Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

Olumlu İçsel Konuşmaların Önemi

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar Olumlu İçsel Konuşmaların Önemi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: turgay0101 Nickli Üyeden Alıntı bunu şöyle düşünelim olumlu düşünceler olmsuzların üstüne binmiyor onları kovup yerine yerleşiyor bizim gayretimizde hep olumlu düşünmeye çalışarak bunu kalıcı hale getirmek şüpheye düşmeye gerek yok bir çocuk yürümesini öğrendikten sonra gereksiz yere emeklemeye tenezzül ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

Olumlu İçsel Konuşmaların Önemi

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-02-2008, 08:12 AM   #21 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
74 Mesajinıza toplam 213 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hava-hoş is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Olumlu İçsel Konuşmaların Önemi

Alıntı:
turgay0101 Nickli Üyeden Alıntı
bunu şöyle düşünelim olumlu düşünceler olmsuzların üstüne binmiyor onları kovup yerine yerleşiyor bizim gayretimizde hep olumlu düşünmeye çalışarak bunu kalıcı hale getirmek şüpheye düşmeye gerek yok bir çocuk yürümesini öğrendikten sonra gereksiz yere emeklemeye tenezzül etmez
peki bir zaman sonra benzer bir olayla karşılaştığımızda ???? mesela ben ,tamam olumsuzun yerine güzel şeyler inşa ederek ondan sıyrılıyorum,ancak benzer olumsuzlukla karşılaştığımda bu sefer 2 kat mutsuz oluyorum ve bir daha olumlu şeyleri düşünmeye enerjimde mecalimde kalmıyor....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 27-02-2008, 08:15 AM   #22 (permalink)
hayalayaz
Guest

canım benim ben kendi adıma olumluyu ve olumsuzu kan dolaşımı gibi düşündüm ve imgeledim..kandolaşımımızda bedenimizdeki pis kanı dışarı atmıyor..bünyemiz dengeli olmak kaydıyla bir yandan temizlenen kanımızın diğer yandan kirli olmasını tolere ediyor..olumsuz düşünceler geldiği aman onları bastırmıyorum..eğer öfkelendiysem ki bu olumsuz..giriyorum odama..yastığı bir güzel dövüyorum..o öfkeyi atıyorum, öfke çok güçlü olan ve asla bastırılmaması gereken bir enerji... ondan sonrada oturuyorum kendime olumlu sözlerle nasihatler ediyorum..kendimi seviyorum..nasılmı..yüksek sesle kendimde beğendiğim ne varsa sayıp döküyorum..onaylanma ihtiyacım giderildikten sonra zaten ben pamuk gibi insanım. .kimdi o öfkeyle yastık döven terbiyesiz..o, çoktan gitti..kendimi onayladıkça öfke durumunu yaşamaz oldum..arada yine sapmalar olsada..eh anam ben peygamber olucam veya ermişlere karışıcam diye çıkmadım bu yola olacak okadar...yaşadığım her şey benim bir başka insan yönümü ortaya çıkarıyor..kendimin bir başka yönüyle tanışıyorum...hepimize saygılı selamlar.
Alt 22-04-2008, 12:30 PM   #23 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 9 kez İyi ki varsın denildi
karamsar_82 is an unknown quantity at this point

BAŞARAMIYORUM OLUMLU NE İÇSEL KONUŞMA NEDE BAŞKA BİRŞEYİ ....Dün gece hiç uyumadım, bugün ofise gelir gelmez iradeye hakim olmanın yollarıyla alakalı yazılar aradım, tesadüf sizi buldum (ne iyi yapmışım)
dusun arkadaşlar benim sorunum hiç birşeyi iyi düşünememek, herşeyin kötüsünü düşünüyorum çok karamsarım ama gariptirki bu sadece nışanlımla alakalı konularda böyle yoksa hayata olumlu bakabilen bir insanım. şu kıskançlık denen duygudan kurtulmak istiyorum ben ondan kurtulmazsam nışanlım benden kurtulacak bu gidişle, her an beni aldattığını düşünüyorum ve sürekli beynimde senaryolar yazıyorum, bu durum 7 senedir devam ediyor ve ağlamadan uyuduğum bir gecem yok. kurtulmak kendimi önemsemek hayatı yaşamak istiyorum ama yok yok yok olmuyor. BANA BİR YOL DOKTORAMI GİTMELİYİM SİZCE
karamsar_82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2008, 02:56 PM   #24 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 16
133 Mesajinıza toplam 941 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
saime1 is an unknown quantity at this point

telkinleri gereklilik sırasına göre dinlerseniz sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulmaya başlayacaksınız. kıskançlık kendi hayatımdan bildiğim kadarı ile kendimizi kadınsak yeterli birkadın , erkeksekte yeterli bir erkek olarak hissetmediğimizden kanaklandığı görüşündeyim
hayatım değişti sitesini bulmakla sorunuzu çözmek için önemli bir adım atmış bulunuyorsunuz .sizi tebrik ederim sorunlarımızın kökeni bize atalarımızdan ve yaşadığımız ortamda yaşadığımız olaylardan miras olan kötü olumsuz bilinç altı kayıtlarımızın bulunmasından kaynaklandığını düşünüyorum . yaşam aslında çok basit ve sade onu ,ağırlaştıran bizlerin düşünceleri ile öğrendiğimiz korkularımız, kıskançlıklarımızıdan kurtulmak için size önerim telkinleri rehber bölümünde anlatıldığı gibi yılmadan dinlemeniz başaracağınızı biliyorum..sevgiyle kalın

Alt 22-04-2008, 03:57 PM   #25 (permalink)
Teğmen

30 Mesajinıza toplam 133 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kürşad is an unknown quantity at this point

Alıntı:
karamsar_82 Nickli Üyeden Alıntı
BAŞARAMIYORUM OLUMLU NE İÇSEL KONUŞMA NEDE BAŞKA BİRŞEYİ ....Dün gece hiç uyumadım, bugün ofise gelir gelmez iradeye hakim olmanın yollarıyla alakalı yazılar aradım, tesadüf sizi buldum (ne iyi yapmışım)
dusun arkadaşlar benim sorunum hiç birşeyi iyi düşünememek, herşeyin kötüsünü düşünüyorum çok karamsarım ama gariptirki bu sadece nışanlımla alakalı konularda böyle yoksa hayata olumlu bakabilen bir insanım. şu kıskançlık denen duygudan kurtulmak istiyorum ben ondan kurtulmazsam nışanlım benden kurtulacak bu gidişle, her an beni aldattığını düşünüyorum ve sürekli beynimde senaryolar yazıyorum, bu durum 7 senedir devam ediyor ve ağlamadan uyuduğum bir gecem yok. kurtulmak kendimi önemsemek hayatı yaşamak istiyorum ama yok yok yok olmuyor. BANA BİR YOL DOKTORAMI GİTMELİYİM SİZCE
merhaba arkadaşım
istersen doktora da git tabiki ama zannediyorum tecrübe edilerek doğruluğu kanıtlanmış bi kaynaktan daha doğru bi kaynak yoktur.Şunu demek istiyorum bende de önceden hep olumsuz işsel konuşmalar hakimdi ama şimdi 25 gündür telkinleri dinliyorum,inan ki artık içsel konuşmalarım,konu ne olursa olsun,hep olumlu bence telkinleri bıkmadan dinle inşallah istediğin sonucu alacaksın inşallah
Alt 22-04-2008, 11:36 PM   #26 (permalink)
Teğmen

25 Mesajinıza toplam 62 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seramoni is an unknown quantity at this point

Bence bu konuda bir psikoloğun faydasını mutlaka görürsün,bir kere git gerisine sen karar ver derim.Ama kanımca gitmen çok faydalı olacaktır.Telkinleri ve belirtildiği gibi dinlenildiğinde ise bilinçaltın kendin güvenmeyi öğrenecek ve daha fazlasını.Portal doktorunun daha iyi yanıt vereceğini düşünüyorum...
seramoni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2008, 11:45 PM   #27 (permalink)
hayalayaz
Guest

Alıntı:
karamsar_82 Nickli Üyeden Alıntı

tabiiki önce doktora git ablam..ama sence 7 sene arkadaşlık/ nişanlılık çok uzun değilmi? acaba bu kadar uzun süre nişanlı kalsaydım ben kendimden ne kadar emin olurdum diye sordum şimdi kendime..yok 7 yıl benim için ve herkes için çok uzun bir bekleme süresi..sen gel abla sözü dinle önce bir doktora git sonrada, nişanlınla evlilik tarihini bi konuş..

gelelim olumsuz düşünceye..olumsuz düşünmeye başladığın zaman..eğer bunu evde yaparsan daha iyi...sonuna kadar düşün..düşüncelerini susturmaya çalışma..hatta düşündüğün her şeyi yaz..ama öyle bir şey yapki...düşünecek bir şey kalmayıncaya kadar düşün tüm olumsuzlukları..bu arada ağlayabilirsin..ağla..hatta avaz avaz ağla...bak bakalım susturmayınca, serbest bırakınca ne olacak..bir yer gelecek olumsuz düşünceler yerini değişik düşüncelere bırakacak..tarafımdan denenmiştir...engellemeye çalıştığımız herşey bizim daha fazla önümüze çıkıyor..onun için önce kendini iyice özgür bırak..tabi bu düşünceleri nişanlının yanında yapma..ben evlenmenizi düşünürken bir de ayrıldığınızı öğrenmiyeyyim...
Alt 05-05-2008, 02:09 PM   #28 (permalink)
Teğmen

7 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
içimdekiben is an unknown quantity at this point

Alıntı:
skorpy Nickli Üyeden Alıntı
kendime sesleniyorum artık hiçbirşeyden kormuyorsun sen bundan sonra kolay pes etmeyeceksin ufak bir sıkıntıda havlu atmayacaksın sonuna kadar maça devam dimdik ayakta duracaksın ve şu sözü söyleyeceksin ben her türlü olumsuzluğa rağmen süperim korkudan korkmayacaksın korktuğun başına gelse bile hergün ölmektense birkere dirileceksin ve dünyaya
mutluluk gözlüğünden bakacaksın artık sana taviz vermek yok senin amirin benim ve ben ne istersem onu yapacaksın zor durumda kaldığında kimseye sığınmayacaksın sen hürsün ve hertürlü emrimi yerine getirmeye hazırsın artık olayların olumlu yönlerine bakacaksın geçmişi unutacaksın geleceğe güvenla bakacaksın aldırmayacaksın hiçbirşeye dolu dolu yaşayacaksın aptal gibi davranmayacaksın içimden geldi yazdım
kardeş gelecek zaman değilde şimdiki zaman ve geniş zaman kullan bence.
yani mutlu olacağım yerine mutluyum, başaracağım yerine başarıyorum gibi...
çünkü bilinçaltı gelecek zamanı pek algılayamaz diye biliyorum...
Alt 29-05-2008, 01:02 PM   #29 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

tskler ederim aydınlatmanız için peki deneyelim

"Mutluyum ve daha mutlu oluyorum iyiyim ve daha iyi hissediyorum " MUTLUYUM İYİYİM İYİYİM MUTLUYUM...
Zehra yok öldüü onu sevmiyorum o baskasını seviyor istemiyorum onu yalann sözler ben onun cantanesi degilim oda benim hertanem degil basit ve zavallı bi kadın o

offffffffffffffffffffffff
hayır işte hayırrrr olmuyorrrr bunları yazsam bile içimde o gene var beynim ne derse desin kalp atamıyo işte beyinle kalp ayrı ayrı calısan 2 ORGAN :s
Alt 29-05-2008, 01:24 PM   #30 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

cok güzel bir paylasım olmus ben telkinlerin yanında hep olumlama yaptım ve anda çalışmaya gayret ettim,bide çok önemli birsey farkettim tabi bu benim için geçerli aklıma kötü bir düsünce ya da kendimi kötü hissedince panige kapılıp hemen onu göndermeye çalışıyordum tabi çırpındıkça daha cok o olumsuzluga batıyordum şimdi yeni bir yöntem uyguluyorum,kötü hissettigimde sakin olup şimdi mutlu olmayı seçiyorum diyorum mutluyum yerine mutlu olmayı seçiyorum bu daha çok işe yarıyor ama önemli olan herzaman ki gibi farkındalık sakin olup mutlu olmayı seçiyorum demek bi kaç dakika içinde ruh halınızı degıstırıyor sevgiler
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil