Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Osho

Uyarılar

Osho Osho ile ilgili paylaşımlar

AYNA MEDİTASYONU

Alternatif Kişisel Gelişim ve Osho AYNA MEDİTASYONU Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: birAsiAksAçlıkız Nickli Üyeden Alıntı ayna meditasyonu ile bilgili biri bana yardımcı olabilirmi acaba :( Merhaba birAsiAksAçlıkız,problemini net bi biçimde yazarsan sanırım daha iyi yardımcı olabiliriz:)Elimizden geldiğince......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Osho telkin cd indir izle İstanbul Osho nerededir kimdir Osho çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Osho hipnoz Osho olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Osho hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Osho kuantum düşünce kitap haberi

AYNA MEDİTASYONU

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-10-2010, 07:39 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

frezya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,991
411 Mesajinıza toplam 1,413 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
frezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the rough
Standart Cevap: AYNA MEDİTASYONU

Alıntı:
birAsiAksAçlıkız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ayna meditasyonu ile bilgili biri bana yardımcı olabilirmi acaba :(
Merhaba birAsiAksAçlıkız,problemini net bi biçimde yazarsan sanırım daha iyi yardımcı olabiliriz:)Elimizden geldiğince...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

frezya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2010, 08:03 PM   #22 (permalink)
Teğmen

kediseverim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 186
114 Mesajinıza toplam 365 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kediseverim is an unknown quantity at this point

küçüklüğümüzde mahallemizde hacı minüre teyzemiz vardı bize şöyle derdi----çoçuklar sakın aynaya çok bakmayın şeytan aksinizde omzunuzdan bakarrr----aayyyyy o söylerken ses tonundan bile korkardık hele gece aynanın önünden gözümüzü kapatarak geçti bir nesil 10-12 mahalle çocuğu şimdi öğreniyorum tam tersiymiş
Alt 28-10-2010, 08:06 PM   #23 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

hımm bu durumda ,aynaya bakarken çok pozitif olmak gerekiyor ayna yanısıtıyor...tabiki nesnelerde yansıtıyor ama kendimizden gelen enerji bize en çok yarayan şifa olacaktır..elimizi yüzümüzü yıkarken bile sabahları gülerek bakalım bundan sonra....

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2010, 08:14 PM   #24 (permalink)
Üsteğmen

frezya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,991
411 Mesajinıza toplam 1,413 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
frezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the rough

Alıntı:
kediseverim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
küçüklüğümüzde mahallemizde hacı minüre teyzemiz vardı bize şöyle derdi----çoçuklar sakın aynaya çok bakmayın şeytan aksinizde omzunuzdan bakarrr----aayyyyy o söylerken ses tonundan bile korkardık hele gece aynanın önünden gözümüzü kapatarak geçti bir nesil 10-12 mahalle çocuğu şimdi öğreniyorum tam tersiymiş
Ahahaha ilahiGerçi şimdi komik geliyor da,o zaman ben olsam ben de korkardım.Ayy biri de bana bişey anlatmıştı aynayla ilgili,o geldi aklıma şimdi ben de tırstım Nasıl bakıcam ben şimdi aynaya,zaten meditasyonu yaparken kendi görüntüsünden korkuyo insanBen reddediyorum bu düşünceleri
frezya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2010, 09:09 PM   #25 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

Alıntı:
birAsiAksAçlıkız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bugün çok mu yüklendim acaba kendime az önce tüm yazılanları okudum ve hemen denemek için aynaya gittim :( aynaya bakmamla 2.saniyede onun bana baktıgını hissetmem bir oldu ürktüm son zamanlar fiziksel olarakta kendime pek bakmadıgımdan daha bir yabancı geldi aynadaki bana :( 5saniye bile bakamadan bıraktım aynayıı.

nasıl devam edicez bu garip korku varken içimizde?

birde aynadakinin bize baktıgını hissettiğimiz an tamamlanmış mı oluyor meditasyon? başarmış mı oluyoruz? ben ilk defa deniyorum da hem meditasyonu hem de ayna meditasyonunu.

birileri yardımcı olabilirse sevinirim yoksa bu gece aynaya bakamadıgımdan lenslerimi çıkaramıcam

bakalım bir sonraki denememde süslenip püslenip geçeyim ayna karşısına bir de öyle deneyeyim belki korkmam

Alıntı:
frezya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba birAsiAksAçlıkız,problemini net bi biçimde yazarsan sanırım daha iyi yardımcı olabiliriz:)Elimizden geldiğince...
daha öncede yazdığım gibi ayna meditasyonunu ilk defa bir kez denedim ve başardımmı başarmadımmı emin değilim. bu konuda sorularım olucak.

net bir şekilde maddeler halinde belirtiyim sizin cevaplamanız daha kolay olsun.

1.soru : ilk denememde buradaki yazıları okudum ve ayna aldım elime. aynaya bakmamın 2. saniyesinde yabancı biri gibi onun bana baktıgını hissettim ve korktum ürktüm bıraktım aynayı. sorum aynadaki kişinin bana baktıgını hissettiğim an meditasyonu başarmış mı oluyorum? yani olay oradakini görebilmek mi sadece?

yada
2. soru: benim ilk denemelerimde korku kapladıgı içimi. ve ben aynaya bakmaktan korkuyorum önünden geçemiyorum nerdeyse:( ben onun bana bakmasına izin verirsem içimi daha çok korkuyla dolduruyorum:( bu başlangıç ürkme olayını nasıl altabiliriz? deneyenler fikirlerini paylaşabilirlermi acaba?

3.soru: biz bu ayna meditasyonunu telkinlerin etkisini kuvvetlendirmesi için ve vücudumuza çevremizdeki olumlu enerjiyi çekebilmek seçiyoruz.(aynı şekilde olumlamalarıda bu iki amaç doğrultusunda yapıyoruz). burdaki sorum aynada o kişi bana baktıgında benim ne düşünmem gerekir? olumlama cümlelerini mi söylemeliyim? yoksa o kişi bana öcü öcü baktıktan beni korkutup kaçırdıktan sonra ne yararı var ayna meditasyonunun.. yani meditasyonu tamamalayıcı bişi olması gerekio gibime gelio sadece aynadakini keşfetmekle olay bitmiyor gerek olumlama yada istenilen güzel sözler vs sarfetmek meditasyonu tamamlamak için bir etken dimi? bana okuyunca öyle geldi sanki. ama kimsede aynada aynadakini görünce ne yapılması gerektiğinden
bahsetmemiş.. sadece herkes o kişiyi gördüğünü belirtmiş. bende tereddüte düştüm bu nedenle :( aydınlatırsanız beni ışığınızla çok sevinicemm.

ışıkla kalın. teşekkürler yardımlarınız için.
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2010, 11:26 PM   #26 (permalink)
Dolphin

1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

onun sana sevgiyle baktığını gör..hali hazırda elinde olan mimklerin varr..bir yüzleşş..o görüntüyle hergün sevdiklerinin karşısına çıkıyorsun ve sevmediklerininn..sen kendin memnun değilsen onlar nasıl senden memnun olacaklarr..aynaya gözlerimize ve bakışlarımıza bakıp kendi suretimizle tekrar tanışalım ve aynanın karşısından ayrılırken memnun oldum diyene kadar denemeye devam edelimm..

Alt 28-10-2010, 11:28 PM   #27 (permalink)
Dolphin

olumalama olarak kendimden memnunum diyebilirsin..kendini affedebilirsinn..özür dileyebilirsin kendinden..ve olduğun gibi kabul ettiğini söyleye bilirsin..

Alt 11-01-2011, 06:55 PM   #28 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 17
40 Mesajinıza toplam 321 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elector- is an unknown quantity at this point

ben bunu denedim. Osho yu tanımadan çok önceleri ,kendimi tanımanın tek yolunun bu ayna oldugu fikrine kapılmıştım.
sürekli aynadakinin bana baktığı ve benim de ona baktığım o anlarda çok hoşuma giden ve yalnız olmadığımı hissettiren derin duygular yaşamıştım.
Osho nun bu yazısını okuduğumda çok sevindim. Benden başkaları da bunu yapıyor .
Bunu yapmanın delilik olduğu gibi saçma bir fikir kalıbı benim çevremdeki yakınlarımı sarıp sarmalamış olduğu için, bunun çok normal ve içsel yolculuğun kapısı olabileceği düşüncesini onlara anlatmak ve kabul ettirmek imkansız oldugu için bu fikri kendime saklamayı tercih etmiştim o zamanlar.
Şimdilerde onların düşüncelerine aldırmadan bunu denemeleri gerektiğini söylüyorum.Nasıl tepki verdiklerini de umursamıyorum. Tuhaf bakışlara çok alıştım .)
Alt 21-12-2011, 07:45 PM   #29 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 53
71 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sole is an unknown quantity at this point

3 gun once denedim iki saniye bakabildim cok urkutucuydu.. fakat dun ve bugunku denememde hic korku hissetmedim hatta dinlenmis hissettim kendimi ve de canlilik.. denemeye devam : )
Sole isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2011, 02:00 PM   #30 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light

Alıntı:
kediseverim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkesin çocukluğunda böyle korkutucu, ürkütücü teyzeler var galiba Benim çocukluğumda da böyle teyzeler vardı, insanlar olarak yaşamlarımız birbirine bazen ne kadar çok benziyor, yaşlarımız ne olursa olsun!... "Kahve içme, kararırsın", "Önündeki lokmanı bitir, ardından koşar" vs. şeklindeki sözleri de hatırlarım çok net...Zaten eskiden İç Anadolu kültüründe aynaların üzeri örtülürdü ve direkt olarak bakmanın uğursuz geleceği inancı yaygındı...
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
ayna, meditasyonu