Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Cilt ve Deri Sorunları > Sivilceler

Uyarılar

Sivilceler Sivilceler

Sivilceler Hakkında Yanlış Bilinenler

Cilt ve Deri Sorunları ve Sivilceler Sivilceler Hakkında Yanlış Bilinenler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Kapsülleri yutmayacağız canıım.Sivilcenin üzerine sürüyoruz...gündüz de mutlaka güneş kremi.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sivilceler telkin cd indir izle İstanbul Sivilceler nerededir kimdir Sivilceler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sivilceler hipnoz Sivilceler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sivilceler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sivilceler kuantum düşünce kitap haberi

Sivilceler Hakkında Yanlış Bilinenler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-08-2007, 11:18 PM   #21 (permalink)
Bugle
Guest

Standart Ynt: Sivilceler Hakkında Yanlış Bilinenler

Kapsülleri yutmayacağız canıım.Sivilcenin üzerine sürüyoruz...gündüz de mutlaka güneş kremi..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 30-08-2007, 06:57 AM   #22 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
30 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eylo is an unknown quantity at this point

sürüleceğini anladında sen beni anlamadın bana içerisinde azcıkda olsa a vitamini olan tüm herşey yasak krem ilaç aklına ne gelirse
eylo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2007, 01:08 PM   #23 (permalink)
Bugle
Guest

Sanırım bahsettiğin yeni bir yasak.Çünkü 1 ay önce eczaneden almıştım ben..Eğer dediğin gibiyse arkadaşlara the body shop'ta satılan çay ağacı yağını da önerebilirim.Hem bitkisel hem de etkili...Benim zaman zaman terlemeden ötürü çene ve boyun bölgemde ortaya çıktıklarında kullanıyorum.Çabuk kurutuyor.Ah bir de dokunmamazlık edebilsem.Sivilce işi sabır gerektiriyor biraz.Olumlu düşünüp fazla da takılmamak lazım bu konuya...herkese temiz ciltli bir yaşam diliyorum..
Alt 30-08-2007, 02:01 PM   #24 (permalink)
Üsteğmen

30 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eylo is an unknown quantity at this point

bu benim için yasak herkes için olacaqk diye birşey yok tabi olanlarda olabilir ben sadece onlarıda düşünüp bir öneride bulundum
eylo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2007, 02:08 PM   #25 (permalink)
Bugle
Guest

Tamam Eylemcim anladım .. .sıcaktan mı ne bu ara bir uyuşukluk var.. piyasada bir sürü ürün var işte..ben body shop'u da çok seviyorum.Hem ucuz hem de bööle renkli renkli ya...bayılıyorum..Erkeklere özel serisi de var,ilgilenenlere...
Alt 01-09-2007, 01:29 PM   #26 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
53 Mesajinıza toplam 187 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sessiz is an unknown quantity at this point

Alıntı:
EYLEM Nickli Üyeden Alıntı
roucutanmı kullandın(ismi yanlış yazmış olabilirim böyle bişeydi işte.
evet ama benım eskı halıme gore çok büyük değişim oldu su ankıyle eskıyı karsılastıramam bıle ama gecende bikaç tane cıkınca canım sıkıldı onun dısında yıne de cok etkılı bır ılac bence
sessiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2007, 01:32 PM   #27 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
53 Mesajinıza toplam 187 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sessiz is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Bugle Nickli Üyeden Alıntı
Israrla A vitamini kapsüllerini delip sivilceye sürmeyi öneriyorum...kesin çözüm..bi de sıkmamak,yolmamak tabii..
tam olarak nasıl olduğunu anlayamadım ama dusun
sessiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2007, 04:16 PM   #28 (permalink)
Teğmen

30 Mesajinıza toplam 136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tulu is an unknown quantity at this point

Sivilceler, ergenlikte doğaldır.Hormon dengesinin oturmamış olmasıyla ilgilidir.Ancak bayanlarda özellikle çene ve dudağa yakın yanak kısımlarda görülen sivilceler için mutlaka bir kadın doğum uzmanına danışmanızı tavsiye ederim.Hormon bozukluğu sivilcelerin baş sebebi.Ben ergenliğimde sivilce görmedim, ancak daha sonraları regl sorunlarım nedeniyle yüzümde acayip sivilceler çıkmaya başladı.Ayrıca sivilce için streste önemli bir faktör.Çünkü stres vücudun kimyasını bozuyor.Direnç mekanizmasını çökertiyor.(bahsettiğim stres süreklilik arz eden tabi)Direnç çökünce, doğal olarak bu asalaklar bayram ediyor.Herşeyin başı doğal ve dengeli beslenme.İçinde kimyasal yağ bulunan maddeleri tüketmeyin.Patates cipsi özellikle.Bu gıdanın içindeki yağ miktarı çok yüksek, ancak damağımız bunu algılayamıyor.Gıda sektöründe çokça kullanılan bir yağ bu.Bir tabak patates çipsi, neredeyse 4-5 tabak patates kızartmasına eşit yağ barındırıyor.
Bir de özellikle, kola türü gazlı içeceklerden uzak durun.Resmen şeker basıyor vücudumuza.Şeker vücudumuzda, yağa dönüştürülüp depolanıyor.Yağ vücudun sistemin bozuyor.Özellikle bizler akdeniz ülkesi insanlarının.Çünkü yağ soğuk iklim insanları için vücut sıcaklığını korumak amaçlı vücudun bir savunması.Oysa biz zaten sıcak iklimdeyiz, çok yağa ihtiyacımız yok.Zaten tembel bir milletiz.Spor yapmak gibi bir düşüncemiz olmaz.Aldığınız kaloriyi yakmak yerine depolamayı tercih ediyoruz.
Vücudumuzun yağ ve şeker alışını kontrol edersek, daha sağlıklı bir cilde (vücuda) sahip oluruz.Hormonlarımız vücudumuzun emir sinyalleri.En küçük bir terslik, direk etki yapıyor.Kendinize iyi bakın.
Sevgiyle kalın.
tulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2007, 12:07 AM   #29 (permalink)
Bugle
Guest

Alıntı:
Kurby Nickli Üyeden Alıntı
Sivilceler, ergenlikte doğaldır.Hormon dengesinin oturmamış olmasıyla ilgilidir.Ancak bayanlarda özellikle çene ve dudağa yakın yanak kısımlarda görülen sivilceler için mutlaka bir kadın doğum uzmanına danışmanızı tavsiye ederim.Hormon bozukluğu sivilcelerin baş sebebi.Ben ergenliğimde sivilce görmedim, ancak daha sonraları regl sorunlarım nedeniyle yüzümde acayip sivilceler çıkmaya başladı.Ayrıca sivilce için streste önemli bir faktör.Çünkü stres vücudun kimyasını bozuyor.Direnç mekanizmasını çökertiyor.(bahsettiğim stres süreklilik arz eden tabi)Direnç çökünce, doğal olarak bu asalaklar bayram ediyor.Herşeyin başı doğal ve dengeli beslenme.İçinde kimyasal yağ bulunan maddeleri tüketmeyin.Patates cipsi özellikle.Bu gıdanın içindeki yağ miktarı çok yüksek, ancak damağımız bunu algılayamıyor.Gıda sektöründe çokça kullanılan bir yağ bu.Bir tabak patates çipsi, neredeyse 4-5 tabak patates kızartmasına eşit yağ barındırıyor.
Bir de özellikle, kola türü gazlı içeceklerden uzak durun.Resmen şeker basıyor vücudumuza.Şeker vücudumuzda, yağa dönüştürülüp depolanıyor.Yağ vücudun sistemin bozuyor.Özellikle bizler akdeniz ülkesi insanlarının.Çünkü yağ soğuk iklim insanları için vücut sıcaklığını korumak amaçlı vücudun bir savunması.Oysa biz zaten sıcak iklimdeyiz, çok yağa ihtiyacımız yok.Zaten tembel bir milletiz.Spor yapmak gibi bir düşüncemiz olmaz.Aldığınız kaloriyi yakmak yerine depolamayı tercih ediyoruz.

Katılıyorum...
Vücudumuzun yağ ve şeker alışını kontrol edersek, daha sağlıklı bir cilde (vücuda) sahip oluruz.Hormonlarımız vücudumuzun emir sinyalleri.En küçük bir terslik, direk etki yapıyor.Kendinize iyi bakın.
Sevgiyle kalın.
Alt 20-09-2007, 12:27 AM   #30 (permalink)
Teğmen

19 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
orpheo is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Bugle Nickli Üyeden Alıntı
proactiv'i denedim.Ama sonuç alamadım.size şu aralar uyguladığım ucuz ve pratik bir yöntem önermek istiyorum.Bildiğiniz gibi sivilce ve akne tedavisinde içeriğinde yüksek miktarda a vitamini bulunan bir hap öneriyor doktorlar.ruakutan(okunuşu böyle ,yazılışını unuttum)yani sivilce tedavisinde a vitamini oldukça etkili.Ancak bu ilacın uzun süreli kullanımı karaciğer hasarı ,kısırlık , doğum anomalileri ve daha birçok yan etki yapıyor.Cilt bakımına gittiğim merkezdeki uzman bana çok mantıklı ve işe yarayan bir yöntem önerdi.Eczanelerde 2 ytl gibi bir fiyata satulan AVİCAP isimli avitamini kapsülleri var.Bu kapsüller iğneyle delinebiliyor.Çıkan sıvı A vitaminini sivilcelerin üzerine sürerseniz nasıl kuruyup kızarıklıklarının yok olduklarına ve bir kaç gün içersinde de tamamen kaybolduklarına şaşıracaksınız.Ben yaklaşık 2 ay boyunca her gece yatmadan önce bunu yaptım.ve şu an o kadar mutluyum ki..yok denecek kadar azaldılar..Yalnız önemli bir şey daha var.A vitamini hassasiyet yaratabileceğinden,gündüz mutlaka yağsız yüksek faktörlü bir güneş kremi sürmek gerekiyor.sivilcelerin yerlerinde kahverengi lekeler oluşmasın diye..ives rocher'in güneş kremi hem uygun fiyatlı hem de bitkisel bir ürün.. sivilcelenmeye de sebep olmuyor.Proactiv bu saydığım seçeneklere göre hem pahalı hem de yetersiz kalıyor.Paranızı ve sabrınızı tüketmemenizi öneririm..Sevgiler..

bunu bide nasıl uygulayacaz ve zaman periyodu nasıl olacak.şimdiden teşekkürler.
blues serinletir.......<br />rock titretir..................<br />heavy metal iyileştirir .................<br /><br /><br /><br /><br /><br />toplam 8 kere kullanmış olduğum dunlop koşu bandımı satıyorum.sıfır modeli 950 ytl.ben 600'e bırakıyorum.televizyon sehpasını ve hertürlü techizatını yanındada veriyorum.
orpheo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil