Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Psişik Yetenekler

Uyarılar

Psişik Yetenekler Psişik Yetenekler

Çokk iLgincc !! ( Psi-Pet )

Gizemli Konular ve Psişik Yetenekler Çokk iLgincc !! ( Psi-Pet ) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Psi-Pet Oluşturmak 1. Yöntem Gerekenler; 1-Karanlık ancak imkan varsa gece lambası ile aydınlatılmış ortam. 2-Rahat bir yatak, veya kanepe çekyat fark etmez rahatça sırtüstü uzanabileceginiz her yer. 3-SESSİZLİK. En önemli şart. Evet tüm şartları sağladığımıza göre artık petimizi yapmaya başlayabiliriz. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Psişik Yetenekler telkin cd indir izle İstanbul Psişik Yetenekler nerededir kimdir Psişik Yetenekler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Psişik Yetenekler hipnoz Psişik Yetenekler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Psişik Yetenekler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Psişik Yetenekler kuantum düşünce kitap haberi

Çokk iLgincc !! ( Psi-Pet )

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-01-2010, 05:31 PM   #1 (permalink)
Teğmen

moRgana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
77 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
moRgana is an unknown quantity at this point
Thumbs up Çokk iLgincc !! ( Psi-Pet )

Psi-Pet Oluşturmak

1. Yöntem

Gerekenler;

1-Karanlık ancak imkan varsa gece lambası ile aydınlatılmış ortam.

2-Rahat bir yatak, veya kanepe çekyat fark etmez rahatça sırtüstü uzanabileceginiz her yer.

3-SESSİZLİK. En önemli şart.

Evet tüm şartları sağladığımıza göre artık petimizi yapmaya başlayabiliriz. Ancak öncelikle bir şeye değinmek istiyorum.

Psi pet diye adlandırdığımız bu yöntem aslında enerjiye şekil vermek ve enerjimize bir merkez oluşturmaktır.Yani yaratmak kelimesini duymayı ASLA DUYMAK İSTEMİYORUZ...

Artık başlayalım..

Rahatça uzandıktan sonra ellerimizi psi ball pozisyonunda tutun ve bir psi ball yapın. Psi ball petimizin yumurtası olacak. Psi ball'ımızı yaptıktan sonra seçtiğimiz elent ile besliyeceğiz. Peki nasıl olacak bu beslenme?

Su:Havadaki nem oranının gittikçe düştüğünü ve psi ball'ın nemi çektiğini hissedin. Ellerinizde bir ıslaklık hissedene kadar devam.

Ateş:Size en yakın ısı kaynağından ısı alıyorsunuz psi ball tüm ısıyı emiyor elleriniz ısınıyor öyle bi ısı ki tıpkı sevgi gibi.

Hava:Ben genelde hava kullanırım hava kullanmak en kolay elementtir.BUlundugumuz ortamdaki havanın enerjisinin sürekli küçüldüğünü küçüldükçe de yoğunlaştığını hissedin elleriniz arasında yoğunluğu hissedene kadar devam edin.

Eğer kendinizden bir yetenek katıcaksanız o yetenekten ufacık bi parçanın psi ball içine aktığını düşleyin...Düşlemekle kalmayın yaşayın. Örneğin ben şifacılık kattım biraz.

Ayrıca aura gören kişiler petini aurasıyla aynı renk yaparsa konsantrasyon açısından iyi olur

Artık pet oluşmaya başlıyor. yavaş yavaş... sanki psi-ball bi anne rahmiymiş gibi... Tüm gelişim evrelerini gözlerinizde canlandırın...

Artık enerji pet'in içine sığmıyor ve psi ball titremeye başlıyor bu psi ball bu kadar fazla enerji taşıyamaz... Enerji o kadar yoğunlaşıyor ki Psi-bal(yumurta) enerji patlamasıyla çıtırıyor ve petiniz içinden çıkıyor ve avcunuza düşüyor... Veya ilk an nasıl imgelerseniz öyle yani direk büyük de doğabilir ama ççok fazla enerji gerekli..

Eveeet artık pet'imiz doğdu tabi petin cismi ismi sizin seçiminize kalmış.

Bu ilk geceniz petinize iyi davranın hemen zıbarıp yatmak yerine ona gelecek planlarınızı anlatın... Sevgiden aşktan bahsedin ona olan sevginizden bahsedin.. Unutmayın o siz, siz de o.

o artık sizin enerji merkeziniz sizin enerjinizden yalnızca ilk birkaç gün bişeyler eksiltir sonra kendi enerjisi olur.

2. Yöntem

Evet yanlış duymadınız kendinize ait enerjiden doğan bir hayvan yaratabilirsiniz.Ona itaat etmeyi herşeyi gerçek bir hayvanmış gibi öğretebilirsiniz.

Peki bunu nasıl yaparız?
ilk önce bu bizim nasıl tür bir enerjiyi seçeceğimize bağlıdır pozitifmi negatifmi? enerjimizi seçtikten sonra yaratacağımız hayvanı ve ona vereceğimiz bir elementi düşünün mesela ateş i seçtiniz herşey tmm şimdi yapmaya geçelim.
Tek elinizi avuç içi yere bakacak şekilde tutun ve havadan seçtiğiniz enerjiyi emin bu gayet kolaydır elinizde psi ball oluşturun bu psi ball ın dönerek enerjiyi çektiğini düşünün.elinizde bir ağırlık olduğunda hayvanınınızı seçtiğiniz enerjinin içinde hapsolmuş şekilde imaje edin eğer yeneteneklerinizi geliştirmek istiyorsanız ilk başlarda seçtiğinzi hayvanın yavrusunu imaje etmek daha uygun olacaktır her neyse devam edelim hapsolmuş bir şekilde imaje ediyoruz ve elemetimizde onunla hapsolmuş siz bu enerjiyi kırdığınızı ve elementle hayvanın birleşip dışarı çıktığı hayal edin.Bütün iş bukadar ama konsantrenizi bir an olsun bozmayın.

Nasıl itaat ettirebiliriz?
Gayet basit gibi görünür ama nasıl bi köpek yavrusuna direk herşeyi öğretemezseniz onada hemen öğretemezsiniz.Sadece yapmak istediğiniz bir şeyi imaje edin ve o şeyi başarsada başarmasada ona duyduğunuz güveni ona belli edin.Biraz saçma gelicek size ama bu doğru birşeydir.

Nasıl geliştiririz bu hayvanı?
Bu gelişme aşamalarına siz karar verirsiniz.Hayvanınızın size itaatlerine göre siz hayvanınızı daha büyük ve güçlü oalrak hayal edebiliriz.ve bu hayvanla yapabilecekleriniz sadece hayal gücünüzle sınırlı.

bu teknik denenmiştir ghostspy ve ben bulduk.Bu tekniğe güzel bir ad arıyoruz sizlerin yorumlarını bekliyoruz nasıl bir ad koymalıyız.

Ne işimize yararlar peki?
Örnek veriyorum hayvanı kanatlı olarak imaje edip onu uçurup yukardan neler gözüküyor görebilirsiniz.Çoğu saldırıda,savunma anına onu kullanabilirsiniz.Aklınıza gelicek birçok işte kullanabiliriz onları.

Psi Pet Oluşturduktan Sonra

Şimdi diyelim ki çok yüksek bi enerji açığa çıkardınız ve bir adet psi pet sahibisiniz... Ama bu iş böyle olmaz yapmak sadece işin başı... Onunla dost olmadan onu kullanamayız... İşte bunu düşünerek Psi Pet'inizi yaptıktan sonraki İLK gün neler yapmanız gerektiğiyle ilgili bi yazı yazayım dedim...

Evet başlayalım...

1-Onu ilk yaptığınızda sürekli güzel şeyler söyleyin... Onunla bir ömür beraber olacağınızı ve her an birbirinize yardım edeceğinizi söyleyin ona...

2-Yaptığınız gün veya ertesi gün evden dışarı çıkacak olursanız onu da yanınıza alın... İçinize alıp da götürebilirsiniz ama ben omzunuzda veya yanınızda götürmenizi tavsiye ederim...

Psi Pet yaptıktan sonra 2. gün DEĞİL artık 2 hafta boyunca genel olarak tekrarlayacağınız şeyler...

1- Psi Pet ile sürekli konuşun o gün yaşadıklarınızı anlatın

2- Sürekli enerji verin

3- Sürekli birleşme alıştırması yapın

4-Saldırı alıştırması olarak kendinize saldırtın (ufak çapta saldırılar)

5-Savunma olarak da siz ona ufak saldırılar yapın ve kendini savunmaya çalışsın...

Psi Pet Korumak

1-Psi Pet İçin En Korunaklı Yer

Psi Pet için en korunaklı yer göğüs kafesidir psi petinize saldırı aldığınızı hissettiğiniz anda yapabileceğiniz tercihler arasında bu gelir...

Bunu nasıl yapacağım derseniz ; Psi Ball oluşturun ve psi peti buraya alın... Sonra elinizi göğsünüze doğru yaklaştırın ve aynı anda elleriniz de birbirine yaklaşsın.. Tam elleriniz birbirine değdiği anda ne yavaş ne de hızlı bi biçimde ellerinizi göğsünüze koyun... Ve o anda enerji akımını zaten hissedersiniz.. Akım bitince pet göğsünüze girmiş demektir (en fazla 20 sn sürecek bi olay)

Nasıl geri çıkartırım derseniz de işlemi tersten uygulayın...

2- Kalkan Nasıl Oluşturulur?

Elinizi psi petin üstüne tutun ama ona değmesin... Sonra göğsünüzden kollarınıza ordan elinize ve ordan petin etrafını sarmalayan bi enerji düşünün... Her zamanki gibi akımı hissedin.. Akım kesilene kadar devam edin ve akım bittiğinde kalkanınız oluşmuş demektir.. İleri seviye psi pet'cilere öneririm..

Psi-Pet Zararları

Pet pet diye tutturduk ama bunun zararlı yönleri de var....

Ben şimdilik bildiğim zararları yazayım

1-İlk yaptığımızda hastalanma, yorgunluk hissetmek normaldir çünkü bu pet ilk başta çok enerji istiyor.

2-Pet sizin enerjinizdir ve korku, sinir ve stres anlarında sizden uzak kalması gerekir böyle zamanlarda onu kendinizden uzak tutun.

3-Enerji kontrolü yoksa hayvan sizi yorgun düşürür ve karakter değişimine uğrayabilirsiniz...

Psi-Pet ile başkalarının rüyalarına girmek

Lafı uzatmadan direk başlayalım...

Gerekenler:

En Az 1 adet psi pet

Tekniği uygulamak gayet basittir fakat uyguladığınız kişinin mutlaka uyuyor olması lazım...

Şimdi başlayalım...

Not : İşlem boyunca gözleriniz kapalı olmalı.

Adım 1

Arkadaşlar ilk olarak psi petinizle telepatik olarak konuşun... Cevap beklemeyin gelmez ...

Adım 2

Psi Pet'inizi bi psi ball içine alın

Adım 3

Psi Ball'a giren pet'in elinizden havalandığını, veya koştuğunu düşünün

Adım 4

Uçan veya koşan psi pet'inizin yaşadığınız şehirde sokaklardan geçtiğini ve rüyasına girmek istediğiniz kişinin evine gittiğini düşünün

Adım 5

Rüyasına gireceğiniz kişinin evine gelince evi gözünüzde canlandırın.. Hiç gitmediğiniz bi ev bile olsa gözünüzde bişeyler canlanıcaktır...

Adım 6

Rüyasına girmek istediğiniz kişinin başına konsun psi pet ve sonra ordan içeri soksun kafasını... Eğer o gün birlikte olduğunuz biriyse onun beyninin içinde olanları düşünün... O gün yaşadığı şeylerin birer video veya resim halinde kaydedildiğini görün.. Tek tek aklınıza gelen videolara bakın ve o anı tekrar yaşayın...

Adım 7

O videoların arasına, göstermek istediğiniz şeyleri koyun... Eğer gerçekten yoğun bi şekilde düşünürseniz başarırsınız...

Adım 8

Bi psi ball oluşturun ve psi pet'inizi geri çağırın.

Psi-Pet ile birleşmek

Evet arkadaşlaaar... Psi pet'in faydalarından biri de bu... Birleşerek Pet'in fiziksel özelliklerine sahip olmak. (tamamen değil)

Şimdi birleşmeden önce bazı hususları göz önüne almalıyız...

1-Sizde olmayan bi özellik alamazsınız. (Uçmak gibi)

2-Birleşme zararlı DEĞİLDİR.

3-Psi petiniz ne kadar güçlü ise o özelliği o oranda fazla alırsınız...

Artık başlayalım... Aslında psi pet yapan bunu havada suda yapar gibime geliyor...

Adım 1

Psi Pet'inizi yanınıza çağırın(çağırma tekniği size özgüdür ister 'gel oğlum' dersiniz ister psi ball ile.. psi ball ile öneririm...) Psi pet yanınıza gelince gözlerinizi kapatın ve elinizi psi petin üstünde tutun...

Adım 2

Psi Pet'in yerden elinize doğru çıktığını hayal edin... Hani uzay filmlerinde olur ya U.F.O gelir ve birini çeker... İşte aynen öyle...

Adım 3
Psi Pet'in kolunuza geçerken hissettiğiniz enerjiyi kontrol altına almak çok kolaydır çünkü bu enerji aslında psi pet'in kendisidir... Psi pet'i ellerinizden kollarınıza ordan omzunuza geldiğini düşünün...

Adım 4

Omzunuzdan da göğsünüze geçen psi petinizin ordan tüm bedeninize damarlar gibi enerji demetleri gönderdiğini ve o anda onun fiziksel özelliklerinin size geçtiğini düşünün...

Tebrikler artık başardınız...

Mesela benim bi maymunum var... Voleybol oynamadan önce alıyorum içime... Nasıl sağdan sola atlıyorum göreceksiniz...

Not : Sıkışık zamanlarınızda eğer gerçekten isterseniz saniyeler içinde de uygulayabileceğiniz bi teknik (Kavga dövüş olayları gibi...)

Psi Pet yok etmek (Emmek , Patlatmak)

Psi pet yoketmenin iki yolu vardır...

1-Uzun süre ilgilenmezsin ve zaten ilgisizlikten ve enerjisizlikten ölür...

2-Bir psi ball yaparsın, peti psi ballın içine alır ve psi ballı gittikçe küçültürsün.. Küçülürken enerjiyi ellerinizden kollarınıza doğru verdiğini hayal edersin... sonra elindeki psi ballı hissedemediğin zaman pet artık yokolmuş(emilmiş) demektir...

Not:Bu teknik ile başka birisinin psi petine de (zayıfsa) zarar verebilirsin... Eğer güçlüyse zaten kurtulur...(Sana zarar vere de bilir)

Psi Pet yeniden canlandırmak

Öncelikle rahat ettiğiniz bir yerde bağdaş kurun.Gözlerinizi kapatın bir süre sessizliğe odaklanın.Sonra elleriniz bacaklarınızda durur halde hafif yukarı doğru baksın.Ki enerjisini vücudunuzda dolaştırın.Enerjinin dolaşımında bir problem yoksa artık asıl olaya geçebiliriz.
Şimdi enerjinizi ellerinize yönlendirin.Ama ellerinizle beyninizin arasında bir bağ olsun.
Sonra ellerinizi ses dalgaları gibi dalgalar yayan bir el olarak imaje edin.Psipetinize seslenin ve onu çağırın.Kaybolduysa buraya kadar olan kısımla bulabilirsiniz.
Psipetinizin öldüğü ve psipetlerin ruhlarının yer altında olduğunu düşünün.Dalgalar bütün Dünya’ya hatta atmosferin dışına kadar gidebilsin.Psipetinizi hissetmeniz zaman alabilir.Psipetinizi hissettiğinizde sürekli onun ismini tekrarlayın ve görünümünü imaje edin.Bu işlemi yaptıysanız bağınızı sakın koparmayın.Artık dalgayı her yere yaymak yerine sadece psipetinize yöneltin.Şimdi kalbinizdeki bütün sevgiyi, ellerinize enerjinizle birlikte aktarın ve dalgaları kullanarak psipetinize aktarın.Bu işlemin minimum 10 dakika olması gerekir.
Bu aşamada iki teknik kullanabilirsiniz.İlki enerjisel ışınlanma tekniği.Bu tekniği daha deneyimli ve enerjiyi iyi yönetebilen kişiler yapmalıdır.Yoksa bu aşamaya kadar gelmişken ilk başa dönmek zorunda kalabilirsiniz.
İkincisi ise enerjinizle onu yeryüzüne çekmektir.Şimdi dalgaların bir enerji ipine benzer bir şeye dönüştüğünü düşünün.Petinizi yavaş yavaş yeryüzüne çekiyorsunuz.Bu işlemin minimum 5 dakika olması gerekiyor.Yeryüzüne yanınıza çektiğinizde olayın %90 ‘ı bitmiş demektir.
Şimdi geriye kalan psipetinizi güvenini ve itaatini yeniden kazanmak.Ayrıca petinize bir süre oldukça çok miktarda enerji aktarmanız gerekiyor.

alıntıdır.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

moRgana isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2010, 01:07 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 32
77 Mesajinıza toplam 354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
NaturaLLowe is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çokk iLgincc !! ( Psi-Pet )

Psi Pet Yoktur İnanmayın Derim.Siz Hayvanı Görmeye ÇaLıştıkça oLmayan birşeyi Görceksiniz Buda Şizofrene iLk adımLardır.
NaturaLLowe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2010, 03:16 PM   #3 (permalink)
Teğmen

77 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
NaturaLLowe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Psi Pet Yoktur İnanmayın Derim.Siz Hayvanı Görmeye ÇaLıştıkça oLmayan birşeyi Görceksiniz Buda Şizofrene iLk adımLardır.

hiÇ bu acıDan düşünmeDm doqrusu geLiştiRiLmiş yönTem oLarak düşünmüşTüm.

şizoFren kendi kendine oLan bir şey mi ?
Alt 18-01-2010, 08:49 PM   #4 (permalink)
Teğmen

77 Mesajinıza toplam 354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
hiÇ bu acıDan düşünmeDm doqrusu geLiştiRiLmiş yönTem oLarak düşünmüşTüm.

şizoFren kendi kendine oLan bir şey mi ?
Şizofren Kendindende oLabiLiyor Ama Siz oLamayana Birşeyi Görmeye ÇaLıştıkca HaLüsüLasyonLar Görürsünüz,İşitseL oLarak aLgıLarsınız ve Buda Kafayı Yemeye Sebep oLur:)
NaturaLLowe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2010, 09:05 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 101
187 Mesajinıza toplam 1,304 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Turhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really nice

Ya NaturalLove katılıyorum bütün yazıyı okurken aklımdan bu geçti bunun varlığını nassıl bilecez görünen bişeymi yoksa kendimizimi kandıırıyoruz. Ben istediğim herşeyi hissedebiliyorum. Bir anda kendimi sırıklam hissedebiliyorum. Yada yanağımı okşayan, bana sarıulan sıcak bir eli. Ama bunları ben uyduruyorum psipet'ide biz uydurup ondan sonra onamı inanacaz. Mesela köpek yaptım git terliklerimi getir dediğimde terlikler gelecekmi.
Bencede kendimizi olmayan bişeye inandırmaya çalışmak oyun olartak güzel olabilir ama abartmayalım. Yazan arkadaş terlikleri getirtebiliyorsa deneyelim.

ÇOK İYİ ISRAR EDERİM.

Ben hayatın sunduğu tüm güzellikleri hakediyorum ve şu an kendime çekiyorum. Bolluk enerjisinin benimle dolaşabilmesi için şimdi izin veriyorum" . "Yüksek bolluk enerjisini hakediyorum ve vücudumu sarmasına izin veriyorum. Bu enerji ile uyum sağlıyorum"

Başta kendimi sonra herkesi affettim.
Turhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2010, 06:08 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Ya NaturalLove katılıyorum bütün yazıyı okurken aklımdan bu geçti bunun varlığını nassıl bilecez görünen bişeymi yoksa kendimizimi kandıırıyoruz. Ben istediğim herşeyi hissedebiliyorum. Bir anda kendimi sırıklam hissedebiliyorum. Yada yanağımı okşayan, bana sarıulan sıcak bir eli. Ama bunları ben uyduruyorum psipet'ide biz uydurup ondan sonra onamı inanacaz. Mesela köpek yaptım git terliklerimi getir dediğimde terlikler gelecekmi.
Bencede kendimizi olmayan bişeye inandırmaya çalışmak oyun olartak güzel olabilir ama abartmayalım. Yazan arkadaş terlikleri getirtebiliyorsa deneyelim.
Çok HakLsın Sadece Bu Psi Pet Enerjiyi ŞekiLLendirmedir.Yok İşde Hayvanınızın Gözünden Çevreyi GörebiLiyomuşsunuzz,O Sizi DüşmanLarınızdan Korur Gibi SöyLntiLer Var ßu Hiç AkıLLıca ßirşey Mi?=)
Alt 05-02-2010, 04:14 PM   #7 (permalink)
Elektra
Guest

Sen yapabiliyorsun değil mi moRgana?
Alt 10-03-2010, 10:36 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Megavolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,972
212 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Megavolt has a spectacular aura aboutMegavolt has a spectacular aura about

Olabileceğine inanın derim ama korkuları olanlar kesinlikle denemesin.
Megavolt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2010, 12:05 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Megavolt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Olabileceğine inanın derim ama korkuları olanlar kesinlikle denemesin.

Ben denemedim . Ama yapan yapmış ve onaylamışsa ben de yapın derim .
-William Shakespeare-

Alt 13-03-2010, 10:14 PM   #10 (permalink)
Teğmen

doremifasolasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 525
131 Mesajinıza toplam 687 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doremifasolasi is an unknown quantity at this point

psi ball + psi pet bunlar çok ilginç şeyler (Hayvanınızın Gözünden Çevreyi GörebiLiyomuşsunuzz,O Sizi DüşmanLarınızdan Korur)

morgana bunu savaş halindeki filistinli çocuklar filan denemeli bence .

ya da psi petler yapıp oradaki çocuklara yardım edelim. kalkan yapalım üstlerine.
bu sözler kesinlikle oradaki mücadeleyi hafife aldığım anlamına gelmesin. orada gerçekler var ve biz reel olarak bir şey yapamıyoruz bari imgelemeyle yapalım ne olur sanki?
gerçi duygusal açıdan çok sağlam hissetmek ön şart olmalı.
yoksa duygudurum bozuklukları + halüsünasyonlar + dissosiyatif kimlik bozukluklları gibi psikiyatrik bir taplo oluşabilir.
psi pet yapacağız derken psi kopat yapmayalım kendimizi:)

Bookmarks