Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Nasıl Dinleyebilirim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=439)

shamanic 05-09-2008 03:32 PM

Ynt: Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz

merhabalar azarrath..

iki farklı ses duyman normal çünkü; telkinlerin içerisine ilave olarak mutluluk telkini eklenmiştir..

her iki sesde atakan bey e aittir..

iyi dinlemeler dilerim..

sevgiler..

dilara53 07-09-2008 01:42 PM

valla arkadaşlar şunu söylemeliyim ben önce kilo vermeyle başladım yaklaşık 3 gün oluo mide bulantısı başağrısı gibi belirtileri hissetmeye başladım wave wave ama bu kadar kısa sürede olmasında bi anormallik olabilir mi?? şimdiden teşekkürler utananadam

MuminOKAN 07-09-2008 01:44 PM

Alıntı:

dilara53 Nickli Üyeden Alıntı
valla arkadaşlar şunu söylemeliyim ben önce kilo vermeyle başladım yaklaşık 3 gün oluo mide bulantısı başağrısı gibi belirtileri hissetmeye başladım wave wave ama bu kadar kısa sürede olmasında bi anormallik olabilir mi?? şimdiden teşekkürler utananadam

herhangibir anormallik yok dinlemeye devam edin. gayet güzel haberler bunlar sapkal89
değişimlerden haberdar etmeyi unutmayın super

dilara53 15-09-2008 04:58 PM

y789 f678h wave s456 cilgin897 cilgin897 blissy çok olumlu gelişmeler var valla ben 62 kiloydum 59 kilo oldum gerçekten arkadaşlar mucize gibi birşey...inşallah herkess sonunda amacına ulaşırr.sabırr sabırr sabırrr !! ttli3

ipek89 21-09-2008 06:45 PM

ya ben yeni oldum bu telkin sitesine ama telkin dediğin sesli konuşma olarak olur bu sadece ses bunun hiçbir işe yaracağını sanmıyorum.hatta dinledim ama bnde hiçbi değişiklik yok hala sosyal fobim war malesef.off ne umdum ne buldum yaa:(:(:'(

shamanic 21-09-2008 08:23 PM

merhabalar sevgili ipek yanımıza hoşgeldin..

telkinler farklı başlıklar altında değişik katagorilerde incelenir..

bir çok telkin çeşidi vardır..

burada olan telkinler subliminal kayıt yöntemi ile hazırlanmıştır..

amaç önyargılarımızın esiri olmadan direkt olarak bilinçaltımıza ulaşabilmektir..

burada yapılan bu farklı ve önemli çalışmaları anlayabilmek için bilinçaltı ve subliminal alanları biraz inceleyerek
elimizdeki değerli gücü farkındalıkla kullanmakta yarar vardır..

pek çoğumuz senin gibi bu şaşırtıcı güç karşısında şaşkınlığa uğramış..
ancak pek çok bilimsel alanda yapılmış çalışmaları inceledikçe imkansız olmadığının farkına varmışızdır..

yaşamlarımızda ki değişim ve gelişmelerde bunun kendimize ispatı olmuştur..

bu yöntem şu anda dünyada değişim için kullanılan en pratik yöntem..

buradaki telkinler ile veya farklı çalışmalarla en kısa sürede amaçladığın huzurlu başarılı hayatı yaşaman dileklerimle..

sevgiler..

kemalcan 16-10-2008 12:42 AM

Merhaba bence önce olmazsa olmaz kendine güven telkinidir.Toplum karşısında kendine güvenen bir birey zaten bir çok problemi aşmıştır.

av.ebru 27-11-2008 12:25 PM

Merhaba

Doğum sonrası depresyon geçiriyorum

Telkinleri hangi sıra ile dinlemeliyim

Ayrıca malum doğumdan kalan kilolarımı da vermek istiyorum..

Bana bir liste yapmanız mümkünmüdür ( hangilerini ne kadar süre dinlemem gerektiği konusunda)çünkü ben içinden çıkamadım.. Ve burada bulduğum tüm telkinleri winamp a alıp dinliyordum kafam oldukça karışmış vaziyette şaşkın

Belgin ∞ 27-11-2008 12:31 PM

Merhaba Ebru.Öncelikle yanımıza hoşgeldin.

Telkınlere öncelikle suçluluk+ego yla başlaman tavsiyedir.Arka arkaya atabilirsin dinlediğin programa.Gece uyurken dinleme imkanın varsa su sesli telkinleri tavsiye ederim,rahatsız olmaman açısından.Bu şekilde 15 gün kadar sabit olarak dinleyebilirsin.Daha sonra ihtiyacınıza göre depresyon dünde kaldı telkinini ekleyebilirsin.

Sevgiler.

av.ebru 27-11-2008 02:03 PM

Teşekkür ederim :)) girlhaha Önce depresyon sonra kilo sonra artık ne gerekiyosa :))
Birde bişey sormak istiyorum ben hipnoz cdleride satın almıştım ama şu an dinleme fırsatım olmuyor..Orada 21 gün dinlemem gerektiği söylendi çünkü öğrenme 21 günde oluyormuş..Ama sonrasında cdleri hazırlayan psikolog hanım CD ler çok olduğundan her gün birini seçip dinleyebileceğimi böylece 2-3 ay dinlememi, "önemli olanın beyne her gün olumlu bir mesajın gitmesi olduğunu " söyledi..Sizde özellikle 15 gün süre verilmiş olmasının bir anlamı varmı :))

MuminOKAN 27-11-2008 02:30 PM

telkinler için ortamala süre 80 saattir. günde 8 saat dinleyen biri için yaklaşık 10 gün gibi bir süreye tekabul ediyor. arada tam 8 saat dinleyememe gibi durumlar olmasına karşılık 15 gün denmiştir.

dream01 27-11-2008 03:59 PM

selam bu sşteye yeni üye oldum fakat çıkarsam yeniden ansıl gireceğimi bilmiyorum mesajlarım iletilio mu bilmiorum kimse cewap yazmıyor

ziyaretcixy 27-11-2008 04:03 PM

selamlar dream...

eğer sayfadan çıkarsan tekrar girmen için

adres çubuğuna www.hayatimdegisti.com/forum yazman yeterli....

yada googleden "hayatım değişti forum" diye aratıp girebilirsin...

shamanic 04-12-2008 04:11 AM

Alıntı:

av.ebru Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 90178)
Merhaba

Doğum sonrası depresyon geçiriyorum

Telkinleri hangi sıra ile dinlemeliyim

Ayrıca malum doğumdan kalan kilolarımı da vermek istiyorum..

Bana bir liste yapmanız mümkünmüdür ( hangilerini ne kadar süre dinlemem gerektiği konusunda)çünkü ben içinden çıkamadım.. Ve burada bulduğum tüm telkinleri winamp a alıp dinliyordum kafam oldukça karışmış vaziyette şaşkın

merhabalar av.ebru..

bebeğin için tebrik ederim.. daima güzel ve huzurlu günlerini görmen dileklerimle.. ark5

özellikle kilo verme telkininin iştah kapatıcı etkisinden dolayı bebeğinin yanında dinlememen gerektiğini hatırlatmak istedim..

sevgiler.. actionsmile

~afili~ 05-12-2008 10:18 PM

ipek merhaba bende senin gibiyim

ruhsal 06-12-2008 01:08 AM

telkinleri uzun süredir dinliyorum. (1 ay dinleme bir ay ara 1.5 aydır aralıksız dinleme şeklinde ) etkisini görüyorum. çok memnunum. fakat zaten sorun yaşadığım sindirim sistemim hiç çalışmaz oldu. davul gibi şiştim ayrıca :( ne yapmalıyım?

shamanic 06-12-2008 02:50 PM

merhabalar ruhsalcım ..

aslında genel olarak telkinlerin bağırsak düzenleyici etkileri göze çarpmakta..
sende ki bu durumdan dolayı sabahları uyandığında mutlaka bir bardak ılık su içerek güne başla..
aktarlarda sandoloz sakızı bulabilirsen eğer aşağıdaki linkte tarif ettiğim gibi kullanabilirsin.. senin hedefin zayıflamak olmadığından sadece sabahları alman yeterli olacaktır..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...loz+sak%FDz%FD

günde en az 1,5-2 lt su tüket ve bu oda sıcaklığında olsun..
yürüyüş yap çok fazla hareketsiz kalma.. yürüyüşe çıkamıyorsanda evde egzersiz yap.. ellerine süreceğin yağ ya da krem ile karnını ovarak yukarıdan aşağıya ve yandan ortaya doğru tek yön hareketle kolon masajı yapabilirsin..

birde hastalıkların zihinsel nedenlerine bakarak o konuda kendine telkin vererek affetme çalışma yapabilirsin..
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...umlamalar.html
sevgiler.. actionsmile

ruhsal 07-12-2008 12:51 AM

çok teşekkür ederim shamanic ilgin için. uygulayacağım önerilerini. sevgiler...

asibel 16-12-2008 02:18 PM

subliminal kayıt ozelligi

Merhabalar, mp3 lerin mp3 player yada cd ye aktırılması sırasında subliminal kayıt ozelliklerinin kaybolmasi muhtemel midir?

Baris 16-12-2008 10:04 PM

Alıntı:

asibel Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 91928)
Merhabalar, mp3 lerin mp3 player yada cd ye aktırılması sırasında subliminal kayıt ozelliklerinin kaybolmasi muhtemel midir?

kesinlikle bir problem olmaz. Gönül rahatlığıyla telkinleri mp3playere ya da cd ye kopayalayabilirsiniz.

theBUBY 12-01-2009 07:22 PM

o zaman ben kilo vermeyi 1 hafta dinliyim sonra sigarayı bırakmaya geçiyim???

özlem35 28-01-2009 12:32 AM

Merhabalar , ben de sitenizi dün keşfettim öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.
faydalı olacağına inanıyorum bende ego ve suçluluk telkinleriyle başladım, kendimi daha iy hissettiğimi
söyleyebilirim.. ayrıca müzikler çok güzel büyük bir zevkle dinliyorum. smileydance

xeyn 04-03-2009 06:23 PM

merhabalar,uzun bir aradan sonra telkinleri yeniden dinlemeye baslıyorum bu sefer daha düzenli olmasını umut edıyorum.
Ylnız bir sorum olucak uykuda dinlemek için bir cd hazırladım ego+sucluluk fakat bunlar ayrı ayrı ,yani bir gecede mesela önce 10 ego peşpeşe, 10 sucluluk peşpeşe.Bir ego bir sucluluk degil yani önce egolar sonra sucluluk,bu da bahsettiginiz teker teker dinlememe konusuna girer mi? ne yapmalıyım tşkler hersey için...

Baris 04-03-2009 07:18 PM

sıraya dizin. Bi sucluluk bi ego bi sucluluk bi ego şeklinde bir döngü olsun ve böyle devam etsin.

xeyn 04-03-2009 10:31 PM

hmm peki teşekkür ederim

lost_jack 05-03-2009 06:56 PM

merhaba bende yeni başladım dinlemeye.
ama sadece kendine güven ney telkinini dinliyorum bir kaç gündür ego ve suçluluktan başlamadım yani. yanlış mı yaptım acaba :(

sanemce 05-03-2009 08:11 PM

yanlış yapmadınız tabi ama önerildiği gibi suçluluk ve ego dan başlayıp, iki hafta kadar sonra kendine güveni ekleseniz daha verimli olacaktır.

sevgiler actionsmile

Alıntı:

lost_jack Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 311270)
merhaba bende yeni başladım dinlemeye.
ama sadece kendine güven ney telkinini dinliyorum bir kaç gündür ego ve suçluluktan başlamadım yani. yanlış mı yaptım acaba :(

münzevi 18-03-2009 05:07 PM

acil cevap lütfen

merhabalar,
telkinlerdeki hemen hemen tüm ney sesleri aynı.nedendir diye çok merak ettim....

hayatimdegisti 18-03-2009 06:45 PM

Alıntı:

münzevi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 312656)
merhabalar,
telkinlerdeki hemen hemen tüm ney sesleri aynı.nedendir diye çok merak ettim....

Burada aslolan telkinlerdir.Yani içinde okunan telkin metnidir..
Ney yada diğer müzikler sadece bir araç...
Dolayısı ile kullanılan ney müziğinin ayrıca bir etkisi yoktur.

burcudd 16-04-2009 02:49 PM

Cevap: Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz

Herkese Merhaba,

Siteyi gecen sene kesfetmistim, dinlemeye de baslamistim ama, zaman problemim oldugundan devam ettiremedim.
Bu sefer kararliyim :)
Tum gun calisiyorum ve yogun telefon trafigi ve is yerimin durumundan dolayi ne kulaklik ne de bilgisayardan dinleyemiyorum. Aksam eve gidip is guc halledecegim derken saat oluyor 21:00. Anlayacaginiz gunluk 8 saat dinleyebilme gibi bir luksum yok. Sartlarimi cok zorlasam 4 saat dinleyebilirim. Bu sure yeterli olur mu?
Anladigim kadariyla ilk 2 hafta cok onemli. Bu sure icinde 1-2 gun dinlemezsek butun caba bosa mi gitmis olur?

burcudd 20-04-2009 02:04 PM

Bir onceki mesajimdaki soruma cevap buldum sanirim. Gece kulaklikla dinliyorum mp3'leri. Ama simdi de baska bir soru takildi aklima. Site icinde bakindim ama cevabina tam olarak rastlayamadim. Bu telkinleri gun icinde kesintisiz 8-10 saat dinlemek mi gerekiyor. Yoksa, mesela sabah 1 saat, aksam uzeri 2 saat ve gece yatarken 5 saat gibi bir dagilimla dinlesek etkili olur mu?

Soruyu yazarken bana da cok manasiz bir soru gibi geldi ama kafama takildi bir kere :)

Cevabiniz icin simdiden tesekkur ederim.

bebloş 27-05-2009 09:47 PM

bu siteyi hazırlayanlara teşekkür ediyorum. ben ego ve suçluluk telkinlerini 2 hafta dinledikten sonra suçluluğu geçici çıkarıp kendine güveni ekledim zinde ve erteleme başından beri dinlenebilir diye onları da dinliyorum sorum şu benim uykum çok hafif ufak bir sesten bile hemen uyanabiliyorum depresif olmam da bu yüzden sanırım uykusuz kalmak bu konuda beni yönlendirebilir misiniz? ne yapmalıyım telkinleri dinleme konusunda saygılardusun2

salvadore_xp 22-07-2009 03:30 AM

Değinilmesi gereken bir nokta da peşpeşe maksimum dinlenilebilecek telkin adeti. Yani bu telkinlere başlama süresinize paralel olarak arttırılmalı; ama bazen telkin sayısı arttırmak yerine mevcut listeden ihtiyacın azaldığı bir telkini çıkartmak daha mantıklı geliyor bana. Neticede telkin sayısı azaldıkça bir telkini tekrar tekrar dinleme ihtimalimiz de artıyor.
1.durum:
O zaman ihtiyaç sıralamama göre 10 adet telkini indirdim diyelim. Bunlar takriben 10'ar dakikadan 100 dakika. Uzun bir süre ve muhtemelene her birini 1-2 defa ancak dinleyebilirim.
2. durum:
Maksimum 4-5 telkin de dinleyebilirim. Ama 2-3 gün içerisinde sürekli telkin değişikliği yaparak 10 adeti 1 hafta içersinde yine tam 1-2 tur dönmüş olabilirim.

İçimden ihtiyaçlarıma göre 10 adet telkin listelemek ve bir telkini gün içersinde en fazla 2 defa dinlemek geliyor; ama subliminal mesaj curcunasına telkinlerden alacağım verimi azaltma kaygım da var.
Şuan 1 haftalık dinleyici olduğum için listemde 3 adet telkin var. Ego güven+Suçluluk+Kendine güven..
Lakin bu listeyi 10'a çıkarmak istiyorum. Çünkü bilinçaltım fütursuzca almaya hazırla ben de aynı hızla yüklemeye hazırım. Shamanic'in bebeğin yürümeye öğrenmesine benzeterek telkinleri derleme şekli de çok mantıklı geldi.
Yani yakın zamanda 1 adet özel telkin hazırlatacağım. Bunun yanında ertelemeyi engelleme, koruma kalkanı, sosyallik arttırıcı, erken uyanma ve bir adet özel telkin edindikten sonra bu geniş telkin listesini nasıl bir düzenle dinlemeliyim?
Hepsini uygun bir sıraya koyarak dinleyebilirim. 10 adet telkin oluyor. Ya da telkin adetini 4'e ayarlayarak 2'günde ya da 3'günde bir bazı değişimler mi yapmalıyım?
Soruyu biraz açtım; ama umarım asıl problem durumunu vurgulayabilmiştirim.
Velhasıl: İçimden 10 adet telkini banamısın demeden dinlemek istiyorum. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

bozoerkan 22-07-2009 05:46 PM

ben şu şekilde dinliyorum acaba uygunmudur
1 ego güclendirici
2 sucluluk duyguları
3 kendine güven
4 sosyallik artırıcı
5 depresyon dünde kaldı
6 topluluk karşısında konuşma
7 sigara bırak
8 erteleme
9 başkalarının düşünceleri
10 zinde uyanma
akşama kadar bu şekilde dinliyorum fazlamı abartılı acaba

sanemce 22-07-2009 06:00 PM

merhaba bozoerkan

ilk başlangıç olarak listen biraz kalabalık.

15 gün kadar suçluluk ve ego telkinlerini dinledikten sonra ihtiyacına yönelik ilaveler yapsan daha doğru olur..

zinde uyanma telkinini akşamları dinlemen kafi..

zaman içersinde kendine en uygun dinleme şeklini tespit edeceksindir zaten..

keyifli dinlemeler actionsmile

salvadore_xp 24-07-2009 07:07 AM

Alıntı:

salvadore_xp Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 471997)
Değinilmesi gereken bir nokta da peşpeşe maksimum dinlenilebilecek telkin adeti. Yani bu telkinlere başlama süresinize paralel olarak arttırılmalı; ama bazen telkin sayısı arttırmak yerine mevcut listeden ihtiyacın azaldığı bir telkini çıkartmak daha mantıklı geliyor bana. Neticede telkin sayısı azaldıkça bir telkini tekrar tekrar dinleme ihtimalimiz de artıyor.
1.durum:
O zaman ihtiyaç sıralamama göre 10 adet telkini indirdim diyelim. Bunlar takriben 10'ar dakikadan 100 dakika. Uzun bir süre ve muhtemelene her birini 1-2 defa ancak dinleyebilirim.
2. durum:
Maksimum 4-5 telkin de dinleyebilirim. Ama 2-3 gün içerisinde sürekli telkin değişikliği yaparak 10 adeti 1 hafta içersinde yine tam 1-2 tur dönmüş olabilirim.

İçimden ihtiyaçlarıma göre 10 adet telkin listelemek ve bir telkini gün içersinde en fazla 2 defa dinlemek geliyor; ama subliminal mesaj curcunasına telkinlerden alacağım verimi azaltma kaygım da var.
Şuan 1 haftalık dinleyici olduğum için listemde 3 adet telkin var. Ego güven+Suçluluk+Kendine güven..
Lakin bu listeyi 10'a çıkarmak istiyorum. Çünkü bilinçaltım fütursuzca almaya hazırla ben de aynı hızla yüklemeye hazırım. Shamanic'in bebeğin yürümeye öğrenmesine benzeterek telkinleri derleme şekli de çok mantıklı geldi.
Yani yakın zamanda 1 adet özel telkin hazırlatacağım. Bunun yanında ertelemeyi engelleme, koruma kalkanı, sosyallik arttırıcı, erken uyanma ve bir adet özel telkin edindikten sonra bu geniş telkin listesini nasıl bir düzenle dinlemeliyim?
Hepsini uygun bir sıraya koyarak dinleyebilirim. 10 adet telkin oluyor. Ya da telkin adetini 4'e ayarlayarak 2'günde ya da 3'günde bir bazı değişimler mi yapmalıyım?
Soruyu biraz açtım; ama umarım asıl problem durumunu vurgulayabilmiştirim.
Velhasıl: İçimden 10 adet telkini banamısın demeden dinlemek istiyorum. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Sanırım yazım uzun olmasına rağmen gözden kaçmış ya da okumaya erinmişsiniz. Mesajı tekrar alıntı yaptığım için kusura bakmayın.
Ben 10 gündür telkin dinliyorum. 4 adet telkin dinlemekteyim. Niyetim bu sayıyı arttırmak. Bir üstteki mesajda verilen listedeki gibi ben de bir 10'luk yapmak istiyorum. Bu verimi düşürür mü???

Belgin ∞ 24-07-2009 10:12 AM

Merhaba salvadore_xp

Gözümüzden kaçmış mesajın afedersin.
10 adet telkin henüz yeni başlayan birisi için çok fazla. Ben tam 1.5 yıldır dinlememe rağmen listemi bu kadar kalabalık tutmuyorum.

4 adet özel telkinim ve 2 adet suçluluk+ego ile devam ediyorum. Ama tabii biraz da ihtiyaç meselesi sanırım.

O zaman şöyle bir şey yapabilirsin. Öncelikle 15 günü listende olan 3 telkinle geçir. Ardından eklemek istediğin telkinleri 5 5 ayır. 3 gün ilk 5 i dinle, geri kalan günler diğer 5 i. Hem tekrar sayın bu duruma göre artar, hem de birden yüklenmemiş olursun kendine. Arada ihtiyacının az olduğunu hissettiğin telkinleri çıkarabilir, daha sonra tekrar ekleyebilirsin.

Sevgiyle.

deroy 24-07-2009 02:31 PM

benim bir sorum var ben daha dün bir arkadaşımran bu siteyi öğrendim anlattıkları çok hoşuma gitti bilgisayarla başım çok hoş değil terimleri anlayamıyorum ve şu anda egoyu bilgisayarıma indirdim. bu nu ne kadar süreyle dinlirsim etkili olur. ve bunu indirirken türkçe olarak veya ingilizce olarak işaretleniyormu sorumla birisi ilgilenirse sevinirim.

yeni bir hayat 24-07-2009 02:38 PM

Merhaba deroy,actionsmile

Yanımıza hoşgeldin..vien1

Ego güçlendirici telkinini,suçluluk duyguları telkini ile birlikte dinliyoruz..1 ego + 1 suçluluk ve ya 2 ego +2 suçluluk şeklinde olabilir..yaklaşık 10 gün dinledikten sonra ihtiyacına göre diğer telkinleri ekleyebilirsin..

Rehber bölümümüzü incelemeni tavsiye ederim..

Değişimlerinden bizleri de haberdar edersen seviniriz..

Sevgiler..

salvadore_xp 24-07-2009 06:18 PM

Redflowers, cevabın tam anlamıyla beni tatmin etti. O yüzden salt teşekkür bütonuyla yetinemiyorum :)
Bugün dediğiniz şekilde dinleyeceğim telkini...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:10 PM.