Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Nasıl Dinleyebilirim

Uyarılar

Nasıl Dinleyebilirim Hangi mp3 leri hangi sırayla dinleyeceksiniz

Daha etkili telkinler için öneri!!!!

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Nasıl Dinleyebilirim Daha etkili telkinler için öneri!!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Doğru yeremi açtım yalnış yeremi açtım konuyu bilmiyorum ama bi kaç şey paylaşmak istiyorum sizinle 44 Şimdi arkadaşlar bu sitedemi okudum farklı bi sitedemi okudum hatırlamıyorum ama şöyle bişey öğrendim;Telkinler(daha doğrusu subliminal mesaj teknikleri)insanın bilinç altına daha hızlı ve kalıcı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Nasıl Dinleyebilirim telkin cd indir izle İstanbul Nasıl Dinleyebilirim nerededir kimdir Nasıl Dinleyebilirim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Nasıl Dinleyebilirim hipnoz Nasıl Dinleyebilirim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Nasıl Dinleyebilirim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Nasıl Dinleyebilirim kuantum düşünce kitap haberi

Daha etkili telkinler için öneri!!!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-04-2008, 03:02 PM   #1 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Daha etkili telkinler için öneri!!!!

Doğru yeremi açtım yalnış yeremi açtım konuyu bilmiyorum ama bi kaç şey paylaşmak istiyorum sizinle 44
Şimdi arkadaşlar bu sitedemi okudum farklı bi sitedemi okudum hatırlamıyorum ama şöyle bişey öğrendim;Telkinler(daha doğrusu subliminal mesaj teknikleri)insanın bilinç altına daha hızlı ve kalıcı yerleşmesi için beynin aşırı korku,aşırı sevinç ve cinsellik bu üç duygudan biriyle karşı karşıya kalmış olması gerekiyor(unutmayın hızlı ve daha etkili bilinçaltına girmesi için).Bunu örneklemek gerekirse dövüş kulübü adlı filmin son sahnelerinde Brad pitt cinsel organını açmış ve o arada görsel pepsi resimleri subliminal olarak sahneye eklenmiştir ve filmin hemen sonrasında pepsi Amerikada 1.5 milyon tane satmış.Benim size önerim korku filmi izlerken,komedi filmi izlerken yada mutlaka erotic film izleyenler vardır bu durumlarda telkinleri dinlemenizi öneririm,herkeze kolay gelsin.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2008, 03:06 PM   #2 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Ynt: Daha etkili telkinler için öneri!!!!

Tabiiki ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2008, 05:01 PM   #3 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

elbette doğruluk payı olması mümkün..

şöyleki mutluluk korku bizim asl olan duygularımızdır..
duyguların dünyasını incelediğimizde bu tarz durumlarda verdiğimiz tepkiler ortak bilincimizden
dolayısıyla direkt olarak bilinçaltımızdan açığa çıkan tepkilerdir..

yüksek ses yada patlama gibi bir duruma maruz kaldığımızda üzümüzü kapatark anne karnındaki pozisyona girişimiz..

normalde yapamayacağımız şeyleri bir kaza yada acil durum ortamlarında yapabiliyor olmamız v.b..

bu tarz durumlarda bilinç bilinçaltını direkt olarak yönetir ve eylemlerimizi gerçekleştirmemizi sağlar..
bu hem kendini hemde etrafındakileri korumak adına yapılan ataktır...

bilincin direncinin kırıldığı anlarda telkinlerden alınan verimlerin çok daha fazla olduğunu
ben va arkadaşlarım sık sık dile getirmekteyiz..

subliminal telkinler bilinçli zihnimizin direnci ile karşılaşmadığı için bu kadar yaralı olmakta..
bunun üzerine değişimin farkında olarak bilinçaltının kapılarının daha açık olduğu uyku meditasyon gibi
zaman aralıklarında telkinleri dinleyince bilinçaltı daha verimli bir şekilde yeni direktifleri kabul eder..

güldüğümüzde veya cinsel enerjinin açığa çıktığı durumlardada vücut
mutluluk hormonu salgılayarak bedenin rahatlamasını ve huzur halinde olmasını sağlar
ama illada telkinleri dinlerken bu tarz seyir içerisinde olmaya gerek yoktur..

yada izlenilen şeyler konusunda çok seçici olmakta yarra var..
bilinçaltınıızn açık olduğu durumlarda yanlış yönlendirmeyle farklı kodlamalarda yapılabilir..

bunlar telkinler ile ilgili değil seyredilen görselliklerle ilgilidir..
verdiğin örnekte olduğu gibi markaya düşkünlük v.b

ben telkinleri dinlerken en etkili çalışmaların; ilk olarak uykuda geçirilen sürecin
değerlendirilmesi olarak görüyorum..

ikinciside beyin dalgaları programlarını dinleyebilir ve telkinleri dinlerken
klasik müzik .. ney.. new age gibi farklı müzikler dinleyerek
müziğin gücünden de yararlanarak etkileri maksimuma çıkarmaya çalışabiliriz..

bunu meditasyon.. yoga.. yürüyüş gibi etkinliklerimizle desteklediğimizde
geçiş sürecimiz çok daha kolay ve kısa olacaktır..

sevgiler..
Alt 13-05-2008, 09:19 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all

Merhaba benim sorum şu: Şimdi bu subliminal telkinler ile bilinçaltına telkinler verip,esasında yanlış olan davranış kalıplarını düzeltiyoruz(örneğin kendimizi yeterli derecede değerli görememe davranış kalıbı).Okuduklarımdan bildiğim birşey varki bu da bu davranış kalıplarının değişmesinin zor olduğu.BU teknikle bunu kolay bir hale getiriyo isek,bilincimiz ile bilinç altımız arasında bir çatışma olmaz mı?Umarım doğru anlatabilmişimdir söylemek istediklerimi.Yani bilinçaltımızdaki davranış kalıplarımızı pozitife doğru değiştirebilmek gerçekten önemli birşey !
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2008, 12:07 AM   #5 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar ..

değişim zor olabilir ama başarılabilir..
buradaki zorluk ve başarı arasındaki süreç kişinin değişim isteği ile doğru orantılıdır..

yanlışlık farkedildiği andan itibaren eski kalıplara karşı bağlılıklar azalma sürecine girerek yeniyi.. doğruyu.. arayış ve değişim başlar..

öncelikle bilinç bilinçaltı ve yüksekbilinç kalıplarını irdelemek gerekir..

her 3 üde birbirine bağlantılı çalışır..
her 3 ü birlikte uyum içerisinde olduğunda içsel huzur yakalanır..

düşünceniz ilerlemek olabilir ama yönünüz geriye ise ayaklarınız ile yürümek boşunadır..
yönümüzde düşüncelerimizle aynı istikamette olursa hedefe ulaşırız..

burada ayaklar bilinçtir
yön yüksek bilinçtir
iileriyi hedefleyen düşünce bilinçaltıdır..

bilinçaltı: İnsanın kişilik bütünlüğü içindeki doğal hazinedir. fizyolojik ve biyolojik ihtiyaçlarla ilgili güdüleri içerir.
bu güdüler sürekli karşılanmayı bekleyen güdülerdir ve bu konuda bilince baskı yaparlar.

bilinc: bireyin çevresi ile olan ilişkisi sonucu ortaya çıkan kişiliğinin yansımasıdır..bilinçaltından gelen istekler
bilincin süzgecinde doğru yada yanlış öğrendiklerimize göre şekillenirler.. yansıma burada ki anahtar kelime belkide.. bilinç yansıtıcıdır..
bilinçaltından alır hayata yansıtır.. hayattan alır bilinçaltına yansıtır..

yüksekbilinç: bilinç vasıtası ile gelen bilinçaltı isteklerinin hangilerinin bilinç düzeyine çıkarılacağına hangilerinin bilinçaltına indirileceğine karar veren unsurdur...

doğduğumuzda bilincimizin sınırı yoktur.. alt ve üst bilinçlerle uyum içerisinde barış içerisindedir..
büyüdükçe başkalarının doğruları ve yanlış yönlendirmelerle farkındalığımızı kaybeder kendimizden uzaklaşır
bilinç seviyesinde yaşar alt ve üst bilincimizle olan ilişkimize bir yabancı gibi duvarlar öreriz..

bilincin haricinde herşeyimiz sadık hizmetkarlarımız gibidir..
isyan etmeden bilincin dikte ettiği yanlışların içerisinde doğru olanı sıunmak için uğraşırlar..

ama bilincimizde bilinçsizce o kadar çok ısrar ederizki yıllar içinde yanlışın doğru olduğu konusunda
sadık hizmetkarımız sadece verileni yapar hale gelir..

ve seçimlerimiz yada seçmek zorunda kaldıklarımızdan kurulu bu 3 bilince sahipken aslında bilinçsizce yaşamaya başlarız..

yanlışı farkettiren bilince kibarca dur diyerek alternatiflerin farkına varmamızı sağlayan alt ve yüksek bilincimizdir..

dolaysıyla bilinçaltımıza verdiğimiz telkinler eski kalıplar yıkılana kadar karşıt görüş olur..

örneğin uçak icad edilmeden önce yaşayan topluma ulaşıp bir gün gelecek 200 kişi havada kapalı bir ortamda aynı anda
türkiyeden amerikaya gidecek deseniz.. %90 ı itiraz edecektir.. inanmaları mümkün değil gibi..
bu şartlanmışlık duygularımızdan ve sınırlarımızdan kaynaklıdır..
inanan %10 luk bölüm kaşiflerdir.. sınırsız hayalleri ile bilgileri sağlam bir zamine oturtarak gerçekleştirmeye çalışırlar..
yargılayan toplum onları çalışmaları boyunca deli başardıkları zamanda bilimadamı mucit diye adlandırır..
onların tek avantajı belkide toplumu yansıtmaktansa blinçaltlarına hayallerini yansıtarak çözüme ulaşmaları olmuştur..

yaşamımız bilinçaltımızın aynasıdır.. yaşamımızda ne varsa bilinçaltımızda inanç olarak o vardır..

bu konu gördüğün gibi çok derin..
bu konu ile ilgli isen bilinçaltı ve beyinin işleyişi ile ilgili bölümümüzü keyifle inceleyebilirsin..
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...enleri-b148.0/
http://www.hayatimdegisti.com/forum/..._kesif-b424.0/
sevgiler..
Alt 14-05-2008, 11:35 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all

evet söylediğin gibi çok derin ve benim de kastettiğim bu çatışma idi.bilinçaltımızdaki düşünce kalıplarımızı,bilinç düzeyinde öğrendiklerimiz ve duygularımız oluşturuyor zamanla.köklü değişimin püf nokasıda burada zaten bilinçaltını güçlendiriyoruz.kökünden düzeltiyoruz bu telkinlerle.anlamak istediğim bilinçaltı ile bilincin bu kısa süreli çatışmasındaki, bilinçaltının nasıl galip geldiğini anlamak idi.bu konulara ilgiliyim.her mesajımda yazıyorum ama forum çok büyük ve ilgili konuları bulmak öğrenmek biraz zaman alıyor.hepsini öğrenebileceğimi de sanmıyorum sanırım sorumun cevabını bahsettiğin linklerde bulacağım.Teşekkürler.
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2008, 11:55 PM   #7 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

ilk önce bilinçaltı vardı.. onun için güçlü olan o..

bilinç sonradan devreye giriyor .. yani biz büyüdükçe ve yansıma olarak kendini gösteriyor..
mutlu insanlarla büyüyünce mutlu.. sorunlu insanlarla büyüyünce sorunlu oluyoruz.. dusun

hepimiz aynı güçle dünyaya geliyoruz..sadece gücümüzü ortaya koyabileceğimiz ve bu konuda bize dünyada rehberlik yapanlar farklı..
ebeveynler.. arkadaşlar.. öğretmenler vb.

bir bebek gücünün farkındadır ama 30 yaşındaki bir birey kendisinin farkında değildir..

bir bebek düşsede 2 dk sonra tekrar ayağa kalkamayı dener çünkü bu bilinçaltının ona verdiği içgüdüdür..

ama ben paten yaparken düşersem ve herkes bana gülerse bilincim rezil oldun der..
bilinçaltım tekrar dene der ama ben bilincimi dinler utanarak sahneden inerim..

bir ufaklık 3000 kişinin içinde şarkı söyleyebilir..
aramızdan kaç kişi o kadar büyük bir kalabalığın içinde ezberlediği 5 satırlık bir konuşmayı tereddütsüz samimiyetle yapabilir..
kaç kişi mikrafonu eline lana kadar onu yüreklendirmeye çalışır.. wave

çünkü bilinç devrede kişiye belli sınırlar koyar.. ve kişi gücünden habersizce sınırlarının içerisinde öğrendiği çaresizlik duygularıyla yaşar...
buna aileden başlayıp toplumun.. dünyanın koyduğu sınırlar dahildir..

bilinçaltına hükmediğimiz noktalarda vardır.. vücudumuzun işleyişi ve ümmin sistemimiz gibi..
bu noktalar bilinçaltında kendimizden bile saklanan noktalardır müdahalemiz olmasın diye..
ama insanoğlu bilinçsizce sırların kabuğunuda zorlar zorlar ve kendisinde hastalıkların oluşmasına sebep olur..

bilinç doğru kullanıldığında hazineyi ortaya çıkarmaya yarayan ekstra güçtür..
yanlış kullanıldığında bilinçaltının düşmanı..

bilinçaltı düşmanı tanır ama onun bir parçasıdır atsa atamaz satsa satamaz yapacağı tek şey kendi gücünün farkedilebilmesi için
çabalaken sessizce verilen emirleri yerine getirir..

yanlış emirleri bile yerine getirmesinin sebebi gücünü göstermek içindir ..
- bak her dediğini yapıyorum.. beni doğru kullan anlamında..

ama kendimize o kadar yabancı kalırızki bunun bile farkına varmayız..
taki bir gün bir kitap okuyana.. bir yazı gözümüze çarpana.. bir filmin karelerinde hayatımızın yansımalarını görene kadar..

bu noktada içsel gücümüz tekar farkedilmenin sevinciyle harekete geçer ve burdayım der..

işte bu noktada hepimiz burdayız..

sevgiler..

Alt 15-05-2008, 12:18 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

kelimelerin yüreğine dokunuyor insanın.teşekkürler.O söylediğin bilinçaltı bize duygularımızla söyler söylemek istediğini.biz üzülmeye değil mutlu olmaya ve çeşitliliği deneyimlemeye geldik bu dünyaya ve biz değerliyiz ! her birimiz değerliyiz.hepimizin değerlerimizi anlaması dileğiyle. kocaman sevgiler !

Bookmarks