Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-09-2007, 12:27 AM   #30 (permalink)
orpheo
Teğmen

Tesekkür: 0
19 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
orpheo is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sivilceler Hakkında Yanlış Bilinenler

Alıntı:
Bugle Nickli Üyeden Alıntı
proactiv'i denedim.Ama sonuç alamadım.size şu aralar uyguladığım ucuz ve pratik bir yöntem önermek istiyorum.Bildiğiniz gibi sivilce ve akne tedavisinde içeriğinde yüksek miktarda a vitamini bulunan bir hap öneriyor doktorlar.ruakutan(okunuşu böyle ,yazılışını unuttum)yani sivilce tedavisinde a vitamini oldukça etkili.Ancak bu ilacın uzun süreli kullanımı karaciğer hasarı ,kısırlık , doğum anomalileri ve daha birçok yan etki yapıyor.Cilt bakımına gittiğim merkezdeki uzman bana çok mantıklı ve işe yarayan bir yöntem önerdi.Eczanelerde 2 ytl gibi bir fiyata satulan AVİCAP isimli avitamini kapsülleri var.Bu kapsüller iğneyle delinebiliyor.Çıkan sıvı A vitaminini sivilcelerin üzerine sürerseniz nasıl kuruyup kızarıklıklarının yok olduklarına ve bir kaç gün içersinde de tamamen kaybolduklarına şaşıracaksınız.Ben yaklaşık 2 ay boyunca her gece yatmadan önce bunu yaptım.ve şu an o kadar mutluyum ki..yok denecek kadar azaldılar..Yalnız önemli bir şey daha var.A vitamini hassasiyet yaratabileceğinden,gündüz mutlaka yağsız yüksek faktörlü bir güneş kremi sürmek gerekiyor.sivilcelerin yerlerinde kahverengi lekeler oluşmasın diye..ives rocher'in güneş kremi hem uygun fiyatlı hem de bitkisel bir ürün.. sivilcelenmeye de sebep olmuyor.Proactiv bu saydığım seçeneklere göre hem pahalı hem de yetersiz kalıyor.Paranızı ve sabrınızı tüketmemenizi öneririm..Sevgiler..

bunu bide nasıl uygulayacaz ve zaman periyodu nasıl olacak.şimdiden teşekkürler.
blues serinletir.......<br />rock titretir..................<br />heavy metal iyileştirir .................<br /><br /><br /><br /><br /><br />toplam 8 kere kullanmış olduğum dunlop koşu bandımı satıyorum.sıfır modeli 950 ytl.ben 600'e bırakıyorum.televizyon sehpasını ve hertürlü techizatını yanındada veriyorum.
orpheo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla