Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bir de bu başlıktaki videoyu izleyin. http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-programi.html...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2012, 12:30 AM   #1681 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: matrix'e hükmedin

Bir de bu başlıktaki videoyu izleyin.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-programi.html

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2012, 12:40 AM   #1682 (permalink)
Üsteğmen

Lusid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 263
179 Mesajinıza toplam 592 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lusid is an unknown quantity at this point

Başarabilsem dünyada benden mutlu insan olmaz ( bu site üyeleri hariç ).
Lusid isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2012, 12:41 AM   #1683 (permalink)
Üsteğmen

frezya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,991
411 Mesajinıza toplam 1,413 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
frezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the rough

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Reiki de matrix enerjisi de evrende var olan enerjinin yönlendirilmesi ile ilgili çalışmalar ama uygulama biçimleri farklı bu benim düşüncem. Herşey enerjide bitiyor.

İnsanın doğal yapısını tam olarak bilmeden nasıl en iyi imgelemeyi yaparsınız? Nasıl yoğun bir enerji göndeririz bilmiyorum. Henüz yakından başkası için deneme fırsatım da olmadı. Uzaktaki bir arkadaşım(birisinden telefon bekliyordu ona ulaşamıyordu bu ona imkansız geliyordu) için imgeleme yapmıştım. Ve sonuç olumluydu.
Doğru söylüyorsun sweet,teşekkürler paylaşımların için,sonuçta alternatifler bunlar.Neyse konuyu dağıtmayayım da,bir şey sormak istiyorum,arkadaşın için imgeleme yaparken nasıl yaptın peki öğrenebilir miyim?Yani sadece arkadaşının araması gereken kişiyi aradığını ve ona ulaştığını mı imgeledin?Ve bunu (iki noktaya takılmak istemiyorum artık çok söyledim bunu:) ama merakta ediyorum bir taraftan ) masa üzerinde iki nokta tekniğini kullanarak mı yaptın?Kısacası birazcık detay :)

Ayrıca videoları da izledim ama bu iki noktayı aşmış baya hipnoz etti ya,ben mi birbirlerine karıştırdım çok mu benziyorlar yoksa çok mu karışık,anlamadım

En iyisi ben eft lerime devam edeyim :)))
frezya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2012, 12:49 AM   #1684 (permalink)
Üsteğmen

179 Mesajinıza toplam 592 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-programi.html

Bu linkteki 2. videoda Bayram ERSOY matrix enerjisiyle lokal anestezi yapıyormuş ( matrix enerjisi diyorlar ). Onu ben de başarabiliyorum ama hiç iğne batırmadım. Biraz çalışmak gerekiyor ama. Pratikle olur. İsterseniz o tekniği paylaşabilirim ( teknik Beynin Gizli Güçleri adlı kitapta var ).
Alt 12-01-2012, 10:44 AM   #1685 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Kendine yap ama zor olur acı olmayacağına inandırmak :)) Farkındaysan bana öyle geldi sanki adamın pek haberi olmadı iğneden. İğne bu ya direk etine batırdı mümkün mü adamın bağırmaması? :S Hem de öyle reyting delisi bir kanal değil yerel bir televizyonda yapılan birşey. Ben hala inanamıyorum. Artık adam nasıl konsantre olduysa uyuklayan uyukladığını da hatırlamıyor. E biraz da telkin verip adamı o moda soktu.

Telefon için iki nokta olayına gelince. İki kişi de uzakta olduğu için iki noktayı keyfi havadan belirledim. Sanki parmaklarınla kocaman bir cam tutuyormuş gibi. Sonra Diğer kişiyi(belli belirsiz bir fotoğrafını görmüştüm) çok iyi bilmeme rağmen. İmgelememde o iki uzak mesafe arası enerji dalgalarının olduğunu düşündüm. Telefonun çaldığını ve arkadaşımın da çok sevindiğini hayal ettim.
Bir de benzer durumlarda o iki mesafenin kısaldığını da hayal edilebilir. Özellikle birinin gelmesini istediğiniz zaman denenebilir.

Alt 12-01-2012, 11:17 AM   #1686 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 126
89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluuu is an unknown quantity at this point

Dün o videoları paylaştım defalarca vakit buldukça izledim ama bana öğrenebilinir olmasına rağmen bir hoca eşliğinde eğitim almadan uygulanabilir gelmiyor..
mutluuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2012, 11:27 AM   #1687 (permalink)
Teğmen

89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

bu arada dün akşam çok gergin bi günümdü başarılı olacakmı bilmiyorum çünkü imgelemede hep çok iyi konsantre olurum dün dikkatimi bi yere yoğunlaştıracak durumda değildim ama bi şey denedim olmazsa bi kere daha iyice konsantre olup yeniden denicem :))

boynumun sol tarafında fıtık var zaman zaman ağrılar yapıyor reiki ile ağrılarımı azaltıyorum çünkü riskli bi noktada ve ameliyatı çok zor birde buna geçen yaz hemen kolun bitip omuzun başladığı noktada oluşan küçük bir yağ bezesi eklendi ağrı yok sıkıntılı bi kitle değil bütün kontrollerimi yaptırdım ama beni varlığı rahatsız ediyor,

onu sevmeye çalıştım reiki gönderdim biraz küçüldü ama ben tamamen gitsin istiyorum yerini sevdi sanırım :) neyse dün o bezeye iki nokta yaptım bi kimyasal ile eriyip tamamen yok olduğunu imgeledim bakalım başarılı olursam sizinle paylaşırım bi hava bükücü olarak sizi yetiştirip hocalık yaparım belki :)))) bu iki nokta çok kafa karıştıran bi şey iki şeyi başarınca havaya sokuyor insanı :)))
Alt 12-01-2012, 12:44 PM   #1688 (permalink)
Administrator

Uygulanabilir fakat ciddi konularda uygulama reiki örneğindeki gibi sorumluluk almayı gerektiriyor özelliklede başka bir insan için sorumluluğu alamam gibi geliyor. İlk baştaki tenis örneği, maçta iyibir futbolcuyla kendini eşleştirmesi ya da karateyi filmlerden örendikleri ile etkili uygulaması bunlar çok mucizevi şeyler. Bir nevi insanın güven duymasına yardımcı oluyor. İş yine zihnin yaydığı enerjide işte. Dışarıdaki doğru enerjiyi istediğimiz olaya yönlendirme.

He hadi enerjiyi deneyelim, hissedecek mi, bilincini yitirecek mi, tepki verecek mi falan bunu yapalım. Hatta yaptığım kişinin bilincini yitirmesi kısa anlık bile olsa hem uygulayan hem de uygulanan için ürkütücü olsa da denenebilir işte güvenlik önlemlerini almak şartıyla. Ama ciddi bir sağlık sorunu için cesaret edemem. En azından başkasında deneyemem.

Alt 12-01-2012, 01:11 PM   #1689 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Uygulanabilir fakat ciddi konularda uygulama reiki örneğindeki gibi sorumluluk almayı gerektiriyor özelliklede başka bir insan için sorumluluğu alamam gibi geliyor. İlk baştaki tenis örneği, maçta iyibir futbolcuyla kendini eşleştirmesi ya da karateyi filmlerden örendikleri ile etkili uygulaması bunlar çok mucizevi şeyler. Bir nevi insanın güven duymasına yardımcı oluyor. İş yine zihnin yaydığı enerjide işte. Dışarıdaki doğru enerjiyi istediğimiz olaya yönlendirme.

He hadi enerjiyi deneyelim, hissedecek mi, bilincini yitirecek mi, tepki verecek mi falan bunu yapalım. Hatta yaptığım kişinin bilincini yitirmesi kısa anlık bile olsa hem uygulayan hem de uygulanan için ürkütücü olsa da denenebilir işte güvenlik önlemlerini almak şartıyla. Ama ciddi bir sağlık sorunu için cesaret edemem. En azından başkasında deneyemem.
ben uygulama yapmaya karşıyım sonuçta bu yemek tarifi değil ki kitaptan okudum hadi iki yumurta bi domates oldu bitti olsun neticede matrix alanında bi değişim yapmaktan bahsediliyor bunun için eğitim şart olduğu kadar konuyu bir kere çok iyi kavramış olmak lazım enerji konusunu iyi bilmek anlamak sonra güçlü bir inanç lazım, okudum kalk iki nokta yap başarı bekle bunlar zor işler.. düşünsenize birine bilmeden yaptınız adam bi yöne eğildi öyle kaldı hadi düzelt bakalım :))) ben iki nokta yöntemini küçük isteklerimi oluşturmada kullanıyorum çoğunluklada işe yarıyor salep istedi canım yaptım 20-25 dakika sonra arkadaşım iki fincan salep odama geldi hep kahve olmasın bu günde salep içelim dedim diye :))) onun dışında hiç kimseyi bayıltmakla ilgilenmiyorum açık söyleyim :)
Alt 12-01-2012, 10:16 PM   #1690 (permalink)
Üsteğmen

Denemenizi tavsiye ederim. Pratik yapınca elinizi veya seçtiğiniz başka bölgeyi ısıtıp soğutabiliyorsunuz. İki nokta tekniğini öğrenmemiz için yararı olur belki...

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix