Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz

Uyarılar

ücretli telkinlerden hangilerini dinlediniz ve nasıl faydalar gördünüz?

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ücretli telkinlerden hangilerini dinlediniz ve nasıl faydalar gördünüz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız arkadaşlar bu başlğı açma sebebim ücretsizleri dinleyenler çok şey paylaşlmış fakat ücretli telkin almak istesek de aynı durumları yaşamış olup tecrübe sahibi olanlardan faydalanmak istememiz:) burada ücretli telkinleri alanlar ve onlara getirilerini öğrenmek istiyorum:)) tşk ederim herkese:))...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz nerededir kimdir Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hipnoz Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz kuantum düşünce kitap haberi

ücretli telkinlerden hangilerini dinlediniz ve nasıl faydalar gördünüz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-10-2010, 09:43 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
12 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ormia is an unknown quantity at this point
Standart ücretli telkinlerden hangilerini dinlediniz ve nasıl faydalar gördünüz?

arkadaşlar bu başlğı açma sebebim ücretsizleri dinleyenler çok şey paylaşlmış fakat ücretli telkin almak istesek de aynı durumları yaşamış olup tecrübe sahibi olanlardan faydalanmak istememiz:) burada ücretli telkinleri alanlar ve onlara getirilerini öğrenmek istiyorum:)) tşk ederim herkese:))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ormia isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-10-2010, 12:50 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,042
246 Mesajinıza toplam 1,189 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazendem will become famous soon enoughnazendem will become famous soon enough
Standart Cevap: ücretli telkinlerden hangilerini dinlediniz ve nasıl faydalar gördünüz?

SEvgili omnia telkinin ücretli ya da ücretsiz olmasının etkide farklılık yaratacağını düşünmüyorum.Ücretsiz olandan etki görmüş ,faydalanmış bir insan ücretlisindende aynı şekilde faydalanacaktır.Yapım tekniği aynı,hatta isme özel olduğu için daha etkili olacaktır.Yok ücretsiz telkinlerden fayda görmemişse ücretlidende görmeyeceği kesin.Ayrıca konular içerisinde faydalarını görmüş anlatmış arkadaşlara ben rastladım.
nazendem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-10-2010, 07:13 AM   #3 (permalink)
Çevirmen

yaseminist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,578
283 Mesajinıza toplam 2,066 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the rough
Standart Cevap: ücretli telkinlerden hangilerini dinlediniz ve nasıl faydalar gördünüz?

Alıntı:
ormia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar bu başlğı açma sebebim ücretsizleri dinleyenler çok şey paylaşlmış fakat ücretli telkin almak istesek de aynı durumları yaşamış olup tecrübe sahibi olanlardan faydalanmak istememiz:) burada ücretli telkinleri alanlar ve onlara getirilerini öğrenmek istiyorum:)) tşk ederim herkese:))

Ben size yaşadığım bir deneyimimi yazayım, yaptığım çeviriler sayesinde Atakan bey'e kendi adıma özel "Kolay Kilo Verme" ve "Kalıcı Kilo Verme" telkinlerini hazırlattım ve onları dinlemeye başladım, 6 ay falan dinledim ve 15 kilo verdim

Zihnimde yiyeceğe karşı olan bakış açım kesinlikle değişti, önceden sadece yiyeceklere odaklı bir hayat yaşadığımı fark ettim, yani mesela dışarı çıkmadan önce iyi yemek yiyebileceğim bir yere gitmeyeceksem, dışarı çıkmak bile istemiyordum, yani sanki herşey yiyip içme üzerine kuruluydu ama bu telkinlerden sonra yiyecekler aklıma gelmemeye başladı, elim ister istemez sağlıklı yiyeceklere gitti, daha çok su içmeye başladım, daha aktif ve hareketli bir hayatım oldu, yani egzersiz yapmaya başladım...Ve son 6 aydır o ismime özel hazırlattığım kilo verme telkinleri dinlemiyorum ama kilom hep aynı, değişmiyor, bu da telkinlerin etkisinin en büyük göstergesi bence....
Sevgiler
yaseminist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-10-2010, 11:19 AM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
26 Mesajinıza toplam 103 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gokcee is an unknown quantity at this point

böyle güzel haberleri duymak ne güzel. arkadaşlar isme özel telkinlerin faydalarını paylaşırsanız gerçekten çok güzel olucak.hem almayı düşünenlerede moral olur.güzel bi konu bence.keyifle takip edicem.
gokcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-10-2010, 11:45 AM   #5 (permalink)

12 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ormia is an unknown quantity at this point

arkadaşlar cevaplara çok teşkkür ederim:)) yaseminist böyle güzel ve sağlıklı şeklde kilo vermiş olman çok güzelve altı ayda 15 kilo gereğinden fazla da değil ama çk yerinde inşallah almayacaksın geri:)) ben de istiyorum bir gün verebilicem inşallah:)
nazendem elbette ücretsizden fayda gören ücretiden de görmüştür hatta daha fazla etki görmüştür de:) ben bir ücretli telkin aldım zaten yine almak istediklerim de var fakat ücretsiz ve ücretlilerin konuları çok farklı,hem de onları kullananların hayatnda neler değişti onu öğrenmek isterim:)
ben sosyallik dışa dönüklük aldım bir haftadır dinliyorum bende şimdilk etkisi kendime güvende çok etkili oldu 2 hafta daha dinleyeceğim daha fazla etksi olabileceğini düşünüyorum:)
ormia isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-10-2010, 06:15 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

delioglan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 182
140 Mesajinıza toplam 335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
delioglan will become famous soon enoughdelioglan will become famous soon enough

Hiperaktivite ve davranış bozukluğu olan kardeşim için 3 cd hazırlamıştı Atakan Bey. Yanlış hatırlamıyorsam (Öz disiplin, motivasyon ve hiperaktivite) cd kombinasyonuydu. Ben yanında değildim kardeşimin ancak aileme kesinlikle aksatmadan dinletmelerini söyledim. Yaklaşık 20 gün sonra haber aldığımda kardeşimin tamamen değiştiğini öğrendim. Annem, babam tanıyamıyordu artık çocuğu. Hatta kardeşim de artık telkinsiz uyumaz olmuş. Ancak bu durumu sürdüremedik, araya giren bazı olumsuz olaylar dinlemeyi aksattı. Sonra da parça parça dinledi ama disiplini sağlayamadığımız için etkisini hissedemedik. Şimdi aynı tas aynı hamam devam ediyor. Ama şunu söyleyebilirim ben ücretsiz telkinlerle aldığım neticeler sonucunda kardeşim için telkin siparişi vermiştim. Her ikisinde de çok olumlu neticeler aldık ancak süreklilik çok önemli. 21 gün diye sınırlandırmamak lazım ama mutlaka bu süre zarfının üzerinde sabırla dinlenmeli etki etmemesi için bir engel kalmayacaktır. Sevgiler.
delioglan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2010, 11:01 AM   #7 (permalink)
Teğmen

daktilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 332
91 Mesajinıza toplam 373 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
daktilo is an unknown quantity at this point

elbette başarı hikayeleri daha bi heveslendirici.
Alt 23-11-2010, 12:59 PM   #8 (permalink)

4 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ADRİANA is an unknown quantity at this point

Yıllardır kendimi bildim bileli ellerim ayaklarım sürekli terlerdi. El sıkışmak yazın açık ayakkabı giymek ve bunun gibi nice sıkıntılar beni çok zorluyordu. Atakan Beyin sayesinde yaşadığım tüm sıkıntılarımdan %80 kurtuldum ona ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi yeniden gönderiiyorum. Tam 4 ay oldu dinlemeye başlayalı ve dinlemeye devam ediyorum.Şimdi zaman zaman terleme oluyor ancak zamanla onun da geçeceğini biliyorum ve inanıyorum
ADRİANA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-11-2010, 05:13 PM   #9 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
öyküsüvar is an unknown quantity at this point
Standart adminlere özel mesaj gönderemedım :( yardımcı olursanıc cok sevınırım

Merhaba ,

telkın muzıklerının 3 yaş altındakı etkılerı arastırılmısmısdır?

ben yada ablam dınlerken 2,5 yasındakı yıgenım yanımızda olabılır mı sakıncası varmıdır ?

Konu hakkında net bılgınız varsa ve benı aydınlatırsanız cok mutlu olurum
eger arastırma yoksa onusuz zamanlarda dınlemeye devam edecegız :)

Çok tesekkurler....
öyküsüvar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2010, 06:24 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 233
25 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sineff is an unknown quantity at this point

Merhabalar,

Ucretli olarak aldigim, durus duzeltme, fotografik hafiza ve gogus buyutme telkinlerini 4 aydir dinliyorum ve faydasini gordum. Ozlellikle durusumdaki duzelme cok basarili bir sekilde gereklesti. Ilk zamanlar bel ve sirt agrisi cektim ancak kaslar ve kemikler zannediyorum alisinca bu hafif agri ortadan kayboldu. Fotografik hafiza, okuduklarim ve gorduklerimin kolayca beynime yerlesmesini sagliyor. Artik ogrenmekte cok zorluk cekmiyorum. Ve son olarak gogus buuyutme telkininin de basarili oldugunu soyleyebilirim. Elbetteki basarisi var olani gelistirmek seklinde goruluyor. 75 bedenden 95 bedene gecmiyorsunuz bir anda, ancak var olan formun icinin dolmasi sadece kisinin farkedebilecegi sekilde gerceklesiyor. Eger beslenmege dikkat edilebilse ve buyume hormonunu daha cok ihtiva eden mesela filiz halindeki besinler tuketilirse belki de daha iyi sonuclar alinabiir. Bir de ingilizce telkinlerim var ancak cok uzunlar. Benim icin oncelikli olan diger telkinlerin etki suresini uzatacagini dusundugumden onlari duzenli bir sekilde dinleyemedim henuz. Vakit bulup dinleyip sonuc alinca burdan paylasirim. Sevgiler herkese..
sineff isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks