Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz

Uyarılar

ücretli telkinlerden hangilerini dinlediniz ve nasıl faydalar gördünüz?

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ücretli telkinlerden hangilerini dinlediniz ve nasıl faydalar gördünüz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: blondish_ozlm Nickli Üyeden Alıntı ucretsiz olanlari 5ay kadar hergun dinledim.simdi haftada 2gun dinliyorum ilk dinledgmde daha etkiliydi sanki.. hangi telkinleri satın aldınız ve ne gibi etkileri oldu.. anlatırsanız çok seviniriz.. esenlikler güzellikler......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz nerededir kimdir Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hipnoz Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz kuantum düşünce kitap haberi

ücretli telkinlerden hangilerini dinlediniz ve nasıl faydalar gördünüz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-11-2011, 12:43 AM   #41 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road
Standart Cevap: ücretli telkinlerden hangilerini dinlediniz ve nasıl faydalar gördünüz?

Alıntı:
blondish_ozlm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ucretsiz olanlari 5ay kadar hergun dinledim.simdi haftada 2gun dinliyorum ilk dinledgmde daha etkiliydi sanki..

hangi telkinleri satın aldınız ve ne gibi etkileri oldu.. anlatırsanız çok seviniriz.. esenlikler güzellikler...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 11-11-2011, 12:54 AM   #42 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about
Standart Cevap: ücretli telkinlerden hangilerini dinlediniz ve nasıl faydalar gördünüz?

ilk dinlediğinde etkili olduğunu düşünmenin sebebi, değişimi farketmen olabilir. ama aradan 5 ay geçmiş, bu telkinler tam anlamıyla etki etmiş olmalı. ama şu var ki insanın direk bilinçaltına etki edince, insan kendini hep öyleymiş gibi zannediyor. bu mükemmel değişimin farkına varamayabiliyor. 5 ay öncesinden çok daha iyisin. sadece bunu farkedemedin. dinlemeye devam et. daha da iyi olacak :)
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2011, 04:41 PM   #43 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
40 Mesajinıza toplam 72 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
blondish_ozlm is an unknown quantity at this point

kutayhun ucretli olanlari dinlemedim ben ama almayi dusunuyorum.alipta dinlersem paylasirim
blondish_ozlm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2011, 04:46 PM   #44 (permalink)
Teğmen

40 Mesajinıza toplam 72 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
blondish_ozlm is an unknown quantity at this point

Juger dinlemeye devam edyrum ama haftada 2 gun 8 saate indirdim.yeterli midir?4ay kadar hergun dinlemistim.
faydasi oldu yine tabii...
blondish_ozlm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-01-2012, 04:30 AM   #45 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 22
25 Mesajinıza toplam 53 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ronemuen is an unknown quantity at this point

isme özel olanlardan kaç tanesini ardı sıra dinledin
ronemuen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2012, 04:57 PM   #46 (permalink)

1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
damlayan is an unknown quantity at this point

mrb benn 2 haftadır ücretli telkinlerden erkekleri çekin telkini dinliyorum etkisini görürsem yazarım henüz bişey yok :)
damlayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2012, 05:31 PM   #47 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point

Alıntı:
juger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ilk dinlediğinde etkili olduğunu düşünmenin sebebi, değişimi farketmen olabilir. ama aradan 5 ay geçmiş, bu telkinler tam anlamıyla etki etmiş olmalı. ama şu var ki insanın direk bilinçaltına etki edince, insan kendini hep öyleymiş gibi zannediyor. bu mükemmel değişimin farkına varamayabiliyor. 5 ay öncesinden çok daha iyisin. sadece bunu farkedemedin. dinlemeye devam et. daha da iyi olacak :)
bence bu harika bir cevap .. fark edemeyenler için ..

ben tüm beyin kapasite telkini dinliyorum .. ben etki ettiğine inanıyorum .. bugün 9. günüm .. çok bariz bir etki görmedim .. daha atomu parçalayamadım .. şaka şaka :D .. sınav sonuçlarım yükseldi ..
Alt 01-05-2012, 01:46 AM   #48 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

hocam bence telkinler etki ediyor.. ben eril enerji telkinini dinledim.. yüzde yüz beyin kullan telkinini dinledim... inanılmaz etki ediyor...
Alt 26-02-2014, 11:26 PM   #49 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 146
188 Mesajinıza toplam 669 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really nice

Bazı arkadaşlar mesajlarla sormuş boy telkini ile ilgili. Aradan çok zaman geçmesine rağmen bir daha cevap veriyorum. Şu an tam hatırlayamıyorum ama yaklaşık 1-2 ay falan dinledim. İlk anda kafamda inanılmaz ağırlık oldu ve yaklaşık 1.5 sm uzama oldu (o zaman yanılmıyorsam 24 yaşındaydım). Sonra diğer telkinleri de dinlemeye başlayınca uzama durdu. Bundan sonra boy telkinini dinlememe rağmen faydası olmadı. Ama bence 25 yaşa kadar olanlarda yaşına göre faydası ola bilir. Daha küçük yaşta dinleyeceklere çok daha faydalı olacağını düşünyorum. Ve boy telkinini kulaklıkla dinlemek bana daha fazla etki yaptı.
ELPARANOID isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2014, 11:42 PM   #50 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 146
188 Mesajinıza toplam 669 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really nice

Burada söylenmiş mi bilmiyorum ama boyu çok ama çok takıntı yapıyorsanız ve bu hayatınıza kötü etki ediyorsa psikolojik anlamda rahatlamak için bir süre (ve ya her zaman) gizli topuklu ayakkabılar da kullana bilirsiniz. Gerçi 7-8 cm olanlar normal ama 10 cm kadar olanları bile var. Yani kullanın boyu uzun olmak (en azından olduğunuzdan uzun olmak) neymiş beyniniz bunu bilsin ve psikolojik olarak rahatlayın. Bazılarınız boyu uzun olmanın pek de abartılacak bir şey olmadığı kanısına vara bilir. Bazılarınız da uzun boylu olmanın güzel bir şey olduğunu düşünmeye devam ede bilir ama bunu kafaya takmaz.
Ben bir çok ücretli telkin aldım ve dinliyorum, faydasını gördüm ve görmekte devam ediyorum. Çok uzun zamandır elde etmeme rağmen bir türlü dinlemediğim fotografik hafıza telkinini de inşallah gün itibarile dinlemeye başlıyorum. Etkilerini zaman-zaman bildireceğim.
ELPARANOID isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks