Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sosyal Fobi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=247)
-   -   Sosyal Fobi(New Age) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=575)

Novos 27-06-2008 03:17 AM

Ynt: Sosyal Fobi(New Age)

Merhabalar tekrar eveet bugun de sıra sf ye geldi sanırım. Listem şöyle suçluluk+ego güçlendirici+kendine güven+sosyallik artırıcı şimdi de sf yi ekliyorum. Bundan sonra hangilerini hangi aralıklarla ekleyeyim? tavsiye istiyorum lütfen yardımcı olun.

birmutluluk 27-06-2008 08:12 AM

merhaba caribbean.... güzel gidiyorsun başkalarının düşüncelerini önemsememeyide unutma derim birer hafta arayla öncelik sırana göre yani en acil hissettiğinden başlayarak devam edebilirsin hismiley

Novos 27-06-2008 07:05 PM

Asalett çok teşekkür ederim ilgin için super dediklerini uygulayacağım. bisiklet

Novos 05-07-2008 10:04 PM

merhaba listeme bugün başkalarının düşüncelerini önemsememe'yi ekleyeceğim şuanda listem: suçluluk+ego güç.+kendine güven+sosyallik artırıcı+koruma kalkanı+sf+zinde uyanma+ertelemeyi bırak bugün başkalarının düşüncelerini önemsememe'yi de ekliyorum. yedi telkin çok değildir umarım, zinde uyanma ile ertelemeyi saymıyorum. bu bir ayda gerçekten hayatımdeğişti. smil56 sevgiler, şükranlar.

lotus1991 15-10-2008 11:29 PM

Alıntı:

tekrar Nickli Üyeden Alıntı
slm lar atakan bey..
ben bütün kategorilerin su versiyonlarını indirdim ve dinlemeye başladım..tabi önceliği ego güçlendirici , suçluluk duyguları ve kendine güvenden başladım..
Size sorum şu..şimdi dinlediğim bütün telkinler su sesi olduğu için birbirinden ayırdetmek mümkün değil..telkinlerin hepsini su sesi olarak dinlememin ileriki zamanda gözlenmesi beklenen muhtemel değişimlere bi etkisi olur mu..
şimdiden teşekkürler..

Bence insanoğlunun beyni onları su üstünde algılamasada kendi alt benliğinde ayıracaktır:)

tlg_060 08-11-2008 09:30 PM

ellerinize sağlık güzel parça olmuş

devil 14-11-2008 04:41 AM

b456 tşk indiriyorum

zuzu04 16-12-2008 11:53 AM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1434)
Sosyal Fobi Telkinini New Age Müziği Eşliğinde Dinlemek İsteyenler Linkin Üzerine Geliğ Sağa Tıklayıp Hedefi Farklı Kaydet Seçebilirler.

http://www.hayatimdegisti.org/sf%20n...egisti.com.mp3

yukarıdaki linkte geçici problemler olması durumunda aşağıdaki alternatif linkleri kullanınız..

alternatif 1:

Web Hosting - Dedicated Server

ooo67
alternatif 2:

RapidShare Webhosting + Webspace

bu rapidshare den nasıl indiriliyor bana birisi öğretebilirmi lütfen mümkünse resimli bir anlatım yaaa çok uğraştım olmuyor benmi beceremiyorum ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

shamanic 16-12-2008 01:44 PM

merhabalar zuzu..

uyarınız üzerine sosyal fobiye ait olan alternatif linklerin hepsini yeniledim..

dosya.cc den indirme işlemi yaparken;
verdiğimiz linke tıkladığınızda açılan sayfada 17snlik bir geri sayımın ardından download butonu çıkacaktır.. tıkladığınızda indirme işlemi gerçekleşir..

keyifli dinlemeler dilerim..

kısa sürede güzel haberlerinizi almak dileklerimle..

sevgiler..

esder 23-12-2008 10:49 PM

merabalar sosyal fobinin hiç birini indiremiy0rum yardımcı olursanız sevinirim

yeni bir hayat 23-12-2008 11:38 PM

Alıntı:

esder Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 95533)

Bazen linklerde aşırı yüklenmeden dolayı problemler olabiliyor..Böyle durumlarda alternatif linkten indirebilirsiniz..

Dosya paylaşım servisinden geri sayım bittikten sonra indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz..

Sevgiler..actionsmile

shamanic 24-12-2008 11:25 AM

Alıntı:

esder Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 95533)

merhabalar aşağıda ki linkte sf nin tüm versiyonları var ..
Web Hosting - Dedicated Server rar dosyasıdır .. rar dan çıkartmanız gerekir..

linke tıkladığınızda ortalama 20 sn lik bir geri sayım başlar ve ardından download butonu çıkar..

kısa sürede hedeflerinize ulaşmanız dileklerimle..

sevgiler.. actionsmile

meleni 08-05-2009 05:00 PM

Cevap: Sosyal Fobi(New Age)

Merhaba, öncelikle emeği geçen herkese teşekkür ederim. Dosya bulunamadı diyor. Yardımcı olabilirmisiniz acaba?
Şimdiden teşekkür ederim.

merhabalar aşağıda ki linkte sf nin tüm versiyonları var ..
Web Hosting - Dedicated Server rar dosyasıdır .. rar dan çıkartmanız gerekir..

linke tıkladığınızda ortalama 20 sn lik bir geri sayım başlar ve ardından download butonu çıkar..

kısa sürede hedeflerinize ulaşmanız dileklerimle..

sevgiler.. actionsmile
[/quote]

oldboy38k 18-05-2009 08:47 PM

Yukarıdaki sf nin tüm versiyonları adlı rar dosyasında win32:jeefo virüsü mevcut bilginize!!!
Pc ye bulaştımı işiniz zor.

kürşad 06-10-2009 12:34 AM

bende iki ay süre ile dinledim su versiyonu sf yi tabi ki ondan önce bir ay sorumluluk ve ego dinledikten sonra ekledim ama bende su versiyonundan pek verim aldığımı söyleyemem

polathakim 17-10-2009 09:01 PM

teşekürlerrrrr

corsair 12-12-2009 02:33 AM

herkese merhaba arkadaşlar. bana tüm telkinlerin new age versiyonlarını gönderebilir misiniz acaba? çok ihtiyacım var. bana email ile gönderen arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum... yardımcı olursanız sevinirim.

vedat678 10-02-2010 09:34 PM

Arkadaşlar bende de hiçbirisi inmiyor sosyal fobinin??!!yardımcı olursanız sevinirim tşk.ler..

papatyagibiyaşamak 04-01-2011 04:30 PM

http://www.telkinmp3.com/telkinler/45/sosyal-fobi.html buradan dinleyebilirsiniz... Sevgiler...

hasantaxxxx 22-09-2013 09:52 AM

merhabalar,bu mp3ün şarkısının ismi ne acaba?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:13 AM.