become famous soon enough

İçe dönük Yargılayan Somut Hisseden

Anlayan benimki

Soyut Düşünen

Enerji kaynağınızı iç dünyanızdan alıyorsunuz. Olaylar hakkında konuşmaktan çok düşünmeyi yeğliyorsunuz. Diğer insanların davranışlarını ve nedenlerini anlamakta başarılısınız. Hayatınızın düzen ve nizam içinde olmasını istiyorsunuz. Muhtemelen yapacaklarınızı hatırlamak için ajandanızı kullanıyorsunuz. Kararlarınızı çabuk veriyorsunuz. Diğer insanlarla ilgili de çabuk karar veriyorsunuz. Çevrenizdekiler tarafından kimi zaman dominant olarak nitelendiriliyorsunuz.
Detay odaklı bir kişisiniz. Fakat işlerin NASIL yürüdüğünü merak ediyorsunuz. Aynı zamanda pratiksiniz. Şartların gerektirdiği şekilde davranıyorsunuz ve işleri alıştığınız şekilde yapmayı seviyorsunuz.
Diğer insanlarla empati kurmak ve neler yaşadıklarını hissetmek konusunda başarılısınız. Gerektiği zamanlarda çevrenizdekilere hemen yardım ediyorsunuz. Kişisel değerleriniz ve hisleriniz karar alma süreçlerinizde etkili oluyor.
asideniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks