Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=42)
-   -   site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=227259)

Nadire 17-04-2017 05:44 AM

Cevap: site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz

Merhaba pisimbat ve sevgili forum uyeleri:-)

kozmodans 17-04-2017 04:48 PM

Bir süredir pisimbat'ın sesi çıkmıyor. Uyuyor mu acaba :)

Nadire 18-04-2017 01:42 PM

Selam kozmodans:-) Usenmedim baktim, evet, uzun zamandir yokmus pisimbat. Umarim ozel hayatinda hersey yolundadir da o yuzden ugramiyordur:-) Yazarken su yanda ki ikonlarda cok sevimli duruyorlaractionsmile

brisa 19-04-2017 11:49 PM

Merhaba. Foruma telepati ve çekim yasası ilgimi çektiği için üye oldum. Umarım faydalanabilirim.

şanslı kız 26-04-2017 03:20 PM

Herkese merhabalar , çok hoşbuldum , teşekkürler
y789

kozmodans 26-04-2017 10:36 PM

Hoşgeldiniz şanslı kız.

speechless 09-05-2017 10:57 AM

Merhabalar, siteyi tesadüfen buldum tesadüflere de inanmadığım için siteyi inceleme gereği hissettim kendimde. Özellikle "Bir şeyin sizi engellediğini hissediyorsanız, hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa... " çok ilgilimi çekti, tamamen hissettiğim şey bu. Buradaki çoğu insanın da hissettiği şey budur diye düşünüyorum ve bu başlık için yazarını yürekten tebrik ediyorum gerçekten çok etkileyiciydi. Parayla ilgili sorunlarım olduğu için parayı bollukla çek telkinini mp3 olarak 9 taksitle aldım, artık parayla ilgili ne kadar sorunum olduğunu siz tahmin edin. Hemen dinlemeye başladım ve etkisini hemen gösterdi. Önce bir bayan geldi engelliler için yardım topluyormuş, gazete satıyor, alamadım tabi nazikçe gönderdim aradan 5-10 dakka geçti bir beyefendi ile bir bayan onlarda kanser hastası bir çocuk için yardım topluyorlar onlara da yardım edemedim ve hemen mail yazdım. Ya parayı bollukla çekecekcen 5 senedir bu dükkandayım bırakın dakkayı 1 gün içerisinde 2 defa yardım isteyen olmadı o güne kadar şimdi hal böyle bu işte bir yanlışlık olmasın dedim ne yazıkki cevap gelmedi. Sonra baktım günde 30bin ziyaretçisi varmış sitenin 10bin tane mail gönderildiyse bizim mail arada kaynamıştır diye düşündüm. Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar.

KıpçakBeyi 11-05-2017 02:01 PM

Hoş geldiniz. Demek ki sizin para sahibi olduğunuzu düşünmüşler. İnsanlarda o intibayı uyandırmışsınız. Bence o kadar da kötü bir şey olmamalı.

Oguz3259 17-05-2017 01:15 PM

Merhaba arkadaşlar. Foruma hayatım değişti sitesindeki yazılara göz atarak ilgilimi çektiği için bugün üye oldum. Takipteyim.

speechless 25-07-2017 03:32 PM

Bir şeyin beni engellediğini hissediyorum nedir o bilen var mı?

KıpçakBeyi 04-08-2017 09:18 PM

Çekirdek inanç olabilir.Geçmişten kalan bazı travmalar olabilir ya da kendinizi beyninizde bir şekilde "eksik" olarak nitelendiriyor olabilirsiniz.

aynzeliha 16-09-2017 10:46 PM

slm ben yeni katıldım

marea476 17-09-2017 10:28 PM

Alıntı:

aynzeliha Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 861054)
slm ben yeni katıldım

hoşgeldiniz

aaaysegul 17-12-2017 07:07 PM

Merhaba bu aralar sitedekiler pek aktif değil mi?
Ben aranıza yeni katıldım hepinize sevgiler :)

sweeet 28-12-2017 10:52 PM

Hoşgeldin.

ozlem77 04-01-2018 01:46 AM

Selam evet uzun bir zaman yazamadım ...o kadar yoğunum ki bazen ben bile bana yetişemiyorum
Aslında çoğu telkini dinledim ama bir hayli zaman oldu .
Yeniden dinleme ihtiyacı duyuyorum. Nasıl başlamalı bilemedim.

ophelia. 23-02-2018 12:56 AM

merhaba öncelikle böyle yararlı bir site kurduğunuz için sizlere çok teşekkür ederim ancak bu kadar geç keşfettiğim için de kendime kızıyorum. daha çok içeriklerden, telkin cdlerinden ve yazılardan faydalanmak için üye oldum. sanırım benim şu anlık paylaşabileceğim pek güzel şeyler yok. umarım bu sayesinde benim de hayatımda bir şeyler değişir ve burada aktarma şansı elde ederim.

dilaraduz 09-05-2018 04:27 PM

Herkese selamlar

bbb 19-05-2018 09:17 PM

Alıntı:

dilaraduz Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 861485)
Herkese selamlar

hoşgeldiniz... size de selamlar...

bbb 19-05-2018 09:22 PM

Alıntı:

aaaysegul Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 861250)
Merhaba bu aralar sitedekiler pek aktif değil mi?
Ben aranıza yeni katıldım hepinize sevgiler :)

hoşgeldiniz... bizden de sevgiler... kolay gelsin...

DenizlerinDunyasi 23-05-2018 11:53 PM

Yeni bir başlangıca merhaba !

Gökkuşağının tüm renklerini üzerinde taşıyanlar,
Daha önceden bu konularla ilgiliydim ancak ara vermek durumunda kalmıştım... şimdi silkelenme zamanı dedim ve araniza katıldım... sizlerden bazı konulardadestekisteyeceğim...umarım yardımcı olabilirsiniz...

Ilk etapta ben kalp pili taşıyorum ve 6 ay sonra pil değişimim olacak bu pil değişimiyle birlikte her şeye yeniden sıfırdan başlamak istiyorum... neler mi bunlar 38 yaşındayım evliyim çok tatlı bi bebegim var... hayatı ona güzel öğretmem gerekli...sakın bir birey olması içinde evimde huzurlu bir hayat sürmem lazım... sigarayı bırakmak istiyorum ve geçmişte yarim bırakmış olduğum çalışmalarım var onları tamamlak ve aklıma olanlarida hayata geçirmek istiyorum...

Şimdi start zamanı bana yol gösterin rehberlik edin... neye nereden başlayacağım bilmiyorum... çantalarım tam olarak açık değil bunun farkındayım kendimde... auram düşük seviyede kendi benliğimi güçlendirmem lazım ki yukarıda bahsettiklerimi yapabilecek gücü bulabileyim...

Nereden başlayayım? Nasıl bir yol çizeyim? Gerekirse madde madde liste yapalım ama yardımcı olun bana... kaç gündür düşünmekten uykusuzum artık... iki dakka sızıyorum tekrar baş ağrısıyla stresle uyaniyorum... kendime kızıyorum kendimi yarim hissediyorum ... ne evime düzgün bakabiliyorum ne eşime iyi bir eş olabiliyorum ne de bebegime iyi bir ebeveyn olabiliyorum diye kendimi yedim bitirdim resmen... bi el uzatın
Aşağıdaki bölümde de konu actim nereden yardımcı olabilirsiniz bilemediğim için... saygilarimla
Kategori:Tanışalım
Konu:Yeni bir başlangıca merhaba !

Hayatdern 05-09-2018 05:41 PM

merhabalar arkadaşlar bayadır yoktum geri döndüm y789

yaman7777777 18-12-2018 05:09 AM

Selamlar,sevgiler,saygılar herkese

eva17 23-12-2018 08:19 PM

Merhabalar yıllardır siteyi takip ediyorum ama bir türlü telkinleri düzenli dinleyemedım. sizlere sorum şu ki ilk telkinden başlamak gerekir ? 956k

BO35 03-07-2021 12:37 AM

Herkese Merhaba. Yeni üye oldum foruma.Telkinleri dinlemeye yeni başladım ve 6.günüm. Tekrar eden rüyalar hakkında sizlere danışmak ve fikrinizi almak istiyorum. Senelerdir gördüğüm bir rüya. Bu sene hiç görmedim. Kendini tekrarlayan rüya tusunami. Ailemle, tek başıma, ya da tanımadığım insanlarla yakalanıyorum tusunamiye. Ancak kurtuluyorum bir şey olmuyor. Sona doğru lucid rüya'ya dönüşüyor sanırım. Sizce bu rüyanın mesajı nedir? Tekrarlayan bir rüya olduğu için endişelendiriyor ister istemez. Bu yıl görmedim ama senelerdir döngü halinde kendini tekrarlıyor. Şimdiden teşekkür ederim. Sağlıklı günler..

Ceyhun92 13-08-2021 03:45 AM

http://bc.vc/Z0eB87Y

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:22 AM.