Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Ruhsal Gelişim

Uyarılar

Ruhsal Gelişim ruhsal gelisim, ergenlikte gelişim, gelişim sorunları, ruhsal sorunlar, erken gelişim, ergenlik dönemi gelişim, psikolojik gelişim, ruhsal büyüme, ruhsal gelişme, ruhsal uyum, bedensel gelişim, ruhsal psikoloji, ruhsal iletişim,

Öte yorum

Alternatif Kişisel Gelişim ve Ruhsal Gelişim Öte yorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Günlük yaşamda “Aklından ne geçtiğini adım gibi biliyorum.”, “Ben onun ciğerini okurum.” gibi ifadelere sıkça şahit olmuşsunuzdur. Belki de bu cümleyi sarf edenlerden biri de sizsinizdir, kim bilir! İkili ilişkilerde, birbirini tanıdıkça, karşımızdaki insanların hangi durumlarda nasıl tepkiler verdiğini öğrendikçe, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ruhsal Gelişim telkin cd indir izle İstanbul Ruhsal Gelişim nerededir kimdir Ruhsal Gelişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ruhsal Gelişim hipnoz Ruhsal Gelişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ruhsal Gelişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ruhsal Gelişim kuantum düşünce kitap haberi

Öte yorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-03-2010, 10:18 AM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

genco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,674
735 Mesajinıza toplam 4,414 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
genco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of light
Standart Öte yorum

Günlük yaşamda “Aklından ne geçtiğini adım gibi biliyorum.”, “Ben onun ciğerini okurum.” gibi ifadelere sıkça şahit olmuşsunuzdur. Belki de bu cümleyi sarf edenlerden biri de sizsinizdir, kim bilir! İkili ilişkilerde, birbirini tanıdıkça, karşımızdaki insanların hangi durumlarda nasıl tepkiler verdiğini öğrendikçe, onun benzer olaylarda ne şekilde düşüneceğini ya da davranacağını anlamak elbette olasıdır. Ve elbette insan insana ilişkilerde karşılıklı olarak birbirini anlayabilmek çok önemlidir. Ama bunu başarabilmek için, karşıdaki kişiyi anlayabilmeye imkân verecek bir veri tabanı oluşturmuş olmamız gerekmektedir. Bu veritabanını doldurmanın yolu paylaşılan her anı, her parçayı karşıdaki kişiyle ilgili değerlendirmelerde işleme dâhil etmekten geçer. Dolayısıyla bilinçli ya da bilinçsiz birçok uyaran, zihinde kodlanır. Kişi, bu kodların farkındaysa karşısındaki ile etkileşim halinde bunları aktif olarak kullanabilir ve süreci zenginleştirebilir. Farkında olmadığında ise, veri toplamaya devam etmelidir ki bilinçaltındakiler çağrışım yaparak yüzeye çıkabilsin ve böylelikle yönetilebilir bir hale gelsin. Ama burada dikkat edilmesi gereken önemli bir husus var ki ilişkiler açısından elzem nitelikte olmasına rağmen, insanlar ağına düşmekten kurtulamaz: ÖTE YORUM.

Öte yorum, bir kişinin, karşıdaki insanı tanıdıkça, başka bir ifadeyle onunla ilgili verilerini arttırdıkça, onun zihninden geçenleri de okuduğunu düşünmeye başlamasıyla ilgilidir. Karşıdakinin tutum ve davranışlarını, onun kendinde uyandırdığı izlenim, daha doğrusu kendindeki veri tabanına göre anlamlandırmaya çalışma çabasıdır. Bu yaklaşım, ilişkilerde başlangıçta fayda sağlasa da kimi zaman, karşı tarafın hiç de düşünmediği şeyleri düşündüğü konusunda bir algıya neden olduğu için zarar verici olabilmektedir. Buradaki bir diğer kritik nokta ise, bu öte yorumları karşıdaki insanla paylaşmamak ve neticesinde de ondan kendi açıklamasını almamaktır. Bu tür birikintiler de karşılıklı olarak paylaşılmadıkça zamanla, insana kendi içinde huzursuzluk veren ve bir bakıma karşısındakini sağlıklı olarak değerlendirmesini engelleyen, dolayısıyla da ilişkiye zarar veren bir hale gelebilmektedir.

Başka bir ifadeyle öte yorum, bir çeşit “akıl okuma” oyunu oynamak gibidir. Davranışa bakıp, zihni okumak da denilebilir. Adeta, o kişi yerine düşünmek, o kişi yerine algılamaktır. Kişinin, kendinin ve karşısındakinin konumunu, kendi algılarına göre zihninde yeniden şekillendirmesi gibidir. Halbuki “biz kendimiziz, o da kendi”. Bırakalım herkes kendi payına düşeni, dilediğince düşünsün.

Karşımızdakini belli bir kategoriye sokmak, onun yerine onun adına düşünmek ve bunu karşımızdakine yüklemek hem karşılıklı olarak hem de bireysel olarak yıpranmalara yol açacağı gibi, aslında bir bakıma kolaya kaçmaktır da! Zira varsayımlar üstünden hareket etmek, ilişkide daha az duygusal emek vermeye yol açmaktadır. Kişi kendisini duygusal açıdan zorlayan yaşantılarda, karşısındaki ile bu durumu paylaşmaktansa zihnindeki veri tabanına dayalı olarak yorumlayarak karşılıklı konuşmada karşılaşılacak olası zorluklardan da kaçmaktadır. Belki de öte yorum, bazı insanlar için karşılıklı ifade sürecinde daha olumsuz bir durumla ya da sahip olunan kaygılarla yüzleşmemek için başvurulan bir yoldur. Ancak pırıl pırıl parıldayan yürekleri, şüpheler ya da varsayımları temel alarak sisler altında bırakmanın ve böylece yaşamı zorlaştırmanın ne ilişkilerimize ne de bize faydası olmayacağını bildiğimize göre, kaçınmak da bizim elimizdedir. Öte yorumsuz ilişkiler dileğiyle…

Alıntıdır.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bookmarks