Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-03-2011, 02:12 PM   #3 (permalink)
maviinci
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: bu büyük nefretten kurtulmak istiyorum

teomana katılmakla beraber mutlaka Shamanic in affetme meditasyonunu dinlemeni öneriyorum. Hatta linkini veriyim;

www.hayatimdegisti.com_shamanic_ozlem_sahin_affetm e_meditasyonu.zip | tekdosya.com

babanı değil, babanın sana çektirdiği acıyı affediyorsun, bunu dinlerken aklından çıkarmaman gereken yegâne şey bu Ve hayatta her şey bir sınav, hayat bir sınav. O halde her şeyn iyi gitmesi beklenemez. Çok sevdiğim bir söz var; hayat fırtınanın geçmesini beklemek değil, yağmurda nasıl dansedeceğini bilmektir Biliyorum, zor ama bir tarafta baban varken diğer taraftaki güzellikleri görmeye çalış. Zor, ama sen neleri başarmadın ki. Ne kadar zor da olsa bunlar senin için hiçbir şey :) Ve eğer özel olmazsa yaşadıklarını bize de anlat ki belki hukuken, belki hayatın gereği olarak yapabileceğimiz, elimizden gelen birşeyler vardır. Son olarak, bütün birikimlerin kaybolmadı, sadece kısa süreliğine tatile çıktılar sen istediğin zaman geri gelecekler O zaman, gülümsemeye yeniden başladığın zamandır :))

NOT: Biz hayatimdegisti.com ailesi olarak her daim yanındayız bunu da bil. Çüüüüünküüüüüüüüü hepimiiiizz aaaaynnııııııı kanepede zıplıyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla