Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Mutluluk ve Yaşama Sevinci

Uyarılar

Geçmişle Bağları Koparma Çalışması

Serbest Kürsü ve Mutluluk ve Yaşama Sevinci Geçmişle Bağları Koparma Çalışması Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çevremizde var olup biten her şey bizi kendine bağlar ve bu bağlar çözülmedikçe özgür kalamayız ve özgürlük olmayınca da korkular ve gelecekle ilgili endişeler artar.geçmişle ilgili tekrarlar geleceğimizi etkilemeye devam eder. Bu bağlara eterik bağlar denir.Kordon şeklindedir göbek bağı gibidir.O ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Mutluluk ve Yaşama Sevinci telkin cd indir izle İstanbul Mutluluk ve Yaşama Sevinci nerededir kimdir Mutluluk ve Yaşama Sevinci çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mutluluk ve Yaşama Sevinci hipnoz Mutluluk ve Yaşama Sevinci olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mutluluk ve Yaşama Sevinci hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mutluluk ve Yaşama Sevinci kuantum düşünce kitap haberi

Geçmişle Bağları Koparma Çalışması

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-08-2007, 10:08 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
22 Mesajinıza toplam 159 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zoyasonsuz is an unknown quantity at this point
Standart Geçmişle Bağları Koparma Çalışması

Çevremizde var olup biten her şey bizi kendine bağlar ve bu bağlar çözülmedikçe özgür kalamayız ve özgürlük olmayınca da korkular ve gelecekle ilgili endişeler artar.geçmişle ilgili tekrarlar geleceğimizi etkilemeye devam eder.
Bu bağlara eterik bağlar denir.Kordon şeklindedir göbek bağı gibidir.O bağ kopmadıkça var olan olaylarla ilişkimiz kesilmez.Özgür kalamayız.Obsesyonun en son safhasına kadar gidebilir.Bunlardan kurtulmanın ya da özgür kalmanın yolu
Hayatımızı etkileyen kişiler için
1)ortamın loş ve sessiz olması tercih edilir.Mum,tütsü ya da aromatik yağlar gevşemenin artması için kullanılabilir.(mum beyaz veya yeşil renkli olmalıdır).Rahat kıyafetler genelde açık renkli olması tavsiye edilir hiç bir şekilde sıkmamalıdır.Bu ortam sağlandıktan sonra bir süre çok derin nefes alımları yapılmalı ve sadece burundan alınıp verilmelidir.(yapmadan önce tuzlu suyla duş almak sizi negatif etkilerden arındıracaktır.)
2)Yeterince gevşedikten sonra kendimizi huzur verici doğa ortamında hayal etmeliyiz.bağdaş kurmuş bir şekilde kendimizi hayal ediyoruz.Ve bizi olumsuz etkileyen kişiyi çağırıyoruz.Bize selam veriyor ve tam karşımıza oturuyor.Biz de nazik bir şekilde ona selam veriyoruz.Aramızda ki bağı kesmek için elimize makas alıyoruz ve ilk göbek kısmından kesiyoruz kendimize ait olan tarafı sonra makası o kişiye veriyoruz.O da aynı şekilde bağını kesiyor.İki kişi arasında bulunan mor alevli ateşin için var olan kordonu atıyoruz ve yok oluncaya kadar onu izliyoruz.Yok olunca karşımızdaki kişiye teşekkür edip onunla vedalaşıyoruz.
Yalnız bu çalışma sizi çok etkileyen olumsuz kişiler için yapılması uygundur.Çok iyi karar verilmesi gerekir.

Sizi bağlayan kurtulmak istediğiniz eşya ve benzerleri için(ev mobilya veya satmaya çalıştığınız şeyler)
Aynı şekilde meditasyona oturulur.
Sizi bağlayan eşyalara bedeninizde nasıl agılıyorsanız o organı kullanmalısınız.Ev ise ayaklarınızdan bağlı olursunuz kordonlara.Elle tuttuğunuz eşyalara ellerinizle bunun gibi..
Bu sefer bulunduğunuz yerde hayal ediyoruz üstümüzde bembeyaz bir kıyafet oldugunu hayal ediyoruz.
Örnek olarak evi ele alırsak ayaklarımızdan eve bağlı olan kordonu gözümüzün önünde canlandırıyoruz ve makası alıp ilk kendimizden sonra da evden kesiyoruz.Yine mor alevli ateşimize atıyoruz ve yok oluncaya kadar bekliyoruz.Yok olduktan sonra minnet duygusuyla ona içten bir teşekkür ediyoruz ve vedalaşıyoruz.
Tabi hepsi meditasyon şeklidir imgeleme metodudur.
Satmaya çalıştığınız eşyalar için çok etkilidir.Fakat bunu yapmak istediğiniz gün moralinizin düzgün olmasına yani dengeli bir şekilde oturmak gerekiyor.Sakin ruh haliyle yapmak gerçekleşmesi için ilk etkendir.artısı ve eksilerini düşünerek meditasyona başlamak en sağlıklısı.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

zoyasonsuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2007, 11:04 AM   #2 (permalink)
Pınar Akgüç

pakguc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
176 Mesajinıza toplam 519 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pakguc isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart Ynt: Geçmişle Bağları Koparma Çalışması

zeynep teşekkürler,
ancak bu konuya uzmanımız Hayal'in bir yorum getirmesini bekleyeceğim...
çünkü mor alevi bize hayal gönderiyor
o ne derse ol olur
pakguc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2007, 12:06 PM   #3 (permalink)
Teğmen

22 Mesajinıza toplam 159 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zoyasonsuz is an unknown quantity at this point

Ben de hayal hanım gibi bir reiki masterıyım ve birçoğunun.Bu konularda bilgi sahibiyim ve hayal hanımı da dinliyorum.Çok güzel
zoyasonsuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-10-2007, 11:57 PM   #4 (permalink)
Teğmen

51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point

Selamlar arkadaşlar bu reiki hakkında nasıl bilgilenebilirim? Bir dostum bu konudan biraz bahsetmişti vaktim kısıtlıydı çok detay alamadım merak ediyorum Şimdiden teşekkürler
yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2007, 12:31 AM   #5 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

[color=teal][i][b]
Alıntı:
yakamozdüşleri Nickli Üyeden Alıntı
Selamlar arkadaşlar bu reiki hakkında nasıl bilgilenebilirim? Bir dostum bu konudan biraz bahsetmişti vaktim kısıtlıydı çok detay alamadım merak ediyorum Şimdiden teşekkürler
merhaba yakamozdüşleri ... eger istiyorsan sitemizin master ları hayalayaz ve zeynep hn. bu konuda sana yardımcı olurlar.. dışardan destek almak istersen ve istanbul'da isen eger anadolu yakasında berna hn. tanıdığım ve sevdiğim bir master dır..
www.reikiturk.com dan bilgilelerine ulaşabilirsin..

ankara da isen eger benim istanbul da bilgi paylaşım derneğinden tanıdığım tuğrul beyi tavsiye ederim ..
ankara da patikada egitim vermekteler.. iletişime geçerseniz sevgiyle yardımcı olurlar.. www.patikam.net

hayal abla izmir'de zaten..

şimdilik üç büyük ilimize göre dağılım böyle.. zeynep hn. da farklı bir ilden ise eger.. seçenekleriniz çoğalmış oluyor.. sevgiler..

master bulabilmeniz için gerekli bilgileri vermeye çalıştım.. aklınıza takılan başka bir soru olursa elimden geldiğince onu da yanıtlamaya çalışırım.. bu arada sitemizde de reiki başlığı adı altında bir çok konu yazıldı ... bunlardanda faydalanabilirsin..
Alt 06-10-2007, 04:24 PM   #6 (permalink)
su_oguz@hotmail.com
Guest

Alıntı:
zeynep kahraman Nickli Üyeden Alıntı
Çevremizde var olup biten her şey bizi kendine bağlar ve bu bağlar çözülmedikçe özgür kalamayız ve özgürlük olmayınca da korkular ve gelecekle ilgili endişeler artar.geçmişle ilgili tekrarlar geleceğimizi etkilemeye devam eder.
Bu bağlara eterik bağlar denir.Kordon şeklindedir göbek bağı gibidir.O bağ kopmadıkça var olan olaylarla ilişkimiz kesilmez.Özgür kalamayız.Obsesyonun en son safhasına kadar gidebilir.Bunlardan kurtulmanın ya da özgür kalmanın yolu
Hayatımızı etkileyen kişiler için
1)ortamın loş ve sessiz olması tercih edilir.Mum,tütsü ya da aromatik yağlar gevşemenin artması için kullanılabilir.(mum beyaz veya yeşil renkli olmalıdır).Rahat kıyafetler genelde açık renkli olması tavsiye edilir hiç bir şekilde sıkmamalıdır.Bu ortam sağlandıktan sonra bir süre çok derin nefes alımları yapılmalı ve sadece burundan alınıp verilmelidir.(yapmadan önce tuzlu suyla duş almak sizi negatif etkilerden arındıracaktır.)
2)Yeterince gevşedikten sonra kendimizi huzur verici doğa ortamında hayal etmeliyiz.bağdaş kurmuş bir şekilde kendimizi hayal ediyoruz.Ve bizi olumsuz etkileyen kişiyi çağırıyoruz.Bize selam veriyor ve tam karşımıza oturuyor.Biz de nazik bir şekilde ona selam veriyoruz.Aramızda ki bağı kesmek için elimize makas alıyoruz ve ilk göbek kısmından kesiyoruz kendimize ait olan tarafı sonra makası o kişiye veriyoruz.O da aynı şekilde bağını kesiyor.İki kişi arasında bulunan mor alevli ateşin için var olan kordonu atıyoruz ve yok oluncaya kadar onu izliyoruz.Yok olunca karşımızdaki kişiye teşekkür edip onunla vedalaşıyoruz.
Yalnız bu çalışma sizi çok etkileyen olumsuz kişiler için yapılması uygundur.Çok iyi karar verilmesi gerekir.

Sizi bağlayan kurtulmak istediğiniz eşya ve benzerleri için(ev mobilya veya satmaya çalıştığınız şeyler)
Aynı şekilde meditasyona oturulur.
Sizi bağlayan eşyalara bedeninizde nasıl agılıyorsanız o organı kullanmalısınız.Ev ise ayaklarınızdan bağlı olursunuz kordonlara.Elle tuttuğunuz eşyalara ellerinizle bunun gibi..
Bu sefer bulunduğunuz yerde hayal ediyoruz üstümüzde bembeyaz bir kıyafet oldugunu hayal ediyoruz.
Örnek olarak evi ele alırsak ayaklarımızdan eve bağlı olan kordonu gözümüzün önünde canlandırıyoruz ve makası alıp ilk kendimizden sonra da evden kesiyoruz.Yine mor alevli ateşimize atıyoruz ve yok oluncaya kadar bekliyoruz.Yok olduktan sonra minnet duygusuyla ona içten bir teşekkür ediyoruz ve vedalaşıyoruz.
Tabi hepsi meditasyon şeklidir imgeleme metodudur.
Satmaya çalıştığınız eşyalar için çok etkilidir.Fakat bunu yapmak istediğiniz gün moralinizin düzgün olmasına yani dengeli bir şekilde oturmak gerekiyor.Sakin ruh haliyle yapmak gerçekleşmesi için ilk etkendir.artısı ve eksilerini düşünerek meditasyona başlamak en sağlıklısı.
merhaba sevgili zeynep bu anlattıkların gerçekten işe yarıyormu? çok ilgimi çekti benimde hayatımı sıkıntıya düşüren iki kişi var bir seansta etki ediyormu? ve aynı anda iki kişiye etki ediyormu
Alt 06-10-2007, 04:58 PM   #7 (permalink)
hayalayaz
Guest

arkadaşlar ben size mor alev çalışmasını ileride yapmak istediğiniz zaman, çekinmeden kullanabilmeniz için, meditasyonda yaptırdım..meditasyon esnasında çıkardığınız eski elbiseler..geçmişinizde bırakmak istemediğiniz..bağlılıkları ve bağımlılıkları simgeliyordu...zeynebin önerdiğide benzer bir sistem..bilinçli olarak..yani özgür iradeyle bir şeyden veya birisinden bağınızı kesmek isterseniz..muhteşem sonuçlar verebiliyor..şunuda belirtmek isterimki bağları kesmek insanları hayatlarımızdan mutlaka uzaklaştırmaz..bazen bozuk bir ilişkiye ahenkte getirir..çünkü mor alevin dönüştürücü bir gücü vardır..bu çalışma bazen bir kerede etkisini gösterir bazen daha uzun sürede ..bu bizim bağımızı kesmek istediğimiz kişiyle aramızda olan ilişkinin yoğunluğuna bağlıdır..bu meditasyonu bir insanla olan bağınızı kesmek için yapıyorsanız o, insanla bedeninizin hangi bölgesinden bağlı olduğunuza bakın..kordon kalbinizdenmi,karnınızdanmı, ellerinizden veya ayaklarınızdan vs vs çıkabilir bazen bedeninizin bir çok yerinden bağlı olabilirsiniz.. tüm bunlara dikkat edin..yinede bağları keserken çok iyi düşünün.. zeynepciğim paylaşımın için teşekkürler..hepinize saygılı sevgiler
Alt 07-10-2007, 12:10 AM   #8 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

[/quote] merhaba sevgili zeynep bu anlattıkların gerçekten işe yarıyormu? çok ilgimi çekti benimde hayatımı sıkıntıya düşüren iki kişi var bir seansta etki ediyormu? ve aynı anda iki kişiye etki ediyormu
[/quote]

merhaba sultan.. zeynep hn. yoklar galiba.. yerine cevap vermeye çalışalım..
sorunun cevabı evet işe yarıyor.. bu ve benzer bağ koparma tekniklerini ben daha önce şahsen deneyimledim.. ve gerçekten işe yaramakta.. o yüzden çok iyi düşünerek karar vermek lazım.. tanıştığımız tüm insanlara Solar Pleksus Şakra mızdan bağlanırız.. kişilerle ilişkimiz ilerledikçe bu bağa diğer şakralarımız da katılır.. bağını koparmak istediğin kişi hayatında yeni ise 2-3 çalışma yeterli olur.. ancak uzun yıllara dayanan bir birliktelik ya da yoğun paylaşımlar yaşadıysanız bu durumda daha çok çalışma yapman gerekir.. mesela 7 gün boyunca birer kere ardından haftada bir.. zaten içsel sesin sana tamam diyecektir.. bu mesajı alana kadar yada içinde artık yeterlidir hissini taşıyana kadar çalışmayı yapmanı öneririm.. hayal ablanın dediği gibi de iyi düşünerek karar ver mutlaka .. sevgiler..
Alt 07-10-2007, 02:42 AM   #9 (permalink)
Teğmen

51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı
[color=teal][i][b]
Alıntı:
yakamozdüşleri Nickli Üyeden Alıntı
merhaba yakamozdüşleri ... eger istiyorsan sitemizin master ları hayalayaz ve zeynep hn. bu konuda sana yardımcı olurlar.. dışardan destek almak istersen ve istanbul'da isen eger anadolu yakasında berna hn. tanıdığım ve sevdiğim bir master dır..
www.reikiturk.com dan bilgilelerine ulaşabilirsin..

ankara da isen eger benim istanbul da bilgi paylaşım derneğinden tanıdığım tuğrul beyi tavsiye ederim ..
ankara da patikada egitim vermekteler.. iletişime geçerseniz sevgiyle yardımcı olurlar.. www.patikam.net

hayal abla izmir'de zaten..

şimdilik üç büyük ilimize göre dağılım böyle.. zeynep hn. da farklı bir ilden ise eger.. seçenekleriniz çoğalmış oluyor.. sevgiler..

master bulabilmeniz için gerekli bilgileri vermeye çalıştım.. aklınıza takılan başka bir soru olursa elimden geldiğince onu da yanıtlamaya çalışırım.. bu arada sitemizde de reiki başlığı adı altında bir çok konu yazıldı ... bunlardanda faydalanabilirsin..
Teşekkür ediyorum ilgin için sevgili shamanic ben istanbuldayım Anadolu yakasında Bir iki hafta önce bir aile dostumuzun eşi Özlemle tanıştım ve ilk görüşmemizde ondan çok güzel bir pozitif enerji aldım ve gerçekten kaynağını merak ettim hani derler ya insanın kanı kaynar o kadar hoştu ve bana bu konuda açıklama yapmamıştı , sonrasında başka bir arkadaşımdan onun reiki ile çok yakından ilgilendiğini işittim ama dedigim gibi detayını soramamıstım Bu zamana kadar bana uzak geliyordu böylesi konular ama dedigim gibi Özlemle tanışmam gerekiyormuş ben sitenin icerigini inceleyeceğim Seminerleri bekliyorum dört gözle Atakan beye, sana Zeynebe ve Hayalabla olmak üzere hepinize desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim Sevgiler
yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-05-2008, 10:30 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
74 Mesajinıza toplam 213 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hava-hoş is an unknown quantity at this point

çok güzeldi paylaşımın için teşekkürler...o halde bunu sigaradan kurtulma olarak ta yapamaz mıyız...işe yaramaz mı.....

Bookmarks