Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı?

Uyarılar

UNUTAMADIGIM HAZMEDEMEDIGIM BI OLAY

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Ne Yapmalı? UNUTAMADIGIM HAZMEDEMEDIGIM BI OLAY Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız öncelkle şunu söylemek isterim bu forumu ve ınsanlarını cok sevıyorum..genelde takıp ediyorum çok orjınal ve doğru saptamaları olan ınsanlar hayata karsı duyarlı ınsanlar..o yüzden bir şey anlatmaya karar verdim...bundan bi 5 yıl öncesiydi...benim yengemın kız kardesı yengemın evinde yasamaya başladı..biz ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Yapmalı? telkin cd indir izle İstanbul Ne Yapmalı? nerededir kimdir Ne Yapmalı? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Yapmalı? hipnoz Ne Yapmalı? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Yapmalı? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Yapmalı? kuantum düşünce kitap haberi

UNUTAMADIGIM HAZMEDEMEDIGIM BI OLAY

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-12-2012, 07:47 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 29
68 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teresa is an unknown quantity at this point
Standart UNUTAMADIGIM HAZMEDEMEDIGIM BI OLAY

öncelkle şunu söylemek isterim bu forumu ve ınsanlarını cok sevıyorum..genelde takıp ediyorum çok orjınal ve doğru saptamaları olan ınsanlar hayata karsı duyarlı ınsanlar..o yüzden bir şey anlatmaya karar verdim...bundan bi 5 yıl öncesiydi...benim yengemın kız kardesı yengemın evinde yasamaya başladı..biz cok ıyı anlaşmaya başladık onunla..yengemın bırde kızı vardı..yengemin kız kardeşi ayşe yengemın kızını sureklı kucuk dusurmye calısırdı..bende zaman zaman buna engel olmak ısterdım..ama ayseyle aram cok ıyıydı..neyse yengemın kızı yanı kuzenım evlılık kararı aldı..buna ayse karsı cıktı..cocugu kuzenime layık gormedı.o senı ıstemez felan dıe..bende daha fazla kuzenime hakszlık yapmasına dayanamadım.ve tartıştık dedımkı o benım kuzenım degıl kardesım gıbı cok bencılsın dedım..ogunden sonra benle hıc konuşmadı..gel zaman gıt zaman kuzenımın dugun hazırlıkları başladı..bu sefer ben dıslanmya başladım..kuzenımın hakkını savunmama rağmen ben kotu oldum...dugununde herseyıne teyzesı yardım etmıs felana dondu hesap..düğünde tartıştık bana bole yapıcaksan gıt bıle dedı..sun hayat devam edıo hıc bısey yokmuş gıbı davranıoruz teyzesiyle konusuorum ama olesıne bana o günden sonra hıc samımı davranmadı..kuzenımse aramaz sormaz oldu arada sırada arar oldu..teyzesı kıymetlı oldu..bazen ağlayasım gelıo nedense obu haksızlığı unutamıyorum..BEN ONUN HAKKINI SAVUNDUM ONU ASAGILAYAN TEYZESIYDI YANINDA OLDUM AMA KIYMETIM BILINMEDI USTUNE BENI OKADAR KIRDI INCITTIKI...AFFEDEMIORUM..HIC BISEY YOKMUS GIBI DAVRANMAYIDA HAZMEDIMEYORUM...O TEYZESINE BILMIORUM BEN MI YANLIS YAPTIM OMU BANA YAPTI AMA OLAYDAN SUCLU OLMASINA RAGMEN SIYRILDI..GUNAH KECISI SECILDIM

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

teresa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2012, 09:43 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

68 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: UNUTAMADIGIM HAZMEDEMEDIGIM BI OLAY

arkadaşlar yokmu cvp veren
Alt 28-12-2012, 11:13 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

bird of paradise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,195
311 Mesajinıza toplam 914 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bird of paradise will become famous soon enoughbird of paradise will become famous soon enough

...AFFEDEMIORUM..demişsin, cevabını zaten yazmışsın önce kendini sonra onları affet,Online Koçluk : Affetmek - YouTube

sen bir evrensin içine dön ve kendini olumlama, sen degerlisin, sen mükemmelsin farkında ol
Alt 28-12-2012, 11:38 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

evet sorun affedemememde sanırım..hıc bısey yomus gıbı davrnmaktandanefret edıorum onların ole davranmsından ..galıba en cok kendıme kızıorum bana onca yapılana karşılık ben bı mesafe koyamadım araya yada bu konu hakkında acık acık soyleyemedım ıstedıklerımı ıcımde kaldı..solıcek ne zamanım oldu ne ımkanım solesemde olmaz zaten ...hayatımda rahatça soledıgım zamanlarda hayatımdan cıkardıgım ınsanlarda odu onların pısmanlıgı yok..yada mesafe koyduğum ınsanlarda oldu..onlarada okadar kızmıorum dusunmuorum..belkı gerekenı yaptığım ıcınıdr..ama bunu tuhaf bı sekılde bellı aralıklarla dusunuorum...
Alt 29-12-2012, 09:13 AM   #5 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Bu noktada asagidaki yaziyi paylasmak isterim... Biraz uzun ama sabirla okudugunda daha iyi anlayacagini ve sana yol gosterebilecegini dusunuyor sevgiyle paylasiyorum....

“Bir devrin kapanmasıdır eski defterleri kapatmak, eski hesapları görmek.

Bir insanı en çok yoran da işte o defterleri kapatamamaktır”

dedi adam bilgece bir tavırla.

Çok şaşırmıştı genç.

Gençliğinin kafasında esen yelleriyle anlamaya çalışıyordu adamı.

Adamın gözleri derindi, yüzü aydınlık ve hatları belirgindi.

Bildiği çok şey vardı ama konuşarak harcamak istemiyordu bildiklerini.

“Hayatın, kendiliğinden akıp gidecek ivmeye sahip olmadığı sürece anlamsızdır”

dedi sonra.

Sustu.

Genç olan bekledi adamı biraz daha açıklasın diye ama nafile.

Adam susmuştu.

Elinde sigarası, gözleri uzaklardaydı.

Ama bir o kadar da yakındı gözleri.

Son bir nefes çekti adam ve gence bakarak konuşmasına devam etti:

“Hayat pişmanlıklarla, acılarla, keşkelerle doluysa eğer, nafile yaşıyorsun.

Eğer bugün buradaysan ve şu karşıdaki ağaca yuva yapmış kuşları göremeyecek kadar körsen; bugün burada bu bankta oturuyor ve önünden geçen cıvıl cıvıl çocukları ve onların gözlerindeki yaşama sevincini fark etmiyorsan boşsun.

Zihnin nerede bulmalısın.

Bugün burada oturmuş, doğanın bahşettiği bunca güzelliği bırakıp, bilmem kaç yıl önce başına gelmiş olayları düşünüp duruyorsan, nehrin akması için gerekli ivmeyi yaratamıyorsun demektir.

Hayat bir nehirdir ve o nehrin akabilmesi için gereken ivmeyi başlatabilmelisin.

Çoğu insan bunun farkında bile değildir.

Çoğu insan bir nehirle benzeştiğini bile bilmez.

Yeni yerlerden akıp gitmektense, eski yerlerde kalıp yosun tutmayı seçerler.

İşte bu yüzden boşa harcanan bir sürü hayat vardır.

Bir sürü yosun tutmuş, çamurlaşmış, bataklık olmaktan kurtulamamış nehirle doludur dünya.

Kendi ivmeni yarat ki, akabilesin.

Aktıkça yeni yerler, yeni hayatlar keşfedebilesin.

Aktıkça güçlenip, aktıkça engelleri aşmanın her yolunu keşfedilebilesin.

Akan insan temizdir.

Akan insan saftır.

Akan insan enerjiktir.

Akan insan güçlüdür, sabırlıdır, esnektir.

Engelleri aşmak için beklemeyi ve yeterli suyu biriktirmeyi bilmektir akmak.

Ya da bazen o engelle uğraşmayı bırakıp, yeni bir yol keşfedebilecek kadar bırakmayı ve vaz geçmeyi becerebilmektir.

Çoğumuz bırakamadığımız, vaz geçemediğimiz için olduğumuz yerde senelerce bekler; yosun tutana kadar ve hatta bataklık olana kadar kalırız orda.

Kalmak, tutunmak, bırakmamak direnmektir.

Bu yüzden direnme hayata.

Bir nehir gibi ak akabildiğin kadar.

Engeller karşısında korkma.

Onlardan öğrenecek çok şeyin var.

Onlar senin kim oluğunu sana anlatacak olan en yakın dostlarındır aslında.

Engeller karşısındaki “kendi”ne bir ayna tutarsan eğer göreceksin gerçeğini.

Hayatının nerede durduğunu, nerede tıkandığını keşfedeceksin.

Bir nehir akar ve geçmişte bıraktığı yerlere asla geri dönmez.

Eğer kafan geçmişteyse bil ki bir nehir değilsin.

Affetmek bırakmaktır.

Bil ki affetmediğin her insan, her olay seni geçmişte tutan bir bağdır.

Affetmek pek çoğunun düşündüğü gibi zayıflık ya da kendine yapılanları kabul etmek değildir.

Çoğu insan affedip de yoluna devam edecek adımı atamayacak kadar korkaktır aslında.

Evet, doğru duydun.

Eğer affedemiyorsan, affetmek istemiyorsan, hala düşünüp düşünüp kin tutuyor ve olduğun yerde kalmayı seçiyorsan, bil ki sen bir korkaksın” dedi adam.

Genç ağlamaya başlamıştı bunları dinlerken.

Çünkü şimdi anlamıştı kendisine ne yaptığını.

Her sabah geçmişindeki o olayla uyanıp, her gece o olayı düşünerek yatıyordu.

Ve her nasılsa kendisinin yaşadıklarına rağmen, yoluna devam edebilen birisi olduğuna inanıyordu.

Ama değildi.

Hatta hiçbir şeyi bırakamamış ve neredeyse bir bataklığa dönüşmüştü.

Korktu.

Hiç böyle bir korku hissetmemişti bugüne kadar.

Hayatının sonuna kadar bir bataklık olarak kalmaktan korktu.

“Korkma!” dedi adam.

“Gerçekten ister ve gerçekten affedebilirsen tekrar bir nehir olabilirsin.

Öfkeni değil, öfkenin arkasına gizlenmiş korkularını bul önce.

Sonra da içinde, derinlerde unuttuğun şefkatini ara.

Şefkati bulduğunda kalbinin yumuşadığını ve yeniden sevmeye başladığını göreceksin.

Bırak içindeki şefkat ve sevgi tüm korkularını sarsın ve onları kabul etsin.

İşte bunu yapabildiğinde ivmelenmeye başladığını hissedeceksin”…

-ALINTI-
Sibel AYDOĞMUŞ
Alt 29-12-2012, 09:16 AM   #6 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

hocam boş ver gitsin ciddiyim... her haksızlıkta kendimize daha çok haksızlık edeceksek, ne anlamı var hak aramanın...
Alt 29-12-2012, 10:18 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

yazı ıcın teşekkürler azraist...yenı yılda yenı kararlar aldım bunun ıcın çokta musaıtım..zıhnımı benlıgımı hepsını temızlıycem...bu sıtede yazılanlar okudklarım arkadaşlarda buna fazlasıyla yardımcı zaten..
Alt 29-12-2012, 12:29 PM   #8 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Canım kendisine yapılan haksızlığa sesi çıkmayan sana haksızlık yapılmasına müsaade de eder, ortak da olur. Kendi değerini bilmeyen insanlar senin değerini mi bilecek?

Hissettiğin duygunun affedememek olduğunu düşünmüyorum. Hazmedememen ve incinmen çok normal. Çünkü kimse bu tavrı hak etmez. Zaten sorun burada hak edip-etmeme meselesi... Sana bu haksızlığı yapanları ciddiye alman en başta senin kendine haksızlık yapman olur.

Sokrates'e demişler ki: "Seni haksız yere yargılıyorlar, sen kötü hiçbir şey yapmadın ki!"

Sokrates'de yanıt vermiş: "Eğer ki haklı yere yargılasalardı bu daha mı iyi olacaktı?"

O nedenle boşveeeerrr. Hatta sevin. Sen kötü bir şey yapmadığını biliyorsun. Bu yeterli...

Sevgilerimle.
Alt 29-12-2012, 01:13 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Eğlenceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 149
86 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Eğlenceli is an unknown quantity at this point

gerçekten hiç de hoş olmayan bir durumla karşılaşmışsınız. ve bunun sonucunda da size haksızlık yapan kişileri kendinizi haklı görerek affetmekte zorluk çekiyorsunuz anladığım kadarıyla.

size tavsiyem şu verdiğim linkteki konuyu incelemeniz ve linkteki meditasyon mp3 ünü indirmeniz. ve düzenli olarak dinlemeniz. gerçekten çok faydalı oluyor. sitedeki birçok kişi bu meditasyondan faydalanıyor.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...utsal-3-a.html
Alt 29-12-2012, 02:17 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

sureklı görüşmek te yıpratıyor duygularımı onların bole bırbırıne kenetlendıgını görmek eskı gunlerımı aklıma getırıo.kendı kendıme bu kız degılmıydı dıorum bunu sureklı kucuk düşüren..sonra kim bilir arkamdan neler dıolar dıorum..haklısın ışıldayan safır tam anlamıyla hıssettıgım hazmedememek..kaldıramamak mesafe koymayı becerememek...mp3 dınlıcem teşekkürler eglencelı:)

Bookmarks