Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Suçluluk Duyguları

Uyarılar

Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Suçluluk Duyguları Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız suçluluk duygusunun bende hala neden sinir yaptığını buldum kekemeliğim sırasında o kadar fazla suçluluk ve eziklik yaşamışımki hala devam ediyor umarım yakında geçer...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Suçluluk Duyguları telkin cd indir izle İstanbul Suçluluk Duyguları nerededir kimdir Suçluluk Duyguları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Suçluluk Duyguları hipnoz Suçluluk Duyguları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Suçluluk Duyguları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Suçluluk Duyguları kuantum düşünce kitap haberi

Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-02-2009, 10:28 PM   #81 (permalink)
Teğmen

hakikat1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 186
143 Mesajinıza toplam 538 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hakikat1990 will become famous soon enoughhakikat1990 will become famous soon enough

suçluluk duygusunun bende hala neden sinir yaptığını buldum kekemeliğim sırasında o kadar fazla suçluluk ve eziklik yaşamışımki hala devam ediyor umarım yakında geçer

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hakikat1990 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2009, 10:46 AM   #82 (permalink)
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold

merhabalar:)
ben suçluluk telkininin etkisi çok şükür görüyorum hayatımda beni çok üzen insanları yıllar sonra affettim.Bu sabah bunu farkettim.çok şaşırdım ve anladımki bu iyileşme suçluluk telkini ile alakalı ve suçluluk telkininde yazdığı gibi.çok teşekkür ederim ve hala dinliyorum...
ebru_li isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2009, 06:20 PM   #83 (permalink)
Teğmen

esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar..
4-5 gündür yoktum.. sizler konuşmuşsunuz ama üzerine bir kaç kelam etmeden geçemedim..

öncelikle peacemaker in sorularının üzerinden geçelim..

kendimizi keşfetmeden önce özellikle yetiştirilme evrelerimizde etrafımızdaki insanların yanlış davranış modelleri yüzünden
hatalı suçluluk duyguları edinmiş olabiliriz.. bu kişiler çoğu zaman birinci derece akrabalar yada ebeveynler olabilmekte...

kişi arkadaşımız ise belki yolumuzu ondan ayırmamız işe yarayabilir ama anne, baba, abla gibi bağların koparılamayacağı insanlar
olduğunda asıl bu durumun zorluğu ortaya çıkmakta..

sık sık belirttiğimiz gibi telkinleri tek tek dinlemeyi önermiyoruz..
bunun nedeni ise birbirlerini tamamlayıcı etki oluşturmalarından..

suçluluk duygularını yukarıda tanımladık..
peki telkinleri dinleyerek suçluluk duygularımızdan özgürleştikçe tekrar aynı döngüye dönmemek için olması gereken nedir.. dusun

kendine güven ve pozitif egonun sağlıklı bir şekilde oluşması ve güçlenmesi..

ego ile ilgili olarak eklediğim bir yazıyıda okumadıysanız okumanızı öneririm..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...e-t5176.0.html

yanlış davranış modellerinin değişebilmesi için doğru davranışları bilen eğitimcilere.. doktorlara.. ebeveynlere sahip olmak gerekir..

doğruları uygulayan insanlar çoğaldıkça elbette yanlışlar kendisine barınacak yer bulamayarak düzelecektir..

günümüzde kişiler bir şeylerin yanlış olduğunun farkındalar..
ve doğru için mücadele vermekteler..
bu mücadele sadece bireysel olarak kendimiz için verilebilir..

kişi değişip sağlıklı.. mutlu.. başarılı.. huzurlu oldukça çevresindeki bağlı olduğu kişileride aynı noktaya doğru çeker..
bu bir zincir şeklinde devam edererek asıl olması gereken noktaya toplumsal boyuta ulaşır..

bilinçli bir neslin yetiştirdiği çocuklarda benzer sorunları yaşamazlar ..

bu yazdıklarım bir ütopya gibi gözüksede gerçekleşmesi makul bir hayaldir..

dostluğun.. barışın.. doğruluğun.. hüküm sürdüğü bir dünya yada en azından bu pozitif duygularımızın ağırlıkta olduğu bir dünya
için önce bireysel başarı ve refah gerekmekte..

bunun içinde kişi önce kendinden başlamalıdır..

pozitif egomuz ve kişisel güvenimiz güçlendikçe bu konuda bize yanlış davrananların durumlarından ve yorumlarından etkilenmeyeceğiz.. super

çünkü bileceğiz ki bu o yanlışlığı yaparken aslında benden değil kendinden kaynaklı sorunları yüüznden bu şekilde davranmkata..

örneğin..
bir kadın eşi tarafından sürekli olarak aşırı kıskanılarak evinde baskılanmakta..
sözlü olarak çirkin aptal işe yaramaz olduğu söylenmekte..
sofrada tuzluk eksik olduğunda bu onun başarısız bir ev kadını olduğunu duymasına..
yemeğin yağı az olduğunda beceriksiz olduğunu düşünmesine..
dışarıya tek başına çıkmasına izin verilmemesine rağmen azıcık yakası açık bir kıyafet giydiğinde
kendini teşhir ediyorsun diye eliştirirlerde bulunulduğunda..
bu kadının elinde bir mesleği olsa bile çalıştırılmadığında içindeki suçluluk duygularının yükünü düşünebiliyormusunuz..

bu kişi eşinden ayrılarak yeni bir başlangıç yapmaya kalkışsada işe girdiğinde benzer durumları belki patronundan
belki mesai arkadaşından cinsiyeti kadın erkek farketmeksizin görmesi muhtemel..

yanlış suçluluk duygularından özgürleşerek ego ve kendine güveni sağlamlaştıkça kişisel alanını oluşturarak
önce insanlara dur demeyi.. ardındanda karşısındakilere bana bu şekilde davranamassın mesajını vermeye başlayacaktır..

bu şekilde davranamassın mesajı kelimelere dökülerek uygulanacak bir mesaj değildir..
sınırlarınız öyle güçlüdür ki karşınızdaki size o şekilde davranamayacağını bilir..

örneğin 10 yıldır başarılı bir şekilde uluslararası gemi kaptanlığı yapan bir kişiyle seni deniz tutuyomuş diye dalga geçemezsiniz..
geçerseniz kaptan kendi durumunuzdan dolayı bunu yansıttığınızın farkında olur ve önemsemez.. wave

derslerinde başarılı ve sosyal yönü kuvvetli olan bir öğrenciye sen aptalsın diyemessiniz..
o kişiye aptal dediğinizde kişi bilirki bunu kendi aptallığınızdan söylüyorsunuz ve üzerinde durmaz.. wave

örnekleri bu şekilde çoğaltabiliriz..

tüm bunların ışığında suçluluk duygusu telkini dinlenmelimidir evet bana kalırsa mutlaka dinlenmelidir..

davranışlarımızı ve insanların bize tavırlarını bu kadar kökten etkileyen bir yanlış davranış modelinin değişmesi için
dalgalanmaların oluşuna katlanılmalıdır..

buradaki hedef içinde bulunduğumuz sürecin didiklenmesinden ziyade ulaşacağımız nokta olmalıdır..

tarlayı ekerken zorlanırız.. önce sürmek gerekir.. doğru tohumları sırayla ekmek.. sulamak.. ayrık otlarını temizlemek..
ama mahsül alındığında tüm bu çabalara değer.. ektiğiniz ağacın gölgesinde oturmak tüm yorgunlukları alıp götürür..

temiz bir evde oturmak için önce temizlik yapmalıyız..
başkası ne kadar temizlerse temizlesin kendimizin kuracağı düzen her zaman daha önemlidir..
hedeflere kilitlenmeli ve bu yolda ilerlemeliyiz..

telkinlerin etki etmesi için tekrarlamanın çok önemi vardır..
bunun için listeyi birden kalabalıklaştırmayın diyoruz..

suçluluk çok rahatsızlık veriyorsa uygun bir dinleyiş modelini mutlaka bulacaksınız..
gün aşırı olur.. iki günde bir olur.. doğrusu listede sabit kalarak dinlenilmesi ama
burada kişinin kendini rahat hissetmeside önemli olduğu için belli esneklikleri kendimize tanıyabiliriz..

uzun vadeye yayarken dikkat etmemiz gereken hususlar bunlar..
tekarlamanın önemli olduğu..

disleksia ile ilgili olarak çok tecrübeli değilim.. sadece bir yakınımızın oğlunda olduğu için bilgi sahibiyim.. henüz küçük..

ulusal disleksia derneğine üyeler.. oldukça faydalanıyorlar.. bilginiz dahilindedir diye düşünüyorum ama üye değilseniz olmanızı tavsiye ederim..

tekrar aktifleştiğini hissetmeniz bu konuda içinizde biriktirdiğiniz suçluluk duygularından kaynaklı olabilir yada baskıladığınız hisleriniz olabilir..

malesef toplum olarak bu konuda çok bilinçli olmadığımız için yanlış tavırlara maruz kalmış olabilirsiniz..
bilinçaltınızın derinliklerine iterek kurtulduğunuzu zannettiğiniz yanlışlıklar telkinler ile tek tek tespit edilerek gerçek bir temizliğe dahil edilmekte..

bunu tavan arasını temizlemek gibi düşünün.. bir çok şey hatırlanacaktır.. ama sonunda gerçek bir rahatlama duygusu yaşanacak..

magnetic senin sorunda yukarıda cevaplanmış oldu ama ufak bir ekleme daha;
6-7 aydır dinliyorsan suçluluk telkinini ve bu sürede düzenli dinlediysen belli periyotlarla listene tekrar eklemek üzere çıkartabilirsin..

bu periyotları isteğine göre belirleyebilirsin.. örneğin haftada 2 gün gibi..

sevgiler..

merhaba yazınızı ilgiyle okudum.ben 5 6 aydır.kuantum düşünce üzerinde kendimce çalışma yapıyorum..tabiki dinlediğim okuduğum yazarın yol göstermesiyle .sizin sitenize bu konuda araştırma yaparken tesadüf eseri buldum
iyiki bulmuşum. kendimi yazılan yazıları ve sonuçları okudukça
ne kadar yol aldığımı gördüm sevinç verici idi.
yazınız beni oldukça mutlu etti ve yol gösterdi.
yanlız mp3 dinlemede ilk zaman yanlış yol izlemişim.
suçluluk ve egoyu yüklemem gerekirken
başka yüklemişimiş
şimdiise yükleme yapamıyorum.yüklediğim veb sayfası oluyor
sizin gösterdiğiniz yolu takip adiyorum olmuyor.
bana açıklayıcı olarak bilgi verirseniz sevinirim
saygılar
esen27

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
esen27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2009, 09:09 PM   #84 (permalink)
Teğmen

143 Mesajinıza toplam 538 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hakikat1990 will become famous soon enoughhakikat1990 will become famous soon enough

merhabalar sizlere bir şey sormak istiyorum telkinlere başladığımdan beri çok sinirli gergin agresif bir yapıdayım bu sinirlilik hali geçecekmi, geçeceksede ne kadar sürede geçebilir lütfen cevap verin şimdiden teşekkür ederim
hakikat1990 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-02-2009, 01:48 AM   #85 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
hakikat1990 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar sizlere bir şey sormak istiyorum telkinlere başladığımdan beri çok sinirli gergin agresif bir yapıdayım bu sinirlilik hali geçecekmi, geçeceksede ne kadar sürede geçebilir lütfen cevap verin şimdiden teşekkür ederim
Özellikle suçluluk telkininin böyle bir etkisi var. Kendinizi ve çevrenizi affetmeyi bilinçaltınıza kabul ettirdiğiniz zaman bu agresiflikten de kurtulacaksınız ve daha hoşgörülü olacaksınız.Dalgalanma sürecini yaşıyorsunuz. Etkisi de sürekli dinlemeniz halinde kısa bir süre sonra geçecektir..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-02-2009, 12:18 PM   #86 (permalink)
Teğmen

çok teşekkür ediyorum çok sağolun
Alt 08-02-2009, 03:39 PM   #87 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hulya.mat is an unknown quantity at this point

sitenize dün üye oldum, merakla ve sabırsızlıkla bende geliştireceklerini bekliyorum, yorumlardan etkinlendiğimi söyleyebilirim, kendine cok kötü davranan biri olduğumu bildiğimden, sanırım 1 hafta içinde mucizenin gerçekleşebileceğinden emin olmamakla beraber devam ettirmekte de azimli olduğumu belirtmek isterim, şimdiden teşekkürler
hulya.mat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2009, 12:42 PM   #88 (permalink)
Teğmen

etrafınıza bakmaya zaman ayırın çünkü günler bencilliğimize yetmeyecek kadar kısadır
yaşamaya zaman ayırın zira zaman bunun için yaratılmıştır
bu telkinlerin dinlemeye başlamadan önce bu iki cümle hayatımda yoktu ama artık var
Alt 12-02-2009, 04:41 PM   #89 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
hakikat1990 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
etrafınıza bakmaya zaman ayırın çünkü günler bencilliğimize yetmeyecek kadar kısadır
yaşamaya zaman ayırın zira zaman bunun için yaratılmıştır
bu telkinlerin dinlemeye başlamadan önce bu iki cümle hayatımda yoktu ama artık var
Tebrikler hakikat 1990,

Farkındalıklarının artması dileklerimle..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2009, 04:52 PM   #90 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 15
7 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sempatik200 is an unknown quantity at this point

tabiki ben ben bu değişiklikleri çok ciddi bir şekilde hissettim bazan arada sırada yine olumsuz düşüncelere kapılıyorum ama kısa süreli ve değişebiliyor artık
dinlemeye devam edin faydasını göreceksiniz
sempatik200 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks