Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Sınavlara Hazırlık Klubü > Öss Destek

Uyarılar

2011 lys-lgs sınavına hazırlananlar

Sınavlara Hazırlık Klubü ve Öss Destek 2011 lys-lgs sınavına hazırlananlar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bi dk ben buraya yazdım mı? Ben de hazırlanıyorum sınava. YGS ve LYS aynen. Herkese başarılar....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Öss Destek telkin cd indir izle İstanbul Öss Destek nerededir kimdir Öss Destek çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Öss Destek hipnoz Öss Destek olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Öss Destek hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Öss Destek kuantum düşünce kitap haberi

2011 lys-lgs sınavına hazırlananlar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-10-2010, 11:59 AM   #31 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold
Standart Cevap: 2011 lys-lgs sınavına hazırlananlar

Bi dk ben buraya yazdım mı? Ben de hazırlanıyorum sınava. YGS ve LYS aynen. Herkese başarılar.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 26-10-2010, 02:34 PM   #32 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
ramazan6363 is an unknown quantity at this point

slmlarrrrrrrrrr
ramazan6363 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2010, 06:49 PM   #33 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Sana da slmlarrrrr
Alt 27-10-2010, 04:51 PM   #34 (permalink)
Teğmen

mendeseva19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,296
409 Mesajinıza toplam 1,671 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mendeseva19 will become famous soon enoughmendeseva19 will become famous soon enough

elinde final yayınları 2008 coğrafya kitabı olan varmı??
mendeseva19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2010, 03:43 PM   #35 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 12
24 Mesajinıza toplam 63 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karina is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba benden genç arkadaşlara.

Arkadaşlar bu sene ben de Öss'ye hazırlanmak istiyorum. İnternetten biraz bakındım ama hiçbir şey anlamadım ben bu sistemden. Adam akıllı bilgi de bulamadım. Bir de müfredatı da bilmiyorum. Ben 2005 senesinde girmiştim üniversiteye. Şimdi oldukça farklı sanıyorum. Eşit ağırlıkçıyım ben. Psikoloji ve Pdr için hangi derslere çalışmalıyım. Bir de 2 sınav var. Niye 2 tane?

Dershaneye filan gitmeyi de düşünmüyorum. Evde çalışıcam. Şu müfredat, konular hakkında beni bilgilendirir misiniz? Hangi derslere çalışmalıyım?

Sevgilerimle.
Niye 2 sınav var? güzel bir soru ama neden 2 sınav inan bende bilmiyorum.
Bende pdr okumak istiyorum yanlız küçük bir ayrıntı 450 puan falan yapmak gerekiyor. Ağırlıklı olarak edebiyat ve matematik çalışmanı öneririm. Çünkü en çok edebiyat sonrada matematik etkiliyor pdr okumak isteyenlerin puanlarını. Dersaneye gitmeden çalışacağım demişsin sanki pdr için biraz zor ama kesinlikle imkansız demiyorum. Ben lise4teyim dersaneyede gidiyorum ama 2si o kadar zor oluyor ki. Çok pişmanım ben önceden çalışmadığıma. Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama bu senenin stresine artık katlanamayacağım çalışacak mıyım calışacağım ama kazanamazsamda üzülmeyeceğim. çünkü biliyorum bu sene yapabileceğimin en iyisini yapamam. bu sene olmazsa seneye OKUL OLMAYACAK sadece dersaneye giderim ve bi senecik kendimi hayattan soyutlarım ve umarım istediğim yeri kazanırım. inşallah herkes istediği yeri kazanır. ama anladım ki universite öyle yatarak kazanılmıyor. çok zeki olursun o da istisna tabi.
karina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2010, 12:20 PM   #36 (permalink)

Egesu125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 40
13 Mesajinıza toplam 48 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Egesu125 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
AslıMeral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yoo planlı çalışmaktan bahsetmiyorum çünkü herkes planlı çalışamaz demek istediğim çalışırken gerçekten çalışman yani öğrenebilmen. Çalışırken sadece derse konsantre olabiliyorsan verimli çalışabilirsin

KEsinlikle...Bende dikkat eksikliği var bunu hallettim mi tamamdır.. işim
Egesu125 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-11-2010, 05:02 PM   #37 (permalink)

chop.suey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 25
13 Mesajinıza toplam 36 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
chop.suey is an unknown quantity at this point

merhaba herkese, bende sayısaldan dönme ea öğrencisiyim. hedef psikoloji. peki pdr ile psikoloji arasında ki fark konusunda bana yardımcı olucak birisi var mı? teşekkürler.

beni affet
seni seviyorum

teşekkür ederim
chop.suey isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil