Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar kendi arayışımdan biliyorum deneyimleri anlatmak burada çok önemli hele gerçeği arayanlar için. Önce şunu ifade edeyim Nick 1 kardeş herşey inançla başlar eğer inanmıyor da inanmış gibi yapıyorsan yalandır inanmıyor da inanalara satıyorsan şarlatanlıktır. Biz kimseye birşey satmıyoruz yaşadıklarımızı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-02-2009, 10:21 PM   #1001 (permalink)

redanaydan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 11
6 Mesajinıza toplam 71 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
redanaydan will become famous soon enoughredanaydan will become famous soon enough
Talking İKİ NOKTA DENEYİMİM

Arkadaşlar kendi arayışımdan biliyorum deneyimleri anlatmak burada çok önemli hele gerçeği arayanlar için. Önce şunu ifade edeyim Nick 1 kardeş herşey inançla başlar eğer inanmıyor da inanmış gibi yapıyorsan yalandır inanmıyor da inanalara satıyorsan şarlatanlıktır. Biz kimseye birşey satmıyoruz yaşadıklarımızı anlatıyoruz en önemlisi inanıyoruz. Rahatsız oluyorsan senin seçimin.İnanç tercih meselesi. Akın kardeş evet gelişmeler var hele Abdullah Bey sayesinde EFT ile mucizevi blok çöülüşünden sonra enerjim daha açıldı sanki. Bak bu gün neler yaşadım. Biliyorsunuz ehliyetler değişiyor ve bana söylediklerine göre oldukça kalabalık oluyormuş. Evden çıkarken bu olumsuzluk biraz canımı sıkıyordu. Öğleden sonra sınavım vardı ve vakit herkes için olduğu kadar benim için de önemli. Yeşilderede giderken ilerde meydana gelen bir kaza trafiği kilitledi. Kıpırdayamıyoruz, iki nokta uyguladım hem de inanın çook acemice ve dırnn trafik açılıverdi.
Neyse Tepecik trafik şubeye gittik, Kardeşim, " abla burda sıra çoktur işin var mıydı" diye sordu merdivenlerde iki nokta uyguladım ve "merak etme sırea beklemeyeceğiz" dedim. Ve yukarı çıktığımda daha önce oraya gidenlerin -kuyruk- dışarıya uzuyor dediği merkezde 3. sırayı aldım. ilk iki kişi işini bitirmişti bile bu yüzden beklemeden girdim.
Kan grubu kartı istediler bu nedenle sağlık ocağına gitmem gerekiyordu memur "üzülmeyin sıranızı işletirim geldiğinizde rahatça devam edersiniz" dedi. Hastaneye gittim kalabalıki iki nokta uyguladım ve sıra hemen bana geldi. inanın 5 dakikada kan grubu kartımı alıp merkeze döndüm ama ara ara nükseden şükür ki büyük ölüçüde yendiğim öfke (insanların işlerini düzgün yapmamasına takıntım vardı bu da benim sınavım henüz temizlenmemiş) negatif enerji yüklenmeme neden oldu. Tekrar döndüğümde benim önümde yer alan kişinin işi bitmişti ne gariptir ki ben gidip gelene kadar aynı kişi işlem yaptırıyordu. Ben kaldığım yerden devam edeceğim diye seviniyordum ama negatif enerji de midemde anafor yapıyordu bir yandan
ne oldu biliyor musunuz herşey yolunda giderken birden sistem çöktü benim bilgiler girerken ve tüm işlemler durdu. 15 dakika içinde merkez tıklım tıklım insan doldu bu arada herkes sıkıntıda bense kendime kızıyorum. Negatif olacak ne var iki noktaya teşekkür etmen gerekirken diye ve oturup beklediğim yerde sevgli schamanic'in bolluk meditasyonunu dinlemeye başladım o hafif meltem sesiyle beni müthiş sakinleştiriyor. Aklıma hayalimde o kızdığım memurdan özür dilemek ve bağ kesmek geçti hemen uyguladım ve kendimi de öfkemden dolayı affettim. Sonra beş dakikaya kadar sistem düzelse ve benim işim bitse ne olur diye iki nokta yaptım İnanın beşinci dakikada sistem gelmiş ve benim işim tamamlanmıştı.

Ama bu kadar değil
Otoparktan arabamı almaya gittim. Orada bir köpek vardı hamile ona döner yaptırdım ama hayvancık o kadar korkmuş ki yaklaşıp yemek yiyemedii tamamen güvenini yitirmiş insanlara esnaftan biri onu çok dövdüklerini bu yüzden korktuğunu söyleyince yine öfkelendim oysa buna hakkım yok herhalde çünkü şıkır şıkır akan trafik tam ben arabayı yola çıkarırken az ötede olan bir kaza nedeniyle tıkanıverdi. Yine aynı aşama bu kez yarım saat bekledikten sonra geldi aklıma bağ kesme ve af dileme sonra da iki nokta inanın 2 dakika geçmeden iki yönlü tıkanan trafiği ters yönden gelen bir trafik polisi açtı bana " dönün ve ters yönden gidin "dedi. Burada tesadüf diyemeyeceğiniz şey benim tam ters yöne çıkış yapan noktadaki otoparktan çıkıyor olmamdı otopark kapısında sıkışmış ne bu yöne ne de (ters olduğu ve bu yöne gelen araçlar yüzünden tıkandığı için) öbür yöne gidemememdi. Trafik polisi bütün araçları geri geri sürdürdü ve yüz metre ilerdeki sokağa geçebilmem için bana yol açtırdı.

İşte bu kadar buna inanıyorum Oğlum da benim anlattıklarımdan etkilenmiş ve bir işi için gittiğinde bankada 647 sıranın olduğunu ve gişe sırası olarak 867 yi aldığını umutsuzca bankaya girecekken benden dinlediği kadarıyla iki noktayı uyguladığını bir dakika sonra yaşlı bir kadının evladım ben bekleyemeyeceğim al sıramı sana vereyim diyerek 652. sırayı ona verince şok olduğunu anlattı. İlginç mi değil mi siz karar verin.

Ha bir de nedense hep bekleme sırasında aklıma geliyor iiki nokta daha başka birşey için denemedim aklıma gelirse deneyeceğim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

redanaydan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2009, 10:35 PM   #1002 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

Alıntı:
kahraman77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bi an bi his geldi icime durup dururken
sevgili kahraman77... bakıyorumda tüm mesajlarını burada tüketmişsin... Bu tür bilinç boyutlarıyla ilgilenen sitelerde yazdıkların sadece itici görünür. Ve benimle beraber herkesinde düşündüğü senin yazmış gibi yaptığın şeylerin alakaya maydonoz misali çok komik göründüğüdür... Neyse... herkes kendine yakışanı yapar...

Benim gözlemlediğim en çok olayların başında ene gelir biliyomusun... birşey hakkında olumlu yada olumsuz düşünebilirsin... hatta bu konuda espirilerde türetebilirsin.. . Ama birşeyle bu kadar ilgilenirsen, insanların mesajlarını okuyup bu kadar açık ararsan, yada hayattaki herhangi bir şeye bu kadar odaklanırsan

bir süre sonra onu yapacak hale gelirsin...

...
Alt 14-02-2009, 12:22 AM   #1003 (permalink)

Tesekkür: 5
5 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
spzint is an unknown quantity at this point

Deneyimler gerçekten de harika ne kadar ilginçtir ki bende en iyi iki nokta deneyimlerimi trafik de gerçekleştiriyorum hatta bazen 2 nokta yapmama bile gerek kalmıyor. İstanbul trafiği özellikle sabah ve iş çıkış saatlerinde çekilmez olarak nitelendirilir ama yaklaşık uzun bir süreden beri en yoğun saatlerde bile trafikte kaldığımı hatırlamıyorum.

Aslında başka bir topic de sadece iki nokta deneyimlerimizi ve nasıl nerede ne zaman ne için yaptığımızı anlatırsak herkes için faydalı olucağını düşünüyorum.

Sevgilerr,
spzint isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2009, 09:07 AM   #1004 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Smile

spzint çalışmalarının devamını diliyorum.
dr richart tan alacağın eğitimde başarılar diliyerek burada bizle deneyimlerini paylaşmanı umuyorum. ben sitesinden sordum türkiye ye gelmeyi planlamıyormuş. sende bir sorarsan sevinirim.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2009, 12:12 PM   #1005 (permalink)

Tesekkür: 5
5 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
spzint is an unknown quantity at this point

Teşekkür ederim Mümin bey seminer de öğrendiklerimi sizlere aktarmaya, paylaşmaya çalışıcam. Bende birkaç kişiye mail atmıştım Turkiye de seminer verilip verilmeyeceği hakkında ama malesef olumsuz yanıt aldım ama şansımı bir daha denicem tabikide.

Sevgilerr,
spzint isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2009, 06:36 PM   #1006 (permalink)

Tesekkür: 1
8 Mesajinıza toplam 106 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kahraman77 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Akın Berk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili kahraman77... bakıyorumda tüm mesajlarını burada tüketmişsin... Bu tür bilinç boyutlarıyla ilgilenen sitelerde yazdıkların sadece itici görünür. Ve benimle beraber herkesinde düşündüğü senin yazmış gibi yaptığın şeylerin alakaya maydonoz misali çok komik göründüğüdür... Neyse... herkes kendine yakışanı yapar...

Benim gözlemlediğim en çok olayların başında ene gelir biliyomusun... birşey hakkında olumlu yada olumsuz düşünebilirsin... hatta bu konuda espirilerde türetebilirsin.. . Ama birşeyle bu kadar ilgilenirsen, insanların mesajlarını okuyup bu kadar açık ararsan, yada hayattaki herhangi bir şeye bu kadar odaklanırsan

bir süre sonra onu yapacak hale gelirsin...

...

Herhangi bir rahatsizlik verici davranista bulundugumu düsünmüyorum
insanlarin düsünceleriyle serbestce yazisabildigi sitelerde hicbir problemim olmadi simdiye kadar, bilgi herkesin bildigi gibi paylastikca artar ama dogru bir tanedir senin dogrun ve benim dogrum diye bir sey olamaz dogru iki nokta arasindaki en kisa yoldur ve insanlar tartisarak fikir yürüterek hata yaparak dogruyu bulurlar karsi bir fikiri maydanoz olarak degerlendirirsen sen kendi dogrunla yasamaya mahkum kalirsin sevgiyle kalin...
kahraman77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2009, 07:10 PM   #1007 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

Alıntı:
Herhangi bir rahatsizlik verici davranista bulundugumu düsünmüyorum
insanlarin düsünceleriyle serbestce yazisabildigi sitelerde hicbir problemim olmadi simdiye kadar, bilgi herkesin bildigi gibi paylastikca artar ama dogru bir tanedir senin dogrun ve benim dogrum diye bir sey olamaz dogru iki nokta arasindaki en kisa yoldur ve insanlar tartisarak fikir yürüterek hata yaparak dogruyu bulurlar karsi bir fikiri maydanoz olarak degerlendirirsen sen kendi dogrunla yasamaya mahkum kalirsin sevgiyle kalin...
Etik kuralları anlatmaya gelince güzel yazıyosun... Bu güzel açıklamayı "neden inanmadığınla" ilgili mantıklı cümleler halinde anlatsaydın ozman kimse sana bişey demezdi. Sen burda bizim yöntemlerimize geri kalmış popülist kültür dersen "allahta sizi güldürsün" dersen -Ki hepimiz koskoca insanlarız- bunun altındaki niyeti çözeriz sen merak etme... Benimde şahsen bu sitedeki çoğu insana göre alışılmadık düşüncelerim mevcut. ama ben öyle bir anlatıyorum ki ya inanıyolar yada üzerinde düşünüyolar hiç inanmasalar bile eksik parçalarının mantığını soruyolar... Burası tartışma forumu değil. Yardımlaşma forumu... Buraya kendini değiştirmek isteyen ve yardım isteyenler geliyor. burda bir ideoloji yok, din yok, dikte etme yok... Sorunlara çözüm var... yöntem var... sevgi var... safsata yok... olumlu geribildirim var...

Eğer insanlara hayal kurmayı ve gerçek yapmayı öğretirken, bunu dini, bilimsel, teorik, toplumsal gözlem ve yaşadığım farkındalıkla anlatabiliyosam. Ozaman bunu sendende beklerim... Anlat neden işe yaramaz... Nedir MAtrix felsefesi senden dinlemek istiyorum... Ellerimizi öyle yapınca ne oluyor... bizi yanıltan ne uzun uzun yaz... yaz ki "yaa acaba gerçekten böylemi" diye düşünüdür bizi... Geçmiş yazılarımı araştır... öyle yapmışmıyım yapmamışmıyım... hangi önyargıları yıkmışım... bi bak bakalımmm. Hatta gel açtığım konulara çekim yasasının neden işe yaramayacağını anlat bana öyle bir anlat ki bütün bildiklerimi unutayım... Bunu istiyorum... Çünkü bende bunu insanlara yapıyorum. hayatını değişmesine yardımcı olduğum onlarca insan var ve bir okadar daha insan ekliyorum...

Doğru ve yanlış yoktur. Doğru ve yanlışı oluşturanlar, insanlar, toplumlar ve tarihtir... Senin doğrun ve benim doğrum diye bişey elbette olur... kendi doğrularımıza inanırız ve hayatımız ona göre şekillenir. İnandığımız güzellikleri ve acıları yaşarız. Doğrularımız deiştikçe dış dünya deişir. Dünyanın öbür ucundaki şeyi ayağına kadar getirebiliriz...

Evet alışılmadık öğretiler olabilir... inandırıcıda gelmiyor olabilir. Düzeyli tartılşmaktan kastın inceden dalga geçmekse eğer ve biri sana ufak birşey dediğinde "etik cümle" oyunlarıyla karşı koymaksa bize gösterebildiğin, sadece anı kurtarırsın... Özür dilemek bir erdemdir. Bunu yapsan bilki seni bağrımıza basarız. Hatta ekle beni msnine ne sorunların varsa el ele çözelim. Sana inan demiyorum denemesi bedava... ha Özür dilemesen inanmasan dahi hoşgörü gösterip bu topiği görmezden bile gelebilirsin.

Bu sana son mesajım çünkü konu başka yerlere kaysın istemiyorum. istersen sabaha kadar yaz cevap veremem... Sabaha kadar yazabilirsin... yerersin eleştirirsin. benim ne kadar komik olduğumu büyümem gerektiğini bile söyleyip küçük düşürmek isteyebilirsin... Bu en kolayıdır. Çünkü ben senden bunu bekliyorum... Herşeyi yapacaksın ama bişeyi yapamıcaksık gibi geliyo kahraman kendinle kendinle yüzleşemiceksin gibime geliyo...Şimdi berke nasıl cevap veririm telasına kapılmak yerine "yahu bu çocuk bana ne anlatmak istedi" diye bir düşün...

bunu biraz düşün...

.
Alt 14-02-2009, 07:37 PM   #1008 (permalink)

Tesekkür: 1
8 Mesajinıza toplam 106 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kahraman77 is an unknown quantity at this point

akin berk kardesim inan bana hakli cikmani senden daha cok isterim insanlarin iki parmagini oynatarak hayatlarini daha kolay hale getirmeleri benim icinde büyük bir mutluluk olurdu, tartismayi negatif bir yogunluga götürmek istemiyorum ve alinan arkadaslar varsa özür diliyorum, amacim biraz daha secici davranmaya tesvik etmekti ama sanirim insanlarin gözünde inanclarina karsi bir saygisizlik yapan biri olarak algilandim...
kahraman77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2009, 07:43 PM   #1009 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

Alıntı:
akin berk kardesim inan bana hakli cikmani senden daha cok isterim insanlarin iki parmagini oynatarak hayatlarini daha kolay hale getirmeleri benim icinde büyük bir mutluluk olurdu, tartismayi negatif bir yogunluga götürmek istemiyorum ve alinan arkadaslar varsa özür diliyorum, amacim biraz daha secici davranmaya tesvik etmekti ama sanirim insanlarin gözünde inanclarina karsi bir saygisizlik yapan biri olarak algilandim...
bu açıklaman için şahsen tşk ederim... yaptığın çok yerinde bir davranış... biz seni her üye gibi çok seviyoruz... inandıklarınla inanmadıklarınla... hatalarınla kişisel kaygılarınla... hepimizin var böyle hikayeleri... Sen böyle açıklamalar yaptığında inandırıcılığın çok fazla olacaktır. Beni yanılttığın ve hoşgörülü bir davranış sergilediğin için tşk ederim.

Eğer hayatında değiştirmek istediğin şeyler varsa, seni seve seve dinlerim ve birlikte mucizeler başarırız...

kal sağlıcakla

berk
Alt 15-02-2009, 02:23 PM   #1010 (permalink)
Teğmen

SinanATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 193
137 Mesajinıza toplam 995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud of

Akın, demişsin ya burası tartışma forumu değil paylaşma yardımlaşma forumu diye.. Zaten eklenecek birşey kalmamış.. Ama şunu eklemek istiyorum.. Geçmiş zamanlarda mucizeler olmuşsa şimdi de olabilir.. Peygamberler ay'ı bölmüş denizi yarmışsa, bu olmasa bile benzer şeyler olabilir..Kendi doğrularımızı ölümüne sahiplenip olabilecek mucizelere gözlerimizi kapatmayalım ki mucize bir gün karşımızda dikildiğinde görme şansımız olsun.. Herşey olabilir herşey mümkün diyelim.. Olmazsa zaten olmaz ama olacağı varsa deneyimleme şansımız olur.. Kahraman77 sağ duyulu davranışın için teşekkür ederim..

Ayrıca diyelim ki bu Matrix enerjisi ağır geldi bir kerede sindiremedin ama ilgini çekti konu (ilgini çekmiş olcak ki okumuşsun) o zaman bu mucizelere bir giriş yapabilmen için kuantum dokunuş'u okumanı öneririm.. O çok daha kısa sürede deneyimleyebileceğin çok daha elle tutulur bir mucizedir yaradanın insanlığa hediye etmiş olduğu.. Ordan başlayıp adım adım gidersen bir gün iki nokta deneyimlerini de paylaşacağına eminim..

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix