Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sosyal Fobi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=247)
-   -   bütün SOSYAL FOBİLİİLER buraya:)))) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=621210)

sarışınım 19-06-2012 10:27 PM

Cevap: bütün SOSYAL FOBİLİİLER buraya:))))

Alıntı:

SEEMANN Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 825202)
Bende sosyal fobi yok.

Tek fobi standart yeni yapım türk dizileri, ve bu dizileri izleyen insanlar :D

Bu arada dikkat ettim de "Da", "De" ekini ne zaman birleşik ne zaman ayrı yazacağını çok iyi biliyorsun.
Arkadaşlarıma hep kızarım niye bunun mantığını tutamıyorsunuz diye :D

Niye sosyal fobi varmış sizde ? Bi sebebi var mı ?
Bu konuda tecrübesizim de...

off offf yazsam yazsam hiçç bitmez..taa çocukluktan ve yetiştirilme tarzından kaynaklanan bir durum..bir nevi kendine güvensizilik..başka insanlarla birlikteyken aşırı korku hali vb vb..bu böyle uzayıp gider:))

sarışınım 19-06-2012 10:28 PM

Alıntı:

versatil Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 825201)
hipnoz tedavisi nasıl bir şey bu arada merak ettim de:)

yaa daha iki seanstır gidiorum...gelişmleri size yazarım isterseniz nette ofelya thomas yazın wideo falan herşey war..

versatil 19-06-2012 10:38 PM

ben çok önceden sosyal fobi olduğumu düşünüyordum ama değilim sanırım ama tam olarak kendime güvenim yok aslında var ama her zaman değil hani o özgüveni çok kuvvetli olan insanlardan değilim ama telkin dinlemeye başlayınca bende farklılıklar kesinlikle oldu daha konuşkan şakacı biri oldum ve direk hissettim farklılıkları o yüzden her dinleyende de işe yarar diye düşünüyordum bir de yaşım ilerleyince değişmeye yapım açılmaya başladı ben en küçükken çok konuşkandım ama büyüdükçe içe kapanık oldum ama daha sonra gene açıldım çok şükür. mesela geçen kendine güveni olmayan daha doğrusu o sosyal fobi gibi biri galiba o ve benim bir hocam var oturuyorduk hocam öyle konuşkan rahat davranan biri ki sohbet ediyoruz dedi ki arkadaşıma sen de pek çekingensin daha gözüme bakamıyorsun hiç falan dedi sonra ben küçükken aynı senin gibiydim her şeye de ağlardım ama sonradan böyle oldum dedi hepsi alışkanlıklar ibaret alışkanlıkları değiştirmek lazım falan dedi gerçekten de haklı mesela neyi yapamıyorsanız aslına yapabilecek kapasitedesiniz ama uzun süredir öyle davrana davrana sanki sen oymuşsun gibi oluyor ama aslında değilsiniz...

sarışınım 19-06-2012 10:46 PM

aynen çok doğru demiş..mesela birşeyden korkuorsak bunun nedeni o korku filmini beynimizde sürekli izlememiz..belki sizde çoğu kez yaşamışsınızdır..bir durum war ve durum karşısında siz kesin şu şöyle olacak diyerek hep olumusuza yöneliyorsunuz..işte buunu yapan alışkanlıklarımız...sizin adınıza sevindimm düzenli dinlrseniz ve kendiniz için sürekli yeni şeyleri denerseniz çözülmeyecek birşey yok ortada....bence sizinki utangaçlık benimki sosyal fobi..herşey ii olacaktır inşallah

nurbanu25 19-06-2012 10:48 PM

Canım,cekırdek ınanc tespıtı yaptır.benım cekırdek telkınlerımın arasında sosyal fobı var.su aralar telkınlerın olumsuz etkılerı uzerımde ama ınsallah ıyı gelecegıne ınanıyorum...

sarışınım 19-06-2012 10:52 PM

canım yapmaz olur muyum yaptım tabi ki..bende 3 çekirdek inanç çıkmıştı..öksüz ve yetimler,büyüme korkusu,sinmekten özgürleşmek

nurbanu25 19-06-2012 11:01 PM

Hmm benım de otorıte korkusu,buyumeyı reddetme ve sınmekten ozgurlesmek.cekırdek telkınlerde mı ıyı gelmedı

sarışınım 19-06-2012 11:08 PM

yaa canım senin olumsuz düşünmene sebep olmak istemem..ben telkinlerden etki göremedim ama hipnoz cdleri ii geliyor..herkesin beyin yapısı düşünce yapısı farklıdır..yani öle kısa bir sürede dinlemedim 1,5 yıl dinledim ama olmadı:(

nurbanu25 19-06-2012 11:13 PM

Pekı basagrısı,aglama,halsızlık,sık wcye gıtme gıbı belırtıler de olmadı mı

sarışınım 19-06-2012 11:44 PM

oldu tabi ki...ya her dinlediğim yeni telkinde çok güzel etkliler gördüm sonra sonra o etkller kayboluyordu

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:20 PM.