Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Yaratıcı Yazarlar Edebiyat Tarih Felsefe Klubü > Yaratıcı Yazarlar Klubü > Köşe Yazıları

Uyarılar

senin için'le başlayan cümleler..

Yaratıcı Yazarlar Klubü ve Köşe Yazıları senin için'le başlayan cümleler.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çok sık kullanırız ''senin için yaptım'', ''senin için nelerimi kaybettim'', ''senin için ...'ya taşındım her şeyimi bırakarak'', ''senin için saçımı süpürge ettim''.. Bu cümleleri istediğiniz kadar çoğaltabilirsiniz. Ama hassas bir nokta var ve bu nokta insanların üzülmelerine sebep oluyor.. Şöyle ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Köşe Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Köşe Yazıları nerededir kimdir Köşe Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Köşe Yazıları hipnoz Köşe Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Köşe Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Köşe Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

senin için'le başlayan cümleler..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-10-2011, 10:51 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

RimA Vita Perfetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,209
574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RimA Vita Perfetto is on a distinguished road
Standart senin için'le başlayan cümleler..

Çok sık kullanırız ''senin için yaptım'', ''senin için nelerimi kaybettim'', ''senin için ...'ya taşındım her şeyimi bırakarak'', ''senin için saçımı süpürge ettim''..
Bu cümleleri istediğiniz kadar çoğaltabilirsiniz. Ama hassas bir nokta var ve bu nokta insanların üzülmelerine sebep oluyor..
Şöyle ki, insan aslında her şeyi kendi için yapar. Birinin, biri için her şeyini bırakıp hiç bilmediği bir yere yerleştiğini düşünün. Ne için ve kim için.??
Aslında kendi içindir yaptıkları. Ama karşı tarafa atar topu. Kişi oraya yerleşmişse, o kişiye verdiği değerdir bunu yaptıran. Ve demek ki kişi, onun yanında mutlu olduğu için yapmıştır bunu..
Ben de çok kullandım zamanında.. ''Senin için nelerden vazgeçtim cümlesini bolca kullanırdım. Aslında hiç bir şey 'O'nun için değildi. Onun mutlu olacağını düşünüp de vazgeçmemiş miydim bir şeylerden..Yani onun mutluluğu eşittir benim mutluluğum değil miydi.?!
O zaman kendi mutluluğum için, kendimi iyi hissetmek için yapmış olmuyor muyum.. yani 'kendim için'..
Pınar Aylin'in bir şarkısı var ''Aslolan ben' diye. Hiç dinlediniz mi bilmem. Çok severim o şarkıyı. Her şeyin geçici olduğunu ve aslolan kişinin kendisinin olduğunu anlatan mükemmel bir şarkı..
İnsan her ne kadar karşısındakini suçlasa da yaptığı her şey aslında kendisi içindir. Ben karşımdaki insan için bir şeyler yapıyorum ama mutsuzum o zaman ne için yapıyorum diye soranlarınız olacaktır. .
Oturma odanız vardır mutlaka; sadece misafirleri ağırladığınız bir oda. Hiç anlamam neden sadece misafirler oturur. misafir senden daha mı değerli. S adece misafir geldiğinde kullandığın o çay takımı vs.. , sen layık değil misin onları kullanmaya.??!!
Neden her şey başkaları için. Ya da neden hep başkaları için yaşıyoruz.?? Yukarıdaki soruya cevabım bu olacaktır..
Ben elimden geldiğince evin içinde en çok sevdiğim kıyafetlerimle dolaşırım.. Hatta canım istiyorsa gece elbisemi giyer bulaşık yıkarım. Keyf benim değil mi.!!!
Hem ne zaman giyeceğim ki bir daha, o gece elbisesini. Ya da giyecek vaktim ya da imkanım olacak mı İçimde kalmamalı yani . En güzel vakit ''şu an'' değil mi..?
Ve gelelim ''elalem ne der'' meselesine.. Bırak elalemi, onlar senin dünyanı bilmiyor ki. Onlar senin duygularınla, hislerinle,yaşadıklarınla düşünemezler ki. Seni en iyi sen biliyorsun..
Başkalarının lafıyla hareket edenler onların hayatını yaşamış olur.
Hani nerde kaldı senin hayatın.!?
Tüm zincirleri kırma zamanı gelmedi mi...
Vee evet bu yazıyı sizin için yazmadım tabi ki.Çevremde kendine değer veren insanların artmasını istediğim için yazdım. Yani bir nevi kendi mutluuğum için.. Umarım anlatabilmişimdir... :)
Rima

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2011, 10:53 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: senin için'le başlayan cümleler..

bu da bahsettiğim şarkı
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2011, 10:57 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

bakalım anlamışmıyım

senin bunları paylaşmana dile getirip açık yğreklilikle söylemene senin adına çok sevindim

senin adına diyorum ama benim içimdekinleri paylaştığın için katılıyorum yani aslında ben kendimi ifade etmiş olduğumu hissettiğim için çok seviniyorum :)) doğrumu şekercik :D
Alt 02-10-2011, 11:06 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

lanterna viridis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 149
171 Mesajinıza toplam 403 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lanterna viridis will become famous soon enoughlanterna viridis will become famous soon enough

rima yine güzel yazmışsın güzel ve temiz kalpli kardeşim....ama çok doğru yazmışsın....
Alt 02-10-2011, 11:10 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

teşekkür ederim murat abi.. doğru anlamışsın canımın içiiii :)))
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

Alt 02-10-2011, 11:26 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

canım benim :)))
Alt 03-10-2011, 12:14 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough

harika bir yazııı :)
Alt 03-10-2011, 01:01 AM   #8 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Ya nutkum tutuldu her kelimesi bu kadar mı haklı olur bir yazının. O "senin için..." ile başlayan cümlelerin ne kadar can yaktığını iyi bilirim. Zamanında öfkeme yenik düşüp kelimelerle ne canları acıttığımı hatırlamak bile istemiyorum bugün. Aslında hem söyleyeni hem de karşındaki sana gerçekten değer veriyorsa sevdiğin kişiyi yakar bu tür cümleler. Aslında mutluluk karşılık beklemeden sevmekte. Sevmek istediği için sevmeli ve mutlu olmak istediği için mutlu olmalı. Mutlu olmak için çabalamalı.(oysa bugün biliyorum kendini mutsuz etmek için çabalayan mutlu olmak için kendisi için hiçbirşey yapmayan insanlar var ama anlayamıyorum artık onları)

Herşeyi, herşeye rağmen olduğu gibi sevmeli insan...

Sevmek istiyorsan seversin istemiyorsan da çeker gidersin. Yapamam, gidemem, unutamam demek aslında kalmayı ve onu sevmeyi seçiyorum demektir.

Zaman yolculuğu hissi yaşadım ben bu yazıda yaa :)

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-10-2011, 03:36 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

o yüzden mutlu olmayı seçiyorummm :)
sizleri çokkkk seviyorumm...çok güzel yazmışsın sweet'im.. roxie'm teşekkür ederim.. dilrubamm sen de çok saol.. mutluluğumun yıldızlarısınız siz..
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

Alt 03-10-2011, 08:59 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

MarEspEraNZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 171
364 Mesajinıza toplam 899 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the rough

herkesin bir "SEN"i var içinde bulduğu
herkesin bir "SEN"i var "O" içindeyken coştuğu

"Sen" varsa başka birşey yok
"Sen" varsa(ı)n ......

ne demiş şair ;

.
.

MarEspEraNZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil