Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Psişik Yetenekler

Uyarılar

Psişik Yetenekler Psişik Yetenekler

Psi Ball Oluşturmaa ( Deneyinn )

Gizemli Konular ve Psişik Yetenekler Psi Ball Oluşturmaa ( Deneyinn ) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız psiball nedir? psiball yani psişik enerji topu anlamına gelir. psikokinezi nin alt dallarındandır psiball la neler yapılabilinir? psiball ı öğrendiğiniz zaman onları atıp fırlatabilirsiniz cisimleri oynatabilirsiniz hatta renklendirebilirsinizde psiball ın kolaylığı kişiden kişiye değişebilir hatta bazıları bilmeden bile yapmaktadırlar bazı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Psişik Yetenekler telkin cd indir izle İstanbul Psişik Yetenekler nerededir kimdir Psişik Yetenekler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Psişik Yetenekler hipnoz Psişik Yetenekler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Psişik Yetenekler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Psişik Yetenekler kuantum düşünce kitap haberi

Psi Ball Oluşturmaa ( Deneyinn )

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-01-2010, 05:38 PM   #1 (permalink)
Teğmen

moRgana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
77 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
moRgana is an unknown quantity at this point
Lightbulb Psi Ball Oluşturmaa ( Deneyinn )

psiball nedir?
psiball yani psişik enerji topu anlamına gelir. psikokinezi nin alt dallarındandır

psiball la neler yapılabilinir?
psiball ı öğrendiğiniz zaman onları atıp fırlatabilirsiniz cisimleri oynatabilirsiniz hatta renklendirebilirsinizde

psiball ın kolaylığı kişiden kişiye değişebilir hatta bazıları bilmeden bile yapmaktadırlar bazı durumlarda telekineziden daha kolay olmaktadır

psiball alıştırmaları?
psiball alıştırmaları şu anda 100 geçiktir ama genel olarak hepsine hitab eden bir alıştırma yani bütün alıştıraların temelini vermekteyim

alıştırma 1
Önce sağ işaret parmağınla sol avucuna spiral çizecek şekilde dokun
bu hissi aklında tut sonra aynı hissi parmağını kullanmadan(hiç bir dokunma olmadan) diğer elinde hisset(bence dokunmanızda bir sakınca yok nasıl istiyorsanız öyle yapın)

bu eğzersizi başka hareketlerle de deneyebilirsiniz (spiral yerine başka şeyler çizerek) ve başka vucut bölgelerinde de deneyebilirsiniz(diz,kol,ayak gibi)
Psi Top yapmak
yukardaki egsersizle ve diğer değişimlerle sanırım bunun nasıl bir şey olduğunu hissetmeye başlamışsınızdır. yakında bu hissi hissetmek için fiziksel bir dokunuşu istiyaç duymuyacaksın sadece düşüneceksin ve hissedeceksin

ne yapacaksın bu hisle? onu biraz daha farklı hissetmeye çalış. çok daha sıcak veya çok daha soguk hissetmeye çalış. eger yardıma ihtiyacın varsa elini bir sogutucuya veya ısıtıcıya koy. şimdide hiç bir etki yapmadan bu hisleri hissetmeye çalış. yaşa ve eğlen bu yaptıklarınla

bunları yapmaya alıştıktan sonra psi top yapmayı deneyebiliriz. bazı insanlar psi topu hemen yaparlar ama sen yapamıyorsan sorun değil pratikle sende başarabilirsin

psi top yapmak için o hissi avuçlarının arasında hisset sonra ellerini birbirine yaklaştır ve ellerinin arasında top oluştur. hisset
işte ister inan ister inanma bir psi top yaptın bunun kolay olacağını söylemiştim

alıştırma 2
Adım 1
Psi-Top'unuzu Nerde Oluşturacağınızı Belirleyin

Eğer kendinize göre olan stili seçtiyseniz ikinci adıma geçin..

Adım 2
Enerji Kaynağınızı Belirleyin

Genellikle insanlar herhangi bir nesneden enerji enerji çekmeyi düşünürler ama ben size Dünya/Güneş/Ay üçlüsünden birini seçmenizi öneririm.Çünki onlaran alacağınız enerji size daha fazla Psişik Güç kazandıracak ve Psi-Top'unuzu daha güçlü oluşturmanızı sağlayacaktır..

Sıcak bir Psi-Top oluşturmak istediğinizde Güneş..Soğuk bir Psi-Top oluşturmak istediğinizde Ay..Herhagi bir güçte Psi-Top oluşturmak için Dünya'yı seçin..Eğer size göre olanı seçtiyseniz üçüncü adıma geçin.

Adım 3
Kaynağınızdan Enerji Çekmeye Başlayın

Enerji çekmek işin en kolay ama en uzun kısmıdır..Yaklaşık 2 dakikayı bu işleme ayırmanız gerekir..Enerjiyi çekmek ise tek bir olaya bağlıdır..İmajinasyon..Sadece enerjiyi çektiğinizi imaje edin..Enerjinin vücudunuza aktığını düşünü..Bu kadar.(bilmeyenler vardır diye yazıyorum.İmaje etmek,hayal etmek demektir. burda enerjinin içinize dolduğunu hayal ediceksiniz yani)

Adım 4
Çektiğiniz Enerjiyi Ellerinize Yöneltin

Böyle birşey hayal edin..Ama tam bunu değil..Çektiğiniz enerjinin elleriniz arasında oluşacak bir top haline getirdiğinizi hayal edin..Ve topladığınız bütün enerjiyi topa aktarın.

eğer gerekli konsantrasyonu sağladıysanız enerji topunuz oluşacaktır.

ÖNCEDEN YAPAMIYORDUM ŞİMDİ İSE SICAK Bİ GÜNEŞ TOPU GİBİ :) İÇİNİZE DOLACAK ENERJİYİ COŞARAK HİSSEDERSENİZ DAHA İYİ SONUÇ ALIRSINIZ (MORGANA)

Saqlıcakla

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

moRgana isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2010, 03:27 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 36
62 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
talha002 is an unknown quantity at this point

sağol sen olmasaydın hayatımın tadı tuzu olmazdı.Daha önce araştırdım ama bir işe yaramadı.Ama bunun böyle olacağını içimde hissettim..Sağol.
Psi ball görünen birşey mi
Bir türlü yapamadım da,acaba oluyor da ben mi görmüyorum..Diyorum da..
talha002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2010, 05:11 PM   #3 (permalink)
Teğmen

janwayjan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 86
80 Mesajinıza toplam 526 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
janwayjan is on a distinguished road
Standart Cevap: Psi Ball Oluşturmaa ( Deneyinn )

selam psiball ı ilk defa burada görüyorum ve ne oldugunu anladım fakat diyelim yaptık bize faydası ne olur ??
Alt 21-01-2010, 05:00 PM   #4 (permalink)
Teğmen

77 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
talha002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sağol sen olmasaydın hayatımın tadı tuzu olmazdı.Daha önce araştırdım ama bir işe yaramadı.Ama bunun böyle olacağını içimde hissettim..Sağol.
Psi ball görünen birşey mi
Bir türlü yapamadım da,acaba oluyor da ben mi görmüyorum..Diyorum da..

Evet görülebilir. görülemeden sadece "enerjiyi hissetmek" olarak da farkına varabilirsiniz.
Alt 21-01-2010, 05:02 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
janwayjan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selam psiball ı ilk defa burada görüyorum ve ne oldugunu anladım fakat diyelim yaptık bize faydası ne olur ??

yapabileceğiniz çoğu şeyi.. saldırı topu yapabilirsiniz uzaktaki nesnelere fırlatabilirsiniz vs.. sadece olumsuz önde değil olumlu yönde de kullanabilirsiniz bu sizin nasıl yönlendireceğinize bağlı..
Alt 03-02-2010, 10:19 PM   #6 (permalink)
gnr
Üsteğmen

gnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 684
284 Mesajinıza toplam 1,102 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gnr will become famous soon enoughgnr will become famous soon enough

DAha açık bi şekilde açıklarmısınız?? olumlu yönlerde mesela nasıl kullanırız..ve bir cisme fırlaattığımızda o cisme nasıl etki eder??
gnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2010, 11:30 PM   #7 (permalink)
Teğmen

SilentStorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 45
20 Mesajinıza toplam 141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SilentStorm will become famous soon enoughSilentStorm will become famous soon enough

Süper acıklama ama , devamı kullanım sekli nasıl olacak ? olumlu veya olumsuz nasıl olacak?
Alt 04-02-2010, 11:38 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Bu sizin kullanımınıza göre geçer nasıl kullanmak isterseniz amaöyle böyle şurdan su gelsin diye kullanabilir misiniz orasını kendiniz yaparsınız çünkü bu bir enerjidir.. siz nasıl kullanırsanız kullanmayı bilirseniz elbet yaparsınız istediğinizi
-William Shakespeare-

Alt 24-02-2010, 06:03 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 476
33 Mesajinıza toplam 123 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çizelgE is an unknown quantity at this point

denediğimde avuçlarımın arasındaki enerji yogunlugunu barız hissettim ve yogunluktan avuclarımı kapatamadım. psi ball'ı görebiliyormuyuz peki ben göremedim.
çizelgE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-03-2010, 04:02 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
çizelgE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
denediğimde avuçlarımın arasındaki enerji yogunlugunu barız hissettim ve yogunluktan avuclarımı kapatamadım. psi ball'ı görebiliyormuyuz peki ben göremedim.

Enerjiyi hissetmişsiniz. Psiball'un ilk adımıdır. Psiball için bayağı uğraşmanız gerek, düzenli olarak. Daha sonra görmeye başlayabilirsiniz
-William Shakespeare-

Bookmarks