Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Telkin Harici Sorularınız

Uyarılar

Telkin Harici Sorularınız Sunuduğumuz Ana Başlıklarda Sorunuza Yer Bulamassanız, Telkinlere Dair Diğer Sorularınız..

bu büyük nefretten kurtulmak istiyorum

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Telkin Harici Sorularınız bu büyük nefretten kurtulmak istiyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar yazmayım yazmayım dedim ama artık dayanacak gücüm yok sizden başkada akıl danışacak kimsem yok....Ben bir süredir çok güzel değişimler yaşıyorum günlüğümdede yazıyorum farkındalığımda arttı çok şükür elimden geldiğince şükrediyorum, herkese iyi davranıyor herkesin yardımına koşuyorum sürekli olumlu düşünüp dualar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkin Harici Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Telkin Harici Sorularınız nerededir kimdir Telkin Harici Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkin Harici Sorularınız hipnoz Telkin Harici Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkin Harici Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkin Harici Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

bu büyük nefretten kurtulmak istiyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-03-2011, 02:42 AM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart bu büyük nefretten kurtulmak istiyorum

Arkadaşlar yazmayım yazmayım dedim ama artık dayanacak gücüm yok sizden başkada akıl danışacak kimsem yok....Ben bir süredir çok güzel değişimler yaşıyorum günlüğümdede yazıyorum farkındalığımda arttı çok şükür elimden geldiğince şükrediyorum, herkese iyi davranıyor herkesin yardımına koşuyorum sürekli olumlu düşünüp dualar ediyorum her gece tam herşey mükemmel gidiyo derken patttt babam olacak iğrenç yaratık yüzünden herşey alt üst oluyo ona yazıda bile " babam" diye hitap etmekten nefret ediyorum halbuki günlüğüme ne güzel değişimler yazmıştım herşey ne güzeldi....ya inanmayacaksınız bana belki ama bu adam dünyanın en kötü en merhametsiz en iğrenç adamı ya hayatımdan çıksın artık ya yakamızı bıraksın...ne yapacağımı şaşırdım daha geçen gün bi arkadaşıma özel mesajdan sabret bak ben nelere dayanıyorum dedim ama bu gece artık bardak taştı...bana bi yol gösterin ne olur....gerçekten dayanılma noktasını geçtim...ondan öyle nefret ediyorumki ölmesini istiyorum yoruyo bu nefret beni...bıktım artık hergün düşünmekten bugün başımıza ne gelecek diye korkmaktan....resmen haybeye yaşıyorum ya başımıza bugün bişey gelirse bugün ne yapacak nasıl bir zarar verecek diye ben hayatımda bu kadar nefret dolu bakan bu kadar merhametsiz bir insan daha tanımadım tanımamda...ya benim ne suçum vardıda böle pislik bi adamın kızı oldum çekilecek çilem ne zaman bitecek benim...hayatım boyunca kimseye zarar vermedimki ben...neden bu adam benim babam....başkalarına bakıyorum kızlarının üstüne titriyo....imreniyorum....gerçekten boğuluyorum artık...hele bu geceden sonra artık ölsemde kurtulsam diyorum....hayatımda bu pislik var oldukça ben hiç bir şey yapamayacağım....kaç günlük emeklerim yarattığım mucizeler günlüğüme yazdığım güzellikler hep gitti bu yazı ile ama dayanamıyorum artık birileri sesimi duysun bana yardım etsin istiyorum....öyle şeyler yapıyoki onu affetmek falanda imkansız insan değilki....gerçekten değil....abartmıyorum ya...2 gün yaşayın beraber ne dediğimi anlarsınız....Bu gece gene Rabbime yalvaracağım bizi kurtarsın diye artık cevap verir umarım....ve siz değerli dostlarımdan bana yol göstermenizi rica ediyorum ve umuyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2011, 10:25 AM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of
Standart Cevap: bu büyük nefretten kurtulmak istiyorum

nedense avatarın ve nickine bakarak erkek olduğun kanısına vardım. ama kızmışsın...

baban tam olarak sana veya ailene neler yapıyor anlat bu şekilde sadece nefret ediyorum diyerek kendini ifade etmeye çalışman senin sıkıntılarını hafifletmez.
detaylı bir şekilde konuyu anlatı belki açılırsın

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2011, 02:12 PM   #3 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

teomana katılmakla beraber mutlaka Shamanic in affetme meditasyonunu dinlemeni öneriyorum. Hatta linkini veriyim;

www.hayatimdegisti.com_shamanic_ozlem_sahin_affetm e_meditasyonu.zip | tekdosya.com

babanı değil, babanın sana çektirdiği acıyı affediyorsun, bunu dinlerken aklından çıkarmaman gereken yegâne şey bu Ve hayatta her şey bir sınav, hayat bir sınav. O halde her şeyn iyi gitmesi beklenemez. Çok sevdiğim bir söz var; hayat fırtınanın geçmesini beklemek değil, yağmurda nasıl dansedeceğini bilmektir Biliyorum, zor ama bir tarafta baban varken diğer taraftaki güzellikleri görmeye çalış. Zor, ama sen neleri başarmadın ki. Ne kadar zor da olsa bunlar senin için hiçbir şey :) Ve eğer özel olmazsa yaşadıklarını bize de anlat ki belki hukuken, belki hayatın gereği olarak yapabileceğimiz, elimizden gelen birşeyler vardır. Son olarak, bütün birikimlerin kaybolmadı, sadece kısa süreliğine tatile çıktılar sen istediğin zaman geri gelecekler O zaman, gülümsemeye yeniden başladığın zamandır :))

NOT: Biz hayatimdegisti.com ailesi olarak her daim yanındayız bunu da bil. Çüüüüünküüüüüüüüü hepimiiiizz aaaaynnııııııı kanepede zıplıyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2011, 02:15 PM   #4 (permalink)
Binbaşı

1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

yanlışlıkla 2 mesaj göndermişim,, çok özür diliyorumm
Alt 21-03-2011, 03:26 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

Arkaadaşlar çok teşekkür ediyorum güzzel yorumlarınız için....teoman buarada ben bişeye kızmadım haberin olsun :) herneyse zaten böyle bir konu paylaştığım için yeterince utanıyorum zor açtım forumu valla acaba ne yazdılar diye öyle çok korktumki, keşke yazmasaydım dedim ama sizden başka kimsem yok akıl isteyeceğim genede öyle güzel yazmışsınız ki çok saolun herneyse benim en çok üzüldüğüm şey okadar şey başardım günlüğümde zaferlerimi paylaştım herşey çok güzel gidiyodu ama hep bişey çıkıyo biliyorum hayatta herşey 1o numara olacak değil ama ben daha geçen hafta büyük bi kararlılıkla forumdaki başka bi arkadaşa ailesinden şikayet ediyodu oda, nasihat verdim bak ben dayanıyorum geenede şükrediyorum dedim ama dün gece ben de dayanamadım artık....neyse battı balık yan gider madem rezil oldum olacağım kadar anlatayım neler yaptığını, bikere ortada hiçbi sebeb yokken sürekli psikolojik ve fiziksel şiddet görüyoruz her gün ama her gün şimdiye kadar dayanıyodum odama kapanıp foruma yazıyor kendi kendimi sakinleştirip küçük mucizelerimle mutlu oluyodum ama yeter artık, annem boşanmamakta kararlı çünkü korkuyor anneme senin peşini bırakmam demiş,ancak ölürsen kurtulursun demiş ayrıca babam avukat ve biz küçük bi yerde yaşıyoruz tüm baroyu tanıyor annem kaç avukat gezmiş zamanında ama hiçbiri boşamamış akılları sıra yuvaları yıkılmasın hesabı....yani daha fazla detay vermek istemiyorum zaten yeterince açık olmuştur....her akşam eve bu gece ne için küfür dinleycez veya dayak yiyecez diye geliyorum.....hayatımda güzel değişikler oldu ama 2 yıldır evden kıprıdayamadım annemle o canavarı bırakıp gidemem o yüzden bende eve çakıldım kaldım hayallerim bir bir gerçekleşiyo ama peşlerinden gidemiyorumki eve çakıldım işte....yahu kaç tane insan evladı gece herkes uyuduktan sonra cocuğunu ve karısını uykusunun ortasında uyandırıp tekmeler ya???? daha fazla anlatmama gerek yok sanırım.....sizleri çok ama çok seviyorum lütfen bana yardımcı olun annemde korkusundan bişey yapmıyo tek başıma ben aşmalıyım bu konuyu şimdiden herkese çok teşekkür ediyorummmmmmm
Alt 21-03-2011, 05:11 PM   #6 (permalink)
bigokyanus
Guest

Çok üzüldüm yaşadıklarına , psikolojik rahatsız demek ki baban , tedavi görmesi gerekiyor . Eğer annen bulunduğunuz yerde bulamıyorsa avukat , başka bir yerde bulsun . İsterseniz başaramayacağınız şey yok , umarım tez vakitte atlatırsınız.
Alt 21-03-2011, 07:04 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

öncelikle babanı yenilmez bir rakip veya aşılamaz bir engel olarak görmekten vazgeç. oda senin gibi bir insan
ciddi sorunları var belli ama anlattığına göre her gece size zayıf yönlerini gösteriyor.
bir avukatın saygın biri olduğunu varsayarsak çevresindeki saygısını kaybetmemek için çırpınıyordur.

belki yazması kolay ama uygulaması zor bir iş olacak ama babandan kurtulmak istiyorsan babanı gizli kameraya çek. dayak, küfür ve konuşmalarını kaydet.
elinde şiddet içerikli bir video bulunsun. ama seni veya anneni döverken çekmelisin.
sonrasında haber ajanslarına veya haber stüdyolarına çektiğin görüntüleri postala. flash tv bu konularda çok hassas. haber yapacaklardır.
görüntülerin televizyona düşerse zaten emniyet doğrudan harekete geçer.
ondan sonrası annene ve sana kalmış...

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2011, 07:24 PM   #8 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
teoman_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
öncelikle babanı yenilmez bir rakip veya aşılamaz bir engel olarak görmekten vazgeç. oda senin gibi bir insan
ciddi sorunları var belli ama anlattığına göre her gece size zayıf yönlerini gösteriyor.
bir avukatın saygın biri olduğunu varsayarsak çevresindeki saygısını kaybetmemek için çırpınıyordur.

belki yazması kolay ama uygulaması zor bir iş olacak ama babandan kurtulmak istiyorsan babanı gizli kameraya çek. dayak, küfür ve konuşmalarını kaydet.
elinde şiddet içerikli bir video bulunsun. ama seni veya anneni döverken çekmelisin.
sonrasında haber ajanslarına veya haber stüdyolarına çektiğin görüntüleri postala. flash tv bu konularda çok hassas. haber yapacaklardır.
görüntülerin televizyona düşerse zaten emniyet doğrudan harekete geçer.
ondan sonrası annene ve sana kalmış...
Gerçekten güzel fikir
Alt 21-03-2011, 07:31 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

delimanyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 463
144 Mesajinıza toplam 622 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
delimanyak has a spectacular aura aboutdelimanyak has a spectacular aura aboutdelimanyak has a spectacular aura about

özür dilerim ama ben teomana katılmıyorum.. o kadar kolay değil bence.. sonrasında ne olcak.. günümüzde kadına yönelik şiddet bile yeterli cezayı almıyorken..

sevgili house gerçekteen çok zor zamanlar geçirdiğini anlıyorum biliyorum.. senin kadar zor olmasa da ben de kendi içimde bana göre zor ve dayanılmaz bir hal alan baba sorunuyla baş başayım.. ama yazdıklarını okuyunca halime şükrettiim

şöyle söylemem gerekirse bencee babanın bu durumunu kabul et şikayer etme böyle şikayetçi oldukça daha çok enerji yüklüyoruz ve bu işin içinden çıkamıyoruz.. vee bu nefretten kurtulmak istiyorsan kesinlikle eft öneririim sana.. evet baban yine belki aynı kalıcak ama sen artık etkilenmeyeceksin.. ve dün öğrendim ki bu hoponopono çalışması ile karşımızdaki kişileri iyileştirebiliyoruz.. bu çalışmanın nasıl olduğunu da zero limit kitabında bulabilrisin.. bu kitabı okumadım sadece bir forumda gördüm konuyu ve gerçekten deneyimlerini anlatan kişiler bunun ne kadar etkili olduğunu yazmışlar.. kendi içindeki o duyguyu iyileştiriyorsun.. bu sitede de eminim vardı biraz araştırırsan bulursun bence de.. : ) lütfeen babanın enerjisinin seni etkilemesine izin verme vee şikayet et bu deneyimi kabul ediyorum de.. sonuçtaa ailemiz bizim en büyük öğreticilerimiz.. ne öğrenmen gerektiğini sorgula.. neyi hala öğrenemediğini ya da.. lütfen çalışmalarından vazgeçme ve bu uzun bir süreç ve bence sonu olmayan bir süreç yani ne kadar yol katedersen senin yararına ama tamam bitti bir nooktası yok.. mutlu kal.. kendine iyi bak..

- Korkarım öyle. Delirmişsin, üşütmüşsün, keçileri kaçırmışsın.
Ama sana bir sır vereyim bak: İyi insanların hepsi öyledir : )

Alice in Wonderland
delimanyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2011, 07:41 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

çok teşekkür ederim yorumlarınız için herkes kendince bi yol göstermiş buarada eft yapıyorum rahatlıyorum ertesi gün gene aynı şeyler bıktım artık üstelik kişisel gelişim konusunda epey yol katetmiştim ama gene sarsıldım sizden destek ve hayır dualarınızı bekliyorum bide ne gibi olumlamalar yapmam lazım sizce??????

Bookmarks