Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kitaplar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Zero Limit (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=226939)

shengay 05-11-2014 07:20 PM

Cevap: Zero Limit

Arkadaşlar bu kitabı henüz yeni bitirdim ve bahsedilen yöntemin etkileriyle ilgili en geniş açıklamaları bu platformda buldum :)
Burada yapılan yorumlar gerçekten çok değerli.. Fakat son mesaj 2 yıl önce gönderilmiş. Merak içindeyim ! Bu yöntemi 2-3 yıldır uygulayanlar ne durumda ? Bence bu konunun tekrar canlanması lazımm

shengay 05-11-2014 07:26 PM

Mümin Bey özellikle sizin şu an neler tecrübe ettiğinizi merak ediyorum. Yeni bir yöntem bulmak ve işe yaradığını keşfetmek, gerçekten heyecan verici.. Bunu daha önce telkinleri dinlediğim zaman da yaşamıştım. Fakat sorun şu ki; aynı ruh halinde istikrarlı bir şekilde kalamıyoruz. Bu yöntemi uzun zamandır kullanan ve artık hayatının bir parçası olarak görenler burada tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim :)

MuminOKAN 11-01-2015 01:26 PM

Alıntı:

shengay Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 852083)
Mümin Bey özellikle sizin şu an neler tecrübe ettiğinizi merak ediyorum. Yeni bir yöntem bulmak ve işe yaradığını keşfetmek, gerçekten heyecan verici.. Bunu daha önce telkinleri dinlediğim zaman da yaşamıştım. Fakat sorun şu ki; aynı ruh halinde istikrarlı bir şekilde kalamıyoruz. Bu yöntemi uzun zamandır kullanan ve artık hayatının bir parçası olarak görenler burada tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim :)

merhabalar, mesajınızı yeni gördüm. durumun ne olduğunun önemi yok, bir çeşit arınma yöntemi.

seni seviyorum
lütfen beni affet
özür dilerim
teşekkür ederim.

bu cümleleri duyabileceğiniz ses tonu ile söylediğinizde ve defalarca tekrarladığınızda bir hafifleme hissedeceksiniz. hayatınızın her anında kullanabilirsiniz, bilinçli yada bilinçsiz bir çok blokajlarınız olabilir. zamanında söylemiş olduğunuz tek bir kelime bile bugüne çok rahat birşekilde taşınır ve belki o kelime sebebiyle birtakım işleriniz engellenmiş olabilir. bilinciniz hatırlamaz ama bilinçaltınız devamlı çalıştığı için bir şekilde hatırlar. öyle yada böyle.

Işıklı yol 11-01-2015 10:46 PM

Teşekkürler gerçekten güzel bilgiler :)

KıpçakBeyi 11-03-2016 10:29 AM

Benim merakım burada bahsedilen kitap ile yine başka konuda paylaşılmış bir eczacı bayanın paylaştığı kitap arasında nasıl farkların olduğu.Yöntem aynıdır da para verip bu kitabı almaya gerek var mı yoksa bende ki pdf yeterli mi diye düşünyorum.

Nurkann 14-03-2016 12:33 PM

Zero Limit kitabını aldım 2 ay oluyor.Henüz okuma istegim oluşmadı.Sadece ara ara baktım.Tecrübeleriyle birlikte anlatılıyor göz gezdirdiğim kadarıyla yorumum bu
Eczacı bayanın pdf si de mevcut.Daha pratik ve özet şeklinde sunulmuş olarak görüyorum

KıpçakBeyi 14-03-2016 01:12 PM

Alıntı:

Nurkann Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 857534)
Zero Limit kitabını aldım 2 ay oluyor.Henüz okuma istegim oluşmadı.Sadece ara ara baktım.Tecrübeleriyle birlikte anlatılıyor göz gezdirdiğim kadarıyla yorumum bu
Eczacı bayanın pdf si de mevcut.Daha pratik ve özet şeklinde sunulmuş olarak görüyorum

Teşekkür ederim.Doğru mu anladım acaba pdf olan daha sade ve özet şeklinde bir kitapken yazarın kitabı vaka örneklerinin de içinde olduğu geniş kapsamlı bir kitap.Tekniği anlatma konusunda ya da şöyle sorayım teknik konusunda ekstra bir şeyler anlatıyor mu bu kitap.

Nurkann 14-03-2016 03:06 PM

Alıntı:

KıpçakBeyi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 857535)
Teşekkür ederim.Doğru mu anladım acaba pdf olan daha sade ve özet şeklinde bir kitapken yazarın kitabı vaka örneklerinin de içinde olduğu geniş kapsamlı bir kitap.Tekniği anlatma konusunda ya da şöyle sorayım teknik konusunda ekstra bir şeyler anlatıyor mu bu kitap.

Aynen dedigin gibi geniş kapsamlı.Eczacı bayanın pdf si kısa sürede sonuc odaklı gibi geldi.
Mutlaka kitapta bir takım ayrıntılar vardır
Okuyanlar daha fazla bilgi verirlerse seviniriz
Bende okuduktan sonra bilgilendireceğim..

MuminOKAN 17-09-2016 09:41 PM

Okumak isteyen arkadaşlara bir android uygulaması olan scribd den link I'm reading Joe Vitale - Zero Limit on Scribd. Check it out: https://www.scribd.com/doc/30291924

asin 01-11-2016 02:04 AM

Alıntı:

sezgi17 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 823123)
merhaba arkadaşlar..
hayatım değişti sitesinde vakit geçirirken bir kullancı ho'oponopono yöntemini paylaşmış ilgimi çekti ve çıktılarını aldım akşam iş çıkışı eve gittim ve çıktıları okumaya başladım okudukça inanamadım ve içimden sürekli ağlamak geliyordu tutmadım kendimi ağladım hıçkıra hıçkıra ağladım,bulmuştum çünkü sorunumun ne olduğunu..ve kitabı almaya karar verdim şimdilerde kitabı okuyorum soluğumu tutarak nasıl iyileşileceğimi buldum.. yaratıcı güce kızıyordum, şansızlığıma, aileme, çevremdeki insanlara asıl kendime kızıyordum kendimi sevmiyordum, kendimi affedemiyordum ama şimdi sorunumu gördüm ve üstünde çalışmaya başladım... etkilerini daha sonra bildireceğim.
Huzurla

Ho'oponopono çalışmalarınıza devam ediyor musunuz?neler yaşadınız?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:32 AM.