Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Güzellik ve Bakım Klubü > Kilo Verme

Uyarılar

Kilo Verme hızlı kilo verme, hizli kilo verme, kolay kilo verme, acil kilo verme, kilo verme yöntemleri, kilo verme yolları, kilo verme zayıflama, kilo verme diyeti, kilo verme diyet, sağlıklı kilo verme, kilo verme ilacı, kilo verme hızlı, kilo verme dieti, kilo verme diyetleri, rejim kilo verme, kilo verme programları, bölgesel kilo verme, lahana kilo verme, kilo verme ürünleri, kilo verme ilaç, kilo verme diyetler, kilo verme programı, kilo verme listesi, kilo verme kalori, kilo verme spor, kilo verme egzersiz

sorun yaşıyorum

Güzellik ve Bakım Klubü ve Kilo Verme sorun yaşıyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız tresorum hoş geldin, dün düşündüm seni,baya özlemişim,neyse geldinya,yediğin içtiğin senin olsun, gördüğün gezdiğin yerlerde bizim, paylaşımlarını bekliyoruz sevgiler...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kilo Verme telkin cd indir izle İstanbul Kilo Verme nerededir kimdir Kilo Verme çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kilo Verme hipnoz Kilo Verme olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kilo Verme hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kilo Verme kuantum düşünce kitap haberi

sorun yaşıyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-06-2007, 07:07 PM   #11 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: sorun yaşıyorum

tresorum hoş geldin, dün düşündüm seni,baya özlemişim,neyse geldinya,yediğin içtiğin senin olsun, gördüğün gezdiğin yerlerde bizim, paylaşımlarını bekliyoruz sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 06-06-2007, 12:50 AM   #12 (permalink)
Teğmen

gulenyuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
38 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulenyuzum is an unknown quantity at this point

Alıntı:
tresor Nickli Üyeden Alıntı

ben eskıden zayıf oldugum bır resmımı gozle gorunur bır yere koydum. ıse yarıyor.. ben cok obur degılım ama yememı engelledı.. bence denemeye deger.. neden denemıyorsunuz ? bu arada bız rejım yapıyorduk buradakı arkadaslarla ben o zamandan berı 3 kılo verebıldım, cunku arada seyahate gıttım , ıstanbula gıttım dengeler sastı, ama bırakmıyorum azımle devam...
bendemi denesem ne
gulenyuzum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2007, 10:50 PM   #13 (permalink)
lal

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lal is an unknown quantity at this point

merhaba,ats2204 rica etsem 2 haftada 8-9 kilo vermenizi sağlayan diyet programını anlatır msınız ? teşekkür ederim, en kısa süre içinde cevabınızı bekliyorum...
lal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-07-2007, 01:08 PM   #14 (permalink)
Teğmen

23 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
BeYzA33 is an unknown quantity at this point

detekleyici vitamin ürünleriyle 1 ayda 4 kilo verdim..vücudma aynı zmanda faydasıda oldu...tabiki yediklerimede dikkat ettim...54 kiloyum şu an...50 kilo hedefim...

sigarayıda bırakamıyorum her gece söz veriorum kendime ama nafile..sabah uyandığım an canım içmek istiyor...bırakmak bir tarafa dahada çoğalttım içmeyi.... beni esir almasından nefret ediyorum...
BeYzA33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2007, 05:39 PM   #15 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

arkadaşlar kendime doğum günü hediyesi olarak sigarasız bir yaşam dedim, 12 ağustos günü sigarayı bıraktım, çok zorlanıyorum, sevgili atakan sen anlarsın halimden, bugün çok korkunç ağlama krizlerine girdim, ama nasıl ağlamak, normal bir şekil değil yani, şu an tır çarpmış gibi darmadağınım ve işyerinde çalışamadığım için eve geldim telkinleri dinliyorum ancak sakinleştim, bu ağlama olayını bazen çok abartıyorum bu konuda bir araştırma yaptım ama pek net bilgiler elde edemedim, tüm bu olumsuz durumlar bence yinede yaşanmalı ve hala bu kadar göz yaşına rağmen sigara içmedim beni tebrik edin ben kendimi ettim çok elde edilen zaferler daha kıymetli olur değilmi
Alt 15-08-2007, 09:22 AM   #16 (permalink)
Pınar Akgüç

pakguc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
176 Mesajinıza toplam 519 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pakguc isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

bizi eylem yapmaya iten "haz", eylemimizi geciktiren ise o eyleme bağladığımız kötü düşüncedir...
yani sigara içtiğimiz zaman haz aldığımızı ve içmediğimiz zaman kötü olacağımızı düşünüyorsak sigara içmemeye karar verdiğimizde hazza giden yolu kapatmış oluruz.. Kendimizi kötü hissederiz...

Yani;
sigara içmediğimi zaman mutsuzum yerine...
sigara içmediğim zaman mutluyum haline çevirmemiz gerekir....

mesela sigaradan hiç hoşlanmayan arkadaşlarımızla birlikte olmayı, cefelerin sigara içilmeyen bölümünde oturmayı, temiz kokmayı düşünmek sigara içmediğimiz için bize mutluluk getirebilir...
eğer ki sigara içerken alınacak hazzı mutsuzluğa çevirebilirsek işimiz çok daha kolay...

iyi ki sigara içmiyorum diyebilmemiz lazım... "sigara içmiyorum çok kötüyüm" dedikçe sigara içmemeye keder bağlarız ve zorlanırız...

yemek yemek de aynı şekilde,
yemek yemeye değil, bir açıkbüfede bir çok yemek varken oradan sadece salata almaya keyif bağlarsak işimiz kolaylaşır...

sigara içmiyorum= mutluyum
sigara içiyorum = aman ne kötü şey bu böyle çok mutsuzum

pakguc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2007, 10:47 AM   #17 (permalink)
Teğmen

26 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasemince is an unknown quantity at this point

bende sigara kullaniyorum ama birakma cabasina girmedim henuz ...kilo ile sorunum benimde vardi ben yemek aramiyorum yani yemedigim zamanlarda oluyor benim derdim hareketsizlik yani hareketsiz oldugum zamanlar cok kilo aliyor ve zor veriyorum.. asiri bir istahim yok ..kilo vermek bi cok sey denedim bunlardan biride (leinsamen)yani keten tohumunu 0,1 yagli meyveli yogurdun icine iki kask atip yiyordum..yani sira bazi hareketleri uyguladim..yemek tabiki yedim ama asiriya kacmadan ve beyaz olan herseyi kisitladim cok az miktarda aldim mesela beyaz pirinc yerine kahverengi piric kullandim beyaz makarna kullanmadim tuz cok az atiyordum seker minimum seker ve tuzu sebze ve meyveden aliyordum zaten unlu ürünleri hic tuketmedim beyaz ekmek yerine siyah ekmek kullandim eger et yiyorsam yanina kesinlikle pilav patates ekmek gibi seler almiyordum sebze salata türü selyer yiyordum netde biraz yiyecekler hakkinda arastirma yaptim sanirim nasil yiyecegimizi ve neler yiyecegimizi bilmemiz isimizi dahada kolaylistiracak ben cok faydalandim haaa birde yesil cay ve limon ve birazda tadlandirici koyarak buzdolabina attip günde 1,5-3 litreye kada ictim ki suyu cok az tüketen biriydim cok serinletici oluyor ve yaglari söküp atmaya birebir umarim sizede faydasi olur haaa ben iki beden zayifladim
basarilar arkadaslar
yasemince isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks