Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-04-2008, 05:01 PM   #3 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Daha etkili telkinler için öneri!!!!

elbette doğruluk payı olması mümkün..

şöyleki mutluluk korku bizim asl olan duygularımızdır..
duyguların dünyasını incelediğimizde bu tarz durumlarda verdiğimiz tepkiler ortak bilincimizden
dolayısıyla direkt olarak bilinçaltımızdan açığa çıkan tepkilerdir..

yüksek ses yada patlama gibi bir duruma maruz kaldığımızda üzümüzü kapatark anne karnındaki pozisyona girişimiz..

normalde yapamayacağımız şeyleri bir kaza yada acil durum ortamlarında yapabiliyor olmamız v.b..

bu tarz durumlarda bilinç bilinçaltını direkt olarak yönetir ve eylemlerimizi gerçekleştirmemizi sağlar..
bu hem kendini hemde etrafındakileri korumak adına yapılan ataktır...

bilincin direncinin kırıldığı anlarda telkinlerden alınan verimlerin çok daha fazla olduğunu
ben va arkadaşlarım sık sık dile getirmekteyiz..

subliminal telkinler bilinçli zihnimizin direnci ile karşılaşmadığı için bu kadar yaralı olmakta..
bunun üzerine değişimin farkında olarak bilinçaltının kapılarının daha açık olduğu uyku meditasyon gibi
zaman aralıklarında telkinleri dinleyince bilinçaltı daha verimli bir şekilde yeni direktifleri kabul eder..

güldüğümüzde veya cinsel enerjinin açığa çıktığı durumlardada vücut
mutluluk hormonu salgılayarak bedenin rahatlamasını ve huzur halinde olmasını sağlar
ama illada telkinleri dinlerken bu tarz seyir içerisinde olmaya gerek yoktur..

yada izlenilen şeyler konusunda çok seçici olmakta yarra var..
bilinçaltınıızn açık olduğu durumlarda yanlış yönlendirmeyle farklı kodlamalarda yapılabilir..

bunlar telkinler ile ilgili değil seyredilen görselliklerle ilgilidir..
verdiğin örnekte olduğu gibi markaya düşkünlük v.b

ben telkinleri dinlerken en etkili çalışmaların; ilk olarak uykuda geçirilen sürecin
değerlendirilmesi olarak görüyorum..

ikinciside beyin dalgaları programlarını dinleyebilir ve telkinleri dinlerken
klasik müzik .. ney.. new age gibi farklı müzikler dinleyerek
müziğin gücünden de yararlanarak etkileri maksimuma çıkarmaya çalışabiliriz..

bunu meditasyon.. yoga.. yürüyüş gibi etkinliklerimizle desteklediğimizde
geçiş sürecimiz çok daha kolay ve kısa olacaktır..

sevgiler..