Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Reiki

Uyarılar

Reiki reiky, reiki, reiki chakra, reiki hand, reiki inisiyasyonu, reiki masterları, reiki uyumlanma, reiki 4, reiki 5, reiki i, money reiki, park reiki, reiki level, reiki 3a, luck reiki,

Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ?

Alternatif Kişisel Gelişim ve Reiki Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: BURCU. Nickli Üyeden Alıntı Arkadaşlar bu konu hakkıında ben yazı yazacağım birazdan ve ondan sonra benim talebim böyle tatrtışmalar olacaksa reiki konusunun kaldırılması inanın gerçekten ayaklar altına alınmış durumda ben diğer sitelerde bunları ne okudum ne tartışmasına girdim ve ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Reiki telkin cd indir izle İstanbul Reiki nerededir kimdir Reiki çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Reiki hipnoz Reiki olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Reiki hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Reiki kuantum düşünce kitap haberi

Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-08-2007, 07:15 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
30 Mesajinıza toplam 136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tulu is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Reiki nedir?

Alıntı:
BURCU. Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar bu konu hakkıında ben yazı yazacağım birazdan ve ondan sonra benim talebim böyle tatrtışmalar olacaksa reiki konusunun kaldırılması
inanın gerçekten ayaklar altına alınmış durumda ben diğer sitelerde bunları ne okudum ne tartışmasına girdim
ve bunları okumak beni artık üzmeye başladı.
Onca insanın faydalnadığı yarar gördüğü bir evrensel enerjinin bir kişinin yazdığı ilgisiz bir konu üzerine reiki renerjisinin kötü sonuçlar getireceğini yazmasını doğru bulmuyorum ve insanları bu şekilde korkutmaya hakkınız yok.

Yalnış yerden bakıyorsun Burcu.Aksine açıklama yaparak, yalnış yargıları düzeltebilecekken, bu şekilde tavır alman beni üzdü.Tabu olmamalı bu konu bence.Araştırılıp, öğrenilmeli ve bilgiler paylaşılmalı.Tabu olan şeyler, değişitirilmeye ve yok olmaya mahkumdur çünkü.Açık açık anlatın bize, biz de korkmayalaım.Fikirler tartışıldıkça büyür bunu unutma derim.
Örneğin astroljiye bakış açısı kötü olan bir kişi karşıma geçse, onu ikna etmek adına değil belki ama, gezegenlerin enerjilerinin, birbirleriyle yaptıkları açıların enerjilerin bizlerin dönüm noktalarınmıza nasıl sürüklediğini anlatmaya çalışırım.Yok bu konu ayaklar altına alındı, gezegenler bildirir senin haddini gibi şeyler söylemem.İnanan inanır, inanmayan inanmaz.Bir gün nasıl olsa döngünün birinde düşüncelerinden sıyrılıp, yepyeni bir zihniyete sahip olacaktır diye düşünürüm.Ve benim açıklamam belkide bu yeni zihin hareketinin mayası olacak derim.Bu hazır olmakla ilgili birşey.Burcunu bilmiyorum ama sabit niteliklerin yüksek, bunu anlıyorum tavırlarından.Senin alacağın ders mesela, sıkıca elinde tutmaktan ziyade bırakmayı bilmek.Tuttukça kaybedersin çünkü.
Sevgiyle kal!

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

tulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2007, 07:30 PM   #12 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Öncelikle burası reiki sitesi değil ama madem başlığı var devam etsin

Annemin 300 ün üzerinde öğrencisi var aralarında reiki masterı olanlarda var. Hepsi reiki enerjisini kullanıyor, yararlanıyor ve başkalarına da aracı oluyorlar
Bu güne kadar varlık gördük , bize kötü davrandı gibi olaylar yaşayan olmadı; sadece duru görü olan kişilerin aura renkleri, reikinin ışığın renklerini gördüklerini inisiye veya çalışırken anlattıklarını biliyoruz.
Reikiye kanal olmak demek, bedensiz varlıklara veya elementerler varlıklara kanal olmak değildir.
Peki bu görüntüyü ve ya varlıkları gören kişilerin yaşadıkları nedir diye sorarsanız
Kimseyi yargılamak istemiyorum ama
Reikinin farklı jenerasyonlarıda vardır.
Mesela, daha önceden medyumik şifacılık yapanlarda daha sonra Reiki nin kolay kullanılır olması nedeniyle reikiyi almışlar ve reikiyi kullanırken daha önce ki bağlantılarını da sürdürmüşlerdir.
Şu anki tartışmalardan çok çok önce edindiğimiz bilgilerdi bunlar
Bugün hala bu tür reiki ile çalışanların bir kısmı o jenerasyondan gelenlerin devamıdır
Bu şekilde çalışarak yaptıkları şifanın daha güçlü olabileceğini sanıyor olabilirler.
Oysa reiki çok sade ve çok basittir.
Elinizi koyduğunuzda akar ve sadece yaşama dönük çalışır, asla negatifle çalışmaz korkutma z ve ürkütmez
Çünkü Reiki yaşam enerjisidir.
Yani nefes alıp verdiğimiz enerji
Reiki çok zeki bir enerjidir yaşama aksatan ne varsa onun üzerinde çalışır.
Hatta 1 aşama da reikiye uyumlanan kişi otomatikman korunur hale gelir.
2. aşamayı alan bir öğrenci ise olumsuz enerjilere karşı kendini korumayı öğrenir
geleneksel Usui Reikinin sembolleri Bellidir. Çok uzun araştırmalar sonunda oluşturulmuş bir sistemdir.
Alt 31-08-2007, 07:36 PM   #13 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Alıntı:
Kurby Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
BURCU. Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar bu konu hakkıında ben yazı yazacağım birazdan ve ondan sonra benim talebim böyle tatrtışmalar olacaksa reiki konusunun kaldırılması
inanın gerçekten ayaklar altına alınmış durumda ben diğer sitelerde bunları ne okudum ne tartışmasına girdim
ve bunları okumak beni artık üzmeye başladı.
Onca insanın faydalnadığı yarar gördüğü bir evrensel enerjinin bir kişinin yazdığı ilgisiz bir konu üzerine reiki renerjisinin kötü sonuçlar getireceğini yazmasını doğru bulmuyorum ve insanları bu şekilde korkutmaya hakkınız yok.

Yalnış yerden bakıyorsun Burcu.Aksine açıklama yaparak, yalnış yargıları düzeltebilecekken, bu şekilde tavır alman beni üzdü.Tabu olmamalı bu konu bence.Araştırılıp, öğrenilmeli ve bilgiler paylaşılmalı.Tabu olan şeyler, değişitirilmeye ve yok olmaya mahkumdur çünkü.Açık açık anlatın bize, biz de korkmayalaım.Fikirler tartışıldıkça büyür bunu unutma derim.
Örneğin astroljiye bakış açısı kötü olan bir kişi karşıma geçse, onu ikna etmek adına değil belki ama, gezegenlerin enerjilerinin, birbirleriyle yaptıkları açıların enerjilerin bizlerin dönüm noktalarınmıza nasıl sürüklediğini anlatmaya çalışırım.Yok bu konu ayaklar altına alındı, gezegenler bildirir senin haddini gibi şeyler söylemem.İnanan inanır, inanmayan inanmaz.Bir gün nasıl olsa döngünün birinde düşüncelerinden sıyrılıp, yepyeni bir zihniyete sahip olacaktır diye düşünürüm.Ve benim açıklamam belkide bu yeni zihin hareketinin mayası olacak derim.Bu hazır olmakla ilgili birşey.Burcunu bilmiyorum ama sabit niteliklerin yüksek, bunu anlıyorum tavırlarından.Senin alacağın ders mesela, sıkıca elinde tutmaktan ziyade bırakmayı bilmek.Tuttukça kaybedersin çünkü.
Sevgiyle kal!
Haklısın fevri davranmış olabilirim teşekkür ederim
Alt 31-08-2007, 07:37 PM   #14 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

bunda korkulacak bir sey yok arkadasım.reiki şifalandırmayı ve şifalanmayı esas alır.sena nın yaşadıgı sey aslına bakarsan halk arasında karabasan denilen şey bence...reikinin öle etkileri yok.zaten bu yüzden bizim ısıgımızı merak edip gelip bakarlar dedim. ve dikkat edersen bir önceki msjımda iyi olsun kötü olsun bizim auramızı gecemezler dedim.

Alıntı:
25emel Nickli Üyeden Alıntı

yazdıklarını okurken hayrete düşmemek elde deil. insanların etrafında aura dediğimiz enerji kapsülü vardır.bir nevi çevremize saçtıgımız ısıgın kaynagıdır.bu ısık görünür görünmez çogu canlının dikkatini çeker ki bu gayet dogal.ha gerçek olan bir şey daha var;onlar bizi izliyor.biz nasıl onların varlıgından haberdar isek onlarda bizden haberdarlar... bu varlıklar iyi olsun kötü olsun bizim auramızı gecemezler. enerji calışmalarının hemen hemen çogunda ilk aşama aurada var olan sızıntıları kapatmaktır bu nedenle ilk önce kendine enerji verirsin auranı güçlendirir sızıntılarını olabildiğince kapatır.kendini gelişitirsin... bu süreç aşama aşamama devam eder...sen enerjisel olarak ne kadar aktifsen,ne kadar güçlü isen o kadar da dikkat cekersin,merak edilirsin... e tabi gelişen görüş açınıda unutmamak lazım... çogu kişinin göremediğini görmüş olman aslında normal herhalde die düşünüyorum. bu acıdan bakarsak gösterdiğin gelişme hayranlık uyandıracak nitelikte bence... bu kadar hızlı olmuş olması seni bu kadar sarsmış olabilir
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2007, 08:42 PM   #15 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

tartışmanızı kendi aranızda hallederseniz sevinirim arkadaşlar

msj larınızı üzülerek siliyor tekrarının olmamasını önemle temenni ediyorum.
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2007, 08:46 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

dost78 ,verdiğin bilgilere ilgi duymakla birlikte, inanç üzerine edindiğin bilgiyi doru aktarma konusundaki becerini takip ediorum.ama her metafiziğe dayalı konuya Din ile cevap verio olmanıda anlamakda zorlanıyorum.
sevgiyle.
Alt 31-08-2007, 08:56 PM   #17 (permalink)
Teğmen

20 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serencam is an unknown quantity at this point

Alıntı:
25emel Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
sena_ Nickli Üyeden Alıntı
Reiki 1 seviyesinde birçok insana da reiki uygulayıp enerji geçisine vasıta olmuş birisiyim. Enerjisi yüksek ve bu enerjiyi atması gereken bir kişi olarak başlangıçta herşey güzeldi tabi. Metafiziksel olayları çok yaşadıgım için bu konularda deneyimli de sayılırım. Hatta reiki hocama göre reiki master olup herkese şifa falan vereceğim diye bekliyorduk ümitle. Sonradan bir sürü olumsuz şey yaşadım. Hem de tam inisiyenin 2. basamağını alacağım sırada. Reiki sembolleri aşırı bir enerji tasıyor. Ve bu enerjiyi de tasıyan cin dediğimiz varlıklar. Ben de bu durumu aşırı açık alıcılarım sayesinde anlayabildim. Nasıl mı bir gece yarısı odamda uzun saclı koskoca dev bir adamı bana bakmış görene kadar. Artı gece rüyamda tanıdıgım bütün insanlardan aldıgım enerjiyi evin klozetine atarken büyük bir enerjinin o anda gercekten banyodan çıkıp karsı komsumuzun mutfagından içeri girmesi ve dolapların yere bir anda düşmesiyle uyandıgımda. Yani rüyamda olan seyler aslında gercek idi. Ve ben hariç o dolabın gecenin bir yarısı nasıl düştüğüne ne annem ne de komsularımız bir türlü anlam veremedi. O adam da halüsinasyon değildi. Bir varlıktı. Ayrıca çok ta ürkmüştüm. Kötü görünüyordu. Bir de bu reiki inisiyesi sırasında baska varlıkların enerjilerini aldıysanız ya da almaya müsait hale gelip sonradan aldıysanız yandınız. Düşünceleriniz bile bazen gerçekleşebilir. Ki benim biraz öyle oldu. İradenize bir müddet sonra egemen olamazsınız. İŞte bir sürü sorun. Şu anda bile reiki enerjisini yogun hisseddebiliyorum. Gerçi hoş medyumistik olmayan ya da belirli bir frekansı hissedemeyen insanlar için reiki hala geçerli bir sifa sayılabilir. Ama uzun sürede ileride zararlarını muhakkak göreceklerini şimdiden söyleyebilirim. Yani işin özü EĞER GERÇEKTEN ETKİ ALTINDA KALMAYAN BİRİSİYİM VE O VARLIKLARDAN DA KORKMAM DİYORSANIZ BUYRUN REİKİ DİYARINA.. Bu arada bir sürü reiki master bu durumun gecici falan oldugunu, şifaya sonradan kavuşacağımı söylediyse de yasadıklarım karsısında destekli açıklama getiremediler ve aslında onlar da bal gibi biliyordu ki bu işte o varlıklar var. Her daim de bunu reddederler. Çünkü reiki işi ticaret. Ve dine ters düşen bir olgu. Neyse ben uzaklaştım o diyarlardan diyeceğim ama buraya gelmişim :) Ve bunu su anda hissettiğim midemdeki müthiş agrıdan algılayabiliyorum. Risksiz günler size...
Alıntı:
Arkadaşlar usui reikiye 1 e uyumlandım.Şimdi 2ye uyumlanacağım.Lütfen yukarıdaki olayı bana açıklarmısınız.Özelden ulaşmak yerine buraya yazarsanız sevinirim.Herkes bilgilensin.
yazdıklarını okurken hayrete düşmemek elde deil. insanların etrafında aura dediğimiz enerji kapsülü vardır.bir nevi çevremize saçtıgımız ısıgın kaynagıdır.bu ısık görünür görünmez çogu canlının dikkatini çeker ki bu gayet dogal.ha gerçek olan bir şey daha var;onlar bizi izliyor.biz nasıl onların varlıgından haberdar isek onlarda bizden haberdarlar... bu varlıklar iyi olsun kötü olsun bizim auramızı gecemezler. enerji calışmalarının hemen hemen çogunda ilk aşama aurada var olan sızıntıları kapatmaktır bu nedenle ilk önce kendine enerji verirsin auranı güçlendirir sızıntılarını olabildiğince kapatır.kendini gelişitirsin... bu süreç aşama aşamama devam eder...sen enerjisel olarak ne kadar aktifsen,ne kadar güçlü isen o kadar da dikkat cekersin,merak edilirsin... e tabi gelişen görüş açınıda unutmamak lazım... ÇOĞU KİŞİNİN GÖREMEDİĞİNİ GÖRMÜŞ OLMAN ASLINDA NORMAL HERHALDE DİE DÜŞÜNÜYORUM. bu acıdan bakarsak gösterdiğin gelişme hayranlık uyandıracak nitelikte bence... bu kadar hızlı olmuş olması seni bu kadar sarsmış olabilir
Evet aynen öyle. Çoğu kişinin göremediğini gördüm malesef! Ve bu normaldi. Sadece aşırı açık bir bünyem var hepsi bu. Yoksa hiç medyum olmadım. Medyumluk yapmaktan da uzak dururum. Benim gibi enerjinin niteliğini çabuk hissedenlerin yapacagı birsey değil.

Ayrıca emelcim dinimizde cinlerin insanların vücutlarına yerleşmesi, ya da onların enerjilerini çekmesi, ya da onların düşünce yoluyla beynimize mesajlar göndermesi vardır. Ki bilirsin enerji kalkanları oluşturma gibi reikide bahsedileni şey aurayı o varlıklardan ayrıca nazardan korumadır. Zaten reiki için öyle söyleseler kim gidip enerji inisiyesi alır ki? Bir kere inisiye olurken ne enerjisi çektiğinizi merak ettiniz mi? O çektiğiniz enerji canlı ise - ki öyle diyorsunuz - muhakkak bir canlıdan gelmesi lazım. Bu arada inisiyelerde araya canlı varlık ta girer, ya da inisiye eden şahsın enerjisi hatta taa dr usui ye carpan varlıgın enerjisi bile kişilerden kişilere geçe geçe gelir. Tabi bu geçişlerde değişime ugramıs. Ne olursa olsun bir budistin ya da ateist birisinin enerjisini dolayısıyla düşünme bicimini tasımak istemem. Ben bunu yaşayarak farkettim, hepsi bu. Benim kastettiğim şey umarım anlaşılmıştır. Yoksa karabasan daha çok ergenlik dönemindeki genclerin yasadıkları olaydır. Karabasanda görüntü olmaz. Karabasanda ışık olmaz, dolaplar yıkılmaz. Ayrıca gözünü açtıgında kimseyi görmezsin. Zihnindedir hersey. Zihnine sokulur ya da bilincdısındaki korkulardır kaynağı. Bense gözümü actıgımda gördüm. Yani dediğin gibi çoğu kişinin göremediğini gördüm.
Alt 31-08-2007, 09:05 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

91 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat is an unknown quantity at this point

dostum78 bir numarasın inatta.Bu inadın sonu ne olacak bilmiyorum.Ancak böyle davranarak sadece itibarını kaybediyorsun.Yazdıkların doğru olabilir ama tartışmalara ve kırgınlıklara neden oluyor bu ısrarın.Kimseye hiçbir katkısı olmayan tartışma.Bu da benim fikir
murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2007, 09:10 PM   #19 (permalink)
Teğmen

30 Mesajinıza toplam 136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tulu is an unknown quantity at this point

Canım Senacım karabasanda görünmediğini ne biliyorsun.Ayrıca, dini niye bu işe karıştırıyorsunuz onu da hala anlayabilmiş değilim.Bizim dışımızdaki varlıkların bizim hakkımızdan gelme görevini üstlenmiş oldukları kanısına nasıl varıyorsunuz.Tamam ürkütücü bir deneyim, ama nedir bu paranoyaklık be de bunu anlayamıyorum.Din konusunda da görüntüye asla aldanmayın şekerler, kalbin temizliği önemlidir.Ben de ilginç deneyimler yaşıyorum.Bazen ürküyorum.Ancak kendimle yüzleşmek de hoşuma gidiyor.Kendimi tanıyorum ben.Bu bana verilmiş en büyük fırsat diye düşünüyorum.Keza haritamda da var belli şeyler benim.Ancak neptün-uranüs-pluto transitleriyle görmem gerekiyormuş bunları.Dönüm noktasındayım.Kabullenip yürüyorum.Kendini kabullenmek, kendinle yüzleşmek dünyanın en zor işi.Anladığım kadarıyla, reiki de asıl amaç karşındakine şifa vermekten çok kendini arındırmak, kendinle yüzleşmek.Bunu becerebilmekte gerçekten magal gibi yürek istiyor.Ben yıllarca farkında olmadan kendimi buna hazırlamışım.Ve bu yol beni içine çekiyor.Bundan 3 ay önce haberim bile yoktu bunlardan.Ne zamanki, yaşamı akışına bıraktım geldiğim nokta burası oldu.Bence sende doğma fikirlerden, önyargılarından sıyrıl.İllede reiki yap demiyorum, ama şunu anladım ki, kendinle barışık olmak hayatı akışına bırakmanı kolaylaştırıyor.Bunun sonucunda da hayata gelme amacına daha da yaklaşıyorsun.Bilinçsizce çekiliyorsun o yola.Gerçekleştireceğin her ne ise.
sevgiyle kal!
tulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2007, 09:12 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Canım Senacım karabasanda görünmediğini ne biliyorsun.Ayrıca, dini niye bu işe karıştırıyorsunuz onu da hala anlayabilmiş değilim.Bizim dışımızdaki varlıkların bizim hakkımızdan gelme görevini üstlenmiş oldukları kanısına nasıl varıyorsunuz.Tamam ürkütücü bir deneyim, ama nedir bu paranoyaklık be de bunu anlayamıyorum.Din konusunda da görüntüye asla aldanmayın şekerler, kalbin temizliği önemlidir.Ben de ilginç deneyimler yaşıyorum.Bazen ürküyorum.Ancak kendimle yüzleşmek de hoşuma gidiyor.Kendimi tanıyorum ben.Bu bana verilmiş en büyük fırsat diye düşünüyorum.Keza haritamda da var belli şeyler benim.Ancak neptün-uranüs-pluto transitleriyle görmem gerekiyormuş bunları.Dönüm noktasındayım.Kabullenip yürüyorum.Kendini kabullenmek, kendinle yüzleşmek dünyanın en zor işi.Anladığım kadarıyla, reiki de asıl amaç karşındakine şifa vermekten çok kendini arındırmak, kendinle yüzleşmek.Bunu becerebilmekte gerçekten magal gibi yürek istiyor.Ben yıllarca farkında olmadan kendimi buna hazırlamışım.Ve bu yol beni içine çekiyor.Bundan 3 ay önce haberim bile yoktu bunlardan.Ne zamanki, yaşamı akışına bıraktım geldiğim nokta burası oldu.Bence sende doğma fikirlerden, önyargılarından sıyrıl.İllede reiki yap demiyorum, ama şunu anladım ki, kendinle barışık olmak hayatı akışına bırakmanı kolaylaştırıyor.Bunun sonucunda da hayata gelme amacına daha da yaklaşıyorsun.Bilinçsizce çekiliyorsun o yola.Gerçekleştireceğin her ne ise.
sevgiyle kal!
bravo...süper bi yorum.

Bookmarks