Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı?

Uyarılar

Ruh Halim Hep Değişiyor...

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Ne Yapmalı? Ruh Halim Hep Değişiyor... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı yükselen boğa yorumlarına bakın. Aşağı yukarı belli olur. Hani kur'an da bir ayet vardır. "Biz daha sonra sizi çocukluğunuza geri döndürürüz." Yaşlandıkça çocuk gibi olurmuş insanlar ve denir hani bir insan 7 sinde neyse ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Yapmalı? telkin cd indir izle İstanbul Ne Yapmalı? nerededir kimdir Ne Yapmalı? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Yapmalı? hipnoz Ne Yapmalı? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Yapmalı? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Yapmalı? kuantum düşünce kitap haberi

Ruh Halim Hep Değişiyor...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-06-2013, 06:07 PM   #121 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough
Standart Cevap: Ruh Halim Hep Değişiyor...

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yükselen boğa yorumlarına bakın. Aşağı yukarı belli olur. Hani kur'an da bir ayet vardır. "Biz daha sonra sizi çocukluğunuza geri döndürürüz." Yaşlandıkça çocuk gibi olurmuş insanlar ve denir hani bir insan 7 sinde neyse 70 inde de odur. Hepsi buna işaret ediyor olabilir bunların.
boğalar çalışkan ve kararlı oluyor bildiğim kadarıyla bu kadarı sirayet etse yeter :) karar almak da hayli zorlanıyorum şu aralar

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2013, 06:08 PM   #122 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Alıntı:
eski Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
boğalar çalışkan ve kararlı oluyor bildiğim kadarıyla bu kadarı sirayet etse yeter :) karar almak da hayli zorlanıyorum şu aralar
Ha gayret beş senen kaldı
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2013, 06:12 PM   #123 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ha gayret beş senen kaldı
5 sene daha sabrettim mi tamam bu iş tam istediğim gibi biri olacağım esaretten bahsediyormuşum gibi oldu :)
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2013, 07:44 PM   #124 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

nerden çıktı bu 30 yaşına geldiğinde yükselen burcuna geçme olayı ??
Alt 18-06-2013, 09:08 PM   #125 (permalink)
Teğmen

Cookie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
23 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Cookie is on a distinguished road

Ben de hep burcumdan kaynaklı sanıyordum değişimlerimi.
Değişkenliğin babası balık, esas burcum. :D
Yükselenim ise ikizler.
Hahaha :D

Bu burçların üstüne bir de küçğükken yaşanılan travmalar neticesinde baş gösteren borderline eklenince tam oldu.

Bugün süperim, harikayım, çok mutluyum ve çoookk güzelim.
Ooohhhh... Hala devam ediyorum olumlu cümleler kurmaya vs.
Bir de borderline bir kızın yaşadıklarını anlatan bir kitaba başladım.
Sabah yarısından çoğunu okudum.
Yarın sabaha da okuyup bitiririm. Daha çok farkına vardım bir şeylerin.

Ve gerçekten iyi hissediyorum.

mehtap ve maviinci'nin de dediği gibi akışa bırakmak, takmamak çok güzel oluyor aslında. Ben de bundan iyi bir şeyler çıkarmaya çalışıyorum zaten. Hala da çabalarım sürüyor. Yoksa burada olmazdım.

Cookie isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2013, 10:54 PM   #126 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
54 Mesajinıza toplam 81 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tuna123 is on a distinguished road

Alıntı:
Cookie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de hep burcumdan kaynaklı sanıyordum değişimlerimi.
Değişkenliğin babası balık, esas burcum. :D
Yükselenim ise ikizler.
Hahaha :D

Bu burçların üstüne bir de küçğükken yaşanılan travmalar neticesinde baş gösteren borderline eklenince tam oldu.

Bugün süperim, harikayım, çok mutluyum ve çoookk güzelim.
Ooohhhh... Hala devam ediyorum olumlu cümleler kurmaya vs.
Bir de borderline bir kızın yaşadıklarını anlatan bir kitaba başladım.
Sabah yarısından çoğunu okudum.
Yarın sabaha da okuyup bitiririm. Daha çok farkına vardım bir şeylerin.

Ve gerçekten iyi hissediyorum.

mehtap ve maviinci'nin de dediği gibi akışa bırakmak, takmamak çok güzel oluyor aslında. Ben de bundan iyi bir şeyler çıkarmaya çalışıyorum zaten. Hala da çabalarım sürüyor. Yoksa burada olmazdım.

bende bugün dediğin gibi süper bi gün geçirdim dedim ben bumuyum bi ara :D ama şu son 3-4 saattir baya durgunlaştım hayattan bukadar zevk almak nekadar güzel bişey hergünüm böyle geçse keşke . her şeyimi verirdim :) gerçekten bütün arkadaşlarım bana değer veriyolardı komik sevecen cana yakın konuşkan güzel muhabbetli biriydim bugünüm çok güzel geçti nolur ki Allahım her günüm böyle geçse .
tuna123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2013, 11:19 PM   #127 (permalink)
Teğmen

Cookie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
23 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Cookie is on a distinguished road

Alıntı:
tuna123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende bugün dediğin gibi süper bi gün geçirdim dedim ben bumuyum bi ara :D ama şu son 3-4 saattir baya durgunlaştım hayattan bukadar zevk almak nekadar güzel bişey hergünüm böyle geçse keşke . her şeyimi verirdim :) gerçekten bütün arkadaşlarım bana değer veriyolardı komik sevecen cana yakın konuşkan güzel muhabbetli biriydim bugünüm çok güzel geçti nolur ki Allahım her günüm böyle geçse .
Sen insanların senin hakkında ne düşündüğünü çok takıyorsun sanırım.
Değersizlik duygusu hakim anladığım kadarıyla.

Bence her zaman çok mutlu olmalıyım düşüncesi doğru değil.
Yoksa her durgunlukta daha da kötü hissederiz.
İnişler de olacaktır mutlaka hayatımızda.
Her an aynı seviyede kalamayız.
Ama kötü ruh halini nasıl karşılayacağımız önemli.
Gelip geçer deyip yola devam edeceğiz mecbur.
Cookie isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2013, 11:26 PM   #128 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

öyle olduğumuz için öyle olduğumuzu düşünmüyoruz!

öyle olduğumuzu düşündüğümüz için öyle oluyoruz!

çevrenizde çok korkak olan ama kendini dışarıya cesur olarak lanse eden insanlar görmüyor musunuz? ya da, başkalarını aldatmak için sevgi dolu, mutlu, yaşam dolu, açık görüşlü olduğunu ifade edenler yok mu? biraz düşünün, bunların ne kadar da fazla göze battıklarını göreceksiniz. o hâlde, sizi; içinizdeki hakiki güzelliği ve sevgiyi, mutluluğu, enerjiyi, sevinci açığa çıkarmaktan engelleyen siz değilsiniz de başka ne olabilir? bir anlık bir şeydir, sadece bir anlık! çizginin öbür tarafındasın, istediğin zaman diğer tarafa atlayabilirsin.. geçebilirsin...

Pireleri almışlar, bir kavanozun içine yerleştirip kapağını da açık bırakmışlar. Bir süre sonra hepsi zıplayarak kaçmış. Bunu bir kaç kez tekrarladıktan sonra, bir kez de kapağı kapatmışlar. Pireler yine zıplayıp çıkmaya çalışmışlar,ama her sefer kapağa çarpıp geri düşmüşler. Uzun bir süre sonra kapak açılsa da, pirelerin zıplamasına rağmen dışarı çıkamadıkları görülmüş. Çünkü artık pireler kapak seviyesini geçecek kadar zıplamayı beceremiyorlarmış. Artık kapağı kapamaya gerek kalmamış,çünkü açık da olsa pireler kaçmayı başaramıyorlarmış...

Bir köpekbalığı aç halde bir akvaryuma konulur. Balık akvaryumun her yerinde yüzebilmektedir. Avlayacağı bir şeyler aramaktadır.

Sonra akvaryuma küçük bir balık konur. Köpekbalığı küçük balığı yemek için hemen harekete geçer. Çünkü açtır (motivasyon), küçük balığı yiyebileceğine inanmaktadır (özgüven) ve küçük balığı yemenin kendi ellerinde (kontrol) olduğunu düşünmektedir.

Küçük balığı yemek için ilk saldırısında kafasını ne olduğunu anlayamadığı sert bir şeye çarparak şok geçirir. Çünkü bilim adamları küçük balık ile büyük balık arasına cam bir bölme yerleştirerek, onları ayırmışlardır. Köpekbalığı camı görememekte ama kafasını cama çarparak camı algılamaktadır. Sonra bir daha dener, yine kafasını cama çarpar, bir daha dener, tekrar çarpar. Tanımlayamayacağı bir şey hedefine ulaşmasına engel olmaktadır.

Yaklaşık 48 saat sonra köpekbalığı küçük balığı yemek için uğraşmayı bırakır. Büyük balık depresyona girmiş gibidir, çaba harcamayı bırakmıştır. Çünkü ne yaparsa yapsın küçük balığı yiyemeyeceğine inanmıştır.

Deneyin 2. aşamasına geçildiğinde araştırmacılar aradaki cam bölmeyi kaldırır, köpekbalığı artık küçük balığı yiyebilecektir. Önünde hiçbir engel bulunmamaktadır. Ancak şaşılacaktır ki köpekbalığı küçük balığı yemek için hiçbir şey yapmaz. Küçük balık köpekbalığının yanına da gelse yine de yemez.

bunlara, öğrenilmiş çaresizlik diyorlar. bırakalım sınıflandırmayı bilimadamları yapsın. biz sadece aklımızı ve duygularımızı doğru şekilde kullanarak; doğru soruları sorarak, doğru olduğuna inandığımız yollarda yürüyerek farkındalığımızı artırıp daha da güzele doğru gidelim...
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2013, 03:27 PM   #129 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 74
30 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
beyazhuzun is an unknown quantity at this point

çok çok mutsuz bugün ailemin bir günlükte olsa geliyor olmaları bile beni mutlu etmiyor.
beyazhuzun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2013, 03:35 PM   #130 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

dinleme sen o şükufeyi dinleme dinleme ve gelicekleri için hazırlık yap sevin ve o bir günü doya doya geçirmeye dene en azından

Bookmarks