Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-06-2008, 05:19 PM   #4 (permalink)
stormguard
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Kitap mükemmel ve iki nokta ile yapılabileceklerin ucu bucağı gözükmüyor. Benim şahsi deneyimlerim, annemin yaklaşık 4 senedir hiç durmadan çınlayan kulağı 30 saniyede düzeldi, sürekli iltihaplanan kulak ve burun yolları düzeldi. Bir bardak suya uygulamıştım, tadı değişti, hoş bi lezzet aldı. Yola çıkarken ya da bir iş yapacakkende iki nokta uygulayıp öyle yapıyorum.. o zaman rahat ve hızlıca halloluyor. Bide emin olmadığım ve komik gelicek bi şey yaptım. Türkiye - Hırvatistan maçında iki nokta uyguladığım an gol attık, penaltılarda da uyguladım kazandık :) hadi bu rastlantı olsun, fakat hollanda - rusya maçında, ruslar lehine iki nokta yaptım, ruslar yendi.. ispanya - italya maçında da ispanyollar lehine yaptım, ispanyollar kazandı :) vallahi bi katkım varsa prim istiyorum hiç anlamam :)) yarınki almanya maçımızda da yapıcam, bakalım :))

bu arada 2 arkadaşımda, yöntemi denediğimde ikiside bilincini kaybetti ve ayaktalardı.. eğer tutmasaydım yere yapışacaklardı. Bunu ben www.matrixenergetics.com sitesinde videoda izlerkende görmüştüm ve nasıl yapıyo diye hayret etmiştim :) ama oluyomuş. Bu arada videoyu seyretmek için gereken şifreyi www.safirkitap.com adresinde yayınlamışlar. Herkes seyredebilir. Bilginize. Sevgiler...
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla