Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Su Korkusu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=107)
-   -   benden baska sudan korkan yokmu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=1604)

birtek 11-07-2007 10:57 PM

benden baska sudan korkan yokmu

sevincli

cnb 12-07-2007 10:02 AM

Ynt: benden baska sudan korkan yokmu

artık korkmuyorum ama,
ben de eskiden fena korkuyordum,
çünkü 6 yaşındayken beni sel götürmüştüüüü
amcam kurtardı ..
Olayın üzerine gitmek en iyisi,
geçen sene denize girebildim,
şimdi de az çok yüzüyorum,
sen de atlatırsın inşallah,
sevgiler

angel2030 14-07-2007 05:35 PM

Bende de var su korkusu ama herhangi bir nedeni yok aslında, yani başımdan geçen kötü bir olay yok. Senelerce hep sığ yerlerde girdim denize ve havuza. Geçen kış bu korkuyu yenmek için yüzme dersleri aldım bu sene tatile gittiğimde yüzmeyi öğrenmenin etkisiyle eşimle birlikte açılalım dedik o deniz yatağında yanımda gelecek ben yorulursam deniz yatağından destek alıp dinlenecektim. İlk başta yaparım sandım hatta baya bir mesafede yüzdüm ancak yorulup deniz yatağından tutunca ayaklarım toprak aradı bulamayınca panikledim panikleyincede bol bol su yuttum tabi karaya çıkınca anladım ben kesinlikte toprak insanıyım seneye inşallah 96 khkh56

25emel 14-07-2007 05:53 PM

toprak insanı ha khkh56 ya angel harika bir tabir.... ben korkularımın hepsini üstüne giderek yendim. parmagımı sokamasdım. şimdi 50 metrede yüzdüm daha 2 gün önce inanmassınız sevincli darısı ben gibi olanların basına 44

birtek 14-07-2007 07:17 PM

Sahimi dıyorsun emel şaşkın

ınanamıyorum kendıme ayamın deydıgı yerlerde super yuzuyorum ama ayamın degmedını hıssetııgım an
aynen panık yapıp kendımı boğuyorum sevincli .... ve yuzme derslerı almama ragmen bu korkuyu asamadım. sanırım bende uzerıne gıderek halletcem bu ısı. aslında dogru nefes almayıda bılmedımden kaynaklanıyo gıbıme gelıo. sinizütümden mı bılmem dusun

25emel 14-07-2007 07:56 PM

hayatım çok düşünmeyeceksin. ayrıntı düşününce hemen facia senaryoları yazıyoruz.bir kere biz bu konuda harikayız hiç kimse itiraz etme çabasında bulunmasın.sanki tüm kötü seyler bizim basımıza geliyormuş gibi f678h yok sekerim yok öyle bir sey. dogru nefes diyorsun ya,haklısın yüzerken farkettim nefesimi tutumlu kullanıyorum. nefes alamassam yetsin die sevincli. (ne akıllıyım ama...) e fırsatını bulup kafamı cıkarıyorum. cigerlerimdeki nefes duruyo yerine yenisini alamıyorum ki bende artık suyun içinde tüm nefesimi veriyorum kafamı cıkarınca zaten ciger boş hemen giriyo içeri hava... sen hocanın dediklerini aynen uygulamaya calış. yok korkuyorum ben yapamam deme boşa...hoca tepende tehlike olsa tutar çıkarır seni.kendine gelince yeniden sokar suya sevincli zaten yüzmek kendiliğinden olan bir sey bence,hoca sadece ben suya alışıncaya kadar bana refakat eden yardımcı.bogulursam telaş edersem beni telkin edecek güven verecek. sadece bu adamın işi. yüzecek olan benim bir kere bunu kabul etmek lazım.e kabul edincede basaracagım demeye baslıyorsun.sonra kendini suya atıyorsun ardından ayak çırpmayı sonra nefes almayı en sonda engin denizlere kendini salmayı ögreniyorsun. hem denizde ögrenmek daha kolay hayatım su tuzlu ya kaldırıyor hemen tabi sen panik yapmayıp ona fırsat verirsen...
bir arada ya köpekbalığı gelirse ne olacak diye korkuyordum o dönemler çok mu flim izledim ne khkh56 bak ben bu

birtek 14-07-2007 08:09 PM

blissy blissy yüzcem bu yaz blissy blissy blissy köpek balığıdan hızlı yüzcem blissy blissy blissy blissy blissy
gulu gulu gulu blissy blissy blissy blissy

25emel 14-07-2007 08:31 PM

Alıntı:

papirüs Nickli Üyeden Alıntı
blissy blissy yüzcem bu yaz blissy blissy blissy köpek balığıdan hızlı yüzcem blissy blissy blissy blissy blissy
gulu gulu gulu blissy blissy blissy blissy

khkh56 khkh56 iyi sen yüz senin peşine takılsın ben yırtarım o zaman gulensmiley

birtek 14-07-2007 08:53 PM

khkh56 uyanık sevincli

25emel 14-07-2007 08:57 PM

Alıntı:

papirüs Nickli Üyeden Alıntı
khkh56 uyanık sevincli

tabi ya ne sandın khkh56 khkh56

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:02 AM.