Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Reiki

Uyarılar

Reiki reiky, reiki, reiki chakra, reiki hand, reiki inisiyasyonu, reiki masterları, reiki uyumlanma, reiki 4, reiki 5, reiki i, money reiki, park reiki, reiki level, reiki 3a, luck reiki,

Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ?

Alternatif Kişisel Gelişim ve Reiki Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: sena_ Nickli Üyeden Alıntı Ben hiçbirseyin iddiasında bulunmadım. Yasadıklarımı anlattım. Madem bu kdr karşısınız her farklı düşünceye o halde ne diye reikiye farklı görüşler başlığı var burda? Siz birseyin tersini madem kabul etmiyorsunuz o zaman neden bu sayfaya sürekli ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Reiki telkin cd indir izle İstanbul Reiki nerededir kimdir Reiki çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Reiki hipnoz Reiki olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Reiki hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Reiki kuantum düşünce kitap haberi

Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-09-2007, 11:17 PM   #41 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
24 Mesajinıza toplam 52 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dost78 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ?

Alıntı:
sena_ Nickli Üyeden Alıntı
Ben hiçbirseyin iddiasında bulunmadım. Yasadıklarımı anlattım. Madem bu kdr karşısınız her farklı düşünceye o halde ne diye reikiye farklı görüşler başlığı var burda? Siz birseyin tersini madem kabul etmiyorsunuz o zaman neden bu sayfaya sürekli yazı yazıyorsunuz. Benim yazılarımı görmezden gelin ve beni ikna etmeye calısmayın o zaman. Niye sözlerimden yara alıyorsunuz ki? Saygılar.
bu forumda malesef farklı görüş ve düşüncelerin yazılmasına izin verilmiyor,geçenlerde bende bu başlık altında bir yazı yazmıştım sağolsun 25emel yazıyı hemen sildi,sanırım 25emelin görüşlerine ters bir yazıydı,biz onların düşüncelerine ve görüşlerine saygı gösteriyoruz aynı saygıyı onlardanda bekliyoruz,birde 25emel bana kendi siteni aç görüşlerini orada yaz dedi,böylece yazdıklarını kimse silemez dedi.o zaman her farklı görüşte olan kişi kendine bir site açsın

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

dost78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2007, 11:41 PM   #42 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

bu forumda malesef farklı görüş ve düşüncelerin yazılmasına izin verilmiyor,geçenlerde bende bu başlık altında bir yazı yazmıştım sağolsun 25emel yazıyı hemen sildi,sanırım 25emelin görüşlerine ters bir yazıydı,biz onların düşüncelerine ve görüşlerine saygı gösteriyoruz aynı saygıyı onlardanda bekliyoruz,birde 25emel bana kendi siteni aç görüşlerini orada yaz dedi,böylece yazdıklarını kimse silemez dedi.o zaman her farklı görüşte olan kişi kendine bir site açsın
[/quote]

quote author=dost78 link=topic=2441.msg19433#msg19433 date=1188764266]
Alıntı:
sena_ Nickli Üyeden Alıntı
Ben hiçbirseyin iddiasında bulunmadım. Yasadıklarımı anlattım. Madem bu kdr karşısınız her farklı düşünceye o halde ne diye reikiye farklı görüşler başlığı var burda? Siz birseyin tersini madem kabul etmiyorsunuz o zaman neden bu sayfaya sürekli yazı yazıyorsunuz. Benim yazılarımı görmezden gelin ve beni ikna etmeye calısmayın o zaman. Niye sözlerimden yara alıyorsunuz ki? Saygılar.
bu forumda malesef farklı görüş ve düşüncelerin yazılmasına izin verilmiyor,geçenlerde bende bu başlık altında bir yazı yazmıştım sağolsun 25emel yazıyı hemen sildi,sanırım 25emelin görüşlerine ters bir yazıydı,biz onların düşüncelerine ve görüşlerine saygı gösteriyoruz aynı saygıyı onlardanda bekliyoruz,birde bana kendi siteni aç görüşlerini orada yaz dediler,o zaman her farklı görüşte olan kişi kendine bir site açsın
[/quote]

Ahmet bey forumda din ve siyaset ile ilgili yazılar yazılmamasını sizden defalarca rica ettim.Ancak yaklaşık bir buçuk yıldır aynı tavrınız devam ediyor.
Ne demek bu forumda farklı görüş ve düşüncelerin yazılmasına izin verilimiyor!!! Lütfen yazdıklarınızın nereye gittiğinin farkında olunuz!!!
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2007, 02:06 AM   #43 (permalink)
hayalayaz
Guest

senacığım burada herkes, herkese herkonuda yazar..eğer bir tepki oluştuysa ..bu senin deneyimlediğini söylediğin şeylere değil..uslubunadır..bu sitede sevgi ve saygı esas olmuştur her zaman bundan sonrada böyle olmasını ve kalmasını diliyorum..en içten bir şekilde..yalnız bir şey aklıma takıldı..buradaki anlattıkların kurgumu? bağışla açıkça sorarım aklımdakini ..değilse yanılmışım derim..açık yürekle..çünkü psikoloji okuyormuşsun..ruhsal derslerle ilgilenen insanların tepkilerini..düşüncelerinimi öğrenmek istedin?..eğer böyleyse keşke başka türlü başlatsaydın konuyu...

emelim her şey nasip kısmet..eğer seni 2. dereceye uyumlamak bana nasipse ben seve seve uyumlarım..değilse sakın üzülme değişik öğretmenler bilgi zenginliği demektir
.
turgayım çocuğum çok teşekkür ederim ben bu yazıyı aradım..paylaştığın için sağol
Alt 03-09-2007, 02:12 AM   #44 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

iyi geceler arkadaşlar...
herkese sevgiler.. saygılar...

konu buralara kadar gelince bir iki kelam etmeden geçemedim..

ne bu şiddet bu celal.. ne bu hırs bu laf yarışı... üstünlük kurmaya çalışmak niye..
yazılanları okudum .. cevap vermek istememde ki sebep burada yazılanları değerlendirip kendi yollarına ışık tutan arkadaşlara nacizane görüşlerimi bildirmek..

reiki ile ilgili popularite son aylarda iyice artarak şifacılık kapısından beleş kazanç kapısına doğru çekilmiştir.. bu aradaki suç reikide değil kötü niyetli insanlardadır.. dinlerinde başına gelen bu değilmidir..

sevdiğim bir söz vardır..
kötü insanlar tanrıyı kullanır
tanrı iyi insanları kullanır..

özümüzde iyilik olmalı.. iyi niyetli olduktan sonra doğru mutlaka bir gün gelir bizi bulur..

forumun amacı bilmediğimiz konularda birbirimize yardımcı olmak..
bizden önce benzer yollardan geçenlerin tecrübelerinden faydalanmak.. bizden sonra aynı yollardan geçecek olanlara ışık olsun diye bir iz.. bir tanım.. bir işaret bırakmak..

şahsen tanımasamda her birinizi bu adres aracılığı ile kurulmuş olan bu büyük ailede aynı yolun yolcuları olan arkadaşlar olduğumuzu biliyorum.. okuyorumda yazdıklarınızı yolculuk nereye arkadaşlar..

düne kadar birbirimize yardımcı olup sevgilerimizi saygılarımızı sunarken kırıcı davranışlar içerisine girmek niye.. yola çıkış amacımızı biraz saptırmamış mı bu durum.. özellikle bu forumda eski olan deneyimli üyelerimizin yenilere kucak açması ve yine bu foruma değerli katkılarını sunmuş olan eski üyelerimizi kırmak yerine sahip çıkması gerekmiyormu..

galiba telkinleri dinlemeyi bırakıp forum içi yarışmamı başlattık farkında olmadan . egolarımız mı konuşuyor yoksa biz miyiz bu kadar kırıcı ve saldırgan olan..

her ne kadar benzer deneyimleri yaşamamış olsamda sena hn. In dediklerine inanıyorum.. konu ruhsal yolculuksa her şeye hazırlıklı olmak lazım.. kendisinin şanssızlığı bana göre yanlış yerde başlangıç yapmış olması bu sebeple de reiki yi suçluyor olabilir.. ama doğruyu bulmak istediği sürece hayat ve kader onun karşısına diğer alternatifleri getirecektir her zaman .. Rabbim bir kapıyı kapatırsa bir diğerini açar muhakkak.. nacizane görüşüm ( ki konuyla alakalı fazla detay vermemişsiniz yanlışım varsa kusura bakmayın ) size uyumlama yapan rehber öğretmeninizle alakalıdır..

reiki ile ilk defa tanışacak olan arkadaşlara önerebileceğim en önemli konu bu kirliliğin içerisinde.. biraz zorda olsa rehber öğretmenlerini iyi seçmeleridir.. rehberiniz sizi bu yolla tanıştıran ve attığınız her adımda size destek olacak tökezlediğinizde ayağa kaldırabilecek güçte biri olmalıdır.. şayet bu vasıflara sahip değilse yada kanallığını doğru aktaramıyorsa sena arkadaşımızın yaşadığı olumsuzlukları yaşamak kaçınılmazdır..

adına cin deyin enerji formu deyin bizlerden farklı enerji düzeylerinde yaşayan başka varlıklar vardır.. bunlarında içerisinde iyi olanları kötü olanları vardır.. tıpkı bizlerin içinde olduğu gibi .. bazen enerji düzeylerinde açık kalan kapılar vasıtasıyla.. bazen kendimiz bilmeden açtığımız kapılar vasıtasıyla bazen diğer taraftaki meraklıların açtıkları bilinçsiz kapılar vasıtasıyla yollarımız onlarla iyi yada kötü anlamda kesişebilir.. sena hn. Sizin yaşadığınız tecrübe maalesef iyi anlamda olmamış.. siz bu duruma mahal verecek bir şey yapmadığınıza ve konu reiki insiyasyonunuza denk geldiğine göre rehber öğretmeniniz konuya vakıf olmayabilir.. yada farkında olmadan kendisini bile koruyamadığı için reiki zannettiği bir durumun içerisine sizi sokmuş olabilir.. sizde bu durumda reiki için bu şekilde düşünmekte haklı oluyorsunuz..

ancak konuyla alakalı tecrübeli olduğum için inanın yaşadıklarınızın gerçek anlamda reiki ile asla alakası yoktur..

sn dr. Mikao usui nin gerçek anlamda yazılmış hayat hikayesine rastlayıp okuduysanız eger fark etmiş olmalısınız ki kendisi gayet sade .. özverili.. başarılı.. egosuz.. araştırmacı bir kişiymiş.. bu günleri ve reikinin böyle şarlatanca kullanıldığını görse çok üzülürdü.. kendisiniz bizlere baraktığı ne reiki mantığı ne de şifacılığı maalesef günümüz reklam reikiciliğine uymakta .. siz olaylara yanlış çerçevede katılmış olduğunuz için ve maalesef kötü tecrübeler yaşamış biri olarak düşüncelerinizde haklısıznız.. umarım bir gün doğru yerde doğru insanlarla doğru yola katılırsınız.. sizin gibi degerli bir duru görü yeteğinin yitirilmemesi dileğiyle.. yolunuz açık ve aydın olsun…

para ile imanın kimde olduğu belli olmazmış.. ben her reiki uygulayıcısının şifacı olduğuna inanmadığım gibi her müslümanın cennetlik olduğuna da inamıyorum.. nice Hıristiyanlar vardır.. öyle saygılı.. sevgili.. çevreci ve hassas yaşarlar ki nice papazlari imamlari sollayarak cennete gireceklerdir.. iyi insanın hangi miletten .. hangi dinden hangi dilden çıkacağını kim bilebilir ki.. Rabbim lütfunu ihsan ettiyse iyi olana ve o iyi olan sunduysa Allah ın izniyle iyi amaçlar için tüm insanlığa Müslüman değil diye itecek miyiz iyiliği elimizle..

Teşpihte hata olmasın güzel bir fıkra vardır bununla ilgili

Hıristiyan ülkelerin birisinde müthiş bir yağmur yağmaya başlamış. Her tarafı sular basmış ve halk evlerinden çıkarak yüksek yerlere doğru kaçışmaya başlamış. Bu arada kasabanın birisinde görevli papaz hiç istifini bozmadan ve telaşa kapılmadan kilisedeki yerinden ayrılmamış. Kilisenin müdavimlerinden bazıları gelmiş; “Muhterem peder, isterseniz bizimle gelin. Sular tehlikeli biçimde kabarmaya başladı” demişler. Papaz “Hayır” demiş, “Allah bana yardım edecektir. Sizin yardımınıza ihtiyacım yoktur!”. Adamlar çaresiz dönüp kasabanın yüksek kesimlerine çıkmışlar. Sonra sular iyice kabarmış ve kilisenin içine dolmaya başlamış. Suyun içeri girdiğini gören papaz ise ıslanmamak için kilisenin minberine çıkmış. Kilisenin sular altında kaldığını gören kasabalılar bu sefer bir kayıkla gitmişler kiliseye ve minberdeki papaza seslenmişler: “Aziz peder, ne olur inatlaşmayın. Bakın sular gittikçe yükseliyor. Boğulacaksınız. Gelin şu kayığa binin de sizi götürelim” demişler. Papaz, “yok” demiş, “Allah bana mutlaka yardım edecektir!”. Adamlar çaresiz dönmüşler geriye ve başlamışlar uzaktan kiliseyi seyretmeye. Sular gittikçe yükselmiş ve kilisenin damına dayanmış. Papaz ise boğulmamak için kilisenin en yükseğindeki çan kulesine tırmanmış. Papazın durumunu gören kasabalı bu sefer bir helikopterle gelmişler kilisenin üstüne ve ip merdiveni atarak seslenmişler papaza: “Muhterem peder, lütfen inatlaşmayın, tutunun merdivene de sizi yukarı çekelim. Yoksa boğulacaksınız!” demişler. Papaz “Hayır” demiş. “Sizin yardımınıza ihtiyacım yoktur. Allah bana mutlaka yardım edecektir!”. Sonra adamlar çaresiz dönüp gitmişler ve sular da papazı bir güzel yutmuş.

Mahşerde hesaplaşma günü Papaz, Allah’a şöyle demiş: “Ey Rabbim, bunca yıl sana hizmet ettim. Senin dinini insanlara öğretmek için gecemi gündüzüme kattım. Ancak sen, ihtiyacım olduğu sırada bana yardım etmeyip boğulmama seyirci kaldın!...” Papazın bu serzenişlerini duyan Allah biraz hiddetlenerek demiş ki; “Ey ahmak kulum, en başta sana akıl diye bir şey verdim, ancak sen onu kullanmayı bir türlü beceremedin. Sonra yağmur suları kabarmaya başladığı sırada sana önce kasabalıyı göndererek uyardım. Ancak sen onlara –hayır- dedin. Sonra sana bir kayıkla adamlar gönderdim, sen kayığa binmeyi reddettin. Daha sonra helikopterli adamlar gönderdim sen helikoptere binmeye de yanaşmadın. Ben sana daha nasıl yardım edebilirim ki!?.

Ampulü icat eden Thomas Edison karanlıktan korkardı Allah ‘ın ana göderdiği aydınlatıcı hikmeti kullanmayalım ozaman o bir hıristiyandir benzer örnekleri çoğaltabiliriz.. aynı şekilde isim zikretmek istemiyorum tartışmalara mahal vermemek için bu gün İslam alimidir büyüğüdür diye saygı duyup türbelerine akın akın gidilen bir çok isim Yahudi devşirmesidir.. şimdi onların bize sundukları dinimize dışardan getirdikleri İslamiyet le hiç alakası olmayan örf ve adetleri yerleştirmeleri ve bunları alim kisvesi altında yapmaları değiştirmesine bile olanak tanımazken taş olabiliriz tehlikesi içerisinde kabul görmektedir de hiç araştırmadan sorgulamadan başında İslam ve alim lafı geçtiği için … resmi olarak ta yararlı olduğu kanıtlanmış belgelenmiş olan reiki meditasyon gibi kendi kendimize uygulayabildiğimiz bir şifacılığı reddetmek niyedir..

Yıllar yıllar önce matbaayı günahtır .. şeytan icadıdır diye hayatımızdan uzaklaştıran bir neslin torunlarıyız nede olsa amaa aynı nesilde gemileri karada yüzdüren bir cevherde vardı..

islamiyet gericilik değil bilakis, bilime önem verir peygamber efendimiz (s.a.v)"ilim çindede olsa gidin" demiştir.. Hz. Ali'nin özdeyişi vardır, bilirsiniz muhakkak.. "Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" diye.

Tüm bunların ışığında geleni geri tepmek niye..

Ben derin sularda yüzmeye korkarım bu okyanusu çirkin yapmaz..
Bu gün yağmur yağdı diye okadar sevindim ki anlatamam.. gökyüzüne doğru bakıp gözlerim kapalı yüzüme düşen her damlayı içimde hissettim acaba aynı duyguları samsunda evi .. dükkanı sular altında kalan selzedeler hissetmişler midir yağmura karşı.. geçen hafta tatildeydim.. deniz kenarında güneşin altında tüm sevdiğim kitaplar yanımda onları okuyup güneşlenirken kavrulmuş sıcakta esen rüzgar hem beni hem ruhumu ferahlattı.. çıkan yangınları söndürmeye çalışan tüm insanlar aynı duyguları hissetmişler midir esen rüzgar karşısında..

Ben namaz kılarken en derin meditasyon halinden bile daha derin bir huşu ya kapılıyorum.. babasının zoruyla örtünüp annesinin zoruyla namaz kılan bir yavruda aynı dinginliğe erişebiliyor mudur namaz karşısında..

Rabbinin verdiği doğuştan lütufla yada yine rabbinin nasip ettiği ama kendisi yıllarca uğraşarak gönül gözünü yada üçüncü gözünü yada her nasıl adlandırırsanız açan biri yıllar önce kaybettiği annesini bu vesile ile görebiliyorsa aynı endişeyi taşıyor mudur kötü tecrübe sahibi insanlarla..

kraldan çok kralcı olmaya da gerek yok.. dr. Mikao usui istemiyorsa zorlarmıydı bu sisteme dahil olmak istemeyenleri yada savunurmuydu şifacılığı kırarak tüm kalpleri .. hangi yüce gönül böyle bir duruma dahil olmuştur ki .. bakınız peygamberlerin hayati.. erenlerin hayati..

birbirimize gölge değil ışık olalım.. güzel bir hikaye vardı forumda kirpilerle ilgili soğukta birbirimizi ısıtacak kadar yakın olalım ama iğnelerimizi birbirimize batırmayacak kadar ara vermeyi unutmadan..

ve nekadar anlatırsak anlatalım karşımızdakinin anlayabildiği kadarını aktarabiliriz sonuçta ..

Duvarlar Renkli Olsa da Karanlıkta ne Görebilirsin ki ?
Bir Köre Rengi Nasıl anlatabilirsin ki ?
Mikroba renk versen görebilir misin ki ?

Tekrar sevgiler biraz uzun oldu vaktinizi ayırıp okuduğunuz için tesekkürler..
Alt 03-09-2007, 08:08 AM   #45 (permalink)
Teğmen

24 Mesajinıza toplam 52 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Ahmet bey forumda din ve siyaset ile ilgili yazılar yazılmamasını sizden defalarca rica ettim.Ancak yaklaşık bir buçuk yıldır aynı tavrınız devam ediyor.
Ne demek bu forumda farklı görüş ve düşüncelerin yazılmasına izin verilimiyor!!! Lütfen yazdıklarınızın nereye gittiğinin farkında olunuz!!!
Uyarınız için teşekkürler..ben sadece 25emel'in tavrına üzüldüğümü belirtmek istemiştim,bu arada emelede kırgınlığım yok,saygılar

Alt 03-09-2007, 08:30 AM   #46 (permalink)
Teğmen

20 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serencam is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
senacığım burada herkes, herkese herkonuda yazar..eğer bir tepki oluştuysa ..bu senin deneyimlediğini söylediğin şeylere değil..uslubunadır..bu sitede sevgi ve saygı esas olmuştur her zaman bundan sonrada böyle olmasını ve kalmasını diliyorum..en içten bir şekilde..yalnız bir şey aklıma takıldı..buradaki anlattıkların kurgumu? bağışla açıkça sorarım aklımdakini ..değilse yanılmışım derim..açık yürekle..çünkü psikoloji okuyormuşsun..ruhsal derslerle ilgilenen insanların tepkilerini..düşüncelerinimi öğrenmek istedin?..eğer böyleyse keşke başka türlü başlatsaydın konuyu...

emelim her şey nasip kısmet..eğer seni 2. dereceye uyumlamak bana nasipse ben seve seve uyumlarım..değilse sakın üzülme değişik öğretmenler bilgi zenginliği demektir
.
turgayım çocuğum çok teşekkür ederim ben bu yazıyı aradım..paylaştığın için sağol
Üslubumda bir sorun oldugunu sanmıyorum. Zira bir düşünceyi mantık çerçevesinde duygu katmadan değerlendiriyoruz. En azından ben öyle yaptım. Ama sanırım siz objektif yaklaşmak yerine reikiyi savunucu bir tutum izlediniz

Psikoloji okumamla konunun uzaktan yakından alakası yoktur. Kurgu olan bir olay bu kadar etkili anlatılamaz. Cümlelerin ardındaki duygusal modu ve düşünce sürecini yakalarsak daha sağlıklı çıkarımlarda bulunabiliriz diye düşünüyorum. Sizinle yazışmak güzeldi. Slmlar.
Alt 03-09-2007, 11:21 AM   #47 (permalink)
hayalayaz
Guest

çektiğin fotoğrafın renklerini soldurdun ...uslubun BANA GÖRE güzel değil..olgunluk gösterip..görmezden geldim..ve açıkça sordum..bu konu EĞER KURGU İSE ..hem bize hemde kendine karşı büyük ayıptır..zaten dünden beri arkadaşlara sinirlenmemelerini üzülmemelerini söylüyorum..ben nasıl sinirlenmiş ve objektif davranamıyor olabilirim...son sözün kendinde kalması senin için çok önemli..anladığım kadarıyla...daha güzel kurgularda gördüm..kendisinin felçli olduğunu herkese kabul ettirip (doktorlara bile) on yıl yataktan çıkmayan bir kadın vardı..eğer kurgu değilse? çaresini bulmak senin özgür iradenle yapacağın bir şey...sana hiç bir şeyi kanıtlamak istemedim..zaten..amacım senin yazdıklarını okuyan arkadaşları doğru bilgilendirmekti ve seni anlamaya çalışmaktı...farkındaysan yalan olduğunu söylemedim hiç...ama şunu düşündüm..milyonlarca insanın kullanıp asla zarar görmediği bir enerjiden zarar gördüğünü söyleyen bir iki kişinin olması, yanılanların olması doğal...onlarda eninde sonunda gerçeği görüp kendi çözümlerini bulacaklardır...şu andan itibaren senin önerine uyup sana cevap yazmıycam zaten bu konu hakkında yapılabilecek her açıklama yapılmıştır...seninde kendi çözümlerini acilen bulman dileğiyle...
Alt 03-09-2007, 12:01 PM   #48 (permalink)
Teğmen

Reikiyle ilgili herhangi bir bilgiye sahip değilim,bu konuda bir açıklama yapmam söz konusu değildir,bu başlık altında başka bir siteden sadece alıntı yapmıştım,bir konuda konuşabilmek için o konuda bilgi ve tecrübeye sahip olmak gerekir,bu konuda bir yanlış anlaşılma olmasın
Alt 03-09-2007, 02:33 PM   #49 (permalink)
Teğmen

30 Mesajinıza toplam 136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tulu is an unknown quantity at this point

Aşağıdaki linkte yazılanların özellikle okunmasını tavsiye ediyorum.

http://www.hayatimdegisti.com/portal...9&topic=1556.0
tulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2007, 06:11 PM   #50 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

Alıntı:
dost78 Nickli Üyeden Alıntı

Uyarınız için teşekkürler..ben sadece 25emel'in tavrına üzüldüğümü belirtmek istemiştim,bu arada emelede kırgınlığım yok,saygılar
Alıntı:
dost78 Nickli Üyeden Alıntı

silinen mesajların konusu dine dayananıyordu.her zaman yaptıgın gibi o anda ki tartışılan konu ile din arasında bag kurmaya çalıştın nitekimde başardın.bu konuda her fırsatı degerlendirdiğin bir gercek.ayrıca sadece senin deil seninle tartışmaya giren diğer arkadasında msjları silindi. sadece sana mahsus olan bir durum deil yani...

bu olay ilk deil... sürekli olarak,her defasında özür dileyerek yinelediğin bir konu haline geldi senin bu çaban.artık alışkanlık haline geldi yani.

özelden yolladıgın msjlara cevap vermememin nedeni;cevap verdikce sen celalleniyorsun. daha önce de söledim yine söylüyorum. BÜYÜĞÜMSÜN SANA SAYGIM SONSUZ... olayları hep kendi açından değerlendiriyorsun.acaba sevgili dost bugün nasıl bir mevzu acacak die düşünmekten yorulmaya başladım.ha bu arada benim bu siteden tek kazancım dostlarımın güzel yürekleri ve gelişim buradanda anlaşılacagı üzere işime gelecek yada gelmeyecek gibi bir durum söz konusu deil. ben bana kırılacagın bir şey yapmadım o konuda vicdanım rahat. sevgi ve saygılar...

25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks