Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Osho

Uyarılar

Osho Osho ile ilgili paylaşımlar

AYNA MEDİTASYONU

Alternatif Kişisel Gelişim ve Osho AYNA MEDİTASYONU Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ÇEMBERİ TAMAMLA - BİR AYNA MEDİTASYONU Bilincin dışarı doğru akıyor, bu bir gerçek, bir inanç sorunu değil. Bir nesneye baktığında, bilincin nesneye doğru akar. Örneğin, bana bakıyorsun. Bunu yaptığında kendini unutursun, bana odaklanırsın. O zaman enerjin bana doğru akar, gözlerin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Osho telkin cd indir izle İstanbul Osho nerededir kimdir Osho çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Osho hipnoz Osho olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Osho hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Osho kuantum düşünce kitap haberi

AYNA MEDİTASYONU

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-05-2009, 04:56 AM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute
Standart AYNA MEDİTASYONU

ÇEMBERİ TAMAMLA - BİR AYNA MEDİTASYONU

Bilincin dışarı doğru akıyor, bu bir gerçek, bir inanç sorunu
değil. Bir nesneye baktığında, bilincin nesneye doğru akar.

Örneğin, bana bakıyorsun. Bunu yaptığında kendini unutursun, bana
odaklanırsın. O zaman enerjin bana doğru akar, gözlerin bana doğru
yönelir. Bu ilginin içten dışa dönmesidir.

Bir çiçek görürsün ve
büyülenirsin, çiçeğe odaklanırsın. Kendini unutursun, sadece çiçeğin
güzelliğiyle ilgilenirsin.

Bunu biliyoruz, her an olur. Güzel bir kadın geçer ve birden
enerjin onu izlemeye başlar. Işığın böyle dışarı doğru akışını
biliriz.

Bu hikayenin sadece yarısıdır. Işığın dışarı doğru her
akışında, sen arka plana düşersin, kendine ilgisizleşirsin.

Aynı anda hem özne hem de nesne olabilmen ve bunun yanında kendini
de görebilmen için ışığın geri dönmesi gerekir. O zaman kişisel
farkındalık ortaya çıkar.

Genelde, yalnızca bu yolun ortasında, yarı
canlı, yarı ölü yaşarız, durum budur. Işık yavaş yavaş dışarı akmaya
devam eder ve asla geri gelmez. Şunu görüyorsun, bunu görüyorsun,
enerjiyi hiçbir şekilde gören kişiye döndürmeden sürekli görüyorsun.

Gündüz dünyayı görüyorsun, gece rüyalar görüyorsun, sürekli
nesnelere bağımlı kalmaya devam ediyorsun. Bu enerji israfıdır.

Taocu inanışa göre, enerjiyi geri döndürmenin gizli ilmini
öğrenirsen, ilgin dışa döndüğünde kullandığın bu enerjiyi kaybetmek
yerine çok daha belirgin bir hale getirebilirsin. Bu mümkün;

konsantrasyon yöntemlerinin hepsinin bütün hüneri budur.

Bir gün, sadece bir aynanın önünde durarak küçük bir deney yap.
Aynaya bakıyorsun, aynada kendi yüzün, aynada kendi gözlerin. Sonra
bir an için bütün işlemi tersine çevir. Aynadaki yansımanın sana
baktığını hissetmeye başla, sen yansımaya bakmıyorsun, yansıma sana
bakıyor.

Çok tuhaf bir boşlukta olacaksın. Taocu kitaplarda sözü
edilmese de, bu bana herkesin kolaylıkla yapabileceği en basit deney
gibi görünüyor.

Sadece banyondaki aynanın önünde durarak, önce
yansımaya bak: sen bakıyorsun ve yansıma senin nesnen. Bu ilginin
dışa dönmesidir: aksettirilmiş yüze bakıyorsun, kendi yüzüne tabi ki
ama bu yansıma senin dışında bir nesne.

Sonra konumu tamamen
değiştir, işlemi tersine çevir. Yansıma olduğunu hissetmeye başla ve
yansıma sana bakıyor. Anında bir değişim olduğunu, büyük bir
enerjinin sana doğru aktığını göreceksin.

Bunu yalnızca birkaç
dakikalığına dene, canlanacaksın ve çok büyük bir güç içine girmeye
başlayacak. Korkabilirsin bile, çünkü bu hiç tanımadığın bir şey;
tam bir enerji çemberini daha önce hiç görmedin.

Başlangıçta ürkütücü olabilir, çünkü bunu daha önce hiç yapmadın
ve hiç bilmediğin bir şey; çılgınca gelecek.

Sarsılabilirsin, içinde
bir titreme yükselebilir ya da kafa karışıklığı hissedebilirsin,
çünkü şimdiye kadar yönün hep dışarı doğru oldu.

İçe yönelişin yavaş
yavaş öğrenilmesi gerekir. Ancak çember tamamlanmıştır. Bunu birkaç
gün yaptığın takdirde, gün boyunca kendini çok daha canlı
hissettiğini görerek şaşıracaksın.

Sadece birkaç dakika aynanın
önünde durarak enerjinin geri dönmesini sağlıyorsun ve çember
kapanıyor. Çember tamamlandığında büyük bir sessizlik vardır.

Tamamlanmamış çember huzursuzluk yaratır. Çember kapandığında, huzur
yaratır, seni merkeze getirir.

Merkezde olmak, güçlü olmaktır, güç
senin gücündür. Bu yalnızca bir deney; o zaman bunu birçok şekilde
deneyebilirsin.

Bir güle bakarken, önce bir süre güle bak, birkaç dakika, sonra
işlemi tersine çevirmeye başla; gül sana bakıyor.

Gülün sana ne
kadar çok enerji verebildiğini gördüğünde şaşıracaksın.

Aynı şey ağaçlarla, yıldızlarla ve insanlarla da yapılabilir.

En iyisi bunu sevdiğin kadın ya da adamla yapmandır. Yalnızca
birbirinizin gözlerine bakın.

Önce diğer kişiye bakarak başla, sonra
diğer kişinin enerjiyi sana geri gönderdiğini hissetmeye başla;
armağan geri geliyor. Kendini yeniden dolmuş hissedeceksin,
yıkanmış, banyo yapmış, yeni bir enerji çeşidinin tadını çıkardığını
hissedeceksin.

Bu alıştırmadan yenilenmiş, canlanmış olarak
çıkacaksın.

Osho

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 06-05-2009, 09:39 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 16
133 Mesajinıza toplam 941 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
saime1 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: AYNA MEDİTASYONU

çok güzel deneyeceğim
Alt 14-05-2009, 03:15 PM   #3 (permalink)
Teğmen

sayanoralotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 33
11 Mesajinıza toplam 90 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sayanoralotus is an unknown quantity at this point

Bunu deneyeceğim,daha önce hiç düşünmemiştim,ama birinin size baktığını hissetmek de bu konuyla ilgili olsa gerek.
sayanoralotus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2009, 03:28 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

hüfff kanım dondu!
kafa derimdeki kıllar dimdik oldu!
ödüm pörtledi!

ama hemen koşup deneyeceğim!

(cipciddi bir soru: ya geri dönen enerji negatifse???)

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2009, 11:59 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hüfff kanım dondu!
kafa derimdeki kıllar dimdik oldu!
ödüm pörtledi!

ama hemen koşup deneyeceğim!

(cipciddi bir soru: ya geri dönen enerji negatifse???)
merhaba siyahça..bildiğim kadarıyla ayna meditasyonuna eğer yeni başlanıyorsa ,yani ilk birkaç denemende özellikle mutlu olduğun ve kendini pozitif enerjiyle dolu hissettiğin zamanlarda yapılması öneriliyor..böylece olumsuzluğa odaklanmadan(odaklanmana gerek kalmıyor çünkü iyi olduğunu biliyorsun) sadece enerji akışını görebilirsin.. olumlu enerjide olman ayna meditasyonunu daha rahat yapmanı ve alışmanı sağlıyor..

ayna meditasyonunda enerji akışı sende nasılsa o şekilde gerçekleşir.. yani olumsuz duygulardaysan gözlerinden o enerji sana doğru akabilir. ama şöyle ufak bir nüans var ayna meditasyonunda, alıştıktan sonra artık aynadan enerji aktarımını sağlayabildiğinde, olumsuzken bile aynaya baktığında kendini güçlü hissedebiliyorsun.. yani gözlerine bakıp ben aslında güçlüyüm bu halim ne deyip kendine gelebiliyorsun:) ama dediğim gibi ilk denemelerinde kendini iyi hissederken yapman daha iyidir.. sevgilerle..
Alt 15-05-2009, 02:11 AM   #6 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

arkadaşlar gerçekten ben bunu yaparken yaşadım.birara ben aynaya bakmıyorum sanki aynadan biri bana bakıyor gibi geldi ve çok ürktüm.
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2009, 05:16 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold

Mutlaka denemem lazım!!!çok güzelll.
Alt 26-07-2009, 02:16 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,324
178 Mesajinıza toplam 770 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
abcçde has a spectacular aura aboutabcçde has a spectacular aura aboutabcçde has a spectacular aura about

ayna meditasyonunu şimdi yaptm güzeldi ama sonradan nesne hep ben oldum ayna baktı bana bakışların yerlerini değiştiremedim garip oldu:))))
abcçde isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-07-2009, 03:49 PM   #9 (permalink)
Teğmen

sudemsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 106
21 Mesajinıza toplam 129 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudemsu is an unknown quantity at this point

Valla aksam bende yaptim nasil kacicami sasirdim en iyisi gunduz yapmak tskler emeginize saglik :)
Alt 26-07-2009, 04:22 PM   #10 (permalink)
Teğmen

anceline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
58 Mesajinıza toplam 408 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
anceline is on a distinguished road

ben bu enerji alışverişini sürekli yapan biriyim...Özellikle ağaçlar ve çiçekleden bana dönen enerji muazzam bir hoşluk hissi yaratıyor üzerimde ve onlarla olan sözsüz iletişimimi ve tabii ki sezgisel gücümü arttırıyor. Başta alışmak kolay olmasa da yaptıkça otomatik hale geliyor. Aslında bu meditasyonun temelinde sevgi var; yaradılanı hoş gör yaradandan içeri düsturu var....Sevgiyle yöneldiğinizde size de sevgi ile karşılık verildiğini varoluşun her kademesinde algılamak mümkün...Onlar tarafından izlendiğimi hissetmek içimde ki aşkı da çoğaltıyor...Çok hoş deneyimler yaşıyorum
Hepinize sevgi ve selamlar

Bookmarks

Etiketler
ayna, meditasyonu

Seçenekler
Stil