Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Psişik Yetenekler

Uyarılar

Psişik Yetenekler Psişik Yetenekler

Psi Ball Oluşturmaa ( Deneyinn )

Gizemli Konular ve Psişik Yetenekler Psi Ball Oluşturmaa ( Deneyinn ) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız çok teşekkür ederim moRgana , ve evet refleks gibi bir şey çok öfkeli, çok sevinçli bir durumda veya aşırı sakin bir durumda ortaya çıkıyor aslında bu durumlar arasında ani sıçramalarda meydana geliyor daha çok. sanki içimde kelebekler uçuşuyormuş gibi hissediyorum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Psişik Yetenekler telkin cd indir izle İstanbul Psişik Yetenekler nerededir kimdir Psişik Yetenekler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Psişik Yetenekler hipnoz Psişik Yetenekler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Psişik Yetenekler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Psişik Yetenekler kuantum düşünce kitap haberi

Psi Ball Oluşturmaa ( Deneyinn )

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-03-2010, 09:59 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

Megavolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,972
212 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Megavolt has a spectacular aura aboutMegavolt has a spectacular aura about
Standart Cevap: Psi Ball Oluşturmaa ( Deneyinn )

çok teşekkür ederim moRgana , ve evet refleks gibi bir şey çok öfkeli, çok sevinçli bir durumda veya aşırı sakin bir durumda ortaya çıkıyor aslında bu durumlar arasında ani sıçramalarda meydana geliyor daha çok. sanki içimde kelebekler uçuşuyormuş gibi hissediyorum o esnada. meditasyonla uzun bir zamandır uğraşıyorum ama yine de yorgun hissediyorum genelde , temel sorunum enerji eksikliği gibi geliyor, daha doğrusu enerjinin yönlendiremediğim ve göremediğim başka birşeylere sürekli aktarımından kaynaklanıyor olabilir. Birkaç olayı aynı anda düşünebiliyorum ama bu odaklanma kısmında zorluk yaratıyor. Yani en başta senin de dediğin gibi odaklanmam gerekiyor. Meditasyonla herhangi bir ilerleme kaydedemedim ama halaa deniyorum . Ve Selenas' a çok önemli bir noktayı da dile getirdiği için teşekürler , çocukluk anılarımızın canlı kalabilmesi her yönden önemli gerçekten de. Bizim için bir faydası olacaksa bu özelliklerimizi nasıl kilitlediğimiz konusundaki fikrimi payaşmak isterim .Benim için şu şekilde oldu : istediğim herşeye sahip olabiliyordum , herşey ama her şey.... Gün içerisinde bu belki 20 -30 kez oluyordu. Ben bunun şans olduğunu düşünüyordum küçükken . Bu yüzden bunu sürekli tekrarlanabilir bir matematik denklemine dönüştürmeye çalıştım . O zamandan beri de giderek azalmaya başladı bu ŞANS olayı. Yani ne jkadar kontrol etmeye çalışırsam o kadar gizleniyordu bu herneyse. bu müzikleri en kısa zamanda deniycem ve sonuçları paylaşıcam . Herkese iyi akşamlar dilerim ve sevgiyle kalın

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Megavolt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2010, 12:37 PM   #22 (permalink)
Üsteğmen

SeLeNaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 232
246 Mesajinıza toplam 1,161 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SeLeNaS will become famous soon enoughSeLeNaS will become famous soon enough

Alıntı:
moRgana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Enerjiyi hissetmişsiniz. Psiball'un ilk adımıdır. Psiball için bayağı uğraşmanız gerek, düzenli olarak. Daha sonra görmeye başlayabilirsiniz
aa nasıl yani görebiliyormuyuz ?? Ben imgeleyerek görebiliyorum mesela benimki saf enerji istediğimde beyaz ,yopun cışku neşe gibi durumlarda rengarenk döner bi top gibi ..Ama maddesel anlamda görebiliyormuyuz ????
SeLeNaS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2010, 12:47 PM   #23 (permalink)
Üsteğmen

246 Mesajinıza toplam 1,161 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Megavolt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok teşekkür ederim moRgana , ve evet refleks gibi bir şey çok öfkeli, çok sevinçli bir durumda veya aşırı sakin bir durumda ortaya çıkıyor aslında bu durumlar arasında ani sıçramalarda meydana geliyor daha çok. sanki içimde kelebekler uçuşuyormuş gibi hissediyorum o esnada. meditasyonla uzun bir zamandır uğraşıyorum ama yine de yorgun hissediyorum genelde , temel sorunum enerji eksikliği gibi geliyor, daha doğrusu enerjinin yönlendiremediğim ve göremediğim başka birşeylere sürekli aktarımından kaynaklanıyor olabilir. Birkaç olayı aynı anda düşünebiliyorum ama bu odaklanma kısmında zorluk yaratıyor. Yani en başta senin de dediğin gibi odaklanmam gerekiyor. Meditasyonla herhangi bir ilerleme kaydedemedim ama halaa deniyorum . Ve Selenas' a çok önemli bir noktayı da dile getirdiği için teşekürler , çocukluk anılarımızın canlı kalabilmesi her yönden önemli gerçekten de. Bizim için bir faydası olacaksa bu özelliklerimizi nasıl kilitlediğimiz konusundaki fikrimi payaşmak isterim .Benim için şu şekilde oldu : istediğim herşeye sahip olabiliyordum , herşey ama her şey.... Gün içerisinde bu belki 20 -30 kez oluyordu. Ben bunun şans olduğunu düşünüyordum küçükken . Bu yüzden bunu sürekli tekrarlanabilir bir matematik denklemine dönüştürmeye çalıştım . O zamandan beri de giderek azalmaya başladı bu ŞANS olayı. Yani ne jkadar kontrol etmeye çalışırsam o kadar gizleniyordu bu herneyse. bu müzikleri en kısa zamanda deniycem ve sonuçları paylaşıcam . Herkese iyi akşamlar dilerim ve sevgiyle kalın
Selam Megavolt ,ben bilinçli bir biçimde yapmıyordum bunu.Sen konunun üzerine düşerek enerjisini dağıtmışsın olayın o nedenle olmuş sendeki kitlenme.Bense zamanla yaşadığım acı tecrübeler ve genelde annemin aman ya şöyle olursa aman ya böyle olursa,ay yetmiyor ( annecim seni çok seviyorum şikayet manasında anlatmıyorum ama keşke sende daha iyimser olabilsen...) gibi sürekli kötü ihtimalleri dillendirerek benim içimede bunları yerleştirmesi sonucu bir baktım bende hep kötü olanı bekler oldum.Ne olduysa ondan sonra oldu ,tabi kendi yanlış iş seçimimide atlamamalıyım ve gümmmmm herşey arap saçı.
Ben bilmeden bir ay maddi olarak biraz açılsam amann nasılsa bana bi yerden bi para gelir bişey olmaz derdim.Ya hayatında ikramiye vermemiş olan iş yerim performans değerlendirme hediyes iverir yada rahmetli babamın maaşına bilmem hangi ayın eklentisi yatardı.Ne zamanki hep kötüyü bekler oldum,ve sürekli gelecek kaygısı taşır oldum,bu imgeleyerek yeteneklerimi geliştirme olayım tıkandı.Öyle sanıyorum kanallarım tıkanmış.Şimdi ise HAYATIM DEĞİŞTİ.... Tüm güzellikler tüm güzel istekleirm gerçekleşiyor ,kendime çekiyorum güzel olanları,insanları ve artık herşeyi başarabiliyorum.Sanırım önemli olan güzel olan yolu aramak,buluncada o yolda yılmadan gayretle koşmak ...
Sevgiyle kal
Alt 11-03-2010, 12:51 PM   #24 (permalink)

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road

Kesinlikle!
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2010, 11:16 PM   #25 (permalink)
Üsteğmen

Megavolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,972
212 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Megavolt has a spectacular aura aboutMegavolt has a spectacular aura about

Teşekürler Selenas , benim olayımda bir nevi endişe aslında, ya bir daha başaramazsam derken bir daha başaramamak . Gerçi dediğim gibi refleks olarak tekrar ortaya çıkıyor. Bu siteye geldiğimden beri ise epey yol kat ettim( belki iki hafta kadar oldu ama bu kadar değişimden sonra en az 1 yıl geçmiş gibi :)) TR-ance(çakra açıcı müziği) in ve hayalayaz(çekim yasası kaydı) ın yazılarını dikkatle okudum ve çalışmaları çok güzel, herkese tavsiye ederim ,özellikle de benim gibi odaklanma sorunu olanlar için . Yani halaa geziyorum ve o kadar çok bilgi var ki nerden başlasam bilemiyorum. Sadece bugün 100 sayfanın üzerinde okumuşumdur herhalde. Her ne kadar konu psiball olsa ve ben de dağıtmış isem de kusura bakmayın :P . moRgana nın önerdiği enya-a day without rain harika bir parça . Gerçekten çok yardımcı oldunuz. En azından pozitif düşüncelerinizi hissetmek bile güzel. Az kaldı Goliath Online dememe :))))
Megavolt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2010, 11:45 AM   #26 (permalink)
Teğmen

moRgana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
77 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
moRgana is an unknown quantity at this point

Alıntı:
SeLeNaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Teşekkür ederim morgana müzikleri yükleyeceğim ve hayatımda daha telaşsız zamanlr oluşturmaya çalışacağım haftada bir yarım saat bile olsa.
Çocukken kanallarımız daha açık oluyor ve korkusuz ,endişesiz oluyoruz .Yeniden imgelme çalışmalarıma başladım,sırayla odaklanmak ve önce en çok önemsediğimizdne başlayıp olana kadar sadece onu imgelemek lazım başlangıçda sanırım.Sana kocaman sevgi topumu yolluyorum
Sevgilerle kal SeLeNaS !!
-William Shakespeare-

moRgana isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2010, 11:49 AM   #27 (permalink)
Teğmen

77 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Megavolt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Fikrini paylaştığın için saol . Sevgiyle kalınnnn
-William Shakespeare-

Alt 13-03-2010, 11:52 AM   #28 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
SeLeNaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aa nasıl yani görebiliyormuyuz ?? Ben imgeleyerek görebiliyorum mesela benimki saf enerji istediğimde beyaz ,yopun cışku neşe gibi durumlarda rengarenk döner bi top gibi ..Ama maddesel anlamda görebiliyormuyuz ????

Evet . Bir ışık topu gibi düşünün ilk başlayınca genelde inci gibi bir büyüklükte oluyor benim genellemelerime göre . Bu ilerki zamanlarda büyüyor . Renklere gelirsek evet .. Enerjilerin renkleri vardır bu coşku, negatif - pozitif duygular, saflık, sevinç falann enerjilerin renkleri buna bağlıdır. Zaten herkesin mevcut bir enerjisi bulunur . Benim enerji rengim gümüş-mor'muş (arkadaşım söylediğindenn.. enerji görebiliyor:))
-William Shakespeare-

Alt 13-03-2010, 09:03 PM   #29 (permalink)
Üsteğmen

[quote=moRgana;589433]Evet . Bir ışık topu gibi düşünün ilk başlayınca genelde inci gibi bir büyüklükte oluyor benim genellemelerime göre . Bu ilerki zamanlarda büyüyor . Renklere gelirsek evet .. Enerjilerin renkleri vardır bu coşku, negatif - pozitif duygular, saflık, sevinç falann enerjilerin renkleri buna bağlıdır. Zaten herkesin mevcut bir enerjisi bulunur . Benim enerji rengim gümüş-mor'muş (arkadaşım söylediğindenn.. enerji görebiliyor:))[/quote)Morganacım ben bahsettiğim gibi bu durumu bilinçsiz olarak çocukluğumdan beri kullandığımdan (çok sinirlendiğim insanların ellerindekilerin düşüp kırıldığını düştüklerini bilirim) benim yeni başlama gibi bir durumum olmadı.Yazını okuyunca direk olarak ellerimde hissettiğim enerjiyi top olarak imgeledim ve avucuma sığacak şekilde bir top gördüm,rengide kendi kendine belirdi.Ama tabi resimleme şeklindeydi reelde görmedim.Sanırım reelde görmeyi beceremiyorum.Zaten astral yapan,enerjiyi gördüklerini söyleyen arkadaşlara çok şaşırıyorum.Ben acaba neyi eksik yapıyorum göremiyorum yaaa
Alt 13-03-2010, 09:33 PM   #30 (permalink)
Teğmen

doremifasolasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 525
131 Mesajinıza toplam 687 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doremifasolasi is an unknown quantity at this point

psi ball çok ilginç gerçekten.
bunu okuyunca çocukluğumu hatırladım ilkokulda okurken çok iyi hatırlıyorum düşünce gücüyle bir bardağı hareket ettirmek için çok çaba harcamıştım.
şimdi düşünüyorum da nerden böyle bir fikre kapılmıştım ben acaba izlediğim bir çizgi filmden mi? o tarz bir çizgi film hatırlamıyorum; himan, susam sokağı, voltran, köstebekli bir çizgi film, bir de ninja kaplumbağalar o tarz bir sahnenin yer aldığı bir görüntü gelmiyor aklıma.

Bookmarks

Seçenekler
Stil