Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Nasıl Dinleyebilirim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=439)

pufidik22 12-09-2012 02:11 AM

Cevap: Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz

merhabalar
benim amacım öncelikle zayıflamak bilmeden ilk 2 gün kilo verme sosyallik arttırıcıyı dinledim iştahım oldukça azaldı canım çikolata bile istemedi
fakat başlangıç ego güven+suçluluk duyguları olması gerekiyormuş. bugünden sonra 4 ünü birleştirip dinlesem olurmu?
birde illa günde belli bi saat dinlemekmi gerekiyor? işyerinde dinleyemiyorum anca metrobüste kulaklıkla ve evde yatarken kulaklıkla dinliyorum 15 aylık bebeğim etkilenmesin diye sesli dinlememeye çalışıyorum.
bunların bebeğime zararı olurmu ego güven+suçluluk duygusunu en azından sesi dinlesem bebeğim etkilenirmi
kızımla birlikte yatıyoruz kulaklıkla dinlerken duyup etkilenmez dimi?

Janer 12-09-2012 03:24 AM

diğer telkinleri bilmiyorum ama suçluluk ve egodan etkileniyorlar .. 4 ünü birleştirebilirsiniz .

Janer 12-09-2012 03:28 AM

etkileniyorlar demem yanlış oldu sanırım .. bebeklerin suçluluk ve ego telkinlerini duymaları ÖNERİLMİYOR desem daha doğru olur ..

Konukumkonuk 25-09-2012 09:58 PM

merhabalar tüm sorulara bakmaya çalıştım bu soru daha önce sorulmuş mu diye ancak göremedim. benim gündüz dinlemek için vaktim olmuyor işimde. suçluluk ve egoyu günde toplam 10 saat dinleyebiliyorum. bu yetersiz mi?

sweeet 25-09-2012 10:02 PM

10 saat max bir gün de dinleme süresi. Gece uyurken de dinleyebilirsiniz. Ve evet sorulmuştu. :)

Sevgiler.

Priceless 26-09-2012 10:12 AM

Merhaba. Aranıza katılalı henüz 3 gün oldu. Düzenli bir şekilde gündüzleri ego ve suçluluk telkinlerini dinliyorum. Ama asıl gece yatarken dinlemek istiyorum. Doğa versiyonlarını dinlediğim için uykuda dinlemenin rahatsız etmeyeceğini aksine rahatlatacağını düşünüyorum. Ama bu aralar 5.5 yaşındaki oğlumla uyuyorum. Ona bir zararı olur mu? Kulaklıkla dinlemeyeceğim çünkü, ortaya vermek istiyorum sesi kısık bir şekilde.
Bir de yakın bir zamanda evleniyorum. Evleneceğim kişi zaten yeteri kadar özgüven sahibi, bu telkinler onu da olumlu yönde etkiler mi acaba geceleri? Fazla özgüven göz çıkarıyor da üzerinize afiyet :)))) Onun değil benim ihtiyacım var asıl :))))

sweeet 26-09-2012 05:17 PM

Bazı telkinlerin çocuklara dinletilmesi uygun görülmüyor. Örneğin sigarayı bırak, depesyon dünde kaldı, kansere destek gibi telkinler. Özgüven, ego, ertelemeyi bırak, zinde uyan dinletilebilir.

güneş gibi 20-12-2012 04:41 PM

arkadaşım ben bildiğim kadarıyla anlatayım sana. İlk iki hafta suçluluk ve ego yu vakit buldukça dinle.Ben işe gelip giderken serviste, vakit bulabilirsem çok nadir tabi işyerinde, telefondan kulaklıkla dinliyorum.gecede telefondan kısık sesle açıp yastığımın yanına koyuyorum telefonu sabaha kadar çalıyo o öyle. Benim şuan ikinci haftam doldu ama ben bir hafta daha dinlemeye karar verdim.bir hafta sonra suçluluk telkinini listemden çıkarıcam ve sosyallik arttırıcı,sosyal fobi,toplum arasında konuşma,koruma kalkanı ve şuan aklıma gelmiyo ama 1-2 tane daha ekliycem listeme. ben doğru olduğunu düşünüyorum uyguladığım yöntemin.Umarım bir yanlışlık yoktur. Yazdıklarımın faydası olur diye düşünüyorum sana da. Vakit kaybetmeden başlayabilirsin bence:)))) sağlık ve mutlulukla kal..actionsmile

nujin89 20-12-2012 06:40 PM

ben telkinleri indiremiyorum indirdiklerim de açılmıyoo ...

mutluelif 09-05-2014 09:15 PM

ben bu akşam başlayacağım dinlemeye. Mutlulukla başlamak istiyorum. Bir sakıncası var mı?

sweeet 09-05-2014 09:53 PM

yanına ego güçlendirici de ekle

crespo2014 07-12-2014 04:16 PM

Merhaba....smil56
İsmim Yunus Emre....
Bir kaç gündür.Nil Hanımın Yaratıcılığınızı Geliştirin (2.Bölüm Subliminal) adlı cd'sini dinliyorum.Sizin dediğiniz şekilde kulaklık ile dinlemeye çalışıyorum.Mesela şuanda onu dinliyorum.
Acaba dediğiniz şey bunun içinde mi geçerli?Etkisini görür müyüm acaba?...

Süre = 18:18
4.12.2014:
1+1+1+1+1+1
5.12.2014:
1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+
6.12.2014:
1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+ 1+1+1+1+1+
7.12.2014:
1+1+1+1+1+

yaramazburcuk 25-12-2014 04:17 PM

bana yardımcı olurmusunuz.hangisinden başlıyım ne kadar dinliyim lütfen
elimde bir sürü telkin var.
1- bilinçaltı temizleme ve enerji yükseltme(üstün dökmen)
2-ego güçlendirici
3-suçluluk duyguları
4-kendine güven
(bunları ne kadar süre dinlemeliyim.acaba önce bilinçaltı temizleme telkinini 2 hafta dinleyip sonra sadece ego-suçluluk-kendine güven ard arda 2 hafta dinlemelimiiyim.aslında asıl dinlemek istediğim kilo vermek ve depresyon sıralama ve zaman konusunda bilgi verirmisiniz

Vitaly 25-12-2014 07:45 PM

Telkinleri indiremiyorum indirenler mail yoluyla ulabilir mi?

Işıklı yol 26-12-2014 09:05 AM

Arkadaşlar biraz araştırırsanız bütün sorularınızın cevaplarını forum içerisinde bulursunuz. Mütemadiyen cevap yazmak zorunda kalmayız bizlerde.

aaysegul07 26-12-2014 10:18 AM

Önce siteyi şöyle bir güzelce gezerseniz hiç kimseye sormadan bütün cevapları bulursunuz böylece tek tek alacağınız cevaplardan daha çok bilgiye sahip olursunuz,İYİ GEZMELER blissyblissyblissyblissyblissyblissyblissyblissybl issyblissy

amako258 22-09-2017 02:23 AM

Merhaba Atakan Bey,

bir günde 8 saat telkin dinleyin demişsiniz ben olayı tam olarak anlayamadım mesela 2 telkinim var her telkini 4 saat mi dinleyeceğim yoksa 8 saat bir telkin diğer 8 saat diğer telkin mi?

ya da mesela 6 telkinim var 8 saatte hangi zaman dilimlerine bölmeliyim?

chees19 07-02-2018 07:42 AM

Teşekkürler

sdurgun 19-04-2018 10:50 AM

iyi günler. üç gecedir gece 00.00da yatarken telkini açıp başucuma koyuyorum sabah 5.30-6.00 ya kadar tekrarliyor.bu sekil faydasını gorurmuyum? birde tuslu eski tip hatsiz bir telefona yükledim başka türlü tekrar yapacak cihazım yok. tavsiyeleriniz varmi konu hakkında. teşekkür ederim

birde sizi tanımadan önce başka bir siteye telkinlerin arkasına Kurani Kerim tilaveti olan bir cd yaptırmıştim.bunu yatarken ailecek dinlesek sizce nasıl olur

roadkin 19-04-2018 10:39 PM

https://yadi.sk/d/lcvu3z5udjkTU V İTALY rkDASIM BÜTÜM MP3 TELKİNLER BURADAN İNDEREBİLİRSİNİZ KOLAY GELSİN :))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:34 AM.