Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Kişisel Gelişim Siteleri

Uyarılar

Destek Olur musunuz?

Kişisel Gelişim Klubü ve Kişisel Gelişim Siteleri Destek Olur musunuz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar bu konunun yerini burası olduğundan pek emin değilim Facebook da,naçizane bir grup kurdum Özel Günler Kime Özel? | Facebook "Tüketimi körüklemek için bizlere aşılanan Anneler Günü, Babalar Günü gibi sahte coşkulara kapılarak,, pekçok öksüzü, yetimi ve çocuk sahibi olamayanları ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kişisel Gelişim Siteleri telkin cd indir izle İstanbul Kişisel Gelişim Siteleri nerededir kimdir Kişisel Gelişim Siteleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kişisel Gelişim Siteleri hipnoz Kişisel Gelişim Siteleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kişisel Gelişim Siteleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kişisel Gelişim Siteleri kuantum düşünce kitap haberi

Destek Olur musunuz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-05-2010, 11:55 AM   #1 (permalink)
pimpinella anisum
Guest

Question Destek Olur musunuz?

Arkadaşlar bu konunun yerini burası olduğundan pek emin değilim
Facebook da,naçizane bir grup kurdum Özel Günler Kime Özel? | Facebook
"Tüketimi körüklemek için bizlere aşılanan Anneler Günü, Babalar Günü gibi sahte coşkulara kapılarak,, pekçok öksüzü, yetimi ve çocuk sahibi olamayanları günlerce incittiğimizin farkında mısınız?
Toplumumuzda bu duyarlılığı oluşturalım,, lütfen arkadaşlarınızı davet edin,siz de bir katkıda bulunun,,şimdiden teşekkürler hepinize :-) "

açıklamasıyla kurulan grubumuz sevinirken, kutlama yaparken,hatta kazanırken bile diğerlerini incitmeme bilincini yaymayı amaçlıyor.
Forumumuzun sevgi dolu üyelerini bu gruba üye olarak bu bilinci yaymaya davet ediyorum,desteklerinizi bekiyorum, SEVGİLERİMLE...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 06-05-2010, 12:44 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

derya88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,121
620 Mesajinıza toplam 3,835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nice
Standart Cevap: Destek Olur musunuz?

Alıntı:
güneş1304 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar bu konunun yerini burası olduğundan pek emin değilim
Facebook da,naçizane bir grup kurdum Özel Günler Kime Özel? | Facebook
"Tüketimi körüklemek için bizlere aşılanan Anneler Günü, Babalar Günü gibi sahte coşkulara kapılarak,, pekçok öksüzü, yetimi ve çocuk sahibi olamayanları günlerce incittiğimizin farkında mısınız?
Toplumumuzda bu duyarlılığı oluşturalım,, lütfen arkadaşlarınızı davet edin,siz de bir katkıda bulunun,,şimdiden teşekkürler hepinize :-) "
açıklamasıyla kurulan grubumuz sevinirken, kutlama yaparken,hatta kazanırken bile diğerlerini incitmeme bilincini yaymayı amaçlıyor.
Forumumuzun sevgi dolu üyelerini bu gruba üye olarak bu bilinci yaymaya davet ediyorum,desteklerinizi bekiyorum, SEVGİLERİMLE...
teşekkürler çok iyi düşünmüşün tam destek...
Alt 06-05-2010, 12:54 PM   #3 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Çok ince düşünceli bir paylaşım olmuş :)

Ben de yanınızdayım. Çocukluğumda arkadaşlarım Babalar Günü'nü kutlarken ne kadar üzülüp ağladığımı hatırladım birden.

Bir şeyi kutlarken bile düşünmek gerek evet.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-05-2010, 01:26 PM   #4 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Konuya bu açıdan hiç bakmamıştım. Her zaman böyle ince düşünemiyoruz işte.

Anneler gününü kutladığımızda ya da babalar gününü kutladığımızda kimseyi incitmek gibi bir amacımız olmaz zaten. Eminim başkaları da bu açıdan düşünmemiştir. Ancak dediğin gibi gerçekten biz bunu yaptığımızda anne baba eksikliğini yüreğinde yaşayanların içini burkmuş olabiliriz. Eksikliklerini anımsatmış olabiliriz. O nedenle şuan çok üzüldüm.

Eğer böyle bir şeye sebep olduysam evren aracılığıyla özür diliyorum.

Sevgiler.
Alt 06-05-2010, 01:35 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Ben_Sen_ve_Gofi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 94
62 Mesajinıza toplam 293 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ben_Sen_ve_Gofi is an unknown quantity at this point

Konuya bu açıdan hiç bakmamıştım. Her zaman böyle ince düşünemiyoruz işte.

Anneler gününü kutladığımızda ya da babalar gününü kutladığımızda kimseyi incitmek gibi bir amacımız olmaz zaten. Eminim başkaları da bu açıdan düşünmemiştir. Ancak dediğin gibi gerçekten biz bunu yaptığımızda anne baba eksikliğini yüreğinde yaşayanların içini burkmuş olabiliriz. Eksikliklerini anımsatmış olabiliriz. O nedenle şuan çok üzüldüm.

Eğer böyle bir şeye sebep olduysam evren aracılığıyla özür diliyorum.

Sevgiler.

Wampirella'ya KAtılıyorum...
Eğer bende böyle birşeye sebep olduysam ÖZÜR DİLİYORUM..
NOT;Şuan için face hesabımı dondurdum.Ama açtığım zaman destek vereceğim size..
sevgılerR.
Alt 06-05-2010, 03:24 PM   #6 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

hayırlı olsun arkadaşım, çok güzel bir konuya değinmişsin.ben yaşamadım ama empati kurduğum zaman, nedense çok üzülürüm örneğin anneler günü ne kadar anlamsız geliyor insanları tüketime zorlamak için kaç çocuğu olmayan kadını acısına tuz basmak ne acı.benim eşimin ablasının çocuğu olmadığı için benim oğlum her ikimize de bu duyguyu tattırıyor.o günlerde eşiyle birlikte ne kadar mutsuz oluyorlardır kimbilir.babalar gününde biz arıyoruz enişteyi.saçma sapan işler.arkadaşları alıp kahvaltıya götürüyorlar.orada telefonlar susmuyor çocukları kutlamak için aradıkça bizimkililer daha çok üzülüyor.babam vefat ettikten sonra babalar günü bana çok acı gelmeye başladı.o zaman daha iyi anladım.bazı annelerde bir yarış benim oğlum şunu almış.artık hediyenin maliyetiyle ölçülür mü annelerin değeri.çocukları içinde o ay yıkım bütçeyi zorlamak g3erek kendi annene alınırda kayınvalideye alınmaz mı o da eşinizin annesi.ucuz alsan verilen değerin ölçütü nerdeyse.pahalı alsan iki tane alınacak diyorum ya saçmalık.tüketim için reklamları izliyorsanız ne kadar zorlayıcı bir baskı var 9ay sizi taşıdı bir elektrik süpürgesini veya elmas küpeyi çok mu görüyorsunuz.çok görülür mü anne için baba için canımızı veririz gerekirse.geçen oğluma sıkı sıkı tembih ettim sakın bir şey alma harçlıklarıyla beni mutlu edecek.daha öğrenci.para kazansa ne olacak yine istemem.kendisi zaten bana bir hediye Allahın bana bir lütfu olarak görüyorum.ne yapayım hediyeyi nasılsın annem diye araması dünyalara bedel.iyi ki böyle bir konuya değinmişsin.ne çok yazacaklarım varmış.aramayıp bir gün anasını arayanlara belki hatırlatıcı olabilr ama birileri para kazansın diye tüketim toplumu olduk çıktık.geçenlerde sevgililer gününde bir çift nerdeyse ayrılamanın eşiğine gelmişler anlatıyorlarda çok güldüm.torunları var bu çiftin.adam 65 yaşlarında ihtiyar delikanlı.hanım hediye bekliyor eşinden o da utanıyormuş elinde çiçeklerle gençlerden karanlık olsun diye beklermiş eve gitmek için çiçekleri kimse görmesin diyehanımefendi niye bekliyorsun git bir kuyumcuya koca bir çiçek alacağına küçücük bir kutu tek taş veya altın kolye alırsın cebinde kimse görmez.yoksa eve almam.bu gerçek bir olay bizim ihtiyar delikanlı en yakın bir kuyumcudan tek taşını alır ve evine gider çiçek korkusundan kurtulur.ama epey tartışmalar olmuş.niye bu zorlama kadın gidecek övünecek arkadaşlarına benim eşim beni çok seviyor bana bunu almış.hadi bu adam varlıklı alabilir olmayan ne yapsın.maddiyatla mı sevgi bağlılık sadakat mutluluk iyi günde kötü günde deniyor evlenirken bu günlere pirim vermezsek karşı çıkarsak etkilerini de kırmış oluruz.bunlar bir kaç örnek tekrar teşekkür edrim bu konuya önem verip başlattığın için tam destek benden sevgi ve ışıkla kal.
Alt 06-05-2010, 03:35 PM   #7 (permalink)
pimpinella anisum
Guest

Arkadaşlar beni en iyi siz anlarsınız, çünkü bu forumda aynı gönül dilini konuşuyoruz hepimiz,, bu konuyu açarken ööyle birden bire bir itilim duydumki anlatamam,,sanki konuyu açan, başlığı yazan eller benimdi de,onları başkası kullanıyordu gibi, bi ara "napıyorum ben " dedi aklım,acaba insanların tadını mı kaçırıyorum?Ama içimde yaptığımın doğruluğundan son derece emin bir taraf da var:yüreğim.Yüreğimin sesini dinledim,,HEPİNİZE ÇOOK AMA ÇOOK TEŞEKKÜRLER,,bu forumda olmak hayatımın en iyi seçimlerinden biri :-)
Alt 06-05-2010, 04:12 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Megavolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,972
212 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Megavolt has a spectacular aura aboutMegavolt has a spectacular aura about

Özel günlerin yıl boyu sürmesini isterim, anneler, sevgililer, babalar, çocuklar vs vs.. bir gün değil tüm yıl hatırlanmalı , insana olan sevgiyi bir güne kısıtladığı için ben de pek sevmiyorm böyle günleri. Hediye kısmına gelirsek pahalı birşey olması gerekmiyor, içten bir tebessüm bile harika bir hediye olabilir.

Özel günlerin bazılarını üzebileceği konusuna değinmişsiniz ama bu da amaca bağlı. Amacınızın nispet yapmak olmadığına eminim. Dolayısıyla başkalrına hava atmak için yapmadığımız sürece insanlara zarar vereceğini düşünmüyorm.Reklamının yapılıp gözümüze sokulması ise rekabet duygumuzu körüklemeye yönelik.Kim babasını daha çok seviyor ? Hanginiz daha aşıksınız? vsvs Bu reklamlardan etkilenip te sevgilisine ,annesine, babasına hediye alan varsa zaten bu da ne kadar samimi olur size bırakıyorum.

Neyse fazla dallandırmadan bi özet yapayım birilerini mutlu etmek için başka birilerinin yaralarını deşmiyorsak, hayatımızdaki insanlara tüm yıl boyunca hakettikleri değeri veriyorsak, dolaylı olarak eksikliğini çeken insanları da mutlu etmiş oluruz diye düşünüyorum.

Sevgiler
Alt 06-05-2010, 06:52 PM   #9 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

ewwt bi konu kesınlıkle haklısınızzz ....malesef bız ınsnlar özel gunlerı bıle mahvee bılıyoruzzzz ...farkında olmadan bı ses yukselıyoooo ...okullarda buna engell olunabılırr gösterıs yapılmadan bugunler yınede kutlanmalı ama ....kımsenın canını yakmadan tabıkııı
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2010, 09:40 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

naz78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,265
218 Mesajinıza toplam 1,269 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
naz78 will become famous soon enoughnaz78 will become famous soon enough

doğru söze ne denir hiç böyle bakmamıştık dank etti hastahanede olan annemi kaybetme korkusuyla yaşıyorum ki evliyim 32 yaşındayım çocuklarım var ve düşündümde küçücük yürekler var annnesiz kimbilir hne hüzün yaşıyorlar allah sabır versin onlarıda sevecek yürek versin aslında ben hep evlatlık edinmenin çok güzel bir durum olduğunu düşünmüşümdür çok çocuğu olmayanlar bunu yapsa dünyaya getirmekten daha büyük sevap ve mutluluktur ama nedense çocuğu olmayanlarda bunu pek istemezler benim 2 oğlum var başka çocuk yapmayı düşünmüyorum ama kızımda olsun isterdim olmadı ama kız bir evlat edinmeyi de düşünmüyor değilim sahipsiz bir çocuğa sahip olmak çok güzel olur diye düşünüyorum

Seni Seviyorum
Lütfen Beni Affet
Özür Dilerim
Teşekkür Ederim

naz78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks