Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Reiki

Uyarılar

Reiki reiky, reiki, reiki chakra, reiki hand, reiki inisiyasyonu, reiki masterları, reiki uyumlanma, reiki 4, reiki 5, reiki i, money reiki, park reiki, reiki level, reiki 3a, luck reiki,

Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ?

Alternatif Kişisel Gelişim ve Reiki Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 25emel demiş ki: Alıntı: silinen mesajların konusu dine dayananıyordu.her zaman yaptıgın gibi o anda ki tartışılan konu ile din arasında bag kurmaya çalıştın nitekimde başardın.bu konuda her fırsatı degerlendirdiğin bir gercek.ayrıca sadece senin deil seninle tartışmaya giren diğer arkadasında msjları ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Reiki telkin cd indir izle İstanbul Reiki nerededir kimdir Reiki çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Reiki hipnoz Reiki olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Reiki hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Reiki kuantum düşünce kitap haberi

Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-09-2007, 06:16 PM   #51 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
24 Mesajinıza toplam 52 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dost78 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ?

25emel demiş ki:
Alıntı:
silinen mesajların konusu dine dayananıyordu.her zaman yaptıgın gibi o anda ki tartışılan konu ile din arasında bag kurmaya çalıştın nitekimde başardın.bu konuda her fırsatı degerlendirdiğin bir gercek.ayrıca sadece senin deil seninle tartışmaya giren diğer arkadasında msjları silindi. sadece sana mahsus olan bir durum deil yani...
bu olay ilk deil... sürekli olarak,her defasında özür dileyerek yinelediğin bir konu haline geldi senin bu çaban.artık alışkanlık haline geldi yani.
özelden yolladıgın msjlara cevap vermememin nedeni;cevap verdikce sen celalleniyorsun. daha önce de söledim yine söylüyorum. BÜYÜĞÜMSÜN SANA SAYGIM SONSUZ... olayları hep kendi açından değerlendiriyorsun.acaba sevgili dost bugün nasıl bir mevzu acacak die düşünmekten yorulmaya başladım.ha bu arada benim bu siteden tek kazancım dostlarımın güzel yürekleri ve gelişim buradanda anlaşılacagı üzere işime gelecek yada gelmeyecek gibi bir durum söz konusu deil. ben bana kırılacagın bir şey yapmadım o konuda vicdanım rahat. sevgi ve saygılar...
Sevgili Emel;
açıklamaların için teşekkür ederim
Amacım "her fırsatı değerlendirmek" değildi,sadece görüşlerimi samimice paylaşmaktı,Dini konularda yazdığım mesajları bir inanç tartışması amacıyla yazmadım,herkesin inancına saygı duyarım,herkes dilediği gibi inanmakta özgürdür.Yalnız şu var ki Hayatta hiçbirşeyi Dinden soyutlayamayız.Din ayrı hayat ayrı diye birşey söz konusu değildir.Din zaten bir yaşam tarzıdır.Ben burada Dini içerikli mesaj yazmakla suçlanıyorum,eğer bu suçsa ben suçumu kabul ediyorum...Bundan sonra burada bir mesaj yazmayı düşünmüyorum,böylece ne siz ne de bir başkası yorulmaz benim mesajlarımı takip ederek.Hiçkimseye bir kırgınlığım söz konusu değil.Yalnız şu var ki; Diğer batıl Dinlerin öğretilerinin ve inançlarının bu forumda yazılmasına nedense kimse ses çıkarmıyor.Ama konu İslam olunca birileri rahatsız oluyor.Ayrıca beni eleştirmenizde bir incelik,çünkü yapıcı eleştiri karşı tarafa fayda sağlar,her zaman eleştiriye açık bir insanım.Saygılarımla

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

dost78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-12-2007, 08:01 AM   #52 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

Alıntı:
sena_ Nickli Üyeden Alıntı
Reiki 1 seviyesinde birçok insana da reiki uygulayıp enerji geçisine vasıta olmuş birisiyim. Enerjisi yüksek ve bu enerjiyi atması gereken bir kişi olarak başlangıçta herşey güzeldi tabi. Metafiziksel olayları çok yaşadıgım için bu konularda deneyimli de sayılırım. Hatta reiki hocama göre reiki master olup herkese şifa falan vereceğim diye bekliyorduk ümitle. Sonradan bir sürü olumsuz şey yaşadım. Hem de tam inisiyenin 2. basamağını alacağım sırada. Reiki sembolleri aşırı bir enerji tasıyor. Ve bu enerjiyi de tasıyan cin dediğimiz varlıklar. Ben de bu durumu aşırı açık alıcılarım sayesinde anlayabildim. Nasıl mı bir gece yarısı odamda uzun saclı koskoca dev bir adamı bana bakmış görene kadar. Artı gece rüyamda tanıdıgım bütün insanlardan aldıgım enerjiyi evin klozetine atarken büyük bir enerjinin o anda gercekten banyodan çıkıp karsı komsumuzun mutfagından içeri girmesi ve dolapların yere bir anda düşmesiyle uyandıgımda. Yani rüyamda olan seyler aslında gercek idi. Ve ben hariç o dolabın gecenin bir yarısı nasıl düştüğüne ne annem ne de komsularımız bir türlü anlam veremedi. O adam da halüsinasyon değildi. Bir varlıktı. Ayrıca çok ta ürkmüştüm. Kötü görünüyordu. Bir de bu reiki inisiyesi sırasında baska varlıkların enerjilerini aldıysanız ya da almaya müsait hale gelip sonradan aldıysanız yandınız. Düşünceleriniz bile bazen gerçekleşebilir. Ki benim biraz öyle oldu. İradenize bir müddet sonra egemen olamazsınız. İŞte bir sürü sorun. Şu anda bile reiki enerjisini yogun hisseddebiliyorum. Gerçi hoş medyumistik olmayan ya da belirli bir frekansı hissedemeyen insanlar için reiki hala geçerli bir sifa sayılabilir. Ama uzun sürede ileride zararlarını muhakkak göreceklerini şimdiden söyleyebilirim. Yani işin özü EĞER GERÇEKTEN ETKİ ALTINDA KALMAYAN BİRİSİYİM VE O VARLIKLARDAN DA KORKMAM DİYORSANIZ BUYRUN REİKİ DİYARINA.. Bu arada bir sürü reiki master bu durumun gecici falan oldugunu, şifaya sonradan kavuşacağımı söylediyse de yasadıklarım karsısında destekli açıklama getiremediler ve aslında onlar da bal gibi biliyordu ki bu işte o varlıklar var. Her daim de bunu reddederler. Çünkü reiki işi ticaret. Ve dine ters düşen bir olgu. Neyse ben uzaklaştım o diyarlardan diyeceğim ama buraya gelmişim :) Ve bunu su anda hissettiğim midemdeki müthiş agrıdan algılayabiliyorum. Risksiz günler size...
reikiyi yıllardır duyup da ne olduğunu hiç araştırmadım.dün araştırdım ki senin bu yazını okuyunca daha doğrusu iyi saatte olsunların bu işte rolleri olduğunu okuyunca acayip tırstım bu işten.zaten yakamı zor kurtardım.kesinlikle onlarla alakalı şeyler yapmak istemiyorum.tüm yazıları da okudum.hayal ablaya aydınlatıcı bilgiler verdiği için teşekkür ederim.önce senanın dedikleri korkuttu ama insan yüksek frekanslı düşününce zaten başka bi varlığın enerji taşımasına gerek kalmaz diye düşünüyorum.hepimiz bir değil miyiz sonuçta.eğer bu enerjiyi iyi saatte olsunlar taşıyorsa acaba çekim yasası ile olanları da iyi saatte olsunlar mı taşıyor.dilekleri onlar mı ulaştırıyor bize.
işte aklıma gelenler bunlar.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-12-2007, 09:10 AM   #53 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

Alıntı:
üç_gömlek Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
sena_ Nickli Üyeden Alıntı
Reiki 1 seviyesinde birçok insana da reiki uygulayıp enerji geçisine vasıta olmuş birisiyim. Enerjisi yüksek ve bu enerjiyi atması gereken bir kişi olarak başlangıçta herşey güzeldi tabi. Metafiziksel olayları çok yaşadıgım için bu konularda deneyimli de sayılırım. Hatta reiki hocama göre reiki master olup herkese şifa falan vereceğim diye bekliyorduk ümitle. Sonradan bir sürü olumsuz şey yaşadım. Hem de tam inisiyenin 2. basamağını alacağım sırada. Reiki sembolleri aşırı bir enerji tasıyor. Ve bu enerjiyi de tasıyan cin dediğimiz varlıklar. Ben de bu durumu aşırı açık alıcılarım sayesinde anlayabildim. Nasıl mı bir gece yarısı odamda uzun saclı koskoca dev bir adamı bana bakmış görene kadar. Artı gece rüyamda tanıdıgım bütün insanlardan aldıgım enerjiyi evin klozetine atarken büyük bir enerjinin o anda gercekten banyodan çıkıp karsı komsumuzun mutfagından içeri girmesi ve dolapların yere bir anda düşmesiyle uyandıgımda. Yani rüyamda olan seyler aslında gercek idi. Ve ben hariç o dolabın gecenin bir yarısı nasıl düştüğüne ne annem ne de komsularımız bir türlü anlam veremedi. O adam da halüsinasyon değildi. Bir varlıktı. Ayrıca çok ta ürkmüştüm. Kötü görünüyordu. Bir de bu reiki inisiyesi sırasında baska varlıkların enerjilerini aldıysanız ya da almaya müsait hale gelip sonradan aldıysanız yandınız. Düşünceleriniz bile bazen gerçekleşebilir. Ki benim biraz öyle oldu. İradenize bir müddet sonra egemen olamazsınız. İŞte bir sürü sorun. Şu anda bile reiki enerjisini yogun hisseddebiliyorum. Gerçi hoş medyumistik olmayan ya da belirli bir frekansı hissedemeyen insanlar için reiki hala geçerli bir sifa sayılabilir. Ama uzun sürede ileride zararlarını muhakkak göreceklerini şimdiden söyleyebilirim. Yani işin özü EĞER GERÇEKTEN ETKİ ALTINDA KALMAYAN BİRİSİYİM VE O VARLIKLARDAN DA KORKMAM DİYORSANIZ BUYRUN REİKİ DİYARINA.. Bu arada bir sürü reiki master bu durumun gecici falan oldugunu, şifaya sonradan kavuşacağımı söylediyse de yasadıklarım karsısında destekli açıklama getiremediler ve aslında onlar da bal gibi biliyordu ki bu işte o varlıklar var. Her daim de bunu reddederler. Çünkü reiki işi ticaret. Ve dine ters düşen bir olgu. Neyse ben uzaklaştım o diyarlardan diyeceğim ama buraya gelmişim :) Ve bunu su anda hissettiğim midemdeki müthiş agrıdan algılayabiliyorum. Risksiz günler size...
reikiyi yıllardır duyup da ne olduğunu hiç araştırmadım.dün araştırdım ki senin bu yazını okuyunca daha doğrusu iyi saatte olsunların bu işte rolleri olduğunu okuyunca acayip tırstım bu işten.zaten yakamı zor kurtardım.kesinlikle onlarla alakalı şeyler yapmak istemiyorum.tüm yazıları da okudum.hayal ablaya aydınlatıcı bilgiler verdiği için teşekkür ederim.önce senanın dedikleri korkuttu ama insan yüksek frekanslı düşününce zaten başka bi varlığın enerji taşımasına gerek kalmaz diye düşünüyorum.hepimiz bir değil miyiz sonuçta.eğer bu enerjiyi iyi saatte olsunlar taşıyorsa acaba çekim yasası ile olanları da iyi saatte olsunlar mı taşıyor.dilekleri onlar mı ulaştırıyor bize.
işte aklıma gelenler bunlar.
sevgili ustalar..şu msjlara bir açıklık getirsenizde insanlar reikiden ürkmeseler diyorum..ben kopyala yapıştır sistemiyle bilindik açıklamaları yapardım ama sanırım tatminkar değil..kendi sözlerimle kendi fikrimi savunabilirim..ancak bu ne kadar etkili olur bilemiyorum...
ben reikiye yaklaşık 2 ay öncesinde uyumlandım..uyumlanırken de tüm negatif varlıklara içsesimle kendimi kapattım..nasıl ki duaları okurken biliyoruz ki negatifler bize ilişemezler,bende aynen öyle imgeledim..şükürler olsun öle tuhaf garip halleri yaşamadım..
8 yıl öncesiydi yanılmıyorsam..o yıllar vatanımdan uzakta yurtdışındaydım..reikinin ,meditasyonun v.s..varlığından haberim bile yoktu..normal kendi halinde inançları olan biriydim..bu varlıklardan haberdardım tabi..ve çok fazla anlatıldığında etkileniyor korkuyordum..duymayı bile istemiyordum..çok yakın 2 arkadaşım vardı..bir gece beni aradı ve yaşadıklarını ağlayarak anlattı..yanıma gel korkma dedim..tabi nereden bileyim nelerin olacağını..eve geldi eşiyle birlikte..o gece benimle yattı..ama ne yatıştı..(bunları ürkmemeniz açısından detaylı anlatmıyorum.)görünmeyen varlıkların akınına uğramıştı..bense dualar okuyup duruyordum..arkadaşım evine gidemiyordu..insanlar bana kızıp durdular bunu evinde tutma sana zararı olur diye..ben korkmama rağmen,o bana güvenmiş sokağa atamam dedim ve kendini iyi hissedene kadar evimde günlerce misafir ettim..tek yaptığımsa duaydı..duanın ve inancın etkisine güveniyordum..şükürler olsun arkadaşım bir müddet sonra düzeldi..derken bir başka arkadaşım da aynı durumu yaşadı..tabi oda benimle paylaştı..anlatmak istediğim şu aslında,bu arkadaşlarımın o yıllar ne reikiden nede benzerlerinden haberi yoktu..bizler bilmiyorduk..ve reiki dışında bunları yaşayan o kadar çok insan varki..ben reiki hocası değilim,onu savunmak için hiçbir çıkarım da yok..maddi gelirimde yok reikiden..sadece mantığımla yaklaşıyorum..reikiyi bilmeyen tanımayan bu insanlar,bu varlıklar tarafından rahatsız edildiklerinde acaba neyi suçlamalıyız?yok soğan kabuğuyla yattın yok bilmem ne..hurafelere mi sığınıcaz..reikiyi yada benzerlerini dışında tutarak bu konuya yaklaşmalıyız diye düşünüyorum..şimdi biride kalksa deseki ben müslümanım duydum ki bu varlıklar hep müslümanlara geliyorlarmış..o zaman da dini mi bırakıcaz..evrende bizim göremediğimiz belkide isimlerini telaffuz bile edemediğimiz kimbilir daha ne tür varlıklar var..ve ne kadar çoklar..bilemiyoruz..tek bildiğim ve gördüğüm bir gerçekse,neden korkuyorsak hayatımıza onu çekiyoruz..korktuğumuzda sığınacağımız tek yer inandıklarımız,inancımız..ben yaradana sığınıyorum..kendimi ona bırakıyorum,gördüklerimden elbette tırstım..kim olursa olsun benim gördüklerimi görselerdi korkarlardı..sadece şunu söylemek istiyorum..kendi korktuklarımızı hayatımıza çekerken,başka şeyleri buna etken diye göstermeyelim..mutlaka vardır bir yanlış..elbette yaşadıklarını anlatanlar uydurmuyorlar..ama sebep şu ya da bu olmamalı diye düşünüyorum..enerji zaten var olan bir kuvvet..reiki zaten bir enerji,biz ona uyumlanmakla sadece enerji kanalı haline geliyoruz..olmayan bir şey yaratmıyoruz ki..ben reikiyi almadan önce bende enerji yokmuydu yani..
kendimce bişeyler anlatmaya çalıştım..umarım faydalı olmuştur..detayları ustalar zaten verir..umarım her arkadaşım hayatına negatifleri değilde,pozitifleri hatta melekleri çekmeyi başarabilir....ben sevginin gücüne güveniyorum..ve onu biz insanlara verene..sevgilerimle..
Alt 04-12-2007, 12:24 PM   #54 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canım benim bu konularla ilgili cevapları aktardık... senin mesajında da aydınlatıcı ayrıntılar mevcut...

bir konuya ya da duruma her zaman herkezin aynı bakış açısı ile yaklaşması mümkün değil elbette...

bu arkadaş ta kendisinin yada uyumlayıcısının hataları yüzünden kötü günler geçirmiş.. bunun sorumlusu olarak ta reiki göstermiş yazık ki..

kendimizi keşfetmeye başladıkça doğru soruları sordukça doğru cevapları da alırız...

ama doğruyu görmek istemeyene kim ne anlatırsa anlatsın sonuç değişmez..

bu durmuma hepimizin yaşantısında örnekler vardır...

daima doğruları görebilecek farkındalığa sahip olabilmemiz dileğiyle ..

sevgiler...
Alt 05-12-2007, 01:06 AM   #55 (permalink)
hayalayaz
Guest

hülyacığım..bu konu en olumsuz tarafından tutularak tartışıldı..hepimiz bilgimiz olduğunca bildiğimiz her şeyi yazdık..reiki konusu anlatılacak bir şey değil...ancak yaşanarak öğreniliyor..bu arkadaşımız reiki ile ilgisiz konuları reikiye mal ederek paylaştı bizimle...bizde kendisine cevaplar vermeye çalıştık..ne kadar anlatabildik..veya o ne kadar anladı bilmiyoruz...herkes herşeyi..hazır olduğu kadarıyla algılıyor..
Alt 05-12-2007, 02:43 AM   #56 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

hay allah..bende anlatılmadı sanıyordum.. dusun
anladım hayalablacım ve shamanicciğim..ben böle damdan düşer gibi her yere atlarsam işte böle olur..çekeceğiniz var benden..
Alt 23-12-2007, 12:50 AM   #57 (permalink)

Tesekkür: 1
4 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
flz71 is an unknown quantity at this point

sevgili arkadaşlar. Ben onu bunu bilmem hepimiz bir enerjiyiz. hepimizin içinde çeşitli enerjiler var. bunlardan biri de şifa enerjisi. ben bundan yaklaşık 3 ay öncesine kadar reikiyi biliyor fakat nasıl işlediğini bilmiyordum. bu konuda hiç bir fikrim yoktu. şiddetli bel ve diz ağrıları çekiyordum o dönemde. o kadar ki bir gün bir arkadaşımın davetinden ayrılırken iki arkadaşımın kolunda merdivenleri inmek zorunda kalıncaya kadar. benim reikiyle tanışmam bu vesileyle oldu. tamamen kendime şifa vermek amacıyla yani. sonra felsefesi çok hoşuma gitti. düşüncelerim düzene girmeye başladı. benim bugüne kadar karşılaştığım çok hoş şeylerdi. öyle bazı arkadaşların yaşadığı gibi şeyler asla yaşamadım. ve bunları duyuncada çok şaşırdım açıkçası. ben tıp doktoru değilim. bu konuda arkadaşı asla yargılamıyorum. ama yazdıklarını okuyunca korktuğumu da ifade etmeliyim. ben arkadaşın yazdıklarını okurken bir film aklıma geldi. akıl oyunları. bu hikaye biraz ona benziyor. o açıdan arkadaşa bir an önce bir doktora gitmesini tavsiye ediyorum. bazen ciddi bir rahatsızlık habercisi olabiliyor bu tür yaşananlar. sevgiyle kalın.
flz71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2007, 01:48 AM   #58 (permalink)
hayalayaz
Guest

sevgili filiz o arkadaş artık siteye girmiyor...zaten yazdığı her şeyin kurgu olduğunu düşünüyorum..bende doktora gitmesini tavsiye ettim..sevgiler...
Alt 16-10-2009, 02:49 PM   #59 (permalink)
Teğmen

esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough
Standart Cevap: Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ?

merhaba arkadaşlar
reiki hakkında yazılanları okudum.
reiki kelimesi ilk anda insana biraz tuhaf değişik ruhani geliyor ama işin içine girince bunun hiçte öyle olmadığı açık
yaradanın evrene sunduğu enerjiye kanalize olmaktan başka birşey değil
hiçbir yan ektisi yok.
hatta bunu çapa tıp fakültesi hastalarına uygulamaya başladı
tabii altarnetif tıp diye kullanılıyor.
bunun dışında yazılanlar sadece boş ve gerçek dışıdır.
zaten reikinin temelinde sevgi ve hoş görü vardır
kendi içimizde bunu haledemedikten sonra ne yaparsan yap boştur
kendimizle çeliştiğimiz zaman herşeyi görme ihtimali zaten yüksektir
bunun reiki le alakası yoktur.
lütfenböyle düşünen arkadaşlar önce kendisini sorgulamaya başlasın
ve nerede yanlış yaptığını hemen bulacaktır.
sevgi ve saygılar.

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
esen27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2009, 03:33 PM   #60 (permalink)
Teğmen

ZEYNEP2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,406
83 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ZEYNEP2 will become famous soon enoughZEYNEP2 will become famous soon enough
Standart Cevap: Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ?

yazıları baştan sona kadar okudum. hayal abla haklı ...reiki Yüce Allahın bize verdiği en güzel hediye.ben de müthiş değişme yaşattı.eğer çok ağır travma , acı vs yaşandı ve negatif çok ise uyumlanmadan sonra arınma dönemi zor geçiyor. sanırım reiki den sonra başka varlıklar gördüğünü iddia eden arkadaş zor bir arınma dönemi geçirdi.

bir de şu var cinler vs diğer varlıklar başka bir boyutta ve biz izin vermedikçe asla bize zarar vermezler. onları etki alanımıza çekn biziz. bir islam alimi onların bize zarar vermeyeceğini söylemişti. herkesin dünyası farklı ve çekim gücü , negatifi , yaşam tarzı , evrimi farklı .

reikinin bana yaşattığı sadece negatiften arınmak ( arınma zor ise bu benim sorumluğum da ve negatifimin çok olmasına bağlı olarak kolay veya zor geçti ) ve neticesinde evrene uyumlanmak ve en güzeli de ALLAHA DAHA FAZLA YAKLAŞMAK OLDU

negatiflerimizden reiki sorumlu değil , o sadece bizim bunlardan arınmamıza yardımcı olan saf enerji...

eğer kendinizle yüzleşmekten korkuyorsanız ve olacaklara hazır değilseniz reiki enerjisi ağır elebilir.ve aslında ağır gelen REİKİ değil sizin yıllarca sırtınızda taşıdıklarınız ( kin , nefret, korku , vs. )

reiki güzel bir enerji ve gerçek ve kaynağı sadece YÜCE ALLAH

sevgiler..
ZEYNEP2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks