Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sosyal Fobi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=247)
-   -   Sosyal Fobi(New Age) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=575)

hayatimdegisti 06-01-2007 02:03 PM

Sosyal Fobi(New Age)

Sosyal Fobi Telkinini New Age Müziği Eşliğinde Dinlemek İsteyenler Linkin Üzerine Geliğ Sağa Tıklayıp Hedefi Farklı Kaydet Seçebilirler.

New Age Telkinler Telif Sorunu Olabileceği İçin Kaldırılmıştır

mehmetylz 13-01-2007 04:59 PM

Ynt: Sosyal Fobi(New Age)

ellerinize saglik, gercekten guzel olmus iyi bir parca... alk78

mehmet654 23-01-2007 10:01 PM

Sosyal Fobi(New Age)

çok teşekküler atakan bey alk78

hayatimdegisti 23-01-2007 10:07 PM

Sosyal Fobi(New Age)

Rica ederim arkadaşar.En iyisini seçtim sizler için blissy
Bende dilek dileyeyim iki Mehmet isimli üyemiz arasında 12389
gulensmiley

DeRDeM 25-01-2007 11:25 PM

Sosyal Fobi(New Age)

Gerçekten süper parça.. İlk bu siteyi bulduğumda.. İlaçlar beni iyileştirmiyor da bunlar mı beni iyileştirecek diyordum.. Ama kendimde baya değişmeler farkettim.. Allah razı olsun..

heromemo 03-02-2007 04:03 PM

Sosyal Fobi(New Age)

telkin çok güzel art56art56 başkalrın görüşlerini önemseme ve sınav stresi telkinini bulamadım onları paylaşabilirmisiniz smiliyface

25emel 23-03-2007 12:20 PM

Sosyal Fobi(New Age)

parcalar harika tesekkürler music45

kadirayvaz 24-03-2007 10:30 PM

Sosyal Fobi(New Age)

Gerçekten harika, çok güzel,çok beğendim.Bu şarkının arkadaşı veya sevgilisi falan varsa tanışmak isterim.Bu parçanın apayrı bir havası var. alk78 alk78 alk78 alk78 alk78 alk78 alk78 alk78 alk78 alk78 alk78 alk78 alk78 alk78 alk78

tekrar 02-05-2007 11:15 PM

slm lar atakan bey..
ben bütün kategorilerin su versiyonlarını indirdim ve dinlemeye başladım..tabi önceliği ego güçlendirici , suçluluk duyguları ve kendine güvenden başladım..
Size sorum şu..şimdi dinlediğim bütün telkinler su sesi olduğu için birbirinden ayırdetmek mümkün değil..telkinlerin hepsini su sesi olarak dinlememin ileriki zamanda gözlenmesi beklenen muhtemel değişimlere bi etkisi olur mu..
şimdiden teşekkürler..

hayatimdegisti 03-05-2007 12:48 AM

Alıntı:

tekrar Nickli Üyeden Alıntı
slm lar atakan bey..
ben bütün kategorilerin su versiyonlarını indirdim ve dinlemeye başladım..tabi önceliği ego güçlendirici , suçluluk duyguları ve kendine güvenden başladım..
Size sorum şu..şimdi dinlediğim bütün telkinler su sesi olduğu için birbirinden ayırdetmek mümkün değil..telkinlerin hepsini su sesi olarak dinlememin ileriki zamanda gözlenmesi beklenen muhtemel değişimlere bi etkisi olur mu..
şimdiden teşekkürler..

Su sesinden verim alamayan üyelerimiz oldu.Bu nedenle su versiyonlarini kaldirdim.Ney,new age ,klasik,sanat müziği dinleyebilirsiniz.

Bugle 03-05-2007 02:11 AM

Telkin içeriği olağanüstü.Okurken bile etkilendiğimi söylemeliym..

tekrar 03-05-2007 03:55 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

tekrar Nickli Üyeden Alıntı
slm lar atakan bey..
şimdiden teşekkürler..

Su sesinden verim alamayan üyelerimiz oldu.Bu nedenle su versiyonlarini kaldirdim.Ney,new age ,klasik,sanat müziği dinleyebilirsiniz.

Mrb Atakan Bey..
Ben sadece su sesi dinliyorum ve ruh halim üzerinde küçükte olsa bi etkisinin olduğu düşünüyorum..Örneğin su sesini dinlediğim gecenin ertesi günü daha sinirli yapıda olduğumu farkediyorum..siz ve diğer üyelerin yazdıklarına göre böyle durumlar vücudun telkinlere bi cvp verdiğine işaret olarak kabul edilebilir..su sesinden memnun olan üyeler var mı acaba..?

lalezar 03-05-2007 06:00 PM

meraba.ben sus sesinden gayet yüksek verim aldım...bunu şurdan biliyorum .elimde sadece su sesi versiyonu olan bi çeşit korkuyla ilgili bi script var ve ben bu korkunun oldukça üstesinden neredeyse gelmiş durumdayım...hatta bi iki gün dinlemeyince bahsettiğim bu yönelmiş korku ,yavaş ve sinsice hortlamaya başlıyor..zaten dinlemeye başlayalı fazla olmadı bu scripti..etkisini hemen gördüm ben...teşekkür ederim... onayi

shamanic 03-05-2007 08:14 PM

gün içinde telkinlerin farklı versiyonlarını dinlesemde ağırlık doğa seslerinden yana.. nedeni de
ben dinlerken başkalarını rahatsız etmiş olmuyorum.. su seslerini dinlerken diğer yandan da lerzan ın gönderdiği güzel şarkıları da dinleyebiliyorum.. hatta film bile seyredebiliyorum.. üstelik gece uyurkende dinlediğim için rahatsızlık vermek bi yana rahatlamama bile katkısı oluyo.. super
iyi ki kaldırılmadan önce indirmişim wave

etterna_ 03-05-2007 08:37 PM

Alıntı:

shamanic Nickli Üyeden Alıntı

aynen super

Bugle 03-05-2007 11:14 PM

Ben de su sesleriyle çok rahat etmiştim ama...bazı üyeler su sesinden verim alamadığı için kaldırılmış..Ben de newage e döndüm maalesef

mehmet654 03-05-2007 11:55 PM

Alıntı:

etterna_ Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

shamanic Nickli Üyeden Alıntı

aynen super

aynen f678h su sesi telkinlerini tekrar yayınlayın ki diğer indirmeyen kişilerde indirsin atakan bey!!!! çalışmalarınız içinde çok teşekkürler ayrıca.

tekrar 08-05-2007 12:54 AM

5 gündür akşamları yatmadan önce ego güç. - suçluluk duy. - ken. güven telkinlerini dinliyorum.(su sesi versiyonu) şimdiye kadar küçükte olsa bi etkisini gördüğümü söyleyebilirim..herşeye rağmen bu yöntemle bi şeylerin değişebileceğine inanıyorum.

yakamozdüşleri 08-05-2007 09:34 AM

merhaba arkadaşlar Atakan bey bende netten indirmiştim çektiğim site kapanmış dağ sesleri ormanlık sesler ve su sesleri müzik eşliğinde bir kaç muzik var orada koyun melemeleri bile var thumbsanim çekirge sesleri inanılmaz değişik bir ortamda hissediyorsunuz. pcm den toparlayım rapide atayım diyorum ilgilenenler için Ben nedense su seslerine bayılıyorum O dönemi kaçırdım bende hiç yok olan arkadaşlardan da rica etsek yada bir yayınlama imkanı olsa ... harika olur derim ...
Teşekkürler

tekrar 09-05-2007 11:41 PM

Alıntı:

yakamozdüşleri Nickli Üyeden Alıntı
merhaba arkadaşlar Atakan bey bende netten indirmiştim çektiğim site kapanmış dağ sesleri ormanlık sesler ve su sesleri müzik eşliğinde bir kaç muzik var orada koyun melemeleri bile var thumbsanim çekirge sesleri inanılmaz değişik bir ortamda hissediyorsunuz. pcm den toparlayım rapide atayım diyorum ilgilenenler için Ben nedense su seslerine bayılıyorum O dönemi kaçırdım bende hiç yok olan arkadaşlardan da rica etsek yada bir yayınlama imkanı olsa ... harika olur derim ...
Teşekkürler

bende su sesi versiyonlarının neredeyse tamamı var..ve sanada gönderebilirim..ama nası halledeceğiz bu işi...!!!

yakamozdüşleri 10-05-2007 12:27 AM

size mesaj atacağım özelden :) tekrar selamlar

hayatimdegisti 10-05-2007 12:33 AM

Doğa versiyonlarini geçici olarak buradan yükleyebilirsiniz. 12389

http://www.ritmotrance.com/2007/doga/

yakamozdüşleri 10-05-2007 12:46 AM

isabet oldu teşekkürler Atakan bey ve çok teşekkürler tekrar ilginiz alakanız için çok ama çok teşekkürler

selamlar actionsmile

metin06 08-12-2007 04:41 AM

ya bu su sesli olan versiyonu bende alamazmıyım acaba özelden filan .Bana yollayabilecek arkadaş olursa çok mesut bahtiyar olurum yane..

metin06 08-12-2007 02:24 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Doğa versiyonlarini geçici olarak buradan yükleyebilirsiniz. 12389

http://www.ritmotrance.com/2007/doga/

Atakan Bey o adrese girince bi tane gülen hatun çıkıyo birşey indiremedim.Bir de bu sabah bir karışım yaptım ve şeyi farkettim yaa doğa yani su sesi haricindeki herhangi bir versiyonla başka bir şeye konsantre olamıyorum tv seyretmek v.s. filan.O yüzden su sesleri çok kıymetli sanırım..valla siteye tekrar koyarsanız memnun olurum tabi diğerlerine göre faydası aynı ise..

shamanic 08-12-2007 03:02 PM

merhabalar...
bu link iptal oldu...

güncelleme çalışmalarımız devam ediyor.. bir çoğu için altarnatif linkler eklendi...
diğerleri de kısa süre içerisinde aktif hale gelecek...

atakan bey bu konu ile ilgili yeniliklere devam ediyor.. super

ilginiz ve anlayışınız için teşekkürler... ark5

metin06 08-12-2007 03:24 PM

ne demek ilginiz için ben teşekkür ederim efendim..Adam site taşıdı yoruldu bi de bizimle uğraşıyo saolun valla

desperado_fd 16-12-2007 11:12 PM

Yeni üye oldum linklerin yenilenmesini bekliyorum Emeği geçen herkese teşekkür ederim...

gorunen 20-12-2007 03:12 AM

merhaba
daha once siteden bazi mp3 leri indirdim ama sosyal fobi ile ilgili olanlari farkli kaydet dedigimde sunucu ile baglanti kurulamiyor diyor?linkte bir hata mi var acaba? mlk34

hayatimdegisti 20-12-2007 04:05 AM

Alıntı:

gorunen Nickli Üyeden Alıntı
merhaba
daha once siteden bazi mp3 leri indirdim ama sosyal fobi ile ilgili olanlari farkli kaydet dedigimde sunucu ile baglanti kurulamiyor diyor?linkte bir hata mi var acaba? mlk34

Sorun gozukmuyor su an.Ancak ayni anda cok fazla mp3 indirdiyseniz server sizin saldiri yaptiginizi sanmis ve engellemis olabilir.Pc yi acip kapayiniz cookileri temizleyiniz.Tekrar yukler...

SENNA 23-12-2007 06:43 PM

merhabalar,
maalesef bende sosyal fobi ile ilgili mp3 leri indiremiyorum, sanirim bir hata var
sizin yazdiginiz gibi cookileride temizledim
ilginiz icin tesekkür ederim

alper963 01-04-2008 09:51 PM

98569 insan aynada bile göremediği yönünü burda sizin sayenizde fark ediyor emeğiniz için teşekkürler..

bluesharki 13-05-2008 09:51 PM

http://www.hayatimdegisti.org/sf%20n...egisti.com.mp3 sunucuda değil sanırım dosya problem var indiremiyorum. Rapidshareden deneyeceğim aslında bunları da zamanınız olduğunda rapidshare.com sunucusuna atsanız daha iyi olur hizmetleri farklı çünkü rapidshare.de ile rapidshare.com 'un teşekkür ederim....

art56art56

shamanic 13-05-2008 11:16 PM

merhabalar..

serverde geçici bir problem yaşıyoruz kısa zamanda düzelecektir..

aslında rapid.de de kalmaları şu an için daha iyi..
çünkü rapid.com un başllattığı happy hours saatleri dışında indirme gerçekleştirmek mümkün olmuyor..

ben başka bir alternatif olarak 6 -7 dk sonra ilk mesajın içerisine bir link daha ekleyeceğim..

keyifli dinlemeler dilerim..

sevgiler..

alen 08-06-2008 12:25 PM

bazı linklerde virüs var.dün pc'ye format attım.hiçbir şey yapmadan direk bu siteden mp3 indirdim ve bilgisayar şu anda kafayı yemiş halde.linkleri tekrar gözden geçirirmisiniz.ayrıca bazı linkler ölü.alternatif linkten indirmek zorunda kalıyoruz...virüs uyarımı kesinlikle dikkate alın.kesinlikle var...ama herşeye rağmen virüssüz mp3 ler harika..

MuminOKAN 08-06-2008 12:26 PM

Alıntı:

alen Nickli Üyeden Alıntı
bazı linklerde virüs var.dün pc'ye format attım.hiçbir şey yapmadan direk bu siteden mp3 indirdim ve bilgisayar şu anda kafayı yemiş halde.linkleri tekrar gözden geçirirmisiniz.ayrıca bazı linkler ölü.alternatif linkten indirmek zorunda kalıyoruz...virüs uyarımı kesinlikle dikkate alın.kesinlikle var...ama herşeye rağmen virüssüz mp3 ler harika..

ala ala. bizde neden yok. hingi link onlar ver bakalım ustad. bizde deneyelim dusun

alen 08-06-2008 05:37 PM

Alıntı:

Mumin.Okan Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

alen Nickli Üyeden Alıntı

ala ala. bizde neden yok. hingi link onlar ver bakalım ustad. bizde deneyelim dusun

galiba new age mp3'ü.ama hangi kategorininki hatırlamıyorum..özelden atakan abiye gönderdim uyarıyı,virüs adını.kendisi bakacak.yeni gelişmelerden sizi haberdar ederim...umarım ben yanılıyorumdur...

alen 08-06-2008 09:38 PM

evet yanılmışım krz67 linkler temiz..resimden bulaşmış virüs...

hakant06 18-06-2008 03:33 AM

süper bir paylaşım çok teşekkür ederim.. smiliyface

Novos 21-06-2008 05:16 AM

Sagolun Atakan bey Allah razı olsun paylaşım için. art56art56 alk78 2 haftadır ego + sucluluğu gunde 3-4 saat dinliyorum bugun guven guclendiriciyi de ekledim. Ben eski ben değilim ama bugun yarını unutarak geçiyorum. Anlamadım ara dönem mi yoksa bu? bilinçaltının tepkisi mi?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:03 PM.