Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Ne Zaman Etkisini Görürüm

Uyarılar

Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Ne Zaman Etkisini Görürüm Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhabalar ahmelege senin vesilen ile tüm arkadaşlarımızı tekrar uyarayım... forum kurallarımız bölümünde de bahsedildiği üzere büyük harf kullanmak kesinlikle yasaktır... yazdığımız yazıları ve buraya taşımak istediğimiz makalelerin içerisinden büyük harfleri ayıklamak zor geliyorsa eger.. www.turkcekarakter.com sitesine ziyaret ederek metninizi oraya ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Zaman Etkisini Görürüm telkin cd indir izle İstanbul Ne Zaman Etkisini Görürüm nerededir kimdir Ne Zaman Etkisini Görürüm çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Zaman Etkisini Görürüm hipnoz Ne Zaman Etkisini Görürüm olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Zaman Etkisini Görürüm hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Zaman Etkisini Görürüm kuantum düşünce kitap haberi

Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-11-2007, 11:24 AM   #21 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

merhabalar ahmelege

senin vesilen ile tüm arkadaşlarımızı tekrar uyarayım...
forum kurallarımız bölümünde de bahsedildiği üzere büyük harf kullanmak kesinlikle yasaktır...
yazdığımız yazıları ve buraya taşımak istediğimiz makalelerin içerisinden büyük harfleri ayıklamak zor geliyorsa eger..
www.turkcekarakter.com sitesine ziyaret ederek metninizi oraya yapıştırıp tüm harfleri küçük harfe çevir diyerek yeni metni buraya taşıyabilirsiniz...

gösterdiğiniz ilgi ve anlayıştan dolayı teşekkür ederim hepinize...

sorunuza gelince ahmelegecim..

http://hayatimdegisti.com/forum/ne_k...m-t2908.0.html

http://hayatimdegisti.com/forum/ynt_...25896#msg25896

yukarıda ki linklede daha önceden sormuş olduğunuz benzer sorular cevaplanmıştır...

yinede aklınıza takılan başka sorularınız olursa elimizden geldiğince cevaplarız...
en kısa zamanda arzuladığınız hedeflerinize ulaşmanız temennisiyle...
sevgiler...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 27-11-2007, 06:43 AM   #22 (permalink)
Teğmen

ahmelege - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
32 Mesajinıza toplam 170 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ahmelege is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

cevaplar ve uyarı için teşekkürler... atakan bey bir daha bu konularda sorum olmayacak emin olabilrsiniz artık....
(Zira sürekli deyazılarım konusunda uyarı almaktayım:))
ahmelege isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-11-2007, 07:13 AM   #23 (permalink)
suzzy
Guest

Alıntı:
ahmelege Nickli Üyeden Alıntı
cevaplar ve uyarı için teşekkürler... atakan bey bir daha bu konularda sorum olmayacak emin olabilrsiniz artık....
(Zira sürekli deyazılarım konusunda uyarı almaktayım:))

aaaaa... ahmelegeciğim bak şimdi boşuna alınganlık yapmışsın....
hiç öyle şey olurmu... haksızlık etmemelisin bence....tabiki sorularımız olucak ve tabiiki bu sorularınada her zaman yanıt bulacaksındır..ve sitemizde her kes çok yardımsever ...bence bıkmadan usanmadan araştırmalarına devam et ve bizlerle çekinmeden her şeyi paylaş...eminim aradığın her şeyi burda bulacaksın...çünkü burada aynı zamanda büyük bir dayanışma ve güçlü dostluklar var...seni her zaman armızda görmek dileğiyle ...sevgiyle kal...

Alt 27-11-2007, 07:46 AM   #24 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

ahmelege alınganlık yapmamış suzzycim..bak yazılarının sonlarına gülücük işareti koymuş..
zira alınganlık yapılacak bir şeyin olmadığının farkında bence
sadece konuyu anlatılanlardan dolayı iyice kavramış artık..bu yüzden de konuyla alakalı başka soru sormayacağım diyor..
yazıların konusunda uyarı alan sadece sen değilsin ki ahmelegecim..ben ilk yazdığımda şiirlerimi büyük harfle yazıyordum..siteye öyle bir heyecanla dalış yapıp üye olmuştum ki...üyelerin dikkat etmesi gereken kurallar bölümüne hiç uğramamıştım bile..
shamanicciğim beni tatlı diliyle uyardı..bende ona göre dikkat ettim..burada insan ayırımı yok..şimdi seni uyarmasalardı valla kızardım..bana yasakta başkasına değil mi diyeeee..
yazıların konusunda uyarı almak,senin alınman anlamına gelmiyor değil mi?zira ben alındığını düşünmüyorum..paylaşımlarını bizler bekliyoruz..saygı ve sevgiler..
Alt 27-11-2007, 09:16 AM   #25 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

çok kötü espri olcak biliyorum... vizontele hatırası

zira nedirr ??

ahmelege cim

her zaman hepimizin dediği gibi biz burada büyük bir aileyiz...
bir başlık altında farklı görüşlerden laf yarışı yapar.. diğer başlıkta aynı görüşte birbirimizi destekleriz...

ben sizlere forum kurallarını hatırlatırken.. hımm dur şunu uyarayım bak yanlış yapmış diye düşünerek değil..
bu dostalar uzun süre bizlerle olacak.. deneyimlerini acı tatlı anılarını ve her geçen gün artan mutluluklarını bizlere aktaracaklar...
doğru başlasınlar ki.. her zaman doğruda kalsınlar arzumdan kaynaklıdır...

yeni geldiğimiz bir yerde elbet her konuyu bilecek değiliz... onun için birbirimize destek oluruz diye düşündüm...
kim bilir bizim senden öğrenecek.. kazanacak ve yolumuzu aydınlatacak ne güzel bilgilerin vardır...

yeni yazı formatın gayet şık olmuş...

bu çiçekler senin için... tüm ailemiz adına kabul et...

Alt 29-11-2007, 11:12 PM   #26 (permalink)
Teğmen

ahmelege - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajinıza toplam 170 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ahmelege is an unknown quantity at this point

hepinize ilginiz için teşekkürler.
site kurallarını okumadığımız zaman tabiki biz hatalıyız.
kardeşim bende üstüste iki hata yapmışımfarkındadeğilimyavvv:))))
2 haftadır dinlemekteyim .başağrısı biraz oluyor yine de ama inancım sonsuz..
gelişmeleripaylaşalım...
herkese sevgilerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
ahmelege isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2008, 11:06 PM   #27 (permalink)

Tesekkür: 0
10 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
-namaste- is an unknown quantity at this point

merhabalar
telkinlerin devamlı dinlenmesi gerektiği söyleniyor ama gerçekleşmesi için bir araya bir boşluğa ihtiyaç yokmu sizce .çünkü şöyle bir hikaye okumuştum.çocuğun bir tanesi telekinezi yoluyla suyu hareket ettirmek istiyor ve ama olmuyor o sırada telefon çalıyor ve çocuk sinirlenip telefona gidiyor ve döndüğünde su tastan dışarıya taşmış bir halde görüyor ve başarılı olduğunu anlıyor.bu olay sonra şu şekilde kaydediliyor olmasını istediğin düşünceye yoğunlaştıktan sonra gerçekleşmesi için serbest bırakmak olarak adlandırılıyor.kendi deneyimimden anlatayım ben nil gün hanımın chakra cd sini dinlerken (subliminal) aralıksız dinlediğim zaman hiç birşey olmuyordu bazen yorgunken dinleyemediğimde ertesi gün vücudumda enerjileri hissedebiliyordum o bir günlük arada .daha sonra bazı zamanlar bilinçli olarak bir gün dinliyordum bir gün dinlemiyordum boşluklarda kesinlikle etkisini görüyordum.bu cdleri 2-3 sene dinledim bir ara 3-4 ay kadar dinleyemedim o sıradaki boşlukta okadar arttıki etkileri şuna inandım serbest bırakmak gerek bazen etkileri almak için.1 aydır filan dinliyorum. daha önce yazdım durgunluk olduğunu hala devam ediyor acaba 1 hafta kadar ara versem serbest bıraksam nasıl olur.
teşekkürler
-namaste- isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2008, 12:52 AM   #28 (permalink)
Teğmen

54 Mesajinıza toplam 263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
matlatari is an unknown quantity at this point

selamlar bu telkinleri namaste arkadaşımla beraber dinliyoruz kendisiyle arkadaşız ve beraber çalışıyoruz ve cdlerin etkilerini beraber sıkça konuşuruz ancak farklı zamanlarda ayrıyken hissederiz bu etkileri ertesi gün de paylaştığımzda bu etkilerin ikimizdede olduğunu görüyoruz şimdi arkadaşımın söylediği konuya en son değinicem biz bu telkinlere adam akıllı ego ve suçlulukla başladık tavsiye ettiğiniz gibi ancak en son onlara ilave olarak topluluk telkinini ortalama olarak aynı anda ekledik diğer telkinlerin etkilerini gördük ikimizde ancak topluluk telkininden 2 hafta sonra bizde bi durulma yaşandı ve açıkçası beklediğimiz etkileri tam anlamıyla göremedik bizim çalıştığımız ortam biraz tenha diyebilirim kapalı bi ortamdayız ve akşama kadar gördüğümüz kişiler de sabit insanlar ve fazla konuşmak gibi bi vaktimizde olmuyo acaba bu durulma hissi bizde bu yüzden kaynaklanmış olabilir mi ve ayrıca arkadaşımın dediği gibi telkinleri dinlemeye kısa bir ara versek etkilerini görürmüyüz bırakıp ara vermek istiyoruz en fazla hiç olmazsa bir hafta kadar ama her ne kadar etkilerin komple yok olmayacağını bilsekte yine de içimizde bir endişe var bize bu konuda yardımcı olursanız seviniriz açıkçası ara vermekten çok bırakmayı bile düşünüyoruz çünki aşırı derecede yoğun bir bunalma yaşıyoruz
cevabınız için şimdiden teşekkürler...
Alt 31-03-2008, 01:27 AM   #29 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Merhaba
Telkinlere dilerseniz bir süre ara verebilirsiniz.Daha önce dinlemiş olduklarınız boşa gitmez.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2008, 02:07 AM   #30 (permalink)
Teğmen

54 Mesajinıza toplam 263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
matlatari is an unknown quantity at this point

peki ara vermek yerine ego, suçluluk ve topluğu listemizden çıkartıp başka telkinler dinlesek olur mu acaba
ayrıca cvp için de teşekkürler...

Bookmarks