Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=42)
-   -   site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=227259)

qulsah 22-11-2009 04:04 PM

Cevap: site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz

Merhabalar ben mersinden gülşah :) 24,5 yaşındayım :D İngilizce öğretmenliği mezunuyum atama bekliyorum.. Bu aralar kendimi kötü hissediyorum psikolojik çöküntüdeyim artı zayıflamak istiyorum. nette gezinirken burayı keşfettim ve hoşuma gitti. benide aranıza alırsanız sevinirim..

pisimbat 22-11-2009 08:24 PM

evet evettttt sonunda döndüm ankaradan y789 ankaradan cat56 gelmiş sitede bir bayram havası guitar
bana merhaba diyen selam veren tüm üyelerimiz tekrar hoş geldiniz sevincli

Alıntı:

lovecat Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 570020)
merhaba ben lovecat :) şevkat ılgı hastası bı kedıyım bu yuzden boyle yazdım..mp3 yukleyemıyorum cunku sayfalar hata verıyor bazı konuların altında mp3 yok forumdan yukleyın dıyor kafam karıştı napcagımı blmıyorum :(

Alıntı:

ChosenOne Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 570021)
merhaba ben lovecat :) şevkat ılgı hastası bı kedıyım bu yuzden boyle yazdım..mp3 yukleyemıyorum cunku sayfalar hata verıyor bazı konuların altında mp3 yok forumdan yukleyın dıyor kafam karıştı napcagımı blmıyorum :(

::)İntihaldl78

Alıntı:

moonstarrr Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 570076)
herkese merhaba internete fazla zaman ayıramıyorum ama site ve seviyeli zengin içeriği ilgimi çekti

Alıntı:

genco Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 570158)
herkese slm. bende bu sitenin yeni üyelerindenim. mp3 leri indirdim ve keyifle dinlemeye basladım bile.

Alıntı:

hasırşapka Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 569181)
bendenizde yeni üyelerden hasır şapka.bio ritmik largo seslerinden faydalanmadım .burdaki telkinlerin farkı neki.bir kişiye kırk defa deli dersen deli olur mantığıyla hazırlanmış şeyler mi?

Alıntı:

blue jaloon Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 569184)
hosgeldiniz sayindeniz hasirsapka
bizim bi sikayetimiz yok sükürler olsun akil sagligimiz yerinde
takilin bize mutlu paylasimlar diliyorum...

Alıntı:

börtüböcek Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 569943)
selam ben börtü böcek sitenize yeni geldim:D
hayatım kaç ,günde değişecek

Alıntı:

cinarcdk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 570169)
merhaba herkese...

Alıntı:

lacerem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 570387)
Site kedisine merhaba..Girer girmez kendinizi tanıtın ve site kedisine uğramadan geçmeyin diyor:)Dedim bir de kedileri mi varmış:))İyiymiş:) Ne yapmamız lazım bu kediye basını mı oksamamız lazım cırmalamasın diyeyrl78

Alıntı:

suzan11 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 570989)
hoş bul duk tşk.

Alıntı:

derya hanim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 571067)
merhabalar ben hollandadan derya siteye yeni uye oldum acaba nereden baslasam diye dusunuyorum ilk defa bir sey ogrenmeye adim attim kendime uygun olacagini dusundugum bir siteye uye oldum .Acaba yardimci olurmusunuz burada ogretilmek istenilen tam nedir anlamadim .teskkurler

Alıntı:

qulsah Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 571255)
Merhabalar ben mersinden gülşah :) 24,5 yaşındayım :D İngilizce öğretmenliği mezunuyum atama bekliyorum.. Bu aralar kendimi kötü hissediyorum psikolojik çöküntüdeyim artı zayıflamak istiyorum. nette gezinirken burayı keşfettim ve hoşuma gitti. benide aranıza alırsanız sevinirim..

qulsah 23-11-2009 12:08 PM

Hoşbuldukta sende hoşgelmişsin pisimbat (:

pisimbat 23-11-2009 08:31 PM

Alıntı:

qulsah Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 571330)
Hoşbuldukta sende hoşgelmişsin pisimbat (:

sevinclisende hoşgeldin gülşah guitar

yu_rin 24-11-2009 01:40 PM

Çok ısrar ettiniz madem burayada merhaba demeden geçmiyim bari... y789

Merhaba cat56 happy6

selestra 25-11-2009 09:14 AM

merhaba arkadaşlar, ben selestra

Aranıza yeni katıldım. Bursa'da yaşıyorum.

Çalışan bir anneyim, herkeze sevgi ve selamlar...

busis 25-11-2009 09:30 AM

benim ben olabilmem için, içimdeki busisin dağılıp, güneşi görmem gerektiğine inanıyorum. Bu nedenle hayatim değişti sitesini görüp yeni üye oldum. Bakalım içimdeki sisin dağılmasına ne derece etkili olacak. Herkese selamlar...

Sultan 25-11-2009 10:05 AM

bende geç oldu ama size merhaba deyim

pisimbat 25-11-2009 08:35 PM

Alıntı:

yu_rin Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 571426)
Çok ısrar ettiniz madem burayada merhaba demeden geçmiyim bari... y789

çok iyi yaptınız bana uğramadan şansınız dönmez bilirsiniz cat56ler şans getirir

Merhaba cat56 happy6

sevinclimerhaba

Alıntı:

selestra Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 571525)
merhaba arkadaşlar, ben selestra

Aranıza yeni katıldım. Bursa'da yaşıyorum.

Çalışan bir anneyim, herkeze sevgi ve selamlar...

sevinclikestane şekeri geldi aklıma bursa diyince hoşgeldiniz

Alıntı:

busis Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 571526)
benim ben olabilmem için, içimdeki busisin dağılıp, güneşi görmem gerektiğine inanıyorum. Bu nedenle hayatim değişti sitesini görüp yeni üye oldum. Bakalım içimdeki sisin dağılmasına ne derece etkili olacak. Herkese selamlar...

lodosla dağılır o sis merak etme anlamazsınız bile sevincli
Alıntı:

bengusu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 571530)
bende geç oldu ama size merhaba deyim

sevinclimerhaba hoşgeldiniz

omde 26-11-2009 01:15 AM

tesadüfen bulunmus bir site bakalım zaman ne gosterecek...

pisimbat 26-11-2009 08:42 PM

Alıntı:

omde Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 571618)
tesadüfen bulunmus bir site bakalım zaman ne gosterecek...

rastlantılar bazen hayatımıza yön verirler biz farkına sonra varrırız umarım sizin içinde öyle olur hoşgeldiniz sevincli

Sultan 26-11-2009 08:43 PM

http://i35.tinypic.com/wcl4dl.jpg

pisimbat 27-11-2009 06:21 PM

Alıntı:

bengusu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 571643)

teşekkürler sanada iyi bayramlar merhudar ol y789

nükü 03-12-2009 11:59 PM

Merhaba forum arkadaşlarım ve site kedisi, böyle güzel paylaşımların bulunduğu ve bir şeyler öğrenip paylaşabileceğim kişilerin olmasına çok sevindim iyiki buradayım hepinize merhabalarsevincli

pisimbat 04-12-2009 10:01 PM

Alıntı:

nükü Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 572249)
Merhaba forum arkadaşlarım ve site kedisi, böyle güzel paylaşımların bulunduğu ve bir şeyler öğrenip paylaşabileceğim kişilerin olmasına çok sevindim iyiki buradayım hepinize merhabalarsevincli

hoş geldin eskiden gırgırda mükü diye bir karikatür karekteri vardı ansızın aklıma geldisevincli

miskimit 06-12-2009 10:45 PM

Merhaba ben miskimit,
Tek derdim kilo vermek. Yemek yapmayı da yemeyi de çook seviyorum. Bunları yazarken bile midem kazınıyor:) Tek derdim kilo vermek, yemeklerden uzaklaşmak. Yıllardır denemediğim diyet, hap, macun, mucize iksir kalmadı. Ayrıca yürüyüş, pilates, ağırlık, jimnastik, step... popüler bütün sporlar. Spor yapmakla derdim yok, ama spordan sonra da yediğim için hiçbir faydası olmuyor:( Dolabımda 34 bedenden 44 bedene kadar kıyafet var, vücudum yogaya döndü. Kısa süreli kilo veriyorum ama sonra hemen geri alıyorum. Saatlerdir kilo verme telkini bulup indirmeye çalışıyorum. Ama daha indirebileceğim yeri bile bulamadım. Bana yardımcı olur musunuz?

zynp0 07-12-2009 01:31 AM

Merhaba kedicik, geçen gün eve yürürken bir arabanın altında benden saklanan bir kedi gördüm çok dokundu:( keşke koruyabilsem sıcak evime götürebilsem dedim ama yürüyüp geçebildim sadece, pek de miniktisad456 artık suçluluk duyguları mp3'üne ve sana sarılabilirim galibasmil56

makrode 07-12-2009 08:16 PM

idea3Merhabalarr benimde hayata bakışımı değistirp daha başarılı yapabılecek bi iksire sahipmi bu kedicik

Elektra 07-12-2009 08:30 PM

Bende yazıyım bari hiç yazmadım pisiciğimin sayfasına. huysuz kedimm benim :D gerçi hiç huysuzluğunu görmedim ama kuyruğuna basarsam kızar belkiiiii :D

antonio_montana 07-12-2009 08:31 PM

hoşbulduk pisipisi:D kedileri severim:)

pisimbat 07-12-2009 08:32 PM

Alıntı:

miskimit Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 572632)
Merhaba ben miskimit,
Tek derdim kilo vermek. Yemek yapmayı da yemeyi de çook seviyorum. Bunları yazarken bile midem kazınıyor:) Tek derdim kilo vermek, yemeklerden uzaklaşmak. Yıllardır denemediğim diyet, hap, macun, mucize iksir kalmadı. Ayrıca yürüyüş, pilates, ağırlık, jimnastik, step... popüler bütün sporlar. Spor yapmakla derdim yok, ama spordan sonra da yediğim için hiçbir faydası olmuyor:( Dolabımda 34 bedenden 44 bedene kadar kıyafet var, vücudum yogaya döndü. Kısa süreli kilo veriyorum ama sonra hemen geri alıyorum. Saatlerdir kilo verme telkini bulup indirmeye çalışıyorum. Ama daha indirebileceğim yeri bile bulamadım. Bana yardımcı olur musunuz?

forum ana sayfasında telkinleri nasıl dinlerim adlı bölümden yararlanabilirsiniz
ayrıca şahsi fikrimi size sölemek isterim anlatmış olduklarınızdan bence bir endokrolin uzmanına görünüp T3-T4-TSH kan testi yaptırarak tiroit değerlerinize baktırın

Alıntı:

zynp0 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 572639)
Merhaba kedicik, geçen gün eve yürürken bir arabanın altında benden saklanan bir kedi gördüm çok dokundu:( keşke koruyabilsem sıcak evime götürebilsem dedim ama yürüyüp geçebildim sadece, pek de miniktisad456 artık suçluluk duyguları mp3'üne ve sana sarılabilirim galibasmil56

bazen isteyipte yapamadığımız onca şey varki belki ilerde gönlünü çalacak pisicikle evine gidersin evde beslemesenizde sokaktada bakabilirsiniz evdeki birkaç parça kalan yemeği bir köşeye bırakın bulur onlar

Alıntı:

makrode Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 572792)
idea3Merhabalarr benimde hayata bakışımı değistirp daha başarılı yapabılecek bi iksire sahipmi bu kedicik

birkere cat56ler esrarengiz varlıklardır kim bilir belki bir yardımımız olur y789

derya hanim 08-12-2009 12:00 AM

Merhabalar pisimpat s456

pisimbat 08-12-2009 12:21 AM

Alıntı:

derya hanim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 572841)
Merhabalar pisimpat s456

sevinclimusic45merhabalar derya hanımmm hoş geldiniz efmm956k

laguer 08-12-2009 12:00 PM

Merhaba;)
hafta sonunda yararlı çalışmalar içeren sitenizden haberdar oldum. Emeklerinize sağlık...
Meslek dersi öğretmeniyim. Meme ameliyatı geçirmem nedeniyle telkin müzikleri cazip geldi;)

Müzik indirmek istedim. İlk gruptaki parçaları indirdim, diğerlerini indiremiyorum! hata veriyor!
Sık ziyaretçiniz olacağım.
Selamlar sevgiler...
LaGuErkahvesmiley

pisimbat 08-12-2009 01:12 PM

Alıntı:

laguer Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 572935)
Merhaba;)
hafta sonunda yararlı çalışmalar içeren sitenizden haberdar oldum. Emeklerinize sağlık...
Meslek dersi öğretmeniyim. Meme ameliyatı geçirmem nedeniyle telkin müzikleri cazip geldi;)

Müzik indirmek istedim. İlk gruptaki parçaları indirdim, diğerlerini indiremiyorum! hata veriyor!
Sık ziyaretçiniz olacağım.
Selamlar sevgiler...
LaGuErkahvesmiley

hoşgeldiniz sevincli

sebepsizfırtına 09-12-2009 12:45 AM

Merhaba
Dikkat dağınıklığı ile ilgili bilgiler araken kendimi bu sitede buldum, ilginç bir site, önerileri dinlemekte fayda var gibi gözüküyor.
Emeği geçen herkese teşekkürler.

derya hanim 09-12-2009 02:46 AM

Hosbulduk pisimbat .Sana kedimden bahsetmek istiyorum ,beni anliyacagini dusunuyorum.Guzin ablaya anlatsam anlamicak :) benim simsiyah minicik bir kedim vardi .evlendim derken hamilelik .Erkek milleti dermisim esim tutturdu kedi gidecek .Anneme ,kayinvalide ,elti anlatiyorum kedimden ayrilmayacagimi anlamayip ustelik birde guluyorlardi .Doguma 1 hafta kala zengin bir aileye verdim ,nerden bilirdimki dogumdan 1 hafta sonra bebegimi kucagima alsamda gozum kedimi ariyor .burada bakim icinn hemsire gonderiyorlar beles sigortadan aman ben bir agliyorum kadin (hemsire hollandali )benimle agliyor Bu arada hollandalilarin %99.9 evde evcil hayvanlari var,haliyle kadin beni anliyor.Esim ve kayinvalidem gelince gozyasimi siliyroum .Manyak bebegi olmus da kediye agliyor diye kiziyorlar.Velhasil canim pisimpatim dogumun vermis oldugu hormonlarla butun hafta agladim .Simdi buyumustur .gormeme izin vermedi aile icim rahat hem zengin insanlarin yaninda hemde hayvan kiymeti biliyor adamlar .Kedilerin,kopeklerin vergilerini oduyorlar devlette ona gore pisletmeleri ici ozel yesil alan yapiyor .Canim kedicigim seni cok seviyorum hic unutmadim

pisimbat 09-12-2009 01:32 PM

Alıntı:

sebepsizfırtına Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573090)
Merhaba
Dikkat dağınıklığı ile ilgili bilgiler araken kendimi bu sitede buldum, ilginç bir site, önerileri dinlemekte fayda var gibi gözüküyor.
Emeği geçen herkese teşekkürler.

başta atakan bey ve diğer yönetici arkadaşların çabaalrı ile üyelerimizin katkılarıyla hergün büyüyyor ve güzelleşiyoruz .

Alıntı:

derya hanim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573099)
Hosbulduk pisimbat .Sana kedimden bahsetmek istiyorum ,beni anliyacagini dusunuyorum.Guzin ablaya anlatsam anlamicak :) benim simsiyah minicik bir kedim vardi .evlendim derken hamilelik .Erkek milleti dermisim esim tutturdu kedi gidecek .Anneme ,kayinvalide ,elti anlatiyorum kedimden ayrilmayacagimi anlamayip ustelik birde guluyorlardi .Doguma 1 hafta kala zengin bir aileye verdim ,nerden bilirdimki dogumdan 1 hafta sonra bebegimi kucagima alsamda gozum kedimi ariyor .burada bakim icinn hemsire gonderiyorlar beles sigortadan aman ben bir agliyorum kadin (hemsire hollandali )benimle agliyor Bu arada hollandalilarin %99.9 evde evcil hayvanlari var,haliyle kadin beni anliyor.Esim ve kayinvalidem gelince gozyasimi siliyroum .Manyak bebegi olmus da kediye agliyor diye kiziyorlar.Velhasil canim pisimpatim dogumun vermis oldugu hormonlarla butun hafta agladim .Simdi buyumustur .gormeme izin vermedi aile icim rahat hem zengin insanlarin yaninda hemde hayvan kiymeti biliyor adamlar .Kedilerin,kopeklerin vergilerini oduyorlar devlette ona gore pisletmeleri ici ozel yesil alan yapiyor .Canim kedicigim seni cok seviyorum hic unutmadim

yazınızdaki samimiyet ve duygusallık ve cat56nize olan büyük aşkınızı ben okurken hemen hissettim sanırsam bunu herkes anlayamaz nasıl ben annelik nasıl bir duygu bilmiyorsam hayvan sevgisi özelliklede cat56 sevgisi anlatılmaz yaşanır .
cat56niz rahat bir ortamda olması içinizi rahatlatsın lütfen ama onu özlersiniz buna engel olacak bişi yok .
biz cat56ler böyeiz işte sahiplerimizi büyüleriz y789

tekrar hoşgeldin derya

_pretty_ 10-12-2009 11:20 PM

selammmactionsmile

pisimbat 11-12-2009 12:57 PM

Alıntı:

serpilb Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573463)
selammmactionsmile

selam sevincli

spestnaz 11-12-2009 05:09 PM

Toplam 1 Eklenti bulunuyor.
merhabalarr site kedimizz nasılsınız blissy

pisimbat 11-12-2009 09:27 PM

Alıntı:

spestnaz Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573550)
merhabalarr site kedimizz nasılsınız blissy

mersi efendim çok iyim sevincli

Jelibonnn 13-12-2009 02:36 AM

Bir pisi uğramadan geçmeyin der de ben de bi kedi delisi olarak uğramaz mıyım? :)
Merhabalar efendim, siteyi yeni keşfediyorum, tanışayım, bir merhaba diyeyim dedim.
Mutlu günler dilerim..

pisimbat 13-12-2009 01:45 PM

Alıntı:

Jelibonnn Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573726)
Bir pisi uğramadan geçmeyin der de ben de bi kedi delisi olarak uğramaz mıyım? :)
Merhabalar efendim, siteyi yeni keşfediyorum, tanışayım, bir merhaba diyeyim dedim.
Mutlu günler dilerim..

evetttttt hoş sefa geldiniz mmaaauuuwwwwwcat56
bende cat56delisiyim bizim gibi birçok hayvansever arkadaşımız var sitemizde hemen hemen herkes sever .
keşfinde kolay gelsin sevincli

yaseminist 13-12-2009 03:57 PM

Toplam 5 Eklenti bulunuyor.
Merhaba pisimbat,
Ben de kedi delisiyim sevincliBakın ben de arşivimdeki kedi resimlerini sizinle paylaşmak istedim y789
Sizin kadar çok şeker değiller ama idare edin artık krzm67

Sevgiler actionsmile

pisimbat 13-12-2009 05:48 PM

Alıntı:

yaseminist Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573773)
Merhaba pisimbat,
Ben de kedi delisiyim sevincliBakın ben de arşivimdeki kedi resimlerini sizinle paylaşmak istedim y789
Sizin kadar çok şeker değiller ama idare edin artık krzm67

Sevgiler actionsmile

vallahi çok teşekkür ederim butonu yoktu kuru bir teşşekkürr ettim çok ama çok güzeller atakan siteyi cat56 severler bastı siten elden gidiyor hayvan dostu insanlarla dolduk mutlu ve sevinçliyim music45

pisimbat 14-12-2009 01:16 PM

Alıntı:

kibriya Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573863)
ama ben kedi sevmiyorum ne olcak

blookcat56leri sevmiyor olman benim açımdan mühim değil,
cat56olmazsa bir köpek yada kuş eğer ürkmüyorsanız mutlaka bir hayvandan hoşlanıyoprsnuzdur bu benim için cat56olmuş olmamış önemli dill
sevinclihoş geldiniz aslında hep cat56sevenler olsa olmaz muhalif seste lazım değilmi efm y789

genco 14-12-2009 01:55 PM

ahh bu pisiler ahhh. az mı yediler garibim güvercinlerimizi.yu89

doris 14-12-2009 02:36 PM

VALLAHİ BENDE PEK KEDİ SEVMEYENLERDENDİMy789 AMA PİSİMBAT O KADAR TATLISIN Kİ SENİ SEVMEMEK ELDE DEĞİL.. MINCIRDIM SENİ TONTİŞ KEDİCİK...girlhahagirlhaha

doris 14-12-2009 03:15 PM

http://www.avatarlarim.com/avatarlar/kedi/kedi_45.gif
COKGÜZEL.. SIRITIYO BİDE PAYLASIYIM DEDİM :))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:02 AM.